Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    nagrałam jak Julka rzuca smoczkami ale zapomniałam się, że trzymając w pionie aparat nie obrócę filmiku i nie będzie można zobaczyć go normalnie....
    Zlinkuję go a potem pod wykres dodam do Prywatnej Notatki
  1.  permalink
    To ja sobie w domu obejrzę, bo tutaj nie mam jak niestety:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    dziekujemy za życzenia wszytskim ciociom-no tak mama gapa dopieo jak na suwaczek spojrzała to zauwazyła
    Iwa duzo zdrówka dla Oliwki cos nam sie te dzieciaczki forumowe pochorowały...
    ząbek stuka nam o łyżeczke hurraaa ciesze sie z niego strasznie,nocka była miauczaca pewnie przez to.Ja sobie własniewlaczyłam prostownice bo dzisiaj jade odwiedzic stara firme a Pietruszke podrzucam do Doroty,jakos chciałabym wypic herbate i pogadac w spokoju a z nim nie ma szans
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    A własnie zjadłam karminadla i pije zielona herbatę, a za 45 minut spadam do domku
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    wiecie co nie wiem co dzisiaj sie z Krzysiem dzieje. nie dosc ze nocne spanie to 12godzin to jeszcze wrocilismy ze spaceru a on sobie odspiewal "aaaa" pokrecil sie na lozku i nim wrocilam do pokoju z lazienki dziecko mi spalo :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Ania to pewnie przez tę pogodę ... brakuje mu słoneczka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    albo przesypia tęsknotę za tatą i Gabi :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    myszorko tak bez ziemniaczków tego karminadla ??? a zielona z pomarańczą jest pychotka - polecam!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Lady no ale my juz Gabrysie przyprowadzilismy z przedszkola, padl mimo tego ze ona w domu... mam nadzieje ze to nie jakis powrot przeziebiena :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    co to jest ta KARMINADLA????
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Lady na zimno a do tego bułeczka, osobiscie bym wolała z ziemniakami z koperkiem i groszek z marchewką na gęsto.
    Aniu moze ta pogoda tak na niego działa, mnie sie tez chce spac
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Aniu karminadel to kotlet mielony :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Weronika spała ponad 2 godziny teraz położyła się na naszym łóżku wtuliła w misia i spi dalej - pogoda chyba bo ja też bym najchętniej się przytuliła do niej Tylko ze burdel zrobiłam z ciuszkami i muszę teraz wszystko posegregować itd Naszykowałam 3 reklamówki rzeczy do oddania - takich których nie lubię, są nie praktyczne czy po prostu bez sensu jest mi trzymać. Biorę się powoli za kolejną szafkę. Kusi mnie by wyjąć rzeczy dzidzi i poukładać w szafce ale sama sobie powtarzam że jeszcze jest czas ... tylko że one tak fajnie oko cieszą i poprawiają nastrój który dziś u mnie znów jest jak pogoda - bleeeeeee
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Uwielbiam karminadle i dawno nie jadłam - Myszorka ale narobiłaś apetytu :D
    Aniu dziecko ma dziś taki śpiący dzień - 3mam kciuki oby przeziębienie nie wróciło.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Myszorko w zyciu bym na to nie wpadla. u nas co najwyzej mozna powiedziec pulpet jesli gotowany a nie smazony :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Moi chłopcy śpią też od 20 min - teraz lecę podszykować obiadek ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Aniu to po śląskiemu - tak mówią hihihiii ;D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Cześć kobiety , zostawić Was na 1 dzień i 6 stron ,,,,szalone :)
    U nas mały szpitalik Franek wyzdrwial to M się rozchorował ja mam katar ale ratuję się homeopatią Tosiula jak na razie zdrowa...
    Zdrówka dla chorowitków naszych kochanych i 100 buziaków dla ciasteczkowego potworka :)))
    o kurcze mam ciepły kaloryfer huuurrrraaaaa
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    a ten wasz karminadel to cos ma dodane ińszego niz do mielonego? u nas do miecha (najlepiej lopatka) dodaje sie bulke, cebulke jajco i przyprawy no i wiadomo najpierw trzeba zemlec a pozniej dlugo wyrabiac
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    no dla mnie też była zagadka ten karminadel :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Aniu to samo się daje i się smazy, mniam mniam. A na sobotę mam bogracz :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Co to jest Myszorka ?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Magg no to zdróweczka - widać, że wirus jakiś panuje, bo co rusz jakiś dzieć zaatakowany ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    a ja bym zjadła fasolkę po bretońsku ooo albo gołąbki... Tylko że nie chce mi się robić :( Póki co objadam się konfiturami ze śliwek zrobiłam 1 porcję bez cukru więc krótka data spożycia ale Weronice smakuje taki przysmak :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    wklejam przepis ale to nie mój ale to praktycznie to samo
    Składniki Przepis
    1/2 kg mięsa wołowego (ale robiłam też z łopatki wieprzowej)
    kawałek mięsa rosołowego
    włoszczyzna
    2 cebule
    2 papryki
    3 pomidory (mogą być też z puszki)
    łyżka mielonej słodkiej papryki
    papryka ostra (dowolnie wg upodobań)
    łyżka smalcu (może być też Planta lub Bartek)
    60 dag ziemniaków
    sól, pieprz
    1/2 łyżeczki kminku

    Kluski czipetki:
    składniki jak do ciasta makaronowego (mąka, jajko, woda, sól)
    robię zawsze z ok 1,5 szklanki mąki
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Dobra spadam juz i lecę do domku
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    u nas pol rodziny chorej i to nie mojej najblizszej a wszystkich pociotakow i kuzynow. sasiadki tez zasmarkane chodza i jak rozmawiam z kolezankami to w szkolach przerzedzone szeregi. u Gabrychy w grupie nie ma 8dzieci :shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Myszorko nie znam takiego dania, jakas nowosc regionalna kolejna :)

    u nas wczoraj bylo ustalanie menu na niedzielna impreze u babci. ciocia organizuje spotkanko rodzinne (przylatuje z usa raz na 5lat) i wymyslila sobie ze bedzie szwedzki stol. juz mi slinka cieknie bo w planie sa wegorze, tatar, kaczka z jablkami, indyk nadziewany chlebkiem takim specjalnym, szczupaki faszerowane i masa salatek :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 17th 2008 zmieniony
     permalink
    no dobra tylko jak to się robi?
    Dzięku Izunia młodzi się trzymają tylko my jakoś pociągamy nosami ..
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Magg posle ci na privie przepis ale to jutro
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    No to jestem!
    Oliwka śpi po wrażeniach u pani doktor i zaaplikowaniu wszystkich płynnych leków.
    Narazie osłuchowao pani doktor mówi że wszystko ok., nic złego sie nie dzieje. Gardełko troszkę zaczerwienione – takie wirusowe coś, co sobie ostatnio w powietrzu grasuje. Także dawka jak dla konie, którą należy ten wirus zaatakować ! ;)))))
    I tak:
    – Eurespal na zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych 2x dziennie-10ml,
    – Nurofen 2x dziennie-5ml ,
    – Pyrosal 3x łyżeczka
    – syrop prawoślazowy 3x łyżeczka
    – Nasivin 3 x dziennie
    – wit. C JUVIT – 1x dziennie 10 kropli

    Gdyby nie było poprawy lub gorzej to piątek lub poniedziałek do kontroli.
    Także nie jest źle. :)))
    TYlko ta ilość syropów do wypicia, bo wszystko to jest w płynie. W ziązku z tym mam pytanie, czy ja mogę jej zmieszać z mlekiem np. Nurofen, Pyrosal i takie tam, a tylko ten syrop prawoślazowy dać na łyżeczce. Straszna przeprawa była przed chwilką z podaniem tego wszystkiego, zapłakała się na śmierć Oliwka i aż usnęła! Nie mam serca tak ją męczyć! To jak myślicie mogę jej zmieszać????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Myszorko przepisu nie podawaj na priv tylko wrzuc koniecznie w temat MNIAM MNIAM

    Iwa dobrze ze to tylko wirus sie przypaletal. jakos duzo tego eurespalu dostala, Gabrysia duzo starsza i miala dawke 2 x 5ml a w razie zap. ucha 2x 7.5ml . mam andzieje ze pamietasz ze ostatnia dawka nie pozniej niz o 17.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Iwa ja część syropów daje z wodą... około 20-30 ml wody do butelki do tego syrop i daję pić Jak podawałam 2-3 syropy i były słodkie jak sok to dawałam na 10ml 1 syrop bo do moich dzieci z mniej niż 100ml picia nie warto było podchodzić :P więc miałam pewność że będą chcieć jeszcze
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Dobrze że piszesz Aniu, bo pediatra mi nie powiedziala, że najpóźniej do 17.00, zapisała mi 2 razy dziennie - rani i wieczorem po 10ml.

    Z wodą to chyba mieszani u mnie nie przejdzie, ale z sokiem np. to już może tak, a najlepiej byłoby z mlekiem, bo wieczoerm to mleko wciąga jedna dziurką tak jej się chce, więc na pewno nie zauważyłaby zmiany smaku!
    W każdym bądź razie na łyżeczce, czy dołaczonym dozownikiem, nic z tego nie przejdzie, tylko syrop prawoślazowy, no i może Nurofen , ale nie razem tylko w odstępach czasowych.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    wszystkie syropy i tabletki wykrzutsne stosuje sie z reguly ok 3 godz przed snem. zlap moze Irlandie i o zapytaj o ta dawke eurespalu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    HASLO NA DZIS


    "chodź Krzysiu mamusia pusci baczka" - gdybye nie Gabrysiny smiech do lez to bym w zyciu nie skaopwala co powiedzialam :) a ja tylko zabawke nakrecic mu chcialam :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Hihihihihihi! Niezły tekst Aniu do dziecka! Hihihihihihi Hahahahahahahah Hehehehehehe

    Dzięki za rady!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    IWA z mleczkiem nie podaje się leków .... woda albo herbatka będą najbezpieczniejsze!

    Ania no ładnie uczysz dzieci bączki puszczać hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Pale w piecu - zamarzłam normalnie :/ a w pokoju 19st wiec niby ciepło a ja w polarze się trzęsę :/ nienawidzę zimy i zimna bleeeee Dzieć biegał w rajtach i body i ma zimne łapki wiec chyba albo termometr kłamie albo obie kochamy ciepełko
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    No raczej kochacie ciepełko. Kurcze 19 stopni to ja bym zamarzła. Ja mam 22-23 , ale u nas już grzeją. Tylko w sypialni 20, bo kaloryfer zakręcony!
    Ale muszę przyznać, że i tak mam zimne dłonie i Oliwka często też. My to jesteśmy cieplolubne. :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    u mnie też od wczoraj centralne na pełnych obrotach chodzi i mam ciepło w staniczku i spodenkach mogę latać :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    A u nas grzali wczoraj a dzisiaj już nie :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Piecyk coraz cieplejszy ale siedzę i zastanawiam się czy centralnego nie odpalić :/ tylko że z 2 str jeszcze nie jest aż tak zimno by nabijać rachunek za gaz hmmm nie wiem jeszcze ale do kąpania pewnie ciut podgrzeję mieszkanko
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Na tvp 1 za chwilkę będzie film "Tylko razem z córką" Pamiętam jak zaczytywałam sie książką i ją przepłakałam - film na faktach
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    She, oglądasz film?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    zaczęłam oglądać hi hi hi
  3.  permalink
    Iwa- duzo zdrówka dla młodej... Teraz paskudny okres- wszyscy wokół prychają:devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    aga a co tam u Ciebie ???
  4.  permalink
    A zyje jakos i próbuje przyzwyczaic sie do tego cholernego 3 pietra :/
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.