Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Izunia- a jak Twoje nastroje dzisiejsze? Juz troszkę lepiej?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Myszorko Tośka :P Babeczka :)

    W ciąży z Kubą długo mówiliśmy Ktosiek bo nie wiadomo było kto to, tak samo w pozostałych ciążach i tej na początku dopóki pani dr nie zapewniła że to Babulec ale tak nam się spodobało to Ktoś Ktosiek Ktośka że skoro Tosia to niech se bedzie jeszcze kTośka hihihi (a może siusiak jej wyrośnie (?)- by było zaskoczenie hehehe)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    ta vista to przeklenstwo wielu znajomych ktorzy maja wlasne firmy. czesc oprogramowania po prostu im nie dziala. u kolezanki npo lifebox i neostrada za nic nie chcialy ruszyc. na szczescie za ladny usmiech idzie sie dogadac ze sprzedawca o xp :P
  2.  permalink
    Dziewczynki sa super, więc niech sobie będzie baba :) Teraz juz się chyba nieczęsto lekarze mylą- bo przecież nie okreslają płci chłopca po siusiaku, tylko po jąderkach
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    And i będzie Tosia ??takie imię wybrałaś?
    ja znam dwa przypadki z otoczenia pomyłki co do płci, ja sama bardzo chciałam dziewczynkę ale wiedziałam ze będzie chłopak od samego początku.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    jeju ale z Was baby wstrętne... wystarczyło, żebym tylko pomyła podłogi a Wy 26 postów namazałyście buuuu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Aga u nas jest lekarz ktory sie w 99% przypadkow myli :) smiejemy sie nawet ze jak on mowi chlop to wiadomo ze bedzie baba :D sasiadce z osiedla od 18tc co miesiac wmawial ze bedzie chlopczyk i tylko raz lekarz szpitalny mowi skadze dziewczynka wiec profilaktycznie nic nie kupili. urodzila sie dorodna 4kg baba :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Wybranek też wie o narzekaniach użytkowników Visty i dlatego nie używa.
    --
  3.  permalink
    I on jeszcze ma pacjentki? :shocked: Skoro się mysli przy tak oczywistej sprawie jak płeć to az strach pomysleć co moze być przy jakiejś wadzie lub schorzeniu:shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Aga a no ma... ale tez tylko wybrane - jak dziewczyna jest wieksza niz rozmiar 38 to juz nie ma po co do niego isc bo taki "mily" jest :devil: nie wiem czemu ludzie do niego chodza. moze dlatego ze prywatnie przyjmuje codziennie i na oddziale pracuje. wiem ze nie wykryl juz paru wad - m.in. serca, braku nerki czy wodoglowia
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Moje miśki zasnęły ;D
    Aga a dziękuję nie narzekam, M nie chciało się jechać na pogrzeb dziadka, chyba ma do niego żal ... Jednak go wypędziłam - a teściowa trochę zawiedziona, że nie pojechałam z kidsami, ale dziewczyny powiedźcie po co ja tam z maluchami ... :confused:
    Ania ale bym takiego lekarza kopnęła w doopę ! :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Izunia ja tez nie brałam Mata na pogrzeb babci, nie martw się tym, pomodlisz się za dziadka M i potem mozesz jechac na cmentarz zapalić znicz.
    --
  4.  permalink
    Bardzo dobrze,że nie pojechałas. To absolutnie nie jest uroczystośc dla takich maluchów- a poza tym pogoda pod psem
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Myszorka ja się nie martwię - jednak dla mnie zdrowie maluchów najważniejsze !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Aga o to właśnie chodzi i co jak co, ale myślałam, że teściowa zrozumie ... A może znowu tylko ja wyolbrzymiam sprawę. Dobrze, że jutro czeka nas lekarz bo Szymon zaczął pokasływać inie dam ich zaszczepić ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Izunia moim zdaniem dorbze zrobilas. przede wszystkim chlopcy sa najwazniejsi a ze maja juz fafluka to po co ich na gorsze chorobsko narazac
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Racja - pogrzeby nie dla takich maluchów, jeszcze do tego z przeziębieniem!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Cieszę się, że chociaż Wy podzielacie moje zdanie no i M ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Izunia no kto jak kto ale my murem po twojej stronie stoimy :)

    ehhh lece po Gabrysie. zimno z deka i mokro ale nie ma wyjscia. moze w koncu uda mi sie dorwac gdzies cienkie rekawiczki dla dzieciow.
    milego dnia
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    myszorka: And i będzie Tosia ??takie imię wybrałaś?
    Będzie Tosia :) Antosia Antonina czy jak kto woli Tosinda :P wybrała starsza siostra - Ania :) a jak się okaże że pojawił się siusiak to będzie Tosiek :P Ja wiem że moja pani dr nie mówi dopóki nie jest pewna i jeszcze u mnie nie pomyliła się ale jakoś przez te kilkanaście tygodni nastawiałam sie na chłopaka i teraz mimo wszystko ciężko mi się przestawić że to Ona :P Najważniejsze by było dziecie zdrowe :)

    Izuń wg mnie dobrze zrobiłaś pomijam że Bracisze są podziębieni - pogrzeby to nie miejsce dla dzieci... Ja do dzis pamiętam pogrzeb mojego Taty a miałam tylko 4 latka (oburzona rodzina zmusiła moja babcię by nas zabrała - bo jak to nie być na pogrzebie własnego ojca :/)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    uspokójcie się z pisaniem buuu nie nadążam buuuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    And czyli Ani przypadła Nasz Tosia forumowa go gust :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Izunia mnie chodziło ze nie masz sie tesciowa przejmować, wiadomo ze zdrowie chłopaków najwazniejsze.
    And bedzie dobrze.
    Lady a znowu coś sprzatasz ze nie jestes z nami cały czas?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    A komu nasz Kudłacz nie przypadł do gustu? :wink:
    Moja Ania na imiona wymieniane przeze mnie była bardzo anty nastawiona i już ze śmiechem powiedziałam że będzie albo Zuza albo Tośka a Anka radocha - Tośka no i będzie Tosia :P Antonina brzmi hmmm urzędowo ale Tosia bardzo mi się podoba
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    And ja bym pojechała, ale nie mam z kim zostawić chłopaków ...
    Drona nie narzekaj a nadążaj :tongue:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Myszorka spoko :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    opróżniłam dwie herbatki - zieloną z opuncją i rumianek :)
    ach, mogłam wczoraj pić też.. :)

    miłego dzionka kobietki :*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Izunia siedzę na allegro i wystawiam telefony hi hi hi
    Jeszcze dwa pozostają i jeszcze iPod ale nie chce mi się już dzisiaj :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Oj DRONA znowu leń wszedł w tyłek ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Izunia ileż można :)

    Dzieci są fajne jeśli chodzi o mimikę zobaczcie same LINK
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    wiecie co troszkę poświńtuszę ale to przypadkiem mi wskoczyło he he he i się uśmiałam LINK
  5.  permalink
    :rolling::rolling::rolling:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    :jumping::jumping::crazy::crazy:

    :cheer::cheer::cheer:
    --
  6.  permalink
    to ja sie zapisuje -chyba jako jedyna-która jest zadowolona z Visty,nie mam zastrzezen NARAZIE
    Ewa to czekamy az nam klikniesz z nowego sprzetu
    Danio te z warzywami tez lubie własnie wciagnełam ten z pomidorem i papryka mniam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    wrocilam po 4godzinnym maratonie spacerowo - interesowym. latalysmy z sis jak te glupie zeby zamowic czesciowo zer na niedzielna impreze plus troche poplotkowac. jestem jak pies pluto ale pocieszam sie ze ona ledwo do domu poczlapala a ja jeszcze bym sile z siebie wykrzesala zebym widziala potrzebe :D

    moj prezentowy pomysl spalil na panewce bo zadne doppelhertze czy biovitale nie przejda, babcia bierze takie leki z ktorymi ich nie mozna podawac. dostanie wiec arsenal kosmetyczny taki jak zawsze tylko w podwojnym wydaniu :)
  7.  permalink
    jak tam Wasze dzieciaki? spia? mój padł ale było ciezko...teraz piej sobie barszczyk czerwony szkoda ze z proszku ale nawet taki lubie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    ciacho właśnie Julkę usypia mój M bo Ja codziennie to niech ona raz za jakiś czas się pomęczy jak dzisiaj i wczoraj he he he
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Weronika jeszcze drepta - gra w kosza rzucając piłkami w wiadro :P ale ma radochę jak trafi :) ale już powoli małż idzie ją usypiać i ja też się kładę z książką bo mam dosyć i oczy mi się kleją. Ania poza domem wróci za kilka - kilkanaście minut jest na tańcach i korkach z niemca
    Połaziłam dziś troszkę bo byłam m.in w przedszkolu - dziś cieplej niż wczoraj było więc się poszwendałam troszkę
    Siada mi kręgosłup coraz mocniej :/ coraz bardziej boli i łupie :/ najwygodniej dla pleców jest mi na płasko ale wtedy dzidzi jest źle - bleeeeeee
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Julka moja dzisiaj była świadkiem wypadku ... stałam z nią na deptaku z moim mieście i pokazywałam jak jedzie tramwaj no i zobaczyła jak jedzie tramwaj a z boku wyjeżdża samochód i w niego uderza .... śmiać mi się na początku chciało bo nieźle zagadany musiał być kierowca jeśli nie zauważył tramwaju... to jest takie miejsce gdzie człowiek siłą rzeczy musi się zatrzymać i zobaczyć czy coś jedzie z przeciwka a ona chyba poszedł na żywioł i przejechał na śpiącego!!! no i piękna Renault Megane bez przodu zostało!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Ehh Dronko nierozwaga i Bóg jeden wie co jeszcze :/
    Moje dzieci kofają motory - im głośniejsze tym lepsze. Weronika aż się ogląda z zachwytem. Idziemy i już przy samym domku jadą za naszymi plecami 2 śmigacze więc ja lekko na bok by Mała mogła zobaczyc A chłopaczek przygazował i nim zarzuciło... byłam pewna że rąbnie ale gdyby tak było skosiłby nas! Nie wiem kto był bardziej przerażony - my czy on ale dłuższą chwilkę się trzęsłam a chłopak też pewnie mial "mokro"
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Dobranoc Babulce - miałam się położyć 2 godz temu i dupa :/ naszykować ubranka, to sie zakręciłam po chałupie to to, to tamto i wrr
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Dobranoc, ja jak zwykle, siedzę zamiast pójść spać. Ale mnie synuś nauczy się kłaść, jeszcze mnie nauczy.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 18th 2008
     permalink
    Dobranoc kobiety ,,, też się zasiedziałam i nasłuchałam muzyki THE POWER OF LOVE mmm :))
  8.  permalink
    czesc w piątek-szybko lecą dni i bardzo dobrze:))) dzisiaj u nas za oknem mgła
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    ciacho witaj piątkowo :))

    u mnie 5 stopni na termometrze... wybieram się dzisiaj z Julką po buciki bo przy takiej pogodzie te od niej półbuty to za chłodno! No i może w smyku zobaczę kombinezon i może mi się uda wystawić od niej kombinezon!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    witam i ja nareszcie w piatek :tongue:
    Lady u mnie tez zimnica, na dodatek Mati o 4 wstał i ani myslał dalej spac, zasnął po 6 i do teraz chyba spi. Wczoraj nabił sobie guza, nie zauważył drzwi biedactwo i niestety sliwka jest. Mnie dodatkowo cos tak strzeliło w plecach ze nie mogłam się schylać.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    U nas tradycyjny poranny gwar i cisza :) O dziwo dziś nie obudzili rano Weroniki i niuni jeszcze śpi może ja się też położe na chwilkę ... Jutro spanie do południa juuuupi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    myszorko to z Krzysiem Ani niech sobie piąte przybije bo on też upadł fatalnie z tego co wyczytałam pod wykresem!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    a Ja z rana ryczę - idiotka!!!

    Otworzyłam sobie zdjęcia i chociaż wzruszam się na widok małej Julci to tym razem zobaczyłam moją stajenną miłość i jakoś tak mi się smutno zrobiło i tęskno za nią :(( i tak cholernie jestem zła, że nie mogę jej mieć :((( i na dodatek nie mogę jej zobaczyć bo ma nowego właściciela, który ją wywiózł i nie wiem gdzie :(( ehhhhhhhhhhhhh
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    witajcie
    jakos od 6 spac nie moge. Krzysko jeszcze sobie smacznie chrapie (padl po 21) wiec moge sie powolutku dobudzac a nie od razu rowne nogi. nie wiem czy sie cieszyc ze to juz piatek czy nie... jakos mnie ten weekend nadchodzacy zupelnie nie bawi....

    Myszorko Krzys tez mial wczoraj 'przygode' tyle ze on uderzyl o kant lawy ze szklem. na szczescie od razu przylozylam mrozonke i posmarowalam maslem pare razy plus na noc odrobine masci siniak i dzisiaj ta prega nie wyglada az tak fatalnie jakby pewnie wygladala gdybym nic nie podzialala. no ale znak prawie od ust pod ucho jest :sad:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.