Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Lady nie płakusiaj, musisz nowej poszukać, moze jakis mały kucyk
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    myszorka nie chce kucyka przy moim tonażu hi hi hi

    Już przechodzi i idę pod prysznic póki Julka śpi jeszcze!!! może da mi się wykąpać! Chcę potem z nią wyjść na dwór pospacerować i do sklepu za bucikami jechać!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    polecam taka masc na siniaki. mi pomogla juz pare razy bo ja mam szczescie do otwierania drzwi w zlym momencie tudziez do mega siniakow na nogach od niczego

    df
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Aniu a na guzy tez? bo on ma czerwone i juz boję się czy on głupi kiedys nie bedzie jak się jeszcze iles razy tak klupnie o coś
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Myszorko na guzy to od razu przyklada sie lod i smaruje maslem. moje dzieciaki jak nabijaly sobie guza to z siniakiem zawsze wiec jak mam masc to smaruje
  1.  permalink
    ojej chyba kazde dziecko czeka taki mały wypadek...lepiej żeby było ich jak najmniej!
    Nasza kuznka jak była młodsza to przewracała sie nawet na prostej drodze biedulka i ona to ciagle była podrapana albo z guzami

    moje dziecko zasneło wiec ide jakies sniadanko zrobic czy cuś
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Będę musiała ją kupić bo moja Gabi się rozbija i zawsze ma "ślimaki" Nawet nie musi się uderzyć ale wystarczają szarpanki z dzieciakami czy mocniejsze przytrzymanie i siniak jest

    Po moich porządkach w szafkach Kuba ma 2 pary spodni, 3 podkoszulki, 2 bluzy polar, dres i właściwie tyle rzeczy "do szkoły" Po nim tego nie widać ale chłopaczysko mi urosło i to solidnie. Weronika ma niewiele wiecej rzeczy ale z nią dam sobie radę bo najlepiej nam teraz w body z długim rękawem + rajstopki Na podwórko już niebawem będzie ocieplacz a póki co spodenki czy polar mamy. Anka to masakra :/ Ona nie jest grubasek ale tak zbudowana i spodnie na długość ok są za ciasne w tyłku, Chciała mi zabrać moje i biodrówki owszem ale z wyższym stanem odpadają bo nie ma jeszcze kształtnych bioder :/ Rzeczy których ma mi nie tykać włożyłam na 1 półkę a w reszcie niech se grzebie i wybiera to dzieki temu nie muszę jej na razie obkupywać. Najlepiej z ubraniami stoi Gabiolka i tu w ogóle się nie martwię :) Zrobiłam solidną czystkę bo to co do oddania oddałam a co zostaje wsadziłam w kartony i poopisywałam dla kogo i jaki rozmiar więc mam ułatwione zadanie przy wyjmowaniu i układaniu. Zgłupiałam totalnie przy Isi rzeczach - wyjmuję z kartonu po Gabi rozmiar 74 - wielkie 68 z szafki Isi - małe :/ ja już totalnie zgubiłam się w tej rozmiarówce. Mała nosi 1 sweterek na rozm 80 i rękawki ma lekko podwinięte a za chwilę patrzę na pajaca do spania który jest ok a to rozmiar 3-6m - totalny bezsens :/
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Aniu jak mu cos zimnego przykładam to krzyczy, jedynie masłem udaje sie posmarować.
    Policzyłam sobie na tym kalkulatorze stanikowym i jestem załamana, ogólnie mój biust tak zmałał, ze dziewczyny w gimnazjum mają większy.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Po zakończeniu karmienia zmalał?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    witam Was w piątek na kawce :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    And a rozmawialas o tych siniakach z lekarzem? ja swego czasu tak mialam ze wystarczylo ze sie mocniej oparlam o cos a juz byl siniak. lekarz stwierdzil ze mam kruche naczynka czy jakos tak i kazal przyjmowac rutinoscorbin. przeszlo po jakis 2miesiacach systematycznego brania
  2.  permalink
    mieszkam w domu jednorodzinnym podzielonym na góre i dół,ja ajmuje góre i nigdy nie słyszałam sąsiadów a dzisiaj poprostu juz chyba z pół godziny słysze i wiecie co oni robia...tzn ja sie moge tylko domyslac,może sie godzą czy coś ze tak głosno sie kochaja :))))) a moze mysla ze mnie nie ma hihih
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Ama ja jeszcze karmię, ale juz mało, ale własnie przez karmienie zmalał, no i waga tez jest niższa niz przed ciążą. Nie jestem zła ze karmię i ze w tym jest jakas wina, absolutnie nie, no ale mógłby byc taki jak kiedys.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho a niech im na zdrowie pojdzie to godzenie :)


    moje dziecko jeszcze spi. ok 7.30 wstal na cycka i zasnal dalej. ten to ma melodie do spania... caly tatus :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Aniu nie miałam okazji rozmawiać z pediatrą i szczerze nawet nie wiedziałam że na to może być jakis sposób. Moja matka ma takie samo ciało ja jak byłam dzieckiem też wiecznie posiniaczona byłam. Ale przy najbliższej okazji zapytam :) Dzięki za wskazówkę
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    jej znowu zaczynacie produkować ???

    Popstykałam zdjęcia ciuszkom Julci ale tylko mniejszej części a wieczorkiem wypadałoby wystawić na allegro tym bardziej, że takie typowe na tę porę roku!!! Lenia mam jednak!

    Teraz ubieram się i znikam w odwiedziny do znajomego do piekarni!
  3.  permalink
    mój śpi od 8-uwielbiam jak jest wyspany wtedy cały czas sie smieje.popoludniu ide do chrzesnicy-tak dawno ich nie odwiedzałam wiec dzisiaj sie przejade na godzinke chociaz.
    troche sie denerwuje bo zacznam czuc to ucho które niedawno leczyłam...chyba sobie zakrople Otinum bo nie chce tego przechodzic jeszcze raz.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    And sprawdź też morfologię. Możesz mieć niskopłytkowość, jak moja mama. A to powoduje, że krew wolniej krzepnie i 'rozlewa' się pod skórą.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Ciacho a taką roslinke do ucha masz? nie pamietam nazwy ale mnie pomogło
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Ciacho bo z uchem to nie do rodzinnego tylko do laryngologa trzeba isc zeby zobaczyl czy jest wyleczone a nie zaleczone. po doswiadczeniach z Gabrysia jak meza bolalo ucho to do zadnego rodzinnego sie nie zapisywal tylko od razu do poradni laryngologicznej. poza tym jesli zaczyna cie pobolewac to mozesz zastosowac jakis syrop (eurespal czy pecto drill ale obydwa na recepte) plus koniecznie zacznij stosowac jakies krople do nosa.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Lady to powodzeniu z allegro :) ja planowalam wystawic zestaw maluszkowych zabawek i pchacza ale popatrzylam w jakich cenach chodza i sie nie oplaca. bede miala drobiazgi do rozdania bo kolezanka niedawno urodzila a siostra R rodzi za 1.5miesiaca.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Witam piątkowo. :bigsmile::wink::clap::cheer::crazy:
    Dzisiaj tylko z doskoku, bo mam dużo pracy, a chcę się wcześniej zwolnić godzinkę, bo jadę na zakupki do Galerii, coś dla siebie jesienno-zimowego zakupić i może Oliwce kombinezon zobaczyć i jakieś rękawiczki!
    Miłego piątku laski!
    Strasznie się cieszę, że jutro troszke dłużej pośpię sobie!:cheer::clap:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Iwa fajnie ze wpadłaś do nas
    A ja juz nie wiem jak mam siedziec, wstac to juz nie moge nawet, mam nadzieje ze jakiegos pozaru nie bedzie bo nie zdąże uciec
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko geranium ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    myszorko a mzoe to rwa kulszowa???


    matko Krzys dalej spi.. zastanaiwam sie czy go budzic czy niech jeszcze z pol godz dospi i bedzie mial z glowy dzisiejsza drzemke
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    mnie ostatnio też coś w plecy rąbnęło. nie mogłam się ruszać. z łóżka ledwo wstawałam, ale jakoś dałam radę i przeszło.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Aniu nie wiem cos mi strzeliło jak wczoraj Mata niosłam, juz go nie umiałam postawic na ziemi tak mnie bolało.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Talka Gabi wszystkie wyniki ma ok bo to robiliśmy niedawno

    A ja się zastanawiam nad wystawieniem na allegro kilku rzeczy po Gabi :/ Łącznie mam kilka kurtek stan bdb ale nie wiem czy jest sens trzymać mi dla Weroniki np 4 kurtki w rozmiarze 104 Odłożyłam te które Gabi nie zdążyła nawet założyć bo dostała wczesną wiosną np zimowe puchowe kurtki podczas gdy ja jej na zimę kupiłam i miała. Na tą zimę ma też i raczej nie zdąży wyniszczyć bo ma 2 plus ocieplacz i kurtka po Ani na podwórko np ... Choliwcia mam jakieś "skrupuły" ale z 2 str ileż i gdzie to mam trzymać :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Hm..
    to wtedy dziwne.
    Ja również mam wyniki ok, a siniaki mi się robią raz dwa..
    właśnie będę jakoś niedługo badania powtarzać...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    And ja po Gabrysi trzymalam dopoki Krzysko sie nie urodzil. w sumie dla Gabrysi tez mam juz niektore rzeczy na 9lat i trzymam pouciskane w kartonach na szafie ale sie ciesze ze mam juz zapas i mniej wydatkow. miedzy Iska a Gabi nie masz az tak duzej roznicy i moze warto czesc jednak przetrzymac.


    moj dziec zaczyna sie W KONCU kokosic. nie liczac malego ciamkania spal 13godzin... az jestem ciekawa czy strzeli sobe drzemke w srodku dnia :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    AniaM: moze warto czesc jednak przetrzymac.
    Aniu część tak i część zostawiam nawet po Ance dla Gabi ale 4 czy 5 kurtek na jeden rozmiar to chyba za dużo :/ ehhh nie wiem właśnie sama :( Pomimo wielkiego mieszkania wbrew wszystkiemu nie mam gdzie tego trzymać też :/ bo to są rzeczy za duże/za małe na Anię, Gabi Weronikę oraz rzeczy po Kubie których nie miałam komu oddać (same baby naokoło teraz Ani chrzestna urodziła synka więc wlepię jej) no i teraz dochodzą rzeczy dla Dzidzi :/ O naszych przekładanych zima/lato już nawet nie wspominam bo ż miejsca mało w szafkach to muszę sezonowo chować - wyjmować
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    My już po lekarzu - chłopcy chorzy - wirusowe zapalenie gardła :I
    Mamy włączony antybiotyk i się kurujemy ! Nocka do doopy i dzień chyba też taki będzie przez marudzenie chłopaków ja chyba osiwieję :shamed:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Izunia przytulam Ciebie a dla chłopaków dużo zdrówka
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Oj mam już dość a dopiero 11 ... Chłopcy zasnęli - oby troszkę pospali :sad:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    ojj... :(
    niech śpią :(
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    odezwali sie z nowej pracy i chcą mnie na już :crazy:
    --
  4.  permalink
    Fajnie Myszorko:)
    A ja mam dzisiaj sądny dzień w pracy, szef mnie tak wkurzył, ze szkoda mówić, nic dupek nie robi, tylko siedzi na tym grubym zadku i marudzi, jacy to my niby leniwi, a we trójkę zarabiamy tyle, ile jedna osoba powinna zaraz mnie coś wexmie.. Żeby przynajmniej cośrobił dupek, ale nie, kasa jest dlatego, ze my pracujemy i jeszcze źle...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Myszorka super ! :DDDDDDDDDDDDDD
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Myszorko cieszę się :)

    Dziewczyny czy macie tak że jesteście pewne że ktoś do Was pisał na gg a wiad nie dotarła? Cholera byłam na niewidoczynym, koleżanka pisała do mnie a to nie dodarło :/
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    myszorka - gratuluję, super kobieto!
    To na wekend mamy imprezkę! Huraaaaaaaaa!!!
    Myszorka stawia! :clap::cheer::clap::cheer::clap::cheer::clap::crazy::crazy::crazy:
    --
  5.  permalink
    Myszorka super!!!!!!!! gratulacje
    mielismy isc popołudniu do chrzesnicy ale zadzwoniłą szwagierka ze mąż chory w domu lezy i ja cos bierze wiec wizyta przełozona dobrze ze zadzwoniła,wcale mi sie nie usmiecha do chorych chodzic teraz.
    teraz dziecko spi ale cos wymyslimy na dalsza czesc dnia,teraz gotuje mu obiadek-w sumie nic specjalnego bo ziemniak marchew i kalafior i to z masełkiem ale on lubi bardzo.
    Iwa zazdroszcze wypadu na zakupki-u nas rozbudowuje sie jedno centrum i moze w koncu nie bedzie trzeba jeździc do Poznania na zakupy odzieżowe
    Izunia zdrówka dla chłopców-wiem kobieto jak to marudzenie jest denerwujace ja mam jednego marude i czssem czuje ze zaraz wysiade
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Chłopcy pospali prawie 3h – super bo wstali z dobrym humorem teraz papu i leki.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    Witajcie ... My już po zakupach i spacerku! Wszystko co chciałyśmy zostało kupione bo kombinezonik leżał odłożony więc trzeba było odebrać a buciki kupiłam w bartku takie przejściówki... Zimowe już też mam upatrzone ale poczekamy jeszcze miesiąc
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    To ja stawiam dzis procenty, dzięki za trzymanie kciuków. Lady super że zakupki się udały.

    --
  6.  permalink
    Biore ten zielony i ...dalej dziewczyny pobierać sie
    Chluśniem bo uśniem:) Zdrowie Myszorki
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    A ja wirtualnie proszę kokosowe cudo :)
    Chluśniem bo uśniem:) Zdrowie Myszorki !
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    to ja zamawiam czerwone :)
    --
  7.  permalink
    Myszorka ja na impreze przyszłam tez ze szkłem-for you

    http://www.creativemag.com/images2005/npFINLANDIAWILDBERRIES.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    oooo mamy dzamprez... to ja tez sie pisze bo dzisiaj mam taki nastroj ze tylko chyba duuuzuo promili by mi pomoglo :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 19th 2008
     permalink
    zeby jeszcze mi dokopac gostek z allegro (nowicjusz 20komentow) napisal maila z zazaleniem ze mu nie odpowiada stan rzeczy. w opisie bylo stan bdb a tu pretensje gostek ma bo wg niego z opisu wygladalo ze sa w swietnym stanie i sadzil ze bdb to jak nowe. a najlepsze ze ma pretensje za jedna bluzke ktora dolozylam gratisem piszac ze nadaje sie do noszenia tylko po domu :| jak ja kocham takich upierdow
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.