Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    No to podejście wybitnie nienaukowe, he he, lecz tkwienie w latach 60. Znak, że nie jest na bieżąco z odkryciami w medycynie.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    wrrrrrrrr się napisałam i wcięło mi :/
    jutro moja gin robi USG - jak coś się będzie dziać idę do niej, tyle że włączam tryb "leniwca" na jakiś czas na tyle na ile mi się to uda
    --
    •  
      CommentAuthorAsiol123
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    ide dzis na monitoring i ponownie bede wyciagac jakies info. dzieki Dziewczyny pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Witam w nowym tygodniu - aby był miły dla nas wszystkich :)

    Zła jestem.
    Kłóciłam się z mężem wczoraj. Później niby ok, ale nerw mnie jakoś trzyma...
    I mam już dość jego pracy w nocy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    NR to moze kawalek czekolady zjedz bo na lody za zimno...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Nie tak łatwo o czekoladę.
    Zresztą, nawet jeśli jest jakaś w domu, to pewnie gorzka, a ja nie lubię.
    Zresztą, wcale nie mam ochoty na słodycze.
    --
  1.  permalink
    cześć dziewczyny:0
    Gardło mnie boli chyba się przeziębiłam:(, wypiję herbatę z cytryną i mam nadzieję, ze to w miarę szybko przejdzie, bo chce iść dzisiaj na siłownie, a jak tak dalej pójdzie to będę musiała zrezygnować z niej na rzecz łózka ehhh....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Witajcie poniedziałkowo...

    Mój M w domku i ciekawe jak długo wytrzymamy pod jednym dachem z nim :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
    Rano kupił świeże pieczywko i wędlinkę i ucina sobie pewnie jedną z dzisiejszych drzemek ( on tak może na okrągło po kilka godzin i do tego jeszcze w nocy zasypia bez problemu )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    SUPER, że dzieci wracają do zdrówka czego im życzę a mamy niech będą wypoczęte bo wtedy są uśmiechnięte i nie marudzą hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    idę moknąc im dłużej zwlekam tym bardziej mi się nie chce :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    And mnie czeka wyjscie za 2 godziny. ludze sie nadzieja ze przestanie padac...

    Lady - milego urlopowania z mezem. oby zadne z was nie rzucalo talerzami i nie chcialo sie wyprowadzac :)
  2.  permalink
    mnie tez czeka wyjscie ale ja pojade autem bo u nas tez deszczowo
    syn nawet dał mi sie dzis wykapac a teraz spi-ja cos ide zjesc bo głodna jestem strasznie
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    buziak na poniedziałek moje panie:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Ania no Ja na razie nie mam w planach się wyprowadzać choćbym miała stroczyć kolejną wojnę domową hi hi hi a czy przeżyję te dwa tygodnie nie wiem :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Lady - dasz radę! :wink::bigsmile:
    Faktycznie współczuje tym, które muszą wyjść, u mnie też obrzydliwa pogoda!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Cześć kobiety!!
    Izunia zdrówka dla chlopaków ta pogoda jest dobijająca wiecznie pada i z łobuziakiem na dwór nie można wyjść..
    Iwa dobrze że z Oliwką już lepiej buziolki dla niej,
    And leniwiec wskazany :wink:

    My od dwóch dni włączamy ambitny plan aby Tosia zasypiala sama i bez cyca :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    i przesypiała noce bo to co się działo w czwartek i piątek wykończyło mnie fizycznie o psychice nie wspomnę :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    może jeśli dzisiaj mamy siedzące oglądały TV to mówili o uodparnianiu dzieci i codziennych spacerkach nawet na 15 minut bez względu na to czy jaka pogoda!

    Julka jak utnie sobie drzemkę to idę z nią do sklepu na zakupy.... M dalej śpi wrrrrrrrrrrrr
  3.  permalink
    Ale temu twojemu M dobrze... ja tez bym się z chęcią teraz położyła spać, ale muszę jeszcze 5 godzin tutaj siedzieć....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Magg to łaczę się z Tobą w tych ciężkich nockach bo Ja też spałam niewiele a po ostatnim płaczu to myślałam, że sąsiedzi wezwą policję za znęcanie się nad dzieckiem. 5 nad ranem a Jula drze się ile siły w płucach ( lekarz pozwolił ale to było widowiskowe darcie się )

    Magg będzie lepiej z każdym dniem :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    She zlituj się .... on będzie tak spał jeszcze z godzinę a potem pochodzi po mieszkaniu nabrudzi mi naczyń , pewnie w łazience też nie zostanie nic w ładzie i pójdzie dalej spać... wtanie wieczorem, coś zje i pójdzie spać a potem tylko z gościnnego przeniesie się do sypialnie.... wkurwia mnie to jak mam być szczera wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    LADY JUŻ JEST LEPIEJ A TO DOPIERO 3 DZIEŃ WLAŚNIE JĄ POŁOŻYŁAM I SAMA ZASNĘŁA BEZ KWĘKNIĘCIA NAWET :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Moje chłopaki właśnie zasnęły - oczywiście też same :D
    Magg witaj - no już dzisiaj to duża poprawa u ans !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Magg Tosiula zrozumiała o co chodzi mamie :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Lady oj ja również bym nie tolerowała takiego zachowania - zagoń Olka do roboty :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Cieszę się :)
    A co do spacerów w każdą pogodę też popieram ale jak leje to ja wysiadam :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    a Ja się wściekam bo mam dość latania za smoczkiem do pokoju gdzie śpi Julka... ona robi to celowo więc czas ją tego oduczyć. Wykorzystuje moją osobę bo widzi, że wchodzę do pokoju jak smoczek ląduje.....
  4.  permalink
    mój tez sam zasypia ale to wyszło jakos tak samo z siebie:) nie było specjalnego nauczania.
    poczytałam na przyszłych mamusiach o jedzeniu laski gadały i teraz jestem głodna wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    A to pierwszy dzień urlopu Olka ?
    to może niech se chłop odpocznie puźniej się go zagoni...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Magg Lady pewnie gdybym wychodziła z kidsami raz albo przynajmniej co drugi dzień na krótki spacer to pewni by mi tak nie łapały wirusów wrr ... :shamed:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Lady wierze Ci może bez smoka?

    Ciach u nas się nie dało tak samo musiałam trochę powalczyć głównie ze sobą by nie lecieć do niej na każde kwęknięcie!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Iza jeszcze trochę będą lepiej chodzić i będzie Ci łatwiej tylko smycze kup by Ci się na boki nie rozbiegały hihihihi Ja tak właśnie z Tosią wychodę jak jest brzydka pogoda pod pachę i na dwor bez wozka czy rowerka nawet na pół godziny...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Magg no niestety jestem zależna od drugich rąk :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Lady - ale sobie pofolgowałaś słownie! Hihihihihihi!:bigsmile::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    IWA jak ma kobiecie przynieść to ulgę to niech sobie przeklnie - raz nie zawsze dwa razy nie często :P
    Ja rzadko klnę, muszę być bardzo wkurzona !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    IWA kurde a pisze gdzieś, że przeklinać nie można ... NIE więc sobie pofolgowałam i co z tego!!! Mam dzisiaj dupnięty dzień i nie mam ochoty być grzeczną i kulturalną dziewczynką!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Drona M chyba przechodzi menopauzę co ... No nie fair postępuje - przyznaję :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Izunia a Ja jestem więcej niż bardzo ................. we mnie się wszystko gotuje!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Izunia bardzo nie feeer bardzo ....
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    A Olka do roboty popędź! Mogę ci bata podrzucić!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Kurcze przykro mi, że znowu u Was jest NAPIĘCIE i zgrzytanie !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Julka sobie pokrzykuje... M wstał i mnie zjechał :((
  5.  permalink
    Czesc dziewczyny :)


    Pogoda brzydka, to i produkcja forumowa ruszyła pełną parą ;)

    Lady- masz rację - powietrze trzeba czasem spuścić. Mój mnie wczoraj tez tak wkur.........,że gdybym miała pozwolenie na broń to bez wahania bym stzreliła do niego :devil:


    A za 1,5 godziny idę do sądu. Będą sądzili gnoi, którzy ukradli wiosną młodemu rower
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Boshe ... Lady ja już się nie wtrącam bo może bym za dużo powiedziała wrr ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Lady - ale co nic z tym nie zrobisz i bedziesz tak złość w sobie dusić i nie daj boże na kim innym ja wyładujesz np. na dziecku??? Zrób cos z tum kobieto! Kurcze musze cię trochę podburzyć! :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Aga witaj - no nie przesadzaj bo u mnie słonko :D
    Dziewczyny mnie mój wojak również denerwuje i to ostatnio często i gęsto :devil: Co to jakieś przesilenie czy co ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    IWA wiesz ja często wylewam swoje żale M - mówię mu prosto w twarz co w danym momencie myślę, ale to czasem źle działa ... Ja jestem żywioł a on oazą spokoju - kiedyś go tak wkurzyłam, że pokazał mi drzwi - nie było mi miło ... :shamed:
  6.  permalink
    ehhh faceci....zjechał Cie bo nie moze w spokoju pospac??? niech sie połozy z córka bedzie 2 w jednym
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Ups oby ta plaga do mnie nie dotarła bo jak na razie mój to ideał chodzący...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 22nd 2008
     permalink
    Ciacho chyba właśnie tak, mój jak coś to kładzie się nawet z dwoma facetami nie ma wyjścia :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.