Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    And jak masz lipę to sobie zaparz z malinami grzeje super...
    Lady może się Twój chłop obudziw końcu....
    Iwa na Ciebie to zawsze można z ta kawą liczyć :)

    No u nas wieczorne zasypianie trochę z płaczemale w końcu po 20 min. marudzenie, gadania i płaczu zasnęła... w nocy przebudzila się 2 razy ale sama zasnęła.. o 5 pobudka na cysia ale mama paskuda nie dala tata poglaskal i zasnęła, wstała o 7.15:shocked: i dopiero jadła cyca!!! Nawet nie wiecie jak dużo satysfakcji daje nam t metoda usypiania i po trzech dniach już są efekty :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Magg od paru lat nie może się obudzić to nie liczę już na zmiany :P


    Magg TOSIEŃCE buziaczek bo jest dzielniejsza od Julki :)) Julka pogłaskaniem się nie obejdzie musi mieć herbatkę w nocy :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Witajcie !
    Jestem wściekła - mój komp coś świruje wrr ...:devil::devil::devil: Chyba nie obejdzie się bez formata ... Mam dość ! Pocieszający jedynie jest fakt, że chłopcy spali dziś pięknie całą noc, ale wstali budząc mnie już 6:30 ... I tak wyszło mi to na dobre - posprzątane i błysk wszędzie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    ja juz po wizycie sasiadki i wspolnym kawkowaniu. ranek jakis taki gnusny byl i jest. nic mi sie nie chce. nie mam pomyslu na obiad a na mysl ze za godzine musze wyjsc dostaje gesiej skorki :|
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    witam we wtorek :)

    ach, dziś otworzyłam nową kawkę, w końcu moją Primę Finezję. Moja ulubiona :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Izunia jednym słowem chłopaki wiedzą co robią budząc mamę o 6.30 :)
    :Lady ja wierzę w cuda :wink:
    AniaM będzie dobrze ..
    u nas dziś nie pada więc Tosiula wyciągnęła babcię na spacer miały iść na godzinę nie ma ich już 2 :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    U mnie dzisiaj szaro buro i ponuro - ale w sobotę zapowiadają łoj 20 stopni - jak nasze pociechy mają być zdrowe ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Kasiu ja trzymam kciuki za Was mimo wszystko ! :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    no u nas pada a mi wcielo folie przeciwdeszczowa do wozka. chyba zostala na mazurach wiec jesli okaze sie ze w garazu nie ma to trzeba kupic nowa. gdybym miala wiecej kasy to bym jednak Gabrysie na caly dzien zapisala do tego przedszkola bo to latanie po nia na 12 dezorganizuje mi dzien. z reaguly rano tylko ogarniam chate i bawei sie z Krzysiem bo gotuje jak juz do domu wrocimy.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Z tego co pamiętam u nas to było jakię 100 zł różnicy a u Was jak jest AniaM?
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, przed chwilką zamówiłam sobie telefon (przedłuzyłam umowę), ma być dostarczony w ciągu 3 dni, ciekawe jaki będzie:)
    To Sony Ericsson W910i, do tej pory miałam tylko nokię, mam nadzieję, ze ten mnie nei zawiedzie (zależało mi, żeby telefon pełnił funkcję mptrójki, no i żeby w moim abonamencie kosztował mnie 1 zł:D)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    no fajny może być... a w jakiej sieci jesteś?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Ja na chwilkę w domku - zaraz będzie trzeba iść po Kubę i po Gabiopo drodze wejdę do biedronki.
    Załam się w aptece zostawiłam blisko 50zł a wzięłam tylko rutinoscorbin, tamtum werde i nasiwin do nosa dla dzieciów :/ chciałam otriwin ale nie było.
    Jestem skonana i oczy mi sie kleją :/
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Oj And biedaku... pomasuj kTosia :) od cioci
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    And trzymaj się tam jakoś !
    Kasik co tam u Ciebie ? Daj znać jak samopoczucie - please :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    ja juz obrocilam tam i z powrotem a nawet zakupy zrobilismy. w sumie ponad godzina spaceru nam tez wyszla wiec nie jest zle. szkoda ze siapi bo bym pewnie dluzej polazila a tak to troche niefajnie no i cale nogawki i ja i Gabrysia mokre ...

    Magg u nas roznica jest wieksza - normalnie przedskozle kosztuje 270zl, a ze Gabrycha chodzi do grupy 5godzinnej (zerowka i obowiazek szkolny) to placimy tylko za wyzywienie 4zl za dzien co daje nam ok 80zl miesiecznie. dla mnie roznica kolosalna

    Sheh - ja mialam a wlasciwie dalej mamy Sony Ericson k750i i jest ok. tyle ze dla mnie SE sa zbyt meskie. teraz jak umowa sie skonczyla to wzielam samsunga u600 w kolorze red :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    kTośka pogłaskana :) Usiadłam na chwilkę to walczy na całego.
    Ania jest kofana - 2 godziny lekcyjne siedzi pod drzwiami Kuby i czeka aż skończy się jemu kółko i przyprowadzi go do domu :) czyli do 14,30 leniuchuję
    --
  2.  permalink
    Magg jestem w erze.
    Aniu, ja chciałam nokie, bo je najbardziej lubie, ale nie było takiej, która by mnie interesowała, a SE rzeczywiście męski, zwłaszcza, ze będę mieć czarny, ale jakoś to przeżyję, choć czerwony dużo lepiej wygląda. teraz mam nokię 7370 i ta rzeczywiście jest takim babskim telefonem, ale zaliczyła już kilka upadków i bywa, ze traci zasięg...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Sheh nie wiem jak dlugo masz nokie ale kolego ktory siedzi na kierowniczym stolku w salonie nam nokie odradzil. szczegolnie te ktore wyszly po drugiej polowie 2007. mowi ze niesteyt szmira straszna no a otrzymaniu baterii lepiej nie mowic. SE jest dla mnie hmmm zbyt kanciasty, ja lubie tel dobrze dopasowane do reki zwlaszcza ze sporo gadam. a teraz to juz w ogole bo mam promocje do 5osob 2tys minut co miesiac hehehe
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeSep 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu, świetna promocja, jestes w stanie to wygadać? Ja będe mieć 220 minut, myślę, ze mi wystarczy, co prawda do tej pory miałam wysokie rachunki przy mojej poprzedniej taryfie, ale to głownie dzięki smsowaniu z Egipcjaninem, co postanowiłam ograniczyć do minimum, więc koszty pewnie spadną:)
    A z nokii do tej pory byłam zadowolona, tyle, ze miałam modele sprzed 2007 roku; musze przyznac, ze dużo "przeżyły" i nawet w miarę długo trzymały, zważywszy na to, ze telefon traktuję jako przenośny odtwarzacz muzyki, przez co bateria szybciej się wyładowuje.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Sheh nie jestem w stanie chyba tego wygadac ale przynajmniej nie mam oporow ze musze zadzwonic i moge sobie poplotkowac. wybralam osoby z ktorymi najwiecej gadam - mame, tesciowa, moja chrzestna plus 2 bliskie mi babeczki. oprocz tych minut mam jeszcze 170min do wszystkich (lub 510smsow) ktore znajac zycie wykorzystam glownie na kontakt z mezem :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    ja moja stara nokie 3220 mam juz 5rok, baterie tylko wymienilam rok temu i nic nie mam jej do zarzucenia. byla juz osikana przez Krzysia, zalana piwem, kawa, mlekiem baaa nawet spadla z calego pietra i sie rozsypala na kawalki... poskladalismy i dalej dziala bez zarzutu. no i jest extra do smsowania dlatego mam ja w popie :)
  3.  permalink
    Mi teraz kolega napisał, ze swojego ericssona wyprał i nadal działa:D, ale to chyba tez zalezy od tego jak się trafi :). Czasami dany model jest super i nie szwankuje u 90% a komus akurat się bedzie psuł i odwrotnie..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Macie w telefonie kalendarzyk intymny?
    --
  4.  permalink
    Ama, ja nie mam
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    wreszcie mam avatar:)))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Ama ja mam kalendarz, ale wiesz nie intymny :P
    She no widzę go też :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    He he, no to ja też mam taki.
    Kalendarzyk czasem dodaje się do czerwonych telefonów - skierowanych do kobiet.
    --
  6.  permalink
    mam czerwony telefon ale nie ma w nim takiego kalendarza
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    pierwsze słyszę! :shocked::shocked:
    --
  7.  permalink
    na 16 mam dentyste a Petruszka spiw najlepsze juz ponad godzine-dlaczego w nocy nie spi tak łądnie a dzisiaj akurat nie na reke mi jest jego długie spanie.Musze go nakarmic i zawieź do cioci bo ona nie ma czym do mnie dojechac akurat wiec na bank na 16 nie zdaze.Wepchnie mi sie ktos w kolejke i bede czekac az do 18 pewnie.ehhh do tego Pietruszka ma jakies dziwne fazy jakies-ciocie zna bo dosyc czesto sie z nia widzi całuja sie wygłupiaja smieja a osttanio sie dwa razy juz rozpłąkał ze musiała mnie ona tez prawie z płaczem sciagnac.Ja mysle ze sie poprostu zle obudził wtedy ale jak juz mam dzisiaj go zostawic i pomyslec ze bedzie robił takie jazdy to az mi sie nie chce...mam nadzieje ze jak bedzie wyspany to jakos dadza sobie z nim rade w koncu jest ich 4 w domu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Zadzwoniłam przed chwilką do naszej pediatry i powtórzyłam jej moje obawy odnośnie kaszlu i kataru – prosiła abyśmy niezwłocznie podjechali bo ona koniecznie musi ich osłuchać … Teraz jestem już całkiem posrana bo może być tak, że Zinnat nie zadziałał na nich i i koniecznością mogą być zastrzyki – dziewczyny ja nie chcę ! Trzymajcie za nas kciuki błagam ! Aż się poryczałam z bezsilności … NA 17 jedziemy :cry::cry:
  8.  permalink
    dziewczyny, czy któras z Was sięorientuje, jak długo jest ważne skierowanie na badania krwi i moczu?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Sheh miesiąc - przynajmniej u mnie w przychodni ale myślę że tak jest wszędzie

    Bracisze zaciskam mocno kciuki!! Zdrowiejcie i nie niepokójcie Mamusi

    Idę coś zjeść potem będę :*
    --
  9.  permalink
    Dzięki And:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Mam zapalenie krtani i szmery w oskrzelach :/ Jutro idę do pulmonologa bo nie będę brać augumentinu - bede bardzo prosić panią dr by mnie przyjęła - dziś jej nie było
    --
  10.  permalink
    Izunia jak chłopaki????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    wlasnie zjedlismy obiad. kurcze nie moge sie doczekac zeby maz krocej w kocnu pracowal 0 strasznie wazny jest dla mnie ten jeden wspolny posilek ale pora jest dobijajaca :devil:


    And to az augmentin musieli dac? nie idzie niczym lzejszym podleczyc???

    co do Izuniowych chlopakow to nie dostali zastrzykow tylko dalej ten sam antybiotyk. Szymon ma niestety zainfekowane oskrzela, z Filipem lepiej. pewnie jak Izunia sie troche ogarnie to wpadnie i wszystko sama dokladnie napisze
  11.  permalink
    ok Aniu dzieki za info
    And kurcze ładnie Cie zawaliło życze szybkiego powrotu do zdrowia

    ja po dentyscie-ekspresowo mi robił bo powiedziałam ze nie mam czsu a to dlatego ze wiedziałam ze jak wychodziłam Pietruszka płakał:sad:
    --
  12.  permalink
    gdzie sie podziewacie dziewczyny????
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    dobrej nocki :)
    znikam na TV :) na jedynce ciekawy film ;p
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    na polsacie komedia ha ha ha
  13.  permalink
    Ja rozmawiam z moim Turkiem:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Jestem – Aniu dzięki za przekazanie info. No jestem troszkę rozczarowana, ale cóż mam począć … Szymek ma zmiany na oskrzelach, nie są duże ale jednak furczy – dlatego nie rezygnujemy z Zinnatu jeszcze do przyszłego wtorku – oczywiście nasza pediatra za tydzień musowo ich osłuchuje [jednak co lekarz to lekarz chyba Ten Na Górze nam ją zesłał :D] a Filip antybiotyk bierze do piątku. I tak jak Ania już napisała doszła nam Biodacyna i Zyrtec … No to co leczymy się dalej – chłopcy sami zasnęli jak Aniołki dosłownie – moje najdroższe skarby :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    No cóż u nas to jak nie duomox to augumentin... na moje że augumentin na mnie nie działa usłyszałam że "wydaje sie pani" plecy bolą mnie od ciąży i w ogóle bez sensu ta wizyta była :/ no ale zobacze co mi pulmonolog powie bo ja osobiście nie czuje sie na oskrzela

    Mam wojnę z mężem :/ aż mi się wyć chce ale to długa bajka - finał dziś że wyszłam o 19 a wróciłam przed chwilą - foch i się do mnie nie odzywa Tylko że ja też potrzebuję się odreagować :/ poszłam na ploty do koleżanki i on został z dziećmi ale musiałam po prostu musiałam a teraz aż mi sie wyć chce jak na niego patrzę
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Izuń buziaczki dla Braciszy!
    --
  14.  permalink
    Izuniu, trzymam kciuki, żeby chłopcy szybko do zdrowia wrócili.

    And, mam nadzieję, ze wojna szybko się skończy...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    ja zamiast isc spac to smsuje i na gg siedze...ehh ale czasem tez trzeba przeciez w sieci poszperac
    --
  16.  permalink
    Ja zmykam do łózka, bo jutro muszę wczęsniej wstać, żeby te badania zrobić, ehhh, wstawać nienawidzę, za to do rana mogłabym siedzieć na necie:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 23rd 2008
     permalink
    Ja strzelam dziś focha i nie położę się koło niego - zraz idę spać do 2 pokoju - powiedziałam co mam do powiedzenia on milczał więc może to sobie poukłada ... w samotności będzie może mu lepiej... jestem po prostu wściekła i czasami tak bardzo go nienawidzę i nie rozumiem :/
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.