Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Witam dzisiaj z cieplutkim kakaukiem!


    AND - jak tam po nocy sie czujesz, jak zdrówko i sprawy z M???
    Izunia - jak się czuja chłopcy?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    no to polowa tygodnia za nami. odliczanie do weekendu czas zaczac :)
    ja sie wyjatkowo na weekend ciesze bo slubny ma wolne plus plany rodzinnego imprezowania u kuzyna cos przeswituja z lekka ;-) zobaczymy co z tego wyjdzie ale jakby nie bylo to licze ze weekend bedzie fajny :)

    IWA czekoalda z rana hmmm chyba bardziej by mi sie przydala niz kawka :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    No to proszę - częstuj się Aniu! ;))))
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Witam i ja, w koncu przelecialam przez te wszystkie Wasze posty. Produkcja wielka.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Witam
    Muszę się nauczyć wcześniej chodzić spać, bo znów położyłam się po północy i jeszcze dość długo przewracałam się nie mogąc usnąć. Jednak spanie bez męża jest trudne, nie potrafię się przyzwyczaić.
    Cyryl wstał ok. 7... Zbrodniarz. Na szczęście jak dotąd nic nie potłukł.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Witajcie na porannej małej czarnej. ja zjadłam w nocy ostatnią czekoladę jaka była w domu
    Ania z Kubutkiem w drodze do szkoły And wyszedł z Gabi.
    Na noc najadłam się chleba z czosnkiem, popiłam gorącym mlekiem z siemiem lnianym i póki co jest całkiem miło w gardle mniej drapie
    Z małżem rano odzywałam się tyle ile musiałam i ani słowa więcej, w nocy przyszedł do mnie do pokoju z pytaniem "co sie stało" wrrrrrr jakbym mało powiedziała :/ Ale choć w tamtym pokoju mi źle i nie dobrze było nie poszłam do niego ...
    Jestem zmęczona tym wszystkim
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    a propos obzerania sie waniajacymi produktami... narobilam wczoraj miche sledzi z cebula i zastanawiam sie czym zabic cebulowy zapach?? na czosnek wiem ze pomaga mleko a co na cebule??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Aniu ktos mi mówił ze zielona pietruszka ale nie próbowałam
    --
  1.  permalink
    JA wczoraj napchałam sie chlebem z pastą żydowską, pyszna była:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    cholera wczoraj ten film to na polsacie :D
    alem głupia :D

    buziaki środowe :*
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Dziewczyny witam !
    Nocja u nas ok - ja wyspana i chyba wszystko leci ku dobremu :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Ale tu dzisiaj cichutko! Hihihihihi!
    Wszystkie zbereźne rozmowy i nie tylko toczą sie pod wykresikami! Hihihihi!:bigsmile::bigsmile::wink::wink::wink:
    --
  2.  permalink
    wiecie co brak mi słów juz...
    sasiad z dołu napisał mi sms ze zaprasza mnie i Pietruszke na dół na kawe.poszlismy bo w porzadku jest i zawsze jest o czym pogadac.ale on widac zawołał mnie zeby mi dyskretnie dac do zrozumienia ze słyszał ze mój tesc na mnie narzeka bo takie doszły go słuchy ale nie chciał powtórzyc mi co mói dokładnie.Mówi ze jakos mu głupio było tego słuchac wiec mnie chciał uprzedzic zebym moze pogadałą z nim bo pewnie o tym nie wiem.No troche dziwna sytuacja bo on i mój tesc sie nie znaja! ja juz nie wiem dziewczyny co robic...jechac do nich i udawac ze nic sie nie stało i wybadac sytuacje czy pojechac powzywac czy włąsnie nie jechac i focha strzelic.nie wiem ale wiem jedno ze gadac z nimi nie idzie tak prosto z mostu bo ja mówie spokojnie a oni z krzykiem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Ciacho ja bym chyba nie pojechała... Powiedziałabym mężowi tylko co i jak, co powiedział sąsiad itd i albo niech maż to załatwi albo Ty ale dopiero gdy teść się odezwie - bo pewnie pytanie z ich str padnie na dzień dobry "no i czemu się nie odzywasz?" to odpowiesz grzecznie że "nie chcesz przysparzać im tematów do plot bo ludzie mówią co tatuś rozgaduje za moimi plecami" ...
    Ciasteczko u mnie taka strategia pomogła chociaż na tyle że ojciec nie zmyślał na nasz (czytaj mój) temat. Pomimo 7 lat od dnia ślubu traktuje mnie jak zło konieczne, ale już nie kłócimy się z byle powodu. Część rozmów ucinam słowem "to Taty zdanie" czy "ma tata tylko część racji" Nie trzaska już drzwiami i jakoś siebie tolerujemy

    Aaaa zapomniałam Wam napisać - byłam u pani dr pulmonolog nie ma żadnych szmerów w oskrzelach!! Jej zdaniem to lekkie zapalenie gardła i żadnych antybiotyków i leków !! Z lekowych rzeczy tylko rutinoscorbin jak najbardziej tantum (ale lepiej nie dropsy tylko areozol) septolepte tabletki do ssania z propolisem i tyle. W piątek mam do niej podejść
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Ciacho chyba czas zeby twoj maz tupnal w koncu noga. zycze pozytywnego rozwiazania sprawy
  3.  permalink
    Ciacho, wg mnie And ma rację, trzymam kciuki, zeby udało się pozytywnie te sprawe rozwiązac.
    Swoją droga miałam podobną sytuację w rodzinie (dziadkowie nie tolerowali mojego taty), zastanawiam się, czemu rodzice tak czesto nie potrafią zaakceptowac wyborów zyciowych dzieci, przeciez jesli ich syn/córka ze swoim wybrankiem są szczęśliwi, to po co mieszać?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Izunia to dobrze że z chłopcami ok. U nas z chorowitków to tylko ja w sobotę trafiłam do szpitala. Miałam zapalenie płuc z oskrzelami i taki atak astmy jakiego już dawno nie miałam. Dziś wypisali mnie właściwie na moje własne żądanie bo mój nie miał jak więcej wolnego wziąć a nie mam nikogo do dzieci. Póki co osłabiona na maksa, tymi kroplówkami, wszystko mi dawali dożylnie, leżenie pod tlenem, okropność. Teraz w domu muszę się doleczyć, mam zmienione wziewy , antybiotyk i zobaczymy.
    Jak już będę w miarę na siłach to podgonię co tam u was.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Hogatko współczuje! I szybkiego powrotu do zdrówka życzę kochana!
    --
  4.  permalink
    Dzieki dziewczyny za rade.Tak tez myslałam-M juz tupnal noga ostatnim razem i jak na niego-było ostro a widac nic sobie z tego nie zrobił czy zrobili.Ja naprawde nie wiem dlaczego oni tak mnie traktuja bo kiedykolwiek tam byłam to nigdy nie narzekałam na nic nie marudziłam nie pyskowałam,zawsze chetna byłam do pomocy...moze faktycznie jak beda nas rzadziej oglądac to sie stosunki nasze poprawia.Szkoda mi Piotrusia tylko bo naprawde sa dla niego jak obcy ludzie ale naszczescie mój tata nadrabia za wszystkich:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Sheherezadah: zastanawiam się, czemu rodzice tak czesto nie potrafią zaakceptowac wyborów zyciowych dzieci, przeciez jesli ich syn/córka ze swoim wybrankiem są szczęśliwi, to po co mieszać?

    To że syn czy córka jest szczęśliwa to jest najmniej ważne - najważniejsze jest to by syn/córka przyszli i popłakali, porozmawiali jak kiedyś, by rodzic czuł sie potrzebny i zwrócił na siebie uwagę ... Nieodcięta pępowina :/ u matek jakiś "syndrom pustego gniazda"... u mnie teściowa jest super, za to teść ... :devil::devil::devil: ogólnie może i jest dobrym czowiekiem ale jak dowali czy coś palnie to "o matko" Ja wyluzowałam - przez 5 lat usiłowałam się jemu "podlizać" skoro moje starania nie dawały rezultatu to powiedziałam "dosyć!" Zmieniło się wiele - on ma mnie w nosie ja go też... nie ubliżamy sobie i nie kłócimy się, potrafię stanąć naprzeciw niego i powiedzieć co myślę na dany temat - co on z tym zrobi to jego problem!
    --
  5.  permalink
    Ciasteczko - włącz olewator. Innej rady nie ma

    And- fajnie,że choróbsko nie okazało się mega poważne

    Hoga- dużo zdrówka- kuruj się i wracaj do nas :)
  6.  permalink
    no właczyłam juz bo co zrobie...kurcze czekam na M i wiecie co zamówiłam na allegro dla siebie....kalosze
    bo mi wszyscy trabili ze do Norwegii musze zabrac ale czaderskie sobie kupiłam zaraz Wam wkleje
    --
  7.  permalink
    Image Hosted by ImageShack.us

    --
  8.  permalink
    O kurcze- Ciacho- ale zaszalałaś :crazy:

    Podziwiam za odwagę - ja jakos nie mam jej tyle, jezeli chodzi o ubieranie. Nie lubię rzucać się w oczy
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Ciacho :rolling: Boskie są , ale nie wychodź w nich w Polsce :tooth:
  9.  permalink
    Aga to tez nie bardzo m oj styl ja nie mam zadnych takich butów ale w Norwegii...co mi tam!!! w Polsce nie ma mowy bo przeciez bym w lokalnej gazecie byla ale takie małe szlenstwo nie zasszkodzi.hahhaha kosztowały 50 zł troche drogo ale norweskie kolezanki mówia ze chodza w kaloszach non stop a tam to koszt ok 300 zł
    --
  10.  permalink
    Ciacho, świetne są, ja bym w nich nawet tutaj wyszła, lubię się wyróżniać:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    Pewnie,że małe szaleństwo nie szkodzi. Buty są fajne- wesołe i takie niepowazne. Wiesz- ja się nie przejmuję tym, co mówią ludzie o moim wyglądzie- po prostu lubię stonowane kolory ;)
  12.  permalink
    Ja kiedyś lubiłam takie bardziej klasyczne kolory, ateraz pokochałam wyraziste czerwienie, zielenie itp.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    A ja lecę pooglądać jak tanczą. Tez bym tak chciała ;)
  14.  permalink
    Ja tez biegnę, ale pewnie wrócę w przerwie. A tańczyć to też bym tak chciała, kocham taniec, zwłaszcza towarzyski
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Mnie się podobają te kalosze, chociaż podobnie jak Aga pewnie wybrałabym bardziej spokojne kolory.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    Kładę się do łóżka - zmęczona dziś jestem jak nie wiem co a "prawie nic" nie zrobiłam. czuję się osłabiona a i psycha mi dziś siada :/
    Dobrej nocki życzę
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 24th 2008
     permalink
    And osłabiona to Ty nie od dzisiaj jesteś ... może powinnaś więcej odpoczywać ? szkoda, że po ciąży nic na wzmocnienie nie brałaś!

    Dlaczego Ci psycha siada???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    witam w czwartek
    Ciacho fajne kalosze
    Hogatko dużo zdrówka
    --
  15.  permalink
    czesc dziewczyny ja dzis miałam pobudke o cudownej godzini e 6.12
    ale nocka do niczego srednio co dwie godziny musiałam wstac bo miauczał nie wiem o co
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Dronka ja nigdy nie brałam czegoś na wzmocnienie - poza codzienną dawką witamin. Psycha mi siada bo mam dosyć kłócenia się z mężem ... nadrabiamy teraz chyba minione lata :/ wczoraj była moja matka i też lekko mnie wytrąciła z równowagi no a do tego dochodzą codzienne problemy i problemiki

    Witajcie na kawie :) Moje dzieci częściowo już poza domem - maż odprowadza dziś Kubę i Gabi Anka jeszcze dosypia i Weroniczka też wiec póki co delektuję się ciszą :)
    http://www.magazynhandlowiec.pl/upload/articles/2007_sierpien/kawa.JPG
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    U mnie noc była mało ciekawa ... Kuba mi wymiotował :/ nigdy nie ruszał mnie widok wymiotującego dziecka ale wczoraj Andrzej musiał przy nim być bo ja tuliłam kibel :/ Na szczęście to było jednorazowe i normalnie spokojnie dziecko poszło spać dalej. Dziś rano i dobrze się czuł i wszystko ok więc podreptał do szkoły
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Hogatko duzo zdrowia.

    Ciacho 'gumaki' pelen odlot :) teraz tylko rozowy plaszczyk p/deszczowy i bedziesz latwo rozpoznawalna :)

    u nas bardzo kiepska noc i poranek. Gabrysia chora, Krzysko wczoraj wymiotowal wiec schize zaliczylam. czuje sie z deka niebardzaj ale oby do jutra :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Witanko w czwartek :D
    U nas z każdym dniem lepiej - katar już gęstnieje coraz bardziej ale kaszle jeszcze dokucza ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    O kurcze Ania ! Mam nadzieję, że dziś będzie lepszy dzień ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Ciacho buty zajefajne hahahaaaa :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    O kurcze Aniu - jakiś pomór czy co????
    Zdrówka dla Krzysia i Gabrysi!
    U Oliwki już coraz lepiej - te kropelki Aniu to rewelacja, super rozrzedzaja jej tego gluta i dzisiaj juz dobrze jej sie oddycha!
    Miłego dzionka kochane, ja dzisiaj zajrzę chyba popołudniu bo w pracy mam pomór i zostałam tylko ja i koleżanka - urwanie głowy - sodomia i gomoria!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    dzień dobry?
    smutno mi
    teściowa wczoraj zabrała mi dziecko i czułam się jakoś tak bez sensu, dzisiaj nawet wstać mi się nie chciało...
    --
  16.  permalink
    NR a dlaczego na nocke Ci wzieła...kobieto śpij nie narzekaj korzystaj !!!a tak serio to wiem co to za uczucie nawet jak małego cały dzien nie było jak miałam to zapalenia ucha to nawet nie mogłam za bardzo spac-jakas taka pustka w domu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    NR jak to Ci zabrała ? Chyba w celu pomocy, abyś Ty sama odetchnęła co ... :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Witam w czwartek
    NR oj ja w szpitalu to bym tylko ryczała tak mi było źle bez młodego. Dziś słaba jak nie wiem co, Hubcio w nocy super spał więc ja też, pogoda śliczna za oknem ale niestety ja wychodzić nie mogę i młody na tym ucierpi, no chyba że żon wróci wcześniej to wtedy go weźmie.
    Zresztą muszę pochwalić moich chłopaków lepiej sobie dawali radę niźli bym przypuszczała ale dobrze że już jestem w domu bo ja się na leżenie w szpitalach nie nadaję, teraz musiałam ale dołujące przeżycie.
    Ciacho ale ty masz przeboje z tymi teściami, dobrze że już niedługo do męża dołączysz to będziesz mieć spokój z nimi.A gumowce zajefajne:bigsmile:
    Młody właśnie zasypia to ja też zmykam regenerować siły, miłego dnia dziewczyny.
    --
  17.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    A ja jestem wkurzona od rana, wczoraj cały dzień czekałam na paczkę z ery, miała być dostarczona w godzinach mojej pracy, miedzy 9a 17, a dzisiaj wchodzę na stronę masterlink, sprawdzam, gdzie paczka, a tam informacja o nieudanej próbie doręczenia i avizie, którego wcale nie ma, kuriera tez wczoraj nie było i nawet nie raczył zadzwonić, zaraz mnie coś strzeli, a do DPD oczywiście dodzwonić sięnie mogę, bo cąły czas linia zajęta wrrrrr.....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Hoguś współczuję tej rozłąki i zdróweczka dla Was przede wszystkim :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 25th 2008
     permalink
    Kofane kobiety co się dzieje choroba dopada i zaciąga do łóżka wszystkich po kolei ... Ja odpukać się trymam i Tola też chłopcy wyzdrowieli więc mogę odsapnąć!
    Zdrówka Wam wszystkim życzę i pozytywne fluid ślę :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    U nas dzisiaj piękna pogoda słońce świeci i żyć się chce!!!! Mama się zgłosiła sama na spacer z Tosią więc oddelegowane a ja gadam z Wami :) aaaaaaaa i Tosia od dwoch dni już nie budzi się w nocy śpi od 20 do 6. 30 :cheer::clap::crazy::jumping: SUKCES!!!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.