Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    And ale te moje srodki STRACILY date waznosci. poza tym nie dziwie sie ze lekarka ich nie chciala wziac. zbyt duze ryzyko jednak. a co do wrzucania w kibel... hmmm przeciez to pozniej w wode idzie
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Witam z rana :)
    Iwa kawe please :)))))
    Izunia to gagatki jedna bo!
    Aga teraz musisz jej kieszenie przetrząsać przed wyjściem za sklepu hihihi ale musiałaś się zdziwić jak to zobaczyłaś hihihihi
    buziaki poranne dla szkrabów.
    W nas noc ciut gorsza ale mam nadzieję że to tylko dziś...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ania faktycznie zapytaj w aptece - powinna być jakaś utylizacja leków przeterminowanych - a może jest a ja nie wiem ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Magg a no gagatki :D
    Wiesz czasem jest lepsza a czasem gorsza noc - nie martw się Tosia wpadnie w rytm :P
  1.  permalink
    hej dziewczyny, witam piatkowo:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Izunia dziewcyzny pisaly ze u nich w aptekach sa pojemniki na przeterminowane leki, u mnie w zadnej nie ma a mam w promieniu kilkuset metrow zeby nie sklamac z 6 szt
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    u nas też są pojemniki w aptekach
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ania teraz jestem na bieżąco jeśli chodzi o aptekę i u mnie również nie zauważyłam takich pojemników - kolejny raz uświadamiam sobie, że mieszkam na zadoopiu wrr ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Izunia przybij piatke bo ja w pipidowie :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    U mnie jest pojemnik
    Izunia jak tam skazany bo ja juz calą 3 serie zobaczyłam i 1 odcinek z 4, kurde ten co pisał scenariusz to chyba jakies prochy bierze, bo takie to zagmatwane
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Myszorko poczytaj Cobena - ten to dopiero zagadkowo pisze :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Magg specjalnie dla ciebie!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Myszorka ja też jestem do przodu z odcinkami, ale nie pytaj mnie która seria ...
    Ale bym poszła pospacerować, takie piękne słońce i nawet przyjemnie się robi - a tu musimy siedzieć w domu wrrr ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aniu ja rozumiem że to są przeterminowane ... tylko że u nas nie ma żadnych pojemników czy innej utylizacji nawet przy szpitalu

    Idę sobie "na spacer" na centrum czeka mnie połażenie po sklepach bo i coś dla Gabi na prezenty i byty ciepłe dla Weroniczki :(
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Izunia na polsacie leci 3 a 4 sciągam z neta, jest tylko 9 odcinków a teraz w niedziele poleci 6 odcinek w hameryce
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    buziaczki na piątek... :)
    witam na kawce ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Myszorka hihiii :D
    Ale powiedz sama jaki tasiemiec z tego filmu się robi :P
    Talka witaj :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja zaraz tez planuje skoczyc tylki dzieciakom przewietrzyc. zanosi sie ze bedzie piekny dzien wiec trzeba to wykorzystac bo od niedzieli znowu pogoda sie popsuje. jedyny problem ze spacerem to omijanie placow zabaw szerokim lukiem. jakos mi sie nie widzi zeby zasmarkance poszly na drabinki szalec :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Izunia no wlasnie a jak ciagnie zeby zobaczyc kolejny odcinek, no ale niestety albo do pracy rano trzeba iśc albo M woła ze potem szybko zasypiam :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Cyryl mnie dzisiaj zaskoczył. Poszedł do łazienki. Zerknęłam tylko co robi – był koło prysznica. Więc zostawiłam go tam, stwierdziłam, że co może zrobić, jak się prysznica boi. No ale dźwięki co najmniej dziwne dochodziły z tej łazienki, więc zerkam ponownie – Cyryl pod prysznicem. Oczywiście w dużej części mokry, bo kąpałam się rano. Osłabiło mnie to, jak zobaczyłam przemoknięte ubranka, ale nie zabrałam go – przecież co może więcej zrobić. Za dwie-trzy minuty ryk. Pomyślałam, że pewnie nie umie wyjść. A on… W połowie namydlony, pełno piany na twarzy, trze oczy. Na szczęście, po obmyciu twarzy i rączek szybko przestało szczypać, a po przebraniu w suche body zasnął.

    Chyba jestem albo zbyt niefrasobliwą matką albo za bardzo mu ufam.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    NR no swietnie, wiesz ze czysty poszedł spac :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    NR co Ty kobieto chcesz - chłopak prysznica wziął i jeszcze Ci źle - masz fantastyczne dziecko :P
    Jeny co to małemu człowiekowi w głowie siedzi :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    W sumie wolę, żeby się namydlał niż miałby mydło jeść, na czym też go kiedyś przyłapałam, dwukrotnie z rzędu - ale wtedy jadł mydło bambino...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    NR widzę, że Małego zainteresowało mycie, aż poddał się temu sam bez reszty :D Nawet do konsumpcji doszło hihiii :P
  2.  permalink
    Hej dziewczynki :)

    NR - zaczęłam się jak głupek śmiac do monitora, gdy wyobraziłam sobie namydlającego się Cyryla pod prysznicem :rolling: Niezły gościu:crazy:
  3.  permalink
    czesc dziewczyny mamy drugiego zęba:crazy::crazy::crazy: i pewnie dlatego dwie nocji z rzedu chodze jak zombie .Ob juz dzis było spokojniej
    O 16 ide na zakupy z kolezanka a troche mi sie nie chce
    słyszałyscie cos o aferze z produktami dla dzieci Nestle?
    --
  4.  permalink
    Gratki dla zębolka :D

    O tym mleku trąbią od kilku dni. Ponoć u nas zagrożenie jest zerowe- chyba,że ktoś sprowadzał mleko z Chin albo kupował z nielegalnego źródła. Hania jest na mleku z Nestle, ale ja śpię spokojnie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ciacho no to powoli co raz wiecej zebow bedzie mial Pietruszka. a tak sie doczekac nie moglas :)

    a co do afery z produktami dla dzieci to ciagle cos sie dzieje, a to szklo w gerberach a to przekroczone normy w bobovicie... baaa nawet salmonella sie zdarzala w mleku. niestety nie ma teraz pewnosci ani do tego co jemy my ani do tego co jedza dzieciaki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ciacho no to masz teraz małego kasownika w domu :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Iwa dzięki to ciacho aż mmmm aż mi ślinka pociekla...
    ciacho gratkia Cyryl no po prostu aparat z niego hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja to mam szczescie do typow na allegro

    wlasnie dostalam maila od babki o nastepujacej tresci

    "Obserwowałam pani aukcje i widzę że nie sprzedała pani spodni ciążowych. odkupię je od pani za 15zl z przesylka"

    co ciekawe cena wywolawcza NOWYCH spodni ciazowych byla cale 14.90. ale ma baba tupet :| wole do caritasu czy gdzies oddac niz za 6zl sprzedac :|
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ania to fakt, takich też miałam co chcieli dyktować warunki wrr ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aniu ja po kilkunastu dniach od zakończenia aukcji w której brałam udział ale zostałam przelicytowana dostałam meila - brała pani udział w aukcji ple ple ple oferuję podobny sprzęt i cena 3 razy wyższa niż moja kwota :/ oczywiście nie licytowałam po zakończonej aukcji dostałam meila z pretensją wręcz że on mi podał namiar a ja olałam :/

    Moje zwłoki wróciły do domu. Nie kupiłam nic poza chlebem i czymś do chleba :/ butki jakie widziałam powalały mnie ceną a jak cenowo było miło to rozmiaru nie było :( bardzo spodobały mi się jedne za 79 zł ale muszę to jeszcze przemyśleć i przejść się do ccc w tesco bo widziałam tam podobne ale tańsze :(
    Dla Gabio nic nie kupiłam :/

    Póki wygoniłam rodzinkę do przedszkola po Gabi kładę się chociaż na te pół godziny bo mnie już chyba wszystko boli :/ przesadziłam z łażeniem wrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    odpoczywaj kobieto i pomasuj kTosia :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ech... co za ludzie...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    talkatalka jacy ludzie?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    No właśnie też nie kumam ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Kurcze cisza jakaś wszystkie gdzieś sobie poszły a ja tu tak sama..... a mam humorek dzisiaj normalnie mogę kogoś zabić.... może i lepiej że was nie ma....
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Dziewczyny może wy mi coś poradzicie

    Od jakiś 2-3 dni czuje się dziwnie tzn. sorry za ops... ale codziennie robię kupę a nawet 2 razy dziennie nie bardzo luźną ale też nie całkowicie twardą....a w brzuchu mi tak jakby jeździ jak na biegunkę....i sorry raz jeszcze ale zapach jest taki jak u malutkiego dziecka...
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Magg to ulżyj mi i mnie zabij bo mam dosyć wszystkiego :/ Chwilkę pospałam ale jestem bleee Mdli mnie, boli mnie głowa i w ogóle wszystko :( Niepokoi mnie brzuch bo co jakiś czas stawia mi się macica :/ małe się rozpycha tak że aż boli i coś mi perfidnie ciśnie bo aż do ud idzie mi "szpila"
    --
  5.  permalink
    dzieki za gratki
    moje dziecie wytrzymało 2 godziny na zakupach hihii sukces
    ale oczywiscie zbyt piekny byłby to dzin gdyby mi ktos nie dosrał.Przyjechała siostra M które mieszka z tesciami i pierwsze pytanie:chodzi juz?" ja powiedziałam biorąc za wzór Age ze -naszczescie nie
    ale była oburzona!jak to naszczescie?!~jak to nie jeszcze?! przeciez juz takiiii duzy! brak słów-przypomne jej te głupie teksty jak sama bedzie miała dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    And słońce Ty odpoczywaj bo dzidzia musi poszaleć aj wytłukę swoich i potem pomyślimy :)

    Maja nie wiem jak Ci pomóc wiesz może weź sobie LAKCID to normalizuje pracę jelit a dzidzi nie zaszkodzi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja mysle ze Talka to pisala w odniesieniu do allegro :)

    Magg a kto ci na odcisk nadepnal? ja na razie delektuje sie spokojem. Gabrysia u rodzicow jeszcze a Kzrysko turla sie z R w pokoju. jak fajnie odetchnac po calym dniu!!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ludzie z allegro, co chcą dyktować warunki xD
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Maja nie jadlas ostatnio duzo nabialu? fakt ze u mnie objawialo sie biegunka ale objawy podobne byly i sa jak sie nabialu nazre...

    And ja zawsze po drzemce w ciagu dnia tak sie paskudnie czuje dlatego staram sie w ciagu dnai nie sypiac

    Ciacho to co wg niej 10miesieczniak powinien chodzic??? pewnie mojego Krzysia ktory zaczal chodzic po skonczeniu 14miesiecy uznaalaby za jakiegos zapoznionego :confused: dobrze jej z tym "na szczescie nie" odpalilas. jak znowu sie przyczepi to zostaje ci tekst ze jeszcze w zyciu sie nachodzi :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Magg u mnie w domu nie da sie odpoczywać :/ Jest mi zimno :( nie ma kto powiesić prania a samo jakoś nie chce tego zrobić Kubę i Gabi roznosi dziś energia choć byli pół godziny na rowerach bo chyba bym ich udusiła w domu :/ Ankę zamorduje napewno - poszła na godzinę do koleżanki, telefonu nie zabrała a nie ma jej już od 16 wrrrrr

    Mam ochotę na szaszłyki!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja po drzemce jestem bardziej senna niż przed... :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    AniaM: And ja zawsze po drzemce w ciagu dnia tak sie paskudnie czuje dlatego staram sie w ciagu dnai nie sypiac
    Ja położyłam się z książką by dać odpocząć kręgosłupowi ale po tym jak przeczytałam chyba po raz 5 ten sam akapit bez zrozumienia treści zamknęły mi się oczy
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ojoj.. :D
    też tak czasem miewam.. :p
    --
  6.  permalink
    ta moja szwagierka jest troche taka czepialska bo keidys mnie pytała jak Piotrus miał pół roku dlaczego on nie spi tylko trzeba sie nim zajmowac przeciez bratanica była taka grzeczna i tylko jadła i spała a on nie!
    znajac zycie na jej dziecko nie bedzie mozna nic powiedziec bo bedzie idealne
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.