Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    "świetna" ta Twoja szwagierka - mądrzy się jakby sama z 10-ro swoich wychowała :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ee szwagierka to chociaz rodzina a sasiadki bywaja nie mniej czepliwe :P

    And ta pogoda dzisiaj taka mulaca. wszyscy ziewaja i malo tomni chodza
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Witajcie!

    Wpadam tylko przelotnie na chwilkę bo potrzebuję waszej pomocy a raczej od dziewczyn co posiadają jeździk pchacz chicco... nie mogę poskładać tych niebieskich nóżek może znacie jakiś kniff na nie???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    nie rozkladalam wiec ci nie podpowiem. do mnie przyszedl w stanie zlozonym.z tego co pamietam na instrukcji czy gwarancji bylo napisane zeby nie rozkladac po jednym zmontowaniu i dlatego babka od ktorej go kupilam wyslala mi w wielkim kartonie.


    moj maz oglda znowu wojny... czyli dzisiaj relax przed kompem
  1.  permalink
    jestem i ja :D

    Chciałam Wam powiedzieć,ze piątkowe wieczory uwielbiam najbardziej w całym tygodniu :D Monsz usypia potomkinię Talibów , starszy dziec ogląda jakiś film a ja się lenię i piję reddsa :) Zycie jest świetne :)
  2.  permalink
    lady- ja mam złożony, a że w sprawach technicznych jestem d... wołowa to chyba rozkładac nie bedę... Rozumiesz ;)

    A jak tam szanowny małżonek? Poprawił sie troche? Bo wiesz- w razie czego nastrasz naszym nalotem ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aga ja bede uwielbiala jak skoncza emisje kolejnych odcinkow gwiezdnych wojen na tvp2 :P
  3.  permalink
    No ale przeciez jeszcze długi wieczór przed Wami :)
    Nie wiem jak Ty- ale ja lubię sobie sama tak posiedziec:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    no ja tez nie mam nic przeciwko temu. nikt mi nie gada przynajmniej ze zajmuje sie kompem i forum a nie nim :bigsmile:
  4.  permalink
    obecna!!! czekam na męza na skypie ale cos go nie widac
    ja pije coca cole bo tylko to mam pod reka:)
    dziewczyny znacie jakieg godne polecenia tabletki na odchudzanie? wspomogłabym sie nimi w swojej diecie
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ta dam - ja tez jestem :tooth:
  5.  permalink
    O- jak fajnie- dziś tłumnie się robi :) Ciacho- ja nie znam - ale chetnie posłucham opinii innych .... Moje dupsko mogłoby zeszczuplec nieco
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ciacho ja próbowałam z meridia ale po 2 tygodniach nie widziałam sensu życia, przestraszyłam się co te tabletki robią z moja psychiką i je wyrzuciłam ... chociaż koleżanka już 3 miesiąc je bierze i faktycznie schudła
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ciacho u mnie koelzanki kupuja colon ale mowia ze obrzydlistwo a lykaja bio-cla z zielona herbata. innych specyfikow nie probuja

    Jemma a ty to spac powinnas zeby jutro dac rade do rana brykac :)
  6.  permalink
    włąsnie dziewczyny dajcie jakies tablety i cene mniej wiecej-stoje w miejscu mam dalej 61 kg a ze 4 chce zjechac.
    --
  7.  permalink
    No a ja juz pisałam,ze na mnie meridia nie działała. Brałam przez 3 miesiące i zero efektu. Oprócz tego,że potrzebowałam mniej snu niż zwykle
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja robię kolację jakąś ... coś mi się chce ale za cholerę nie mam pomysłu co :/ Piwa bym sie chyba napiła ale bardziej dlatego że chce mi się czegoś gazowanego i ogólnie chce mi się pić. Zmusiłam sie i powiesiłam pranie ufff to jedno chociaż zrobiłam
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aniu dam radę - ja z tych co całą noc mogą oka nie zmrużyć jak jest dobra zabawa :wink:
  8.  permalink
    moja mama tez brała to CLA ale ja wiem ze to trzeba i tak łaczyc z dieta i ruchem wiec mama nie schudła
    --
  9.  permalink
    to co to sa za tabletki ta meridia ze tak działaja?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Yyy ja tyż jezdem :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    And a moze sledzika? my mamy faze na sledzie i od tygodnia jemy na kolacje takie z cebulka. mam nowy przepis na odmaczanie sledzia i nie cuchnie mi tak strasznie wiec wcinam az sie uszy trzesa :)

    Jemma no no dwie noce z rzedu nawet... niezle niezle... a Maksiu z babcia zostaje?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ale na temat odchudzania się nie wypowiadam bo mnie już szantażowano :P
  10.  permalink
    działają na ośrodek głodu w mózgu. Może ja mózgu nie mam,że nie podziałały? :neutral:
  11.  permalink
    jemma- a powiedz- popalasz trochę?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ja tez jestem, dzis po południu byłam u kolezanki i widziałam małe pieski, taki tycie, mają dwa tygodnie, małe jorki
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    AniaM: And a moze sledzika?
    Nie wiem :/ może jakby był... ale specjalnie chłopa nie mam sumienia gonić

    Póki co robię makaron z kurczakiem i szpinakiem zapiekany z jajem .... nie wiem jak to bedzie smakowało no ale może będzie dobre :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aga :rolling: no wiesz jak na blondi przystalo z tym dzialaniem :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aga no wiesz :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    a propos jaja... jutro bedzie na sniadanie chamska jajecznica - z boczkiem i cebula. Gabrysia z mezem zamowienie zlozyli :D
  12.  permalink
    Aga NO CO TY hihii
    Izunia a kto Cie szantazował?
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aga, no niestety popalam - na codzień nie ale jak przy okazjach ciągnie niesamowicie :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    A moj M ostatnio się na cygaretki sie przerzucil i nie smierdza tak jak zwykle papierochy, fajne są takie np kawa z wanilia
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ciacho - koleżanka Aga1976 :P
  13.  permalink
    Wiesz co Anka- dziękiiiiii...... Zawsze wiedziałam,że moge na Ciebie liczyć jeżeli chodzi o podtrzymanie na duchu :tooth:

    Jemma - mnie też ciągnie. Imprezowo popaliłam trochę ale na codzien sie tzrymam. Bardzo nie chce wrócić do nałogu, chociaz jest taki przyjemny....

    Ciacho- Izka ta chuda dupa to niech się nie wypowiada na temat odchudzania, bo tylko ludzi w depresje wpędza.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Nom i już siem nie wypowiadam :P
  14.  permalink
    bo Ty izunia fajna laska jestes szczupła i wszystko masz na miejscu a ja mam za duzo w doopie ,troche oddam z cycków chociaz nie pwoeim fajne sa stojace D i ciagle nie moge sie pozbyc tej fałdy na brzuchu-nie jest ona wielka ale jednak jest a mi przeszkadza źle sie znia czuje.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ja dużo paliłam papierosów w liceum ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    a mi przeszkadza zapach papierochowy. nawet jak czasami mezu wraca od klienta to mnie juz drazni ze waniajet. a jeszcze jak on raz na jakis czas zapali to... sajgon w domu :P
    jestem taki detektor wykroczen ze wyczuwam nawet fajke spalona o 10 rano mimo ze wraca grubo po 18tej :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ciacho pierdu pierdu - dzięki za tak miłe słowa pod moim adresem ... Mnie denerwuje jedna sprawa - jakieś 5 cm nad blizną po CC też mam właśnie taką fałdę - jakby mi się brzuch odcinał wrr ... Macie też tak ? Pewnie nie ...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja na brzuch nie narzekam ale dupsko jakieś takie większe niż przed ciążą :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ania a widzisz ja poznałam D i już przestałam palić, gdyż D nie palił, nie pali i mam nadzieję, że nie zacznie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Izunia moj nawet dla mnie rzucal papierosy bo mu wybor oczywisty dalam :)
    teraz pali tylk ow stresowych sytuacjach no i czasami z klientem mu sie zdarzy ale wie ze sie piekle i nie znosze wiec jak na razie rzadko go przylapuje. i nawet niech nie probuje wrocic do nalogu bo jak ja mu wroce to... niech juz sie boi :D
  15.  permalink
    Ania- mnie tez drazni jak ktos śmierdzi papierochami. Ale sama uwielbiałam moje mentolowe cieniaski... Mmmmmmm
  16.  permalink
    u nas tez nikt nie palił i nie pali i dobrze
    no mi sie nie odcina ale mam tam za duzo stanowczo
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Kiedyś mentolowe to paliłam Irysy - są jeszcze takie fajki ? :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Ciacho przeca Ty nie po CC :P
  17.  permalink
    Są :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    ja spalilam pare paczek na wakacjach w stanach. mialam lewe dokumenty ze mam 21 lat to sie musialam jakos postazyc zeby do towarzystwa sie wpasowac :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 26th 2008
     permalink
    Aga lubiłam je bardzo :DDD
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.