Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    Baby pomocy .... skleroza mnie dopadła :/ Na rozwolnienie - jagody suszone gotowane, jagody sok i śliwki ale które?? czy małej mogę dać słoiczek gerbera ze sliwkami?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    And śliwki dawałam chłopakom na zaparcia :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 28th 2008 zmieniony
     permalink
    właśnie, śliwki to na zaparcia. doh to nie tylko sposób na dziecko, ale również dla dorosłego.

    Oto stronka

    Na rozwolnienie czarna jagoda
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    Dzięki!! Pijemy jagody po raz pierwszy robione przeze mnie słoiki z jagodami się przydają. Ja już tak nie biegam ale i nic nie jem, mdli mnie jak jasna cholera ale tylko mi się odbija jajem (nie jadłam jajek od 3 dni:/) Mała dalej kupka brzydko i na rzadko ale juz rzadziej - kupka na 2 godziny :/

    Dobrze że nie dałam tych śliwek! coś sobie ubzdurałam :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    bardzo dobrze zrobiłaś ! :)))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    :cry::cry::cry: Mam dosyć :( o 5 wypiłam herbatę i zjadłam 2 suchary znów biegam i znów ze mnie leci :cry: że w brzuchu aż tak bulgocze nie wiedziałam :/
    Weronika ma od 3 godzin tego samego pampersa więc może jej ciut zelżało ale beka się jej i ma podwyższoną temp. Dostała jagody (sok i owocki) kleik ryżowy na gęsto zamiast obiadu, podjada dziś i suchary i paluszki. Z leków: smekta, orsalit bananowy ale piła go przez 3 godziny na raty i bardzo niechętnie, jeszcze coś w butli jest) lakcid

    Juz nie mam sił :( Boli mnie żołądek, jelita i tyłek :/
    --
  1.  permalink
    ojjku And zdrówka życze dla Was a cos ostatnio wspominałas ze jelitówka panuje w szkole to moze stamtad sie przyniossło.
    tu w niedziele jak zwykle cisza
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    And trzymam kciuki za poprawę sytuacji - biedulko to masz dziś zakręcony dzionek - trzymaj się :D
    Ciacho ja jezdem :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    Kto wie czy dzieci nie przyniosły a nawet i my na spacerze czy w sklepie nie podłapałyśmy od kogoś. Tylko wszędzie gdzie czytam to pisze że przy jelitówce są wymioty rozwolnienie i wysoka temp. Ja rano miałam podwyższoną a teraz kilka godzin nie mam nic. Mała ma po odjęciu w pupie 37,6 (7). No i nie ma u nas wymiotów. Mi się beka od rana (cały czas tymi jajkami :/) mała kilka razy bekła serdecznie (nie po jedzeniu) :/ kurde aż sama już nie wiem co o tym myśleć ale sama czuję po sobie jak ubywa mi sił :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    no AND nie fajnie,a moja VEVE kaszle,ale ni ma tem i bryka,spik po kolana,plukam nos i czyszcze ,ale drze sie...okropnie,jutro chyba zapytam lek
    arki,czy czegos nie podac...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    ewa witaj spowrotem w naszym gronie! :wink::bigsmile:

    AND - bidulko, trzymaj sie kochana, zdrówka dla was wszystkich!

    Niestety wekend dobiegł końca i jutro znowu do pracy!
    U nas wekend był bardzo milutki, ciepło i słonecznie także wczoraj i dzisiaj spacerki z Oliwką zaliczone. Małej wychodzi trójka górna-prawa i jest troszke marudna, ale dostała Nurofen i jest ok. - usypia!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 28th 2008
     permalink
    Dobranoc dziewczyny
    U mnie mniejsze dzieci już śpią duże się kąpie a największe robi kolację dla siebie i Ani (nawet nie wiecie jak jestem głodna !) Mówią że na jelitówkę jest dobra cola - skusiłam się i wypiłam pół szklanki a do tego zjadłam kilka paluszków :/ Póki mi na chwilkę przeszło (od 19 nie byłam w toalecie) kładę się może przysnę :(
    --
  2.  permalink
    And- kuruj sie. Oby do jutra przeszło....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Witajcie poniedziałkowo
    Cała noc u Weroniki super, pampers suchy (tzn tylko siusiu), teraz dostała mleczko więc zaraz zobaczymy.
    Ze mną niestety nie jest lepiej, nadal mnie czyści :( w nocy kilka kursów i od rana też. Cokolwiek nie zjem czy wypiję idę posiedzieć na kibelku :/ Muszę zarejestrować się do internisty, bo zaczynam się bać czy moje jakieś tam odwodnienie może mieć wpływ na Tosię no i sama nie wiem co może mi pomóc skoro jak na razie nie pomogło nic :/
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Witam
    And ty do lekarza, bo nie wiadomo jak tak biegunka na maleństwo może wpłynąć.
    Ja raczę się kawka, mięsko się na obiad szykuje a młody porządki zaprowadza. Tylko chyba dziś już nie będzie tak slicznie na dworze ja przez ostatnie dwa dni ale jesli nie będzie padało to i tak pójdziemy poganiac.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    JA również witam po weekendowo - jak zawsze te dwa dni zleciały szybko i znowu poniedziałek ...
    Wczoraj odwiedzili nas moi teściowie - przyznam, że było miło :D
    And ja również jestem za tym, abyś udała się do lekarza !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    U mnie świeci piękne słoneczko - ciekawe jaki będzie dzień ...
    Jutro kontrola u pediatry, mam nadzieję, że będzie dobrze - po chłopakach widzę dużą poprawę :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    hej babeczki,u nas pogoda super,ale ja ide do pediatry ,bo VEVE tak kaszlala w nocy ze szook,teraz bryka ,nie ma tem,ale ten kaszel mnie niepokoi...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Ewa bardzo dobrze robisz, kaszel nocny jest najgorszy dla tak małego dziecka. Trzymam kciuki za wizytę - daj znać jak wrócisz :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Idę do lekarza na 15,30 sama się boję jak to wpływa na Szkrabika i sama już nie wiem co robić :/ jakoś do tej 15 wytrzymam zaraz wypiję herbatę i zjem z kromkę chleba wiem że skończę na kibelku ale jestem głodna :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    And daj znać co lekarz powiedział.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Dam Izuń na pewno.
    Idę pod koc może nie tyle spać co poleżeć bo czuję się fatalnie dzisiaj :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    kurczę :(
    biedna And :*
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Witajcie poniedziałkowo!
    AND - koniecznie wizyta u lekarza i pełna relacja dla nas! ;)
    U mnie jeszcze dzisiaj zapowiada sie ładna pogoda także pewnie Oliwka pospaceruje z dziadkami!

    W pracy dużo roboty, także zajrzę od czasu do czasu! ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Kurcze i pogoda zaczęła się pierniczyć ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Słuchajcie a czy ja mogę wypić Orsalit?
    Małej ciut przeszło, kupka była mniej rzadka, dziecko jest sobą :) Ja zjadłam 1 kromkę chleba wypiłam herbatę i jeszcze nie byłam (minęła ponad godzina)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    AND - jak ja miałam objawy podobne do jelitówki w ciazy to pani doktor pozwoliła mi piś własnie orsalit - mówiac że to nawet dzieciom mozna podać także jest bezpieczny dla kobiet w ciąży!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    ja po lekarzu,VEVE ma zwykle przeziebienie,pluca czyste,dostala leki na kaszel i katar,ale na spacery mozna chodzic spokojnie,w domu mam sajgon,wiec musze zaczac sprzatac,na razie przestalam szukac pracy,przy tych zebach wole siedziec w domu,bo noce nie przespane...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    u nas na pomorzu zaczyna padać :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Iwa dzięki. Wypiłam ... od 9 byłam "tylko" 2 razy w wc Może ciut pusci w końcu :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Ewa to dobrze, że zwykłe przeziębienie :D
    Teraz bynajmniej możesz być spokojniejsza !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Talka a u mnie znowu słonko zaświeciło ...
  3.  permalink
    ja dzisiaj wyspana ale cos mnie głowa boli,byłamw miescie teraz siedze w domu,mały sie bawi na kołdrze(kłade na dywan stara kołdre a nie koc) a ja sobie siedze korzystam ze mi pozwala.za jakas godzinke idzie spac wiec mam nadzieje ze troche ograne mieszkanie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Ciacho to zapraszam - ogarnij bałagan też u mnie :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    mnie od 3 dni biegunka nie opuszcza, ale szczęście nie gania mnie do toalety co chwilę.
    dziś mama mi kupiła jakiś specyfik - Laremid. Zobaczymy, być może będzie skuteczny
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    oj Talka współczuję :/
    Mi chyba chwilowo przeszło Aż boje sie cieszyć ale odpukać nie biegam! zjadłam 2 kromki chleba z masłem i 3 kromeczki chleba ryżowego popijając go coca-colą
    Znajomy internista zalecił mi słone paluszki popijane colą a do tego smecta... paluszki mi nie podchodzą ale ten chlebek był wyborny. Aha i mam od niego zakaz brania jakichkolwiek innych leków nawet jak ten internista do którego pójdę mi cokolwiek da. Najbezpieczniejsza dla mnie teraz to smekta, owszem ten orsalit mogę, do tego bez nad używania węgiel. Jagody jagody jagody - i tyle. Żadne leki tak naprawdę nie pomogą jedynie złagodzą objawy a że nie ma temp i wymiotów to właściwie nie ma co łagodzic bo i tak będę ganiać i tak. A tak w ogóle to jest wiele mutacji jelitówki i to co dopadło mnie i Weroni to też może być jej odmiana

    Gdyby to było jakieś zatrucie pokarmowe wg mnie najpierw złapałoby Kubę - on ma delikatny brzuszek a jedliśmy wszyscy to samo :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Wróciłam do domu - jestem skonana i nie mam sił już na nic :/
    Pan dr dał mi Gastrolit, smecte, trilac i Laperamid wzf. Jego zdaniem to ratowirusowe i w ostateczności mam wziąć ten Laperamid. Dużo pić najlepiej żywca niegazowanego i z jedzeniem ścisła dieta - dziś kleik ryżowy i tyle. Tylko że na razie mi przeszło i przez cały dzień byłam tylko kilka razy na kibelku można policzyć na palcach 1 ręki :) Jestem osłabiona i ble się czuję ale już nie czyści mnie. Pan dr obmacał mi brzuch i wg niego jest ok (napomniał tylko ze ciąża jest coś mała :/ jak powiedziałam ze jest nisko od początku to powiedział że nie chodzi mu o położenie ale o wielkość - nie powiem zmartwiło mnie to ciut :/)
    Oczy mi sie zamykają i ogarniają mnie śpiączki ale jestem dziś bez kawy i jednak osłabiona
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008 zmieniony
     permalink
    hej babki,moja VEVE upatrzyla sobie rozwijanie papieru toaletowego,no cyrk,fajnie ze jest taka zywa,ale musi byc pod okiem ciagle...
  4.  permalink
    And nie martw sie przeciez to nie gin-nie ma rentgenu ani usg w oczach czy rekach.Po co Cie wogóle wnerwiał ja nie wiem co za idiot.
    po całym dniu dzisiaj mam ochote zeżrec cała arbuzową milke-cos brakuje mi energii
    --
  5.  permalink
    Ja sie tak objadłam, że aż wstyd. Wróciłam z siłowni (gdzie notabene pół godziny wytrzymałam, chyba jednak jeszcze całkiem zdrowa nie jestem) i rzuciłam sie na lodówkę, i tyle zjadłam, że jestemj napchana jak balon....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: arbuzową milke
    Arbuzową?? Pierwszy raz słyszę
    Ciastuś wiesz zmartwiło mnie to ciut ale z 2 str jeśli dzidzi jest nisko to za cholerę macica nie będzie wysoko :/ tak se myślę
    Czuje się w miarę - tzn nie biegam już ale po zjedzeniu czegokolwiek jeździ mi po brzuchu no i osłabiona jestem znacznie.
    Weroniczce przechodzi - jeszcze na rzadko ale znacznie mniej

    Weroni za to uwielbia psie miski a szczególnie wodę ! oj nie wiedziałam ze taka frajda chlapać z miski psa a jeszcze większa pic z niej :shocked: Kocia nie jest tak ciekawa :confused: jak chwili nie ma jej w pokoju to wiem gdzie szukać :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    ja tez jak chlodno jest ,to lubie slodkie,teraz robie herbatke z cytrynka...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    a gdzie jest LADY???? LADY gdzie jestes?
  6.  permalink
    And- mysleże nie masz się co przejmowac. Przeciez kazda z Twoich ciąż była mała- więc teraz trudno spodziewać się olbrzyma ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Aga znowu tylko my dwie zostałyśmy do plotkowania :D
  7.  permalink
    No własnie lece oglądac M jak miłosc a potem przyjde :) Badz , dobra? :kissing:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    Hahaha no zobaczymy jak mi się oko przymykać zacznie to się kładę :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    ja tez ,chetnie poplotkuje,VEVE bryka ,to dziecko nigdy sie nie meczy,ale jej zazdroszcze...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    ja tylko melduję się, że żyję, ale pewnie i tak nikt za mną nie tęskni
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 29th 2008
     permalink
    M poszedl sie golic a potem ,zmiana i ja skocze pod prysznic..
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.