Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    ja po pierwszym spacerku,po poludniu wypad do tesciowej,VEVE dorwala miotle na balkonie,i zamiata...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    czy wasze dzieci lubia sie hustac na hustawce????????????? moja VEVE uwielbia,i drze sie jak ja sciagam...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Oliwka lubi! Sama ciągnie huśtawke z pokoiku do przedpokoju, woła husiu-husiu, zabiera misia i huśta sie z 10 min. a później woła, żeby ją ściągnąć. :wink::bigsmile:
    --
  1.  permalink
    a ja dzisiaj mam dzien do d...y! jakis taki doliniarski,nie wiem czy to nie przez ta beznadziejna pogode czy co...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    ciacho - nie daj się!
    A to na poleprzenie humoru - tylko nie patrz na kalorie - raz na jakiś czas mozna sobie pozwolić!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    A do tego kawa latte z cieplutkim mleczkiem!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    ja tez ,mialam dola ze 2 tyg temu,nie cierpie jak mnie dorwie,dobrze ze takie dni mijaja...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Ehh te dołce to chyba związane z przesileniem jesiennym - jutro już październik !!! :shocked::shocked::shocked:
    IWA ja Cię podziwiam za tryskający optymizm i humor każdego dnia ...
  2.  permalink
    IWA dzieki!!!! lubie deserki
    wiecie co ja mysle ze tez nie mam humoru przez to ze Dorota dostała z UP oferte pracy i myslelismy ze jej nie przyjma a tu ZONK chca ja.i tak skonczy mi sie jedyna pomoc przy Pietruszce-dobrze ze za miesiac wyjezdzam ale do tego czasu pewnie nie raz bym jej potrzebowała:((( no nic sama zrezygnoac nie mogła a kasa zawsze sie przyda
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    a mnie jak dòl dorwie ,to zawsze z tego samego powodu,co ja tu robie w tej ITALY i jak to bedzie w przyszlosci,bo M i còrka ,to urodzeni tu a ja ,tesknie bardzo...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Ewa faktycznie, tęsknota z roku na rok może stać się upierdliwa - ale masz Veve i M - to Twoja familia ;D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Na Naszej Klasie pojawiła się usługa płatna: wydłużenie listy osób oglądających profil.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Izunia - może i prawda - optymistka ze mnie - już kiedyś o tym pisałam - zaraźliwe od mojego M!
    Ale wcale nie zawsze tak jest, pozatym bardzo lubie pocieszać i sprawiać przyjemność innym, nawet wirtualnie! Hihihihihi!
    Kiedyś taka nie byłami teraz wiem co traciłam - przede wszystkim czas na zamartwianie się, na pesymizm i zły humor.
    Teraz też łapia mnie dołki i handry, ale staram sie nie dać, mój M mawia wtedy do mnie: " Rybka - nie bądź rura - nie pekaj - uśmiechnij sie i pocałuj swojego pancia" Hihihihihihi!!!!
    No czasami to on mnie wkurza i sprawia że mam handrę wtedy sama musze sobie z tym poradzić - mija po nocy! ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    IWA ok, tylko ja bym chciała, abyś czasem ponarzekała razem z nami :D
    No a już szczytem marzeń było by przeczytać jak piszesz "ależ ten dupek mnie wkurzył ! mam dość ! idę walnąć sobie jednego !" - o taki przykład, wtedy bym była spokojniejsza, że jestem normalna :P
  3.  permalink
    Iwa - tzn,że sex jest Twoim lekarstwem na chandrę? jeżeli tak, to mamy jedną cechę wspólną :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008 zmieniony
     permalink
    o kurcze Izunia, no to jak tego potrzebujesz to musze sie postarać! ;))))))
    Ale przeciez juz ostatnio na cos narzekałam! Hihihihi!
    Kurcze nie bedzie łatwo, raczej nigdy nie mówie do na mojego M - dupek, ale postaram sie wymyślić jakies inne okreslenie! :bigsmile::wink:

    A tak powaznie to mój M tez mnie czasami wkurz, może ja poprostu nie reaguje na to az tak ekspresyjnie jak niektóre z was, ale też mam nerwa - tylko ja juz taki mam chcarakter, że cięzko mnie z równowagi wyprowadzić, cobym sobie zakleła siarczyście i chciała kielicha strzelić! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    aga - nie, nie raczej nie
    Źle mnie zrozumiałaś - raczej sen! :wink::wink::wink:
    --
  4.  permalink
    ooo- szkoda:(
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    aga - hihihihihihihihi!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    IWA a o tym dupku to przykład nie miałam namyśli Twojego M :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Aga to ja się dopisuję do tych cech wspólnych :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Iwa to masz super ja ostatnio bardzo szybko się wkurzam a na mojego coś wybitnie, normalnie wszystko furga w powietrzu:bigsmile: jakoś nie umiał ostatnio zrozumieć ze już ledwo chodzę, że chora jestem a on zamiast przyjść do domu i mnie odciązyć to sąsiadowi pomagał a to pojechali wybrać panele a to znowu zakładać je i dopiero jak biegiem mnie zawozili do szpitala bo nie byłam w stanie oddechu złapac a przejście 2 metrów graniczyło z cudem to dopiero dotarło.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    A ja jakoś ostatnio w ogóle chęci na sex nie mam:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Hoga no bo raz się ma a raz nie :P
    Jesteś po chorobie może dlatego ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Izunia - no jasne - rozumiem, że to przykład. Fajna jestes! Hihihi!
    No cóż ja ostatnio to jeszcze mniej się wkurzam niż zwykle, myślę , że odstawienie tabsów robi swoje.
    A mój M z tych samarytaninów, on naprawde wszystkim pomocy udzieli , a już na pewno swojej Ż.
    Ja to jeżeli już to wkurzam sie w pracy i jak mi ustrój nie pasuje, albo parkiet nie odpowiada! Hihihihihi!
    --
  5.  permalink
    Izunia- ciesze się :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Kurcze jak tak czytam to powiem wam Izunia i Aga, że chciałabym dołączyć do was z tym seksem - czasami! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja za to czuje coraz wieksza chęć - kurcze chyba owulka się zbliża!Hihihihihi!
    I co teraz!
    Teraz sobie ponarzekam, jaka to ja biedna jestem bo kiedys tabsy brałam - mogłam i ochoty nie miałam. A teraz jak stosuje NPR - to ochote mam i powstrzymać sie musze (nie licząc zielonych serduszek) Hihihihihihihi!!!!!!!
    :bigsmile::wink::wink::wink::wink::wink:
    --
  6.  permalink
    Iwa-trójkącik? ;)

    A czemu tylko czasami? Nie lubisz sexu?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Izunia tylko zeby to na chorobę mozna zgonić to by było git mnie się totalnie odechciało.
    Iwa mnie chyba bardziej to siedzenie w domu dobija , już wczoraj stwierdziłam do żona ze na wiosnę młody do żłobka a ja do pracy i ludzi wracam bo inaczej to czegoś dostanę. Jeszcze latem było fajnie,cały czas na dworze wakacje całe w rozjazdach ale perspektywa długiej jesienie i zimy mnie dobija. Ja uwielbiam być w ruchu a zbyt długa stagnacja mnie nudi i dlatego wtedy taki zmierzeniec ze mnie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    aga - lubie, napisałam czasami, bo czasamo chciałabym w taki sposób, a czasami odpowiada mi inny....! ;)))))))
    Hogatka - no to czas do ludzi sie wypuścić!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Łoj Hoga jak ja Cię rozumiem kobieto ... Z jednej strony bym już chciała zasiąść za moim biurkiem a z drugiej chyba się zawyję jak chłopaki pójdą do przedszkolna - przecież oni są tacy malutcy ... No nie dogodzisz ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Tak to juz jest z nami babami! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Ja siedzę za biurkiem i narzekam, a wy w domku i tez narzekacie!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Aga a miałam zapytać już wcześniej a uleciało mi z głowy ... jak Hania sypia lepiej na nowym - zaaklimatyzowała się ? :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Iza Jakub poszedł do przedszkola i ja jakos luzacko podeszłam,może dlatego ze jak byłam w pracy to mam go odebrała, rano mi go zaprowadziła jak miałam ranki. Teraz też we mnie powoli dojrzewa ten złobek, widziałam już dzieci i panie z tego co sobie upatrzyłam, na spacerku było 6 pań i każda za rączki prowadziła dwoje maluszków. Druga sprawa to ,to że Hubcio to mały cygan, pogodny. Kiedy byłam w szpitalu i mój do mnie szedł zostawałą z nim sąsiadka i mówiła ze takie dziecko to mozna pilnować, nawet juz wie gdzie sąsiedzi jabłka trzymają hihihi sam się obsługuje. Dlatego myślę że jak będzie miał 1,5 roczku to spróbujemy. Zobaczymy czy do tego czasu nic sie nie zmieni. Wiem tyle, że na dzień dzisiejszy to ja gorzej przeszłam tą krótką rozłąkę z małym niż on, bo on właściwie nie zauważył, ze mamy nie było, był tata( żon szczęśliwy bo mały wreszcie rozróżnia rodziców i na każdego woła jak trzeba a nie że do tej pory do taty tez mama:bigsmile: )
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Hoga no ja będę w troszkę gorszej sytuacji a mianowicie albo ja albo M będziemy zaprowadzać i odbierać chłopaków, ale nie martwię się tym bo bym osiwiała ...
  7.  permalink
    Izunia- tak- już się przyzwyczaiła- na szczescie. Ale wiesz- ok 24 ląduje w naszym łózku :/

    Hoga- moje dziecko do tej pory w 90% przypadków mówi do mnie per tato
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Izunia teraz u nas jak i u was , oboje będziemy dzielic odbiory lub zaprowadzanie ale tym póki co też się nie martwie, przyjdzie na to czas.
    Aga hihihihi
    --
  8.  permalink
    Zbieram manatki i lecę do domu.
    Buziaki dziewczyny :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Aga do wieczora :D
    Hoga dokładnie przyjdzie czas na zamartwianie :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Ja też uciekam!
    Zapraszam zainteresowane pod wykresik, bo własnie wróciłam z...... i coś zauważyłam.......! ;)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Iwa gdybym mogła bym zajżała a tak kiszka, a taka tajemnicza zapowiedź:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Dobra ja zmykam kończyć obiad bo zaraz Pan i Władca zawita po ciężkim dniu pracy ;D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Hihihihihihi!
    :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Hogatko - ja poprostu ciesze się z powrotu płodnosci juz w pierwszym cylku po odstawieniu tabletek!
    No - odpukać, żebym nie zapeszyła!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    a ja tez nie mam ochoty na sex,to na ewno przez tabletki,ale boje sie odstawic bo@ jeszcze nie mam...za miesiac odstawiam od cyca i jak przyjedzie@ zaczynam obserwacje..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Ewa jak @ nie masz i nie masz ochotki to chyba żaden problem odstawić teraz skoro i tak sie nie sexisz :) a ten m-c będziesz mieć na "wprawę"
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    no chyba tak zrobie ,skoncze opakowanie tylko...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    a ja zaszalalam i kupilam,sobie super sukienke swetrowa na zime ,b ciemny fiolet z szerokim golfem ,do kozakòw super...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.