Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    pokazuj kochana!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    jutro pokaze ,bo M ma wolne i moge posiedziec przy kompie..
  1.  permalink
    jestem i ja ale chyba na chwilke bo cos ta głowa dokucza dzisiaj,zaraz herbatke zrobie i ide sie połozyc do synka
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    ja tez herbatke z cytrynka,a M ,to sie dziwi ,ze tak czesto herbate pije...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 30th 2008 zmieniony
     permalink
    ja też zmykam dziewczynki!
    Zrobiłam mojemu "chłopakowi" kisiel z budyniem (mój M to uwielbia) i chyba wypijemy po lampce czerwonego winka przed snem z okazji Dnia Chłopaka! Hihihi! :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    no to IWA do jutra,dobrej nocki... VEVE spi,M MYJE podlogi a ja klikam...i tyrkne do mamy...
  2.  permalink
    Dobry wieczór
    Nie ma juz nikogo? :(
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    IWA: kisiel z budyniem
    hmmm jak to tak 2in1 ??

    Albo Smecta jest cud lekiem albo to co nas dopadło jest jakieś dziwne :/ Gabi w nocy wymiotowała w dzień 2x pogoniło ją do wc i spokój ... mówi że czuje sie dobrze, nic ja nie boli itd
    Ja rano posiedziałam na "tronie" ale po smecie jest spokój, tak samo u Weroniki :/
    Aż nie wiem czy jutro dziecia trzymać w domu czy ma isć do przedszkola :/
    --
  3.  permalink
    Pozostaje skakac z radości :) Ja bym potzrymała w domu- tak na wszelki wypadek


    A mnie zazdrośc zżera. Jutro mój małż się byczy w domu- mają iluśtamlecie spółki i prezes zarządził wolny dzien dla pracowników. Jawna niesprawiedliwośc :/
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Aga ja sie bardzo cieszę ale obawiam zarazem czy to nie coś innego niż ratowirus jakiś :/ chyba jutro zostanie w domku ale w czwartek pójdzie bo ma urodzinki a to taki szczególny dzień w przedszkolu

    no fakt niesprawiedliwe to troszke ale za to Hania będzie miała Tatusia w domku tylko dla siebie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    idę do wanny i jeszcze pranie muszę powiesić :/ wrrrrrr nie chce mi się :/ mam lenia dzisiaj
    --
  4.  permalink
    Tiaaa... Nie przecze,że szczesliwa bedzie... MTV sobie pewnie pooglądają i zjedzą tonę paluszków. I na dywanie polezą....I do południa bedą łazić w piżamach...





    Beze mnie :cry:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Nie wiem, czy jestem nienormalna, ale zrobiło mi się niedobrze, jak to zobaczyłam dzisiaj na placu zabaw dla dzieci:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    hmm interesujace zdjecie ...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 30th 2008
     permalink
    Aga nie płacz Hanutka miałaś więcej dla siebie samej :P Daj Małżowi się nią nacieszyć :)

    Widok jak widok ale potem gadają że "huligany" niszczą huśtawki dzieciom - toż to one nie są przystosowane na ponad 100kg

    Jestem wściekła na pralkę :/ nie dopiera mi rzeczy :/ ja nie mówię o Anki skarpetkach po leśnych wyprawach (którym nie daje rady nawet Ace :devil:) ale o takich z "normalnie zabrudzonych" :/ Nie jest to wina proszku - niemiecki wizir czy persil zawsze dawał radę, nie ważne czy włożę 3 rzeczy czy 30 - są niedoprane :/ Do dupy takie coś jak wyjmując z pralki muszę szorować w rękach :/ "Zasyfiałe" podkoszulki z ziemi (nie mam normalnego podwórka tylko czarna szlaka) dopierały sie wcześniej w 40st a teraz w 60 nie są czyste i to nie z ziemi podwórkowej ale z małych plamek np po zupie czy temperowaniu ołówka :/
    --
  5.  permalink
    czesc dziewczyny-u nas nocka deszczowa i krótka-do 4 rano wiec za godzinke zmykamy dospsać.
    nie mam planów większych na dzisiaj oprócz wyprawy do sklepu po zakupy spożywcze.
    And ciesze sie ze z Wami lepiej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Ciacho jak zwykle pierwsza na forum

    witajcie środowo
    dzisiaj imieniny mojego teścia, pewnie nie obejrzę wieczorem "pięknego umysłu" :(
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    witajcie!
    U mnie pogoda do bani- pada od rana, kawka konieczna i dzisiaj proszę was o kawusię!

    AND - kiesiel z budyniem osobno sie gotuje, a wlewa do salaterki na zmianę albo razem strumieniem i taka super mieszanka wychodzi. Wczoraj był budyń waniliowy i kisiel poziomkowy.! Pychotkaaaa!!!:bigsmile::wink:

    To zdjęcie NR - szkoda gadać! Bez komentarza!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Witeczka
    Mój mały jeszcze śpi:shocked::bigsmile:pogoda za oknem taka że lepiej nie mówić.
    NR mnie to takie coś nie dziwi ale czasami mogliby pomyśleć raz że dzieciom niszczą po drugie jak nie raz w parku chodziłam z takim 5-cio letnim wtedy Jakubem to miałam nerwa bo łapy sobie w majty wsadzali a potem mnie dziecko pyta dlaczego i weź mu tu wytłumacz. Szczególnie na plaży latem miałam grad pytań ale tak niech im idzie na zdrowie i niech się ściskają.
    And no i super że u was już lepiej z tym choróbskiem.
    Idę po kawkę
    Iwa fajny pomysł z tym kisielo budyniem, ja młodemu zrobiłam ostatnio mus jabłkowy ze słodkiej chwili przekładany z serkiem homo też pyszne było a ten twój sposób też muszę wypróbować
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Dla mnie noc była koszmarna :/ Weronika się budziła co chwilkę Gabi biegała kupkę a rano (po 5) Ania wymiotowała ale uparła się że pójdzie do szkoły :/

    Iwa będę musiała spróbować - może jutro zrobię jak już wpadnę w wir tworzenia słodkości (obiecałam dziecku torta na urodzinki)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    witam się już ze Słupska :)
    --
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    O, talkatalka przebywasz w moich rodzinnych stronach :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Siemanko z rana :)
    Ale miałyście wczoraj fajny temat wieczorkiem fiu fiu!
    A ja coś wczoraj padlam chyba mi się @ zbliża...
    Iwa faktycznie fajnie by było jak byś czasem pokleła jak my :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    no, studiuję ;p
    heh, właściwie zaczynam.
    dziś spotkanie organizacyjne o 11 :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    no to powodzenia życzę :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    A ja latam po allegro i szukam body dla Olbrzyma, ale oczywiście ja muszę sobie coś ubzdurać i teraz mi sie marzy body kopertowe z długim rękawem. No i jak są to cena mi się nie podoba bo z przesyłką wychodzi około 12zł za sztuke (patrząc ze uda się w jakimś zestawie) a w okolicach 13-15 mam nowe w sklepie :/
    Wiecie co ... koniec ciąży jest okropny. O tyle co udawało mi sie wiele rzeczy odsuwać na potem to teraz one mnie przytłaczają :/ Dostrzegam to czego mi brakuje dla Tosieńki, to co muszę dokupić itd... wcześniej byłam zdania że pierwszy m-c bobas moze spac w rożku czy pod rożkiem kocykiem, teraz mysle by jednak szybciej kupić dla niej posciel nie z becikowego :/ ehhh ja juz chce grudzień :( już tulić Maluszka i wiedzieć że jest ok
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    w życiu bym nie kupiła takiej lalki mojej córce!!
    http://tbra.fm.interia.pl/100_0979.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Wiesz co to jest przerobione chyba zdjęcie jakiegoś dziecka....
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 1st 2008 zmieniony
     permalink
    Obrzydliwa! Jak z horroru! :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Magg - już obiecałam, że sie postaram troszke ponarzekać, ale z tym klnięciem może być problem, bo to bardzo, ale to bardzo rzadko mi sie zdarza! :bigsmile::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    hej babki,milego dnia, my jedziemy na spacer z M I VEVE...
  6.  permalink
    Iwa... No przeciez my tez nie przeklinamy jakoś strasznie... Czasem tylko nazywamy rzeczy po imieniu :D
  7.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    And, ale mnie postraszylas to lalką, okropna jest....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    jaka wstrętna lalka, fuuu
    może to rekwizyt z "laleczki chucky" albo innego dzieła w tym stylu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Zaliczyłam mega doła i pora zebrać doopsko w całość ... Strasznie mi przykro, że nie mogłam oszczędzić Szymkowi iniekcji - nawet nie mam nadziei na piątek ... Dosłownie czuję, że to się przeciągnie :cry:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Powiedzcie mi tylko jak mam wytłumaczyć niespełna 1,5 rocznemu dziecku jak patrzy na mnie z żalem i zapłakanymi oczkami z wypisanym napisem na czole "dlaczego mamo" ??? Tym bardziej, że Filip nie jest kuty ...
    Bezradność i bezsilność to teraz czuję ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    I nie pocieszajcie mnie bo wiem, że zastrzyki bywają koniecznością czasem - ale mam takiego nerwa, że mogłabym komuś napierdzielić - najchętniej tym pielęgniarkom, ale one tylko wykonują swoją pracę ... Ale z pewnością by mi ulżyło :devil::devil::devil:
  8.  permalink
    Izunia az boje sie cokolwiek napisac-ja tak naprawde moge sobie tylko wyobrazic jak too jest bo przeciez moje dziecko odpukac jeszcze nie było chore.Biedny Szymonek dzielny z niego chłopak ja sie tez boje zastrzyków:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Oj Ciacho a najlepsze jest w tym wszystkim to, że jak dziś przyszła "piguła" dać Szymonowi zastrzyk to rozpłakał się Filip ... a Szymek nic - dopiero przy wkuciu i podaniu zastrzyku zaczął płakać - najgorsze jest dla mnie trzymanie małego - on wie co go czeka ... Laski sorry, że ja tak ciągle o tym piszę, ale może jak wyrzucę to i podzielę się tym z Wami to będę miała mniejszy wyrzut sumienia - no sama nie wiem ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    NR co do zdjęcia - to lubię swobodę i naturalność jednak takie zachowanie nie jest na miejscu jak dla mnie ...
  9.  permalink
    Izunia no pisz wiadomo ze jak człowiek wyrzuci to z siebie do lepiej.ale dlaczego sie obwiniasz? przeciez wiadomo ze robisz wszystko najlepiej jak mozesz i potrafisz,nie masz sobie nic do zarzucenia w opiece nad małymi ,choróbska są i zawsze bedą niestety a wiem ze jak kazda mama chcesz swoje dziecko przed nimi uchronic.ja tez mam miekkie serce jak widze jak mały płacze
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    A lalka [o ile to coś można nazwać lalką] jest obleśna ...
  10.  permalink
    a no i widzicie zapomniałabym-w sumie nie ma sie czym chwalic...mały raczkował dzisiaj z taka predkoscia ze podwineła mu sie raczka i sie przywitał z dywanem.guz wyskoczył posmarowalam mu masłem bo gdzies czytałam ze tak robicie i jest tak czy tak ale nietaki jak na poczatku.Dziecko oczywiscie w rozpaczy było 5 mminut a potem bawiło sie jak zwykle
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Ciacho teraz to guzów będzie tuzin u Was jak nie więcej :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Gdyby można było wziąć te wszystkie zastrzyki na siebie ... dałabym sobie skuć tyłek ehhh ...
  11.  permalink
    Przy jego zabawie to napewno bo to jest mały akrobata:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    Izunia - kochana pisz, żal się ile tylko zapragniesz!
    Ale na obwinianie sie to ci nie pozwalam!
    Jesteś wspaniałą mamusia dla braciszy, najlepsza na świecie , bo ich prawdziwą , własną , kochana itd.
    I tak jak napisała ciacho, przeciez nie chciałaś żeby sie rozchorowali, próbujesz ich ustrzec przed chorobami, ale nie zawsze tobie i nam wszystkim to sie udaje.:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    IZA a moja VEVE ma taki kaatar ze szook a ja musze plukac i oddciagac spiki,wiesz jak sie drzeee,nie nawidzi tego,jak widzi mnie ze ide z soplem ,to ucieka,no ale còz musze i serce boli,bo tak placze..
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    a ja w domku, jutro rano pędzę na zajęcia, a wieczorkiem wracam do domciu :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2008
     permalink
    puk puk mogę???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.