Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    A ja wróciłam z łazęgostwa :P Poszłam z kolegą i Weroniką i na zakupy i potem posiedzieć w lokalu na kawie :) Jestem zmęczona jak nie wiem co
    --
  1.  permalink
    No to chwal się And :)
  2.  permalink
    Magg- a nie chcesz wrócić do starej pracy? A Tosię z kim zostawiasz? Z babcią?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    aga1976: No to chwal się And :)
    hahaha to nie były moje zakupy tylko kolegi :P ja nie wydałam ani grosza i nic nie kupiłam :P Kolega jest niepełnosprawny (porażenie mózgowe) i mało sprawny manualnie i czasami potrzebuje pomocy i czyichś rąk i tłumacza :) a wtedy się umawiamy i idziemy razem :) Powiem Wam ze swietnie się bawię w takie dni jak dzisiejszy - dre łacha z ludzi którzy dziwnie na nas patrzą i komentują a najbardziej lubię tekst "biedna dziewczyna - mieć takiego męża" hehehe Jest on wspaniałym człowiekiem i przyjacielem a dziś musiałam sie wygadać po prostu ...

    Dla mnie zakupy będą dopiero na początku grudnia niestety - narazie dzieciakom muszę butki kupić i odetchnąć po wydatkach szkolnych :/ a zaraz potem będzie mikołaj gwiazdor urodziny Kuby no i wiadomo urodzenie się Tośki :P wiec ja tylko skromnie kilka rzeczy do szpitala ale nie spieszy mi się z tym :P
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Co tak pusto? :shocked: Gdzie się pochowałyście kobiety ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Witajcie wieczorową porą!

    Właśnie mąż mi podał dziennik zachodni do ręki i smutno mi się zrobiło jak przeczytałam co przeczytałam o tym jak potraktowali mojego GINEKOLOGA - artykuł !
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Witam piatkowO!!!tUTAJ JESZCZE NIE ZAGLąDALAM ALE MUSI BYC TEN PIERWSZY RAZ!!!Ja siedze sama w domku bo mąż ma jakąś impreze firmowa!!!Nie lubie byc sama i nawet sie troche boje!!!
    Jesli chodzi o ginekologa to postapił jak prawdziwy lekarz!!!:neutral:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Dobranoc dziewczyny
    Ja mam już dzis dosyć - fajowo się chodziło po Jeleniej ale chyba jednak mnie gdzieś podwiało bo mi dalej zimno :/ Wyjęłam płaszczyk w którym chodziłam rok temu w zimie ale marznę w nim :/ Chyba czas wyjąć na taką super pogodę zimową kurtkę :/
    Po kąpieli takiej dobrze ciepłej i gorącym kakao zrobiło mi się cieplej ale i oczy mi się zamykają
    --
  3.  permalink
    czesc dziewczyny
    jest jeszcze ktoś?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Ja jestem, i czekam na jakieś towarzystwo ;)
    Lady, mówili o tym lekarzu w faktach; tez jestem w niezłym szoku; przede wszystkim jak oni mogli potraktowac tak ta kobiete i jej dziecko...
    Marta a czego sie boisz? Korzystaj, ze masz wolną chatę : pilot twój, komputer twój, kanapa twoja ... ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    wiecie co mam ochotę do UWAGI zadzwonić i podać im ten temat związany z ginekologiem.... tu nie obija się o ten artykuł tylko i wyłącznie ale o to co sikę dzieje w tym szpitalu a nasz prezydent nic nie robi w tym kierunku wręcz ciągnie go do dołu!!! Cieszę się, że lekarze poszli za nim :))
  4.  permalink
    Fajnie,że jesteście :) Ja mam dziś wyjątkowo imprezowy nastrój i chyba przedokresowy pociąg do alkoholu. Wczoraj miałam parcie na reddsa a dziś piję 2 drinka.
    Kurka- pobalowac mi się chce a nie siedzieć w domu :/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    No to zdrowie bo ja właśnie wyszperałam z lodówki resztki alkoholu. Zacznę siebie chyba podejrzewać o alkoholizm :wink:
  5.  permalink
    jestem i ja!!!
    ja tez mam ochote na jakies % ale nie ma szans jestem sama w domu
    Marta witamy Cie w najlepszym forumowym towarzystwie
    --
  6.  permalink
    Eee- no myśle,że do alkoholizmu to nam jeszcze dośc daleko... ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    marta i co - uciekłaś już??
    ciacho, już niedługo sobie odbijesz ;)
    aga, no wiesz... alkoholik ostatni widzi problem ;D
  7.  permalink
    Hahahaha- no może masz i racje ;)))
  8.  permalink
    oj tak Jemma odbije sobie mam zamiar sie urżnac w trupa jak M przyjedzie tak zeby przespac cała nocke bez zadnego wstawania i budzenia sie:devil::devil::devil:
    mam to obiecane zreszta
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    aga to idziemy obie bo Ja tez mam ochotę na imprezę a mój śpi i totalnie olewa sytuację ... wcześniej oczywiście popsioczył na Adrianę bez powodu i wywalił ja do pokoju... Małpa też uparta nie daje się i oddaje mu słownie!
  9.  permalink
    Wiesz co- gdybyś bliżej mieszkała, to nie musiałabys mnie namawiac ;) 5 min i jestem gotowa:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    weź mnie nie złość nawet ... dupę plaszczę na stołku a chętnie bym poskakała :)
  10.  permalink
    zawsze jak M wraca to ja wybywam na impreze,powiem Wam ze nie bardzo sie tam czuje na poczatku(czytaj trzeźwa) ale potem jest super.Idziemy z kolezankami a M w domu z Piotrusiem.Wtedy sie wytancze wybawie i ...lecze kaca
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    jestem i ja z piwkiem z soczkiem
    dzis mam dobry nastrój bo wózek sprzedałam i mam kasę na zakupki zimowe dla Matusia
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Hej myszorka, kiedy masz zjazd?
  11.  permalink
    OOo-- no proszę - coraz więcej nas:) Widac,że weekend:)

    A tak naprawde to ja nie muszę pić alkoholu,zeby się dobrze bawić- ale w sumie lubię jak jest go trochę.Chociaz moje maximum to 3 drinki
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Lady ty jestes raczje czesto w smyku nie ??:) tam sa ubranka z firmy cocobello?? bo widzialam na allegro fajne kombinezoniki i wlasie sie zastanawiam czy to nie przypadkiem w smyku :D
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Ja nie bawię sie dobrze bez alkoholu. Dla mnie, chociaz w małej ilości ale musi być, szczególnie gdy mam tańczyć.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Przyjmiecie mnie do grona ?
    Tęskniłam :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Nalałam sobie białe Martini - najwyżej się wykrwawię :P
  12.  permalink
    A ja myslę.,że ilosc alkoholu jest ściśle powiązana z towarzystwem imprezowym. Z moja przyjaciółka umiem wydurniac się na maxa i tanczyć kankana na trzeźwo. Bywałam jednak i na takich imprezach,ze i morze wódki by nie pomogło :/
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Jemma nastepny weekend czyli 11 i 12 październik, sobota długo bo do 15,30 i przed chwilka 700zl przelałam na studia:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Izunia, naszą dobrą duszyczkę? Zawsze :bigsmile:
  13.  permalink
    No jesteś nareszcie :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    No ja też cieszę się, że Was widzę :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Aga, świetne kumpela - uwielbiam takich ludzi :)
    Myszorka, na ja juz teraz a zajęcia mam niestety od 8-18 i tak cały czas :/
  14.  permalink
    A nie wiecie dziewczyny co z NR? Nie mam wglądu pod jej wykres, ale jakoś przycichła ostatnio...

    NR- PRZYŁAŹ!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    zaraz ją pogonię :shades:
  15.  permalink
    no a ja na imprezach nie w domu tylko w dyskotece-musze wypic bo inaczej nie poswiruje za duzo ale jak jakas imprezka w domu to nie musze
    Izunia oj to te dni...
    --
  16.  permalink
    a ja juz tesknie za AniaM
    --
  17.  permalink
    Jemma- no ja tez uwielbiam. Dlatego jest moja przyjaciółka od 12 lat :) I wiesz- nie musimy sobie słodzić i dzwonić do siebie codziennie.Wrecz przeciwnie- nieraz mi powiedziała tak,ze aż ryczec mi się chciało...
    Poprostu wiem,że kiedy trzeba to jest.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Ja tęsknię za imprezami z pracy - mam taką ekipę, że czad odchodzi :D
    Ciacho si te krwawe dni :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Ciacho, pewnie niedługo dołączy; wiadomo że chwilowo jej nie do śmiechu...
  18.  permalink
    No anki zdecydowanie brakuje. Mam nadzieję,że przeczyta to co jej napisałam i że łaskawie przybedzie ;)
  19.  permalink
    Izunia- no to super,że tacy ludziska fajni. ja jakoś sceptycznie jestem nastawiona do pracowych imprez i mocno się na nich kontroluję. No ale pewnie wszystko zalezy od specyfiki firmy
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    Jemma to masz ciezko ja mam róznie ale ogolnie nie jest źle bo wiekszosc zajec koncze o 14.
    A co z AniaM?
    --
  20.  permalink
    ja tez nie wiem ale mnie usuneła z przyjaciółek wiec do wykresu tez dostepu nie mam ale mysle ze ma swoje powody skoro juz tak długo jej nie ma
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    co Wy tak piszecie dużo wrrr nie nadążam czytać wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    a Ja nie muszę pić aby się bawić na parkiecie :)) ważne aby nie leciał SCOOTER - czy jak się go tam pisze!!!
  21.  permalink
    oj ja w pracy miałam super ekipe-robilismy sobie grilla latem juz w południe hihii-ja cieżarna to poprostu miałam raj na ziemi i nie zapomnieli o mnie zapraszaja na kawe a kilka dni temu jak byłam z Pietruszka to nawet mi sie skapneły 2 pary butów z dostawy hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 3rd 2008
     permalink
    ja też mam fajne babki w pracy :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.