Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    ps. a koelzanka szalenie wyrozumiala. ja jakbym leciala do meza to nikogo bym ze soba nie wziela zeby miec czas tylko dla siebie :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Witam sobotnio :D
    Kurcze Lady to chyba jednak M zazdrosny o Ciebie - teraz jak już pokazujesz nogi w kieckach to przejrzał na oczy :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Ania laska lata prawie co tydzień więc u niej to norma!!!

    Julcia byłaby z moją mamą więc nie byłoby źle!!!

    Nawet za bilet nie musiałabym płacić bo ona by chciała aby Olek jej auto naprawił i to by się w tych kosztach rozliczyło!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Izunia jakbym jeszcze miała zgrabne to OK ale przy mojej budowie moje nogi są masywne wrrr więc nie ma na co uwagi zwracać... Kieckę ubrałam bo czasami wypada cipkę przewietrzyć hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Ania no właśnie te zakupu dla dzieci mmm właśnie dlatego mnie kusi jechać buuu no i może bym przez te 5 dni troszkę schudła bo takie podróże zawsze mi dobrze służyły :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    LADY a czemu z Julcia nie mozesz leciec???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Heheheeee to w taki sposób ją wietrzysz ?! :P
    Fajnie jakbyś pojechała to i ja bym na tym skorzystała buahahhahaaaa - zrobiłabym Ci listę a Ty przywiozłabyś mi skromny rachunek :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    bede potem ,bo ide uspic VEVE...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Andrzej zabrał dzieci na zakupy, Anka szykuje sie na wypad z harcerzami, Weroniczka spi a ja nie mam sił :/ Muszę zdjać 1 pranie powiesić 2 coś zrobić do jedzenia ... tylko że mi się nie chce :(
    --
  1.  permalink
    po wielu próbach dziecko usneło-oby nie długo lepiej zeby to była krótka drzemka bo wieczorem to mi chyba o 22 pójdzie spac.
    M i sie tez nic nie chce,otwarli u nas galerie nowa ale tyle ludzi ze poprostu szkoda nawet isc bo jechac nie ma mowy-nie ma gdzie auta postawic.słonce swieci wiec czekam az sie dziecko obudzi i spadam na dwór
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    A ja robię moim potforkom naleśniki - ble mam dosyc juz stania w kuchni :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    ciacho a Pietruszka nie ma swoich przyzwyczajen? bo VEVE,PO obiedzie codziennie od 13 do 16 spi...
  2.  permalink
    ma swoje stałe godziny do spania ale dzisiaj mi wjatkowo rano wstał póxniej niz zwykle no i troche sie te godziny przesuneły,normalnie chodzi spac o 8 i o 13-14

    nalesniczki mniam...zaraz bede And
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    A JA PIEKE PLACEK ZE śLIWKAMI KORZYSTAM Z CHWILI KIEDY BARTEK SPI!!!
  3.  permalink
    dziewczyny gdzie jest ten watek co nas wkurza itd bo nie moge znaleźć

    no placek to bym zjadła,Pietruszka tez spi ale ja mam lenia kupie sobie cos w sklepie tylko martwi mnie ta pogoda bo sie zmienia i juz słonce zaszło wrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    ciasteczko1984:
    nalesniczki mniam...zaraz bede And
    Nie ma sprawy zapraszam :)
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    U nas od rana leje to ciesz sie ze macie choc troche slonka!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Mój teść potrafi mi zaleźć za skórę i doprowadzić do łez ale jak mnie przeprasza to też solidnie (bez słowa przepraszam bo to przecież mu przez gardło nie przejdzie) no ale dziś przyniósł mi skrzynkę jabłek i gruszek z tekstem "dla dzieci i tego co rośnie" -> on wie że w domu to tylko ja gruszki uwielbiam :)
    Jestem najnormalniej w świecie zmęczona i z niecierpliwością czekam aż dzieci pójdą spać bym mogła się sama położyć... chociaż można by wykorzystać to że nie ma Ani i szybciej zrobi się cicho i poprzytulać się troszkę ...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Położyłam spać dziecko o 18. I oczywiście małż wstając do pracy o 18.40 głupio krzyknął (bardzo głupio) i dziecko obudził. Dziecko jest strasznie rozdrażnione i jak do tej pory nie udało mi się go skłonić do spania. Siły do niego nie mam. Teraz stoi w łóżeczku i ogląda tv.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    u mnie tez VEVE dziwnie paDLA,zle bo sie obudzi o dziwnej porze i bedzie nie fajnie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Wyściskaj bardzo Szyneczka NR

    Dobranoc dziewczyny - ja kładę się z książką i pewnie zaraz padnę jak pies pluto bo oczy mi się kleją
    --
  4.  permalink
    Dźbry

    Jestem w przelocie bo bedę za moment karmiła swój umysł rozrywką dla mas( czyt. "mam talent")

    Czekam z niecierpliwoscią na @/ Mma wrazenie ,że brzuch mi eksploduje;( A wpierdalaczka ( sorry- ale inaczej nie da się okreslić) taka mi się włącza,że aż makabrycznie się czuję :(


    Widziałyście http://naszaklasa.blox.pl/2008/10/Klasowe-rodzenie.html? Umieszczanie tak intymnych zdjęc na takim portalu wydaje mi się byc dosc dziwne...:confused:
  5.  permalink
    czesc witam sie i ja wieczornie,ja moje dziecko przestawiam juz drugi dzien na póxniejsze spanie(teraz zasnał) zeby rano mi sie troszke póxniej budził.NR a to Łobuz z tego M że dziecko obudził,a on juz by spał na noc:shocked:???
    ja nic nie ogladam czekam na M potem cos zjem lekkiego i spanko
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    witam wieczorowo i ja
    ogladam mam talent i pisze z wami
    Lady z jednej strony fajna taka wycieczka do UK ale z drugiej ja bym usychała z tesknoty.
    Dziewczyny co poradzicie na katar? bo Mati ma okropny,ja juz mam spokoj ale on się biedaczek męczy
    --
  6.  permalink
    fajne sa te kropelki Euphorbium comp bez recepty nam pomogły sa i do noska i do buzi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Aga to co nie piwkujesz dzisiaj??? no nie rob mi tego bo ja mam zapas w lodowce :)

    a co do NK kurcze az malo prawdopodobne sie to wydaje :shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Myszorko zdecydowanie Euphorbium Comp S. koszt ok 25zl. bez recepty a super dzialaja
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Aniu wlasnie to mam i mu daje, mam aerozol a czy cos wiecej mogę zrobic??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    maścią majerankową możesz smarować, a kaszel też ma?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Aniu kaszlał w nocy, w ciągu dnia nie slyszalam ale mam syrop prawoslazowy w domu wiec jak cos to mu podam. Mam tez tą masc wiec mu posmaruję, dzieki za podpowiedzi.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Ciacho, no jak zasypia o 18 to śpi do 6, 6.30 (z jednym budzeniem najczęściej)
    Zasnął dopiero o 22.20
    Może zasnąłby wcześniej, gdybym nie oglądała "mam talent" (wiem, jestem niedobra)
    --
  7.  permalink
    Objezałam. dzis nic ciekawego oprócz dsziadka grającego na lisciu i dziewczyny w turbanie.

    A Ty NR wstydz się - jak mogłas przedkładać swoje zachcianki nad potrzeby dzidziusia? Nu, nu! Wśtlętna mamusia!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Witajcie!

    Dzisiaj mieliśmy wizytę u znajomych co mają 1.5 roczną córkę Magdusię... mała jest śliczna :) Julcia widzę bardzo lubi towarzystwo dzieci :) Pozwoliliśmy sobie posiedzieć do 21 bo było bardzo miło i wesoło ale dziewczyny swoim ziewaniem oznajmiły, że pora do domu się wybrać! Niestety musieliśmy dreptać z buta bo samochodem ani Ja ani olek nie byliśmy w stanie jechać hi hi hi u mnie 4 lampki martini :)) zrobiły ze mną swoje :p
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    ewa bo tam nie są zbyt ciekawe warunki dla dzieci - ona też swoje pociechy zostawia a jej najmłodsza jest o 3 miesiące starsza od julki!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Izunia wiesz, że bym Ci przywiozła wszystko co byś chciała i byłaby w stanie to kupić :)) sama chciałam dla Julci pokupować chociażby coś ciepłego na zimę:)
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 4th 2008
     permalink
    Ja tez dzis sobie pozwolilam bo M czuwa!!!On wczoraj balowal ja dzis poza tym ze ja w domku!!!W sumie to juz mi wszystko przeszlo bo nie bylo nawet z kim napic sie drinka!!!Moja siostra z mezem kupili samochód no i przyszli postawic na lakier ale szybko sie zmyli bo ich 1,5 roczny synek strasznie marudzil i pojechali do domu!!!Moja mama nie moze pic bo jest w ciazy i siostra tez przyszedl kuzyn z przyszla zona i ona tez jest w ciazy a facet mojej mamy bierze leki na serce wiec zostalam praktycznie sama!!Masakra!!!Przydalaby sie jakas psiapsiolka do towarzystwa!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Nikogo nie ma chyba musze isc spac!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    hej baby ,tak jak pisalam ,VEVE pafdla o 19,30 i od 6,30 bryka,teraz wcina kanapke z szynka i wspindra sie na fotel bujany a ja klikam,DZIEN DOBEREK, wole jak kladzie sie o 21,30 to spimy nawet do 8,30...
  8.  permalink
    witam i ja
    tu w niedziele zawsze pustki my wstalismy o 6,Pietruszka sie kula po dywanie a ja zaraz ide sobie wstawic wode bo pije wszystko jakbym kaca miała a przeciez nic nie piłam!
    dzisiaj do południa jade do mamy na obiad a potem przyjezdza do nas chrzestny piotrusia.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Miłej niedzieli dziewczyny !
    Dziś przyjeżdża do nas moja siostra - tak się cieszę i zostaje do jutra :crazy:
    U nas ok, Szymek o wiele lepiej a Filip jakoś się trzyma ... No i zostały nam już 4 zastrzyki ! A za sobą mamy już 10 ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Lady wiem, bo dobra z Ciebie kobieta :P Dzięki !
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie, jakoś ciężko mi się dobudzić dzisiaj.
    Noc zleciała szybko - za szybko. Dzieci piwrwszą pobudkę zrobiły nam po 6 ale zasnęłam i Weroniczka też
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    witajcie niedzielnie. dzieciaki wstaly o 8:15 a my z mezem do 9 w lozku gnilismy bo Gabrysia stwierdzila ze zajmie sie bratem i bawili sie w pokoju samochodzikami a ja tylko jednym okiem co jaksi czas kontrolowalam sytuacje :)
    czas do kuchni znikac i machnac jajkownice taka na boczku i cebulce mniaaaaam

    btw - Marta Twoja mama jest w ciazy? a moge zapytac ile ma lat i ile ty masz lat?
  9.  permalink
    Dziewczyny- czym się bawią wasze dzieciaki? Mają jakieś ulubione zabawki, czynności? Próbowałyście może układac z nimi te pierwsze puzzle?
    Moja z namiętnoscią bawi się butelkami i zakręca i odkręca korki....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Klocki puzzle i inne zabawki są na sekundę. Weronika lubi kartkę i długopis, butelki tak i owszem i balony choć po tym jak strzelił jej w zębach juz mniej. Piłkami rzuca do wiaderka "gra w kosza" no i uwielbia szaleństwa z dziećmi - skakanie po łóżku:devil:
    --
  10.  permalink
    U nas piłka też jest wciąz na opie- ale chciałbym porobic z nią cos innego...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    ja już nie silę się na cos innego bo ona się tylko złości :/ jak już nie mam sił i pomysłów to siadamy w kuchni z garami łyżeczkami itd. Wiesz no ja mam na tyle super ze dzieci ja zagadają a z Kubą na dywanie potrafi kilka minut usiedzieć z autami, albo Kuba ustawia jej klocki drewniane w wieże i ona je burzy piłkami autami nogami...

    U mnie jest inny problem - Weronika nie chce mówić :/ i tak jak ładnie zaczęła to teraz po naszemu tylko mama tata daj am papa nie a reszta po swojemu - tjatja titi dada eee aaa itd Nawet jak w zabawie czy w ogole siedzi sie z nia i "powiedz powiedz" to nie powtórzy nawet "baba" :/ nie chce się jej :( a ze mamy problem z mówieniem Gabi to jestem ciut przewrażliwiona chyba :/ Widać że rozumie wszystko "wykonuje polecenia" ale mogłaby zacząć gadać :/
    --
  11.  permalink
    eee- no And- przesadzasz chyba trochę.... Przeciez większośc dzieci zaczyna mówic ok 2 r.z.
    Hania mówi do tej pory- tata, baba, nie, jajo, mniam-mniam, kot, pa-pa, ku-ku, beee, citać( czytać), da i cio to jest? . Jak widzsz tez zanadto rozgadana nie jest :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    no ale więcej mówi od Weroni nawet kot u nas to coś w stylu "ci-ci" ... Może przesadzam ale Gabio późno zaczęła mówić a do tego bardzo nie wyraźnie, od ponad roku męczymy sie z logopedą i no efekty są ale gdyby wcześniej zacząć to by juz pewnie ładniej mówiła ale zdaniem lekarzy to nie było potrzebne bo to małe dziecko :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Krzysko tez wiecej mowi po swojemu niz po naszemu. zapytany jak robi krowka kot pies nie ma szans uslyszec ale jak zobaczy zwierza w ksiazeczce, tv czy taka zabawke to bez problemu od razu wydaje dzwieki. puzzli takich malych to ja nawet w domu nie mam i nie wiedzialam ze takowe sa dla roczniakow z hakiem. czasami budujemy z klockow (mam takie duze wadera i duplo) ale najczesciej jednak to zabawa w prowadzenie wozka i jezdzenie samochodzikami. aaa no i oczywiscie robienie porzadkow w szufladach :devil:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.