Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    DObranocki, miłych snów
    --
  1.  permalink
    dobranoc dziewczyny
    ja niepracujaca to moge poiedziec bo dzisiaj pospałam z małym
    zjadłabym cos
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Witajcie...

    Ja tylko podrzucę coś do poczytania :))

    Dlaczego faceci są tacy fajni:
    > 1. Ich dupsko nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę.
    > 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze!
    > 3. Ich nazwisko zostaje.
    > 4. Garaż jest ich cały.
    > 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie.
    > 6. Nigdy nie mają ochoty odwieźć przyjaciela od bzykanka.
    > 7. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę.
    > 8. Gucio ich obchodzi, że ktoś zauważa ich nową fryzurę.
    > 9. Gorący wosk nigdy nie wchodzi we włosy łonowe.
    > 10. Ta sama robota... większa płaca.
    > 11. Zmarszczki dodają charakteru.
    > 12. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze.
    > 13. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN.
    > 14. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy.
    > 15. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp.
    > 16. Jeden nastrój, zawsze!
    > 17. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund.
    > 18. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki.
    > 19. Sami otwierają słoiki.
    > 20. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości.
    > 21. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak.
    > 22. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa.
    > 23. Mogą po cichu doznawać przyjemności z jazdy siedząc na miejscu pasażera.
    > 24. Trzy pary butów w zupełności wystarczą.
    > 25. Mogą w ciszy oglądać piłkę nożną ze znajomymi przez wiele godzin ani przez chwilę nie myśląc
    "Musi być na mnie zła."
    > 26. Nie używają podpasek.
    > 27. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą
    > zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat.
    > 28. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów.
    > 29. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą.
    > 30. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach.
    > 31. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami.
    > 32. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra.
    > 33. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku.
    > 34. Manicure robią przy pomocy scyzoryka.
    > 35. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut.
    > 36. Cały Świat jest dla facetów ubikacją.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 5th 2008
     permalink
    Poczytałam Was troszkę ... Ja również życzę kolorowych snów ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Witajcie z rana
    Zaraz idę robić badania :/ Wezmę Weronikę to uda mi się może wejść bez kolejki bo tak to pewnie będę siedzieć do 10 przed laboratorium.
    Kubuś ma dziś o 16 pasowanie na ucznia :) Bardzo chłopak jest przejęty.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    witam i zapraszam na śniadanie

    DZIŚ DIETETYCZNIE :)...

    http://autoreporterkagastronomiczna.files.wordpress.com/2007/06/sniadanie.jpg
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    hej babki,VEVE jeszcze spi a ja mam czas umyc sie i podmalowac...zaraz wròce... i kawke inke zrobie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    wlasnie mòwia w tv .ze na rynek wchodza tabsy antykoncepcyjne ,dla facetàw ,ciekawe co mòj M ,na to zaraz mu powiem jak wròci z pracy...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Ja również witam w poniedziałek :D
    Jeszcze zostały nam dwa zastrzyki - ależ się cieszę, że ten horror dobiega już końca !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    no i kolejny tydzien czas zaczac. wiecie ze to juz tylko 11tygodni i swieta?? alez mi wyjatkowo w tym roku czas ucieka.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Oj Ania nie tylko Tobie :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    obiad podgotowalam i o10 ,zmykam na spacerek rowerowy...pogoda super..
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Anty dla facetów są badane od lat. Ochotnicy ostatecznie je odrzucają, ponieważ nie chcą znosić powszechnych działań ubocznych, które użytkowniczki znoszą bez słowa skargi.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Witam dopiero teraz, bo sporo pracy, ale teraz druga kawka zapodana!

    aga - wczoraj pisałyście o pierwszych puzlach - Oliwka ma takie i jeszcze wydają dźwięki - mój M kiedyś przez przypadek trafił na takie strażackie (pożar, kotek w oknie, wóz strażacki z syreną, piesek przed domem itd.) Oliwka bardzo je lubi, codziennie się tym bawi i potrafi już prawie każdą część dopasować. Myślę, że to dobra edukacyjna zabawa!
    Ama - no nie wiem , czy tak bez słowa skargii! Poczytaj mnie........... z tego okresu! Hihihihi!
    Nawet ja narzekałam! Hihihihi! ;)
    --
  2.  permalink
    dziewczny ja wróciłąm z nowego CH ale nic tam nie kupiłam ale nie w tym rzecz.Napisze to drukowanymi literami

    PIOTRUS SPAŁ DO 7.45!!!! patrzyłam czy oddycha jak sie obudziłam o 7 i widzialam ze śpi-wariatka jestem wiem ale to do niego niepodobne! zasnał wczoraj o 20.30 i troche pomiaukiwał ale dzisiaj wyglada na to ze zaliczytylko jedno spanie i włąsnie je zaczał.

    w CH w coccodrillo nawet rekawiczek nie mieli a czapki za 44 zł niestety ale nie kupie.Mój M jak widzi ten napis to mówi ze widzi coccodrillo a czyta "to jest drogie" hihiih
    w pepco znalazłam fajne rzeczy
    jeszcze sie zastanawiam co zrobic z reszta dnia dzis wraca mój tata popołudniu moze sie do nich wybiore
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Pamiętam. Byłaś zadowolona z metody. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Owszem, ale co pisałam o libido.......????!!!!!
    To była moja jedyna bolączka, pozatym nic mi nie dokuczało!
    Jakby facetów miał spotkać brak libido to nie wiem czy by chcieli brać, zreszta mnie tez sie odechciało......! Hihihihihi!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Tak, ale o tym pisałaś dopiero później.
    Mniejsze libido jest działaniem ubocznym chyba zastrzyków męskiej anty, aby obniżyć stężenie testosteronu. Główne działanie uboczne: obniżenie libido. Ochotnicy skrytykowali metodę od góry do dołu.
    Użytkowniczki biorą i nie mają ochoty. Nie kojarzą jednego z drugim. Sądzą, że tak ma być. Jest to rzeczywiście logiczne, a skuteczność metody zbliża się do 100% dzięki odmowom.
    --
  3.  permalink
    to mojemu M by sie przydała ta metoda hihihi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    NO .ja z innej beczki,tak piszecie ze drogie ciuchy a jak do PL wejdzie euro ,to dopiero bida bedzie,drozyzna okropna bedzie ,ITALIA ucierpiala strasznie ,jak byly liry o wiele taniej bylo...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Ostatnio czytałam w gazecie, że sklepy takie jak Smyk czy H&M zarabiają na tym, że nie ma w Polsce euro, bo obliczają sobie kurs wymiany wg. własnej fantazji. Były podane obliczenia, że np. koszulka kosztująca w Euro 9,99, czyli wtedy około 33 zł, w Polsce jest sprzedawana za 39 zł.
    --
  4.  permalink
    Iwa - dzi ęki. Popatrzę w sklepach i jeśli znajdę takei z dzwiękami to kupię.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    NR ,
    jak bylam w sierpniu na wakacjach i patrzylam na ceny w benettonie,bo tam lubie VEVE ubierac ,to mi oczy wyszly a nawet ,dla mnie nic bym nie wybrala ,bo drozyzna wszedzie,tu kupuje super ciuchy i buty ,za mala kase,trzeba wiedziec gdzie i kiedy,bo tez sa sklepy co maja ceny dla milioneròw...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Ale tu cisza ... Gdzie jesteście babeczki ?
    Moja siostra już pojechała, ale było naprawdę miło no i zawsze trochę baterie się podładuje :D
  5.  permalink
    Kilka dni mnie nie było, a Wy zdążyłyście 292 posty wyprodukować, kiedy ja to nadgonię....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Ehh jestem już. Dzień pełen wrazeń od 7 rano :/
    W przychodni poszło mi szybko i tylko 2 osoby były przede mną (szok) Pani pobrała mi krew bardzo miło szybko i sympatycznie i nawet nie mam śladu
    Po powrocie do domu zaczęłam się żreć z mężem :/ przepłakałam pół dnia przez niego, mam dosyć wszystkiego a szczególnie jego :/ Akurat wpadli teściowie - Teściowa wyczuła że coś jest nie tak po niedzieli mamy sie spotkać na kawie :/ Jak to jest że kocham tego człowieka nad życie a zarazem nienawidzę tak bardzo :/
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Dzisiaj w Faktach będzie o Targach Wierności w moim mieście.
    And a zym Ciebie mąz tak wkurzył? Wyżal się.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    AND eee tam ,nie przejmuj sie ,chlopy to tylko przystawka ,do zycia,mòj tez daje po garach czasem...ale potem,znòw jest fajnie...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    wpadłam powiedzieć cześć i zmykam :)
    straszne u nas zamieszanie i jakoś czasu brak żeby z Wami pogadać...
    Ale podczytuję żeby nie było że całkiem z dyskusji wypadłam :devil:
    And chłopa przez łeb i do pionu postawić!!!!
    Izunia jak chłopaki ? Fajnie że siora wpadła akuukulatorki doładowane i już tylko lepiej będzie pozdrawiam i caluję dwa małe noski!
    Lady co u Ciebie kobieto?
    --
  6.  permalink
    mój M tez mnie czasem wnerwia nawet na odległosc-pokłócic sie tak jest łatwo ale pogodzic trudniej bo wystarczy ze jedna strona nie podejdzie wogóle do komputera a juz nie ma z kim wyjasniac i sie godzic.wiem ze on dla nas tam tyra ale czasami wymaga ode mnie zbyt wiele
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    JEMMA: And a zym Ciebie mąz tak wkurzył? Wyżal się
    Wiesz ja już nawet nie mam sił sie żalić dzisiaj - mam tylko ochotę wejść do wanny i położyć spać... Rano jak go budziłam nawarczał na mnie niecenzuralnie :/ wiem to przez pół sen itd ale ruszyło mnie to bo wiedział że ma zaprowadzić Kubę do szkoły (Ania miała mieć dzisiaj na 9) a Gabi do przedszkola, Ania zaprowadziła Kubutka tylko że wieczorem umawialiśmy sie inaczej :/ udało mi sie go zrzucić z wyra chyba o 7,45 a on i tak warczał na mnie i Gabi by sie pospieszyła :/ Po powrocie dodomu wcale mu nie przeszło wiec wylałam swoje żale i jakiś taki płaczliwy dzień mi sie zrobił a on zamiast sie zamknąć to "dolewał oliwy do ognia"
    O 16 Kuba miał pasowanie na ucznia a mój pan mąż powiedział ze nie idzie "bo po co" wyszłam z domu po prostu
    Na to sie złożyło kilka ostatnich tyg - miesiecy i dziś miarka się przebrała i wymiękłąm ... a może w końcu zrozumiałam kilka rzeczy spraw :/ ehhh to skomplikowane
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: wiem ze on dla nas tam tyra ale czasami wymaga ode mnie zbyt wiele
    Ciacho gdyby mój tyrał albo chociaż udawał zę to robi nie miała bym dziś takiego bunta :/ tylko że mój ma w d... to wszystko a fochy ma :/
    --
  7.  permalink
    wierze Ci And,a w końcu poszedł do Kubusia czy nie na to pasowanie?

    wczoraj był u mnie szwagier -chrzestny Piotrusia-ma 20 lat.Zalił sie ze ma dziewczyne i ona mieszka wioske obok i moi tescie jej nie akceptuja poniewaz jest to dziewczyna z tzw pegeerów i mieszkaja w małej kawalerce w 4 na pokoju.I im to nie pasuje.wiecie co pomyslałam ze juz wiem dlaczego tescie nie akceptuja równiez mnie i jeszcze innej synowej-poniewaz my nie pochodzimy z domów tzw"dobrych" ja tez mieszkałam do slubu z bratem na jednym pokoju i tez mieli do mnie obiekcje a raczej do M ze wybrał sobie taka dziewczyne.Czemu oni tak mieszaja???czy az tak bardzo im zalezy na opinii innych?co za ludzie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Ciastuś opinią teścia ja juz sie nie przejmuję - po 7 latach chyba i on powoli dostrzega niektóre rzeczy albo io udaje że ich nie widzi ... ja już sama nie wiem ale mam to w dupie

    Tak mój mąż łaskawie doszedł ale nie podszedł do nas. Dopiero później w klasie podszedł do mnie ale nie rozmawiał ze mną - 2 obcych ludzi ... Teraz stara sie być miły ale kazałam mu sie lepiej zamknąć i zejść mi z oczu
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Idę do wanny i spać bo ledwie siedzę papa do jutra
    --
  8.  permalink
    Dźbry
    No i minał dzien , którego nie lubię najbardziej;)
    Jemma - ogladałam :D Byłaś? :cool:
    Magg- czemu tak rzadko zaglądasz? Przyłaź babo częsciej
    Iza- zazdraszczam siostry:shamed:Zawsze chciałam miec rodzenstwo:shamed:
    No a co do facetów... No cóż- oni są z Marsa:wink:
  9.  permalink
    dajcie spokój co za dzien
    szwagier dostał wyrok w sprawie tego naszego auta-2 lata w zawieszeniu plus koszty sadowe jakies 4 tys zł-czyli my z ubezpieczenia za auto niesttey nic nie dostaniemy.i tak sie skonczyła historia-DOBRY ZWYCZAJ-NIE POŻYCZAJ
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga : nie byłam, a sądzisz, że powinnam ? :wink:
    Na NK zapisała się moja "stara" kumpela z podstawówki. Kurcze, strasznie się cieszę, że znów mamy kontakt ; tyle moich dziecięcych wspomnień jest z nią związanych a nie widziałyśmy się pare dobrych lat...
    Ciacho, szkoda że po sprawie masz takie wieści :confused:
    And, mąz tez człowiek - daj mu się czasem powkurzać :wink: Pewnie jutro już sie pogodzicie.
  10.  permalink
    a mój M z NK zrezygnował bo mowił ze zapraszali go ludzie których on nie kojarzył a głupio mu bylo odmawiac-i nie ma buahahahaa
    --
  11.  permalink
    Ciasteczko- a co z tym samochodem? Bo chyba przeoczyłam wątek?

    jemma- no co Ty ;) Ale wiesz - ja bym chyba poszła- z ciekawości. Byłam targach erotycznych , gdy odbywały się w wawie
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Czego to lidzie nie zrobią, żeby mieć kilkaset znajomych :wink: Mnie też czasem zapraszały zupełnie nieznane osoby ale po prostu nie akceptowałam zaproszenia - może się pomylili :tooth:
  12.  permalink
    mój M nie umie odmawiac hihihi
    Aga szwagier w zeszłym roku jechał naszym autem i wpadł na niego motocyklista który jechał na świecy.auto potrzaskane motocyklista 2 miesiace był w szpitalu.sprawa dopiero po roku sie zaczeła i taki oto miała dzisiaj finał
    btw ja wiedziałam jedno ze jesli patzrec na przepisy drogowe-szwagier wymusił pierwszenstwo ale jesli wierzyc swiadkom-motor był bez swiatła i na jednym kole
    Nie wystarczyło to-szwagier dostał wyrok a my dalej z rozwalonym autem
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: mój M nie umie odmawiac

    oj to uważaj na niego :rolling:
  13.  permalink
    Jemma on zawsze mi mówie ze jak jakas babka bedzie go napastowac o czym on osobiscie marzy to on sie nie bedzie bronił bo jak tak mozna kobiecie odmówić?

    szkoda ze jak ja cos wynajde w sklepie to czasem umie powiedziec nie...
    --
  14.  permalink
    Musiałam się ewakuowac:devil:Własnie poznałam uroki mieszkania w bloku:devil: jakiś debil półmózg zaczął walić młotem( chyba udarowym normalnie) i wiercić wiertarką więc dziecko mi wpadło w histerię :devil: Ludzie zupełnie nie mają wyobrazni.

    Ciasteczko- no to kicha:confused: Nasz wymiar sprawiedliwości mnie rozwala - ostatnio byliśmy w sądzie bo Młodemu ukradli rower i gdy chcieliśmy dowiedziec się czegokolwiek od kuratora( zlodzieje mają po 12 lat) to usłyszeliśmy - UWAGA- że nie jesteśmy stroną w sprawie. Strona sa złodzieje i ich rodzice i oni mogą sobie nie zyczyć, aby nam udzielono jakichkolwiek informacji.
  15.  permalink
    masakra co oni wyrabiaja
    jednak ta sprawa ma duzo niewiadomych bo szwagier skrecał z głownej w podporzadkowana a motor jechał po głownej na jednym kole.wg przepisów szwagier wymusił pierwszenstwo a wg swaidków i jego samego motor był niewidoczny i pruł oczywiscie bardzo szybko.Policjanci mówili ze oni wiedza jak Ci motocyklisci jezdza i zeznawali na nasza korzysc tak jak swiadkowie-sad jednak trzymał sie widac przepisów drogowych i uznał szwagra winnego.
    z jednej strony szkoda troche bo auto mielismy dopiero co kupione i tak na nie wtedy odkładalismy i wyc mi sie chciało jak nie wiem co-tyle wyzeczen potrzaskane w jeden wieczór z drugiej naszczescie z całej tej sutacji wszyscy wyszli cało.
    auto naprawilismy na swoj koszt bo szwagier cienki jak polsilver a jezdzic czyms trzeba było
    oficjalnie nie wypominamy szwagrowi tego zdarzenia ale auta od nas juz nie dostanie nigdy a ja mam do niego o to wielki żal
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    a ja dopiero dotelepalam sie do kompa. moje dziecko mnie rozwalilo... wycukal u Gabrysi sprzet grajacy i caly wieczor tanczyl a jak wyciagnelismy juz baterie to sam sobie spiewal LA LA LA i dalej w tany. normalnie chodzi spac ok 20tej a dzisiaj taki numer wycial... zla az jestem bo mialam sobie spokojnie w szafce poukladac i zadek zimny :|


    Aga - wlasnie takiej wiertary przestraszyl sie Krzysko i boi sie nocnika. mam nadzieje ze to byl jednorazowy wybryk a nie poczatek jakiegos remontu
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Szkoda, że tak to się skończyło.
    Jeśli motor był niewidoczny - to jak szwagier miał wymusić pierwszeństwo? Na kimś kogo nie widział? Nie jestem w stanie tego zrozumieć.

    Aga, niefajnie z tą wiertarą. U mojego sąsiada notorycznie ostatnio coś się dzieje - dopiero się wprowadził i remonty przeprowadza, ale na szczęście nieuciążliwe. Raz tylko jak mu zakładali licznik i pruli ściany to było głośno, ale zanim zaczęli, to uprzedził.
    --
  16.  permalink
    Ciasteczko- moze jak szwagier się odkuje to poczuje się do spłaty długu?

    Ania- tez mam taką nadzieje. No ale jak mozna byc cicho przez cały dzień i zaczac wiercić o 21??? Monsz przywdział dres i poszedł przemówić saiadowi do rozsądku. No i chyba przemówił bo cicho już jest :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2008
     permalink
    Ciacho a nie mozecie sie jeszcze odwolywac? kurcze moze jacys biegli sadowi by wasza strone wzieli. szkoda kasy no i co najgorsze brak sprawiedliwosci rozbraja...

    NR ukatrupilabym takiego sasiada wlasnymi "recamy" u nas w klatce remonty trwaly od poczatku maja do polowy wrzesnia a teraz w bloku vis a vis kucie sie zaczelo i okna nie moge nawet otworzyc bo taki huk niesie (do tego bloku mam hmm z 10 no moze 15m)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.