Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    No moje dwa bąble zasnęły ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    moja VEVE ,tez spi,lece ogarnac cos,zjadlam zupke z dyni ,wiec teraz musze spalic kalorie...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Mój mąż namawia mnie, żebym zrobiła prawo jazdy, żeby już było jak kupimy samochód.
    Na razie się waham, ten miesiąc jest okropny (kończy się kwartał), więc finansowo będziemy raczej w okolicach przysłowiowej "kreski".
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    NR prawko zawsze się przyda - ja polecam. My pewnie też będziemy w okolicach tejże krechy - końcówki roku wręcz nie znoszę wrr ...
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    u nas też ciągle wypadają jakieś wydatki, ale tak to jest jak się wprowadza do nowego domu - ciągle się okazuje że czegoś brakuje :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Izunia ja również nie lubię końca roku, dobrze chociaż że w I kwartale jest 13 - tka to zawsze ratuje trochę sytuację
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Skarbel no tak to bywa - mieszkając w bloku na wyjmowanym też nie jest różowo - zawsze coś dosłownie - ciesz się, że macie własne gniazdko i nie musicie płacić cholernego czynszu ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Skarbel dokładnie - na tą 13 czekam jak na zbawienie :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Izunia, tak prawdę powiedzawszy, to ja się boję - nigdy jeszcze nie siedziałam za kierownicą, bo mój tata uczył tylko mojego brata...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Podobno polsat też jakieś 13stki daje, ale poczekamy zobaczymy.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    NR no ja również się bałam - ba nawet teraz się boję znowu usiąść i jechać - taki stres 5 min dopóki nie wsiądę i nie pojadę - mój M twierdzi, że nie potrzebnie panikuję :P
    Kochana po to są kursy - a strach zawsze pozostanie gdzieś w nas chociażby o to czy ktoś w nas nie walnie jak my jeździmy dobrze ...
  1.  permalink
    dobrze ze ten dzien sie juz konczy,
    mały zasnał w foteliku wiec go tak przytaśtałam do domu i spi dalej mam nadzieje ze nie za długo bo to nieplanowana drzemka
    mam straszna ochote na pizze ale nic z tego-nie moge zaprzepascic tego co juz wypracowałam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Ehh ja też mam ochotę na pizzę ale chyba mi się nie chce robić a i nie wiele do niej w domu mam
    Ania poleciała na próbę ja chwilkę posiedziałam przy żelazku ale jednak przy dzieciach to nie robota :/ Prałam Gabi sweterek - bardziej z dzianiny - pomimo że w rękach i w letniej wodzie nie przechodzi jej przez głowę :/ Dzieć jest na mnie zły bo to sweterek od cioci a do tego różowy. Zresztą sama jestem zła :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    u mnie popoludnie fajne,jak zwykle hustawki zaliczone,VEVE wyszalala sie na rowerku,teraz bryka,ale chyba padnie wczesniej bo zmeczona jest,jeszcze z godzinke tak do 21 musi wytrzymac...
  2.  permalink
    Kurcze And ja wiem jaka zla moze byc Gabi-moja mama tez mi raz wyprała sweterek mój ulubiony i sie wstapił- i tez nie chciała ale mimo wszystko byłam na nia zła chociaz wiedziałam ze zrobiła wszystko zeby tego uniknac
    dziecko juz spi po kapieli i po huśtawce-cos ostatnio ja polubił.pizzy nie mam ale mam winogrona:/
    --
  3.  permalink
    Ja jestem po odwiedzinach babci i cioci, a teraz relaksuje się przed komputerem, czekam aż Mustafa sie zjawi na msn
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    a MòJ m ,ma jutro wolne ,ale ja rano jade na polot z VEVE do znajomej,jemu zaproponuje zeby obiad ugotowal...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Ciacho cieszę się że rozumiesz moje biedne dziecię :wink: Jutro pokombinuje jej zrobić go na jakiegoś guziczka - dziś już nie mam do tego głowy i sił
    Jutro idę do gin na wizytę a za tydz USG z jednej str chciałabym by jutro zrobiła choć szybkie USG no ale do wtorku wytrzymam bez podglądania Niuni :)

    Idę spać a właściwie położyć się z książką. Oby szybko zasnąć i by było już jutro :) i same dobre wiadomości chciałabym usłyszeć od pani dr :P Innych nie przyjmuję!!

    Dobranoc Babeczki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    witajcie wieczornie.
    mezu dzisiaj usypia Krzysia i az sie zastanawiam ktory pierwszy odplynie :wink:
    niech tylko mlody zasnie a ja wyciagam moje "antydepresanty" i zaczynam obzarstwo :)
  4.  permalink
    Dobranoc And śpijcie dobrze
    ja cos ostatnio na M doczekac sie nie moge bo pracuje do oporu po tyle godzin.
    --
  5.  permalink
    a jakie masz te antydepresanty?
    ja juz o tej godz nie powinnam nic jesc ale nie mogłąm sie oprzec i zalewam gorący kubek serowa mniam moja ulubiona
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Ciacho tez uwielbiam serowa knorra.

    a antydepresanty dostalam od tesciowej. cala miske swiezutkich pysznych orzechow wloskich :)
    maz sie smieje ze nimi nie idzie sie najesc a tylko czlowiek sie nadlubie ale o to w sumie chodzi :) nie dosc ze trzeba rozlupac to jeszcze z tej blonki miazsz wyluskuje :)
  6.  permalink
    orzechy mmm dawno nie jadłam-moja mama sie zajada tez takimi rzeczami do skubania a ja znów wole zjadac:)
    czy jest dzisiaj Aga? bo mam pytanie czy Wy macie juz projekt domu? a jesli tak to czy wzieliscie taka opcje ze nic zadnych pozwolen nie załtwiacie tylko wszystko za Was robi projektant? ile u Was to kosztuje? my zostawilismy projektantowi 7 tys zł po znizkach! ale nic kompletnie nie załatiwalismy tylko podpisywalismy co chwile jakies papierki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Witam wieczorowo - jest tu jeszcze ktoś ?
  7.  permalink
    dzbry
    jestem
    Ciasteczko- wciąż jesteśmy na etapie oczekiwania na warunki zabudowy:devil:
    Chyba jednak zdecydujemy się na gotowy projekt. U nas koszt indywidualnego to 10 tys :/
  8.  permalink
    Ciacho- a w ogóle to jak Wasza budowa? Kiedy finisz?

    Izunia- witaj
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Aga ściskam :D
  9.  permalink
    Pamiętasz,że wódkę dziś stawiasz? ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Yyy - ja ? :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Ja jestem, chociaż w podłym nastroju.
    --
  10.  permalink
    noooo.....Miałyśmy imprezowac z okazji zakonczenia tych paskudnych zastrzyków... Zapomniałas ? :(

    NR- co się stało?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Aga mogę Ci zaserwować
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Właśnie sączę i odstresuję się minionym tygodniem ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Aga - jestem nieczułą matką i mam wyrzuty sumienia.
    --
  11.  permalink
    :) To ja jeden drink i spadam zaraz... Jestem mega zmęczona- mam dziki szał w robocie :/
  12.  permalink
    Jaką nieczułą- mała- coś bredzisz dzisiaj
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Eeeh częstuj się Aga :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    NR Ty również sobie walnij jednego - ja też zaraz czmycham ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Może któraś z Was ma problemy z cerą? kuracja V. Beckham :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    A w ogóle, najlepszy numer
    Dzisiaj rozmawiałam z babcią i babcia mi powiedziała, że mój Tato przyjechał do niej w niedzielę z jakąś kobietą!! Podobno bardzo fajna... :shocked:
    --
  13.  permalink
    Aga no finisz jeszcze nieee to raczej dopiero poczatki .
    my projekt mamy indywidualny i mamy działke kupioną od Miasta i oni zapewniaj dostawe wszystkich mediów,projektant załatwiał pozwolenia razem wyszło to jakies 8 tys ale po znajomosci płacilismy 7.u nas w Lesznie tak sie ceny kształtuja od 7-12 tys
    teraz jak wyjedziemy to budowa zajmie sie brat M -ja naprawde mam zamiar zamieszkac tam na gwiazdke 2009 i M tez-ale rzecz jasna kredyt weźmiemy
    --
  14.  permalink
    wow- u nas nie ma juz takich działek :(

    Ciasteczko- to moze razem bedziemy parapetówkę robiły? Ja MUSZĘ mieszkać u siebie na gwiazdkę2009- plan optymistyczny to wrzesien 2009
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Hmm ależ mi się marzy taki mały domek - kurcze super by było ...
  15.  permalink
    Izunia- grunt to marzenia. I nie BY BYŁO a BĘDZIE :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Dzisiaj widzieliśmy z mężem ofertę domu w Klembowie za 270 tys. Tylko ten Klembów to nie dla mnie, kiedy ja tak kocham stolycę.
    --
  16.  permalink
    Nawet nie wiem gdzie to jest. I dom chyba taki starszawy raczej, nie?
  17.  permalink
    aga no problem-ja tez Musze mieszkac na gwiazdke mozemy razem robic parapetówe,ale ja pamietam ze Ty na wakacje do Boszkowa przyjezdzasz i aj Cie tam odwiedze napewno
    Izunia u nas sie tez od marzen zaczęło
    --
  18.  permalink
    Ciacho :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Wiem dziewczyny - ja najchętniej kupiłabym coś do remontu ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Klembów - 40 km od Warszawy, gdzieś za Radzyminem.
    Czy starszawy nie wiem. Ja i tak nie chcę się za daleko od Wawy ruszać.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.