Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Aga a mozna spytac ile kosztowała i jaka duza jest Wasza działkka? u nas ceny sa rózne ale naszą działke mamy juz 2 lata wtedy kosztowała 56 tys z Vatem i ma jakies 850 m2,teraz ta działka kosztuje 120 tys:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    --
  2.  permalink
    120tys, 707 m, wieś
  3.  permalink
    Izunia- ja tez tak kiedyś myslałam. Tylko,że wiesz- remont to prawie tyle co postawienie nowego, a tak naprawdę wciąż mieszkasz w starym
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Aga no masz rację :P
    Szkoda, że nikt mi niczego nie przepisze w spadku buahahaaaa :rolling:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Boshe kwotami jakimi operujecie mnie powalają ...
  4.  permalink
    Izunia- 20km od wawy działka 1000 m moze kosztowac 700 tys. W miejscowiosciach takich jak Podkowa leśna albo Komorów trzeba zapłacić 1,5 miliona. Mnie tez powalają te ceny :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Aga ja już mam zawroty głowy :shamed:
    Nie wiem czy kiedykolwiek będzie nas stać na taki luksus - bo dzisiaj marzenie o domku jest dla nas luksusem ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    A najlepsze, że wcale nie musi być budowlana, może być rolna i bez mediów... A zmiana na budowlaną czasem nie jest łatwa.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Hmmm ... ale nigdy nie mówię NIGDY :P
  5.  permalink
    Wiesz co Iza.... Ja jeszcze 2 lata temu byłam przekonana,ze bedę mieszkała w moim mieszkaniu do konca życia :P
    Czytaj "potegę podświadomości ".
  6.  permalink
    my mamy działke w samym Lesznie na osiedlu takich domków.mamy terminy gdyz jest to działka od Miasta jak sie nie wywiazemy to bedziemy placic jakies kary.do marca mamy czas na postawienie stanu surowego zamknietego-nie wiem czy zdazymy zalezy jaka bedzie zima
    Ta działka to spłata mojego M-jego rodzice maja b duze gospodarstwo i kazdemu dziecku kupuja działke które nie chce zosatc na gosp-ono przypadnie jednemu z nich,naszczescie wtedy jeszcze byłam dobra synowa i działka jest na nas obu chociaz nie wiem czy to ma jakies znaczenie.ale fakt jest ze jest wspólna na akcie widnieje wyra xnie EWELINA I MACIEJ G.
    nie było nas stac na taki iwydatek zaraz po slubie i dla mnie równiez te kwoty to kosmos
    --
  7.  permalink
    juz pisze bez ładu i składu -czas na mnie Dobranoc,obym nie była pierwsza na forum please moja Pietruszko!:tongue::tongue:
    --
  8.  permalink
    O kurcze.... Tez bym chciała takich teściów :/

    Zmykam
    Buziaki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    Aga masz na myśli książkę Joseph'a Murphy ?
    Już ktoś mi o niej wspomniał :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    No nic ja również znikam - kolorowych snów !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2008
     permalink
    poszlam troche sie w tv pogapic i z mezem pogadac a te juz impreze rozkrecily... no no to co bedzie w weekend?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Witajcie na pysznej kawusi.
    Czekam aż małż wróci z przedszkola i lece do gin, jeszcze tylko perukę muszę odświeżyć bo wczoraj mi się nie chciało głowy myć, więc idę pod szybki prysznic i sie powoli szykuję
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    hej kobitki,ale wam zazdroszcze tych domkòw,milego dnie...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Witam wszystkich!
    O - chyba ciacho z Piotrusiem pospali! Hihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 8th 2008 zmieniony
     permalink
    A co do domku to my z M też wierzymy że kiedyś bedziemy mieszkać w takim ślicznym, malutkim, własnym domku!
    Na dzień dzisiejszy mamy pole w naszej miejscowości i działkę którą musimy inaczej podzielić z sąsiadka, bo obie sa wąskie (trzeba je połączyć i inaczej podzielić) Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy!
    Pozatym mamy własnościowe mieszkanie prawie 60m2(tak na marginesie zakupione przy 80% udziale teściów) :), które jakbyśmy chcieli sprzedać (w razie budowy) to będzie jakieś 220 -250tys. (sąsiadka za tyle sprzedała). No i mamy jeszcze marzenia! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Ja parzę kawę bo jeszcze nie piłam :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Lady gdzie jesteś kobieto ? Co się z Tobą dzieje ? Zakochałaś się czy co ... :P
  9.  permalink
    Dzbry
    Witam znad sterty papierów :/

    Izunia- ja już keidyś tu wspominałam o tej własnie ksiązce :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Aga słyszałam o niej dużo interesujących opinii - chyba się na nią skuszę :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Może i ja poczytam???
    --
  10.  permalink
    czesc-pospałam do 7:)) ale z mała przerwa w nocy ale co tam
    Aga wolałabym nie dostac tej dzialki ale zeby oni normalni byli.jak ja dostalismy to dosłownie co spotkanie truli nam ze mamy sie budowac i budowac a my nie mielismy kasy nawet na projekt a to jest warunek otrzymania kredytu,my zylismy z jednej wypłaty a oni nam ciagle docinali.Jakis czas temu powiedziałam tesciowi ze jak zaczniemy budowe dostanie pisemne zawiadomienie-wiec juz sie nie odzywaja:)
    mały juz śpi-jak sie obudzi idziemy szukac butów
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    moze to i dobrze ,ze tak truli ,bo was pospieszyli..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Moje brzdące też zasnęły - cudowny widok - rozczulam się jak tak na nie patrzę ;D
  11.  permalink
    Ewa nie pospieszyli nas -poprostu M znalazł inna lepiej płatna prace.gdybysmy nie mieli forsy-nie byliby w stanie niczym nas przyspieszyc.nic na siłe oczywiscie-ja budowałabym dom bo oni truja a na obiad piasek z kamieniami...nieee ja taka nie jestem-dom jest wazny ale nie za wszelka cene
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    iza wierze to sa super widoki,ja tez sie wzruszam ja mòj wulkan drzemie,teraz VEVE je rybe,ale potem tez do spania...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Kurcze Ewa Twoja Veve wnet skończy roczek :D Jak ten czas leci - normalnie nie chce się wierzyć !
    We Włoszech też obchodzicie urodziny ?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    no jasne juz pozapraszalam ludzi,bedzie ze 30 osòb,albo i wiecej,chrzciny byly ciche ,bo ja imprezy rodzinne wole kameralne,ale pierwsz urodziny robie konkretne...duzo dzieciakòw zaèpraszam...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    No to zapowiada się super zabawa :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    zaprosilam na niedziele,tak od 4 popoludniu,oczywiscie kazdy przyjdzie kiedy dzieci sie wyspia,jeden pokòj jest dla dzieciakòw specialnie ,a salon dla doroslych,
    pizza,aperitivo,slodkosci ,taki duzy bufet zrobie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    lepiej bu bylo w ogròdku,ale zimno juz bedzie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Ewa koniecznie cykaj fotki abyśmy mogły pooglądać :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Jestem :) Odstresowana i szczęśliwa :) Wszystko super, pozamykane i dzidzi nie spieszno - oby tak dalej. Za tydzień USG ale juz i tak jestem spokojniejsza. To biodro może mnie boleć i może drętwieć noga bo dziecko jest ulokowane w dnie i po prostu uciska
    Aż mi leciej normalnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    AND - super wieści kochana! :cheer::clap::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Witam :)
    U mnie nuda.
    Tata się zapowiedział na wieczór, a już przez telefon uprzedzał, że na tydzień się wynosi z domu.
    --
  12.  permalink
    Ciasteczko- moi i działki nie kupili i normalni nie są- więc sama rozumiesz... Nie trafiłaś najgorzej ;)

    And- superowo,że młodziez rozwija się prawidłowo. Móiłaś lekarce o swoim zmeczeniu?

    NR- to chyba ciekawa rozmowa Cię czeka z rodzicielem...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    aga1976: And- superowo,że młodzież rozwija się prawidłowo. Mówiłaś lekarce o swoim zmęczeniu?
    zrzuca to na przesilenie jesienne i ciążę. jedynie mam brać magnez, witaminy i doraźnie no-spe i tyle. Wiadomo odpoczywać jak najwięcej i oszczędzać się ... No i cóż nic innego nie da się zrobić :(
    Nie oficjalnie dopada mnie depresyjka i wyjdę z tego bez prochów itd - jesień i "zmagania" mi nie służą
    --
  13.  permalink
    Jesien jesienią, ale moze warto odchować dzieci i coś dla siebie zrobić And?. Przeciez całe swoje dorosłe zycie jesteś albo w ciąży albo w połogu... Słonia by powaliło a nie tylko kobietę...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    aga1976: coś dla siebie zrobić And
    Aga myślę że to nie temat na forum :wink: co dalej i jak dalej będzie nie wiem i chyba nawet nie chcę wiedzieć...
    --
  14.  permalink
    co dalej i jak dalej będzie nie wiem


    To tylko od Ciebie zależy And :cool:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008 zmieniony
     permalink
    And nie moja sprawa, ale korci mnie zapytać czy planujecie jeszcze dzieci ? Wiesz ja jak byłam panną to marzyła mi się 3 dzieci :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Wsumie to i ja juz kiedys chciałam zapytać - czy jeszcze planujecie, albo raczej czy dalej będziesz miała podejście: co Bóg da??????
    Faktycznie to nie rozmowa na forum, ale może priva?????:bigsmile::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    a VEVE spi jescze,a ja chce isc na hustawki...
  15.  permalink
    hej dziewczyny:)
    ja dzisiaj zamierzałam w pokoju zrobić rewolucję i troszkę sięwyspac, a czeka mnei wypad na "trzaskanie szkła", czy "polter abynd" do sasiadów:). Sasiad bierze ślub,a ze jego narzeczona w bloku mieszka, to tradycyjne u nas trzaskanie skła odbedzie się u niego, a nie u niej...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Sheh co to jest to trzaskanie szkla??? pierwsze slysze


    dopoki bylam na dworze i spacerowalam z dziatwo to czulam sie ok ale odkad wrocilam do domu to sen mnie tak morzy ze najchetniej przycupnelabym przy Krzysiu na jakeis pol godziny. Gabrysia sprzedana mojej chrzestnej w ramach dalszego dotleniania a ja chyba powanzie przemyslec musze drzemke :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 8th 2008
     permalink
    Ania na Śląsku to taka tradycja - trzaska się starą porcelanę czy nie używane szkła i talerze zwykle w piątek przed ślubem przyszłej pannie młodej - wiesz na szczęście ;D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.