Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    HEJ BABKI,JADE NA POLOTY Z VEVE do kumpeli,ostatnio duzo odwiedzam znajome...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Ewa to miłego spędzenia czasu na plotach z psiapsiółą - nie powiem zazdraszczam ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Czy u Was też jest tak mglisto ? Mgła jest zawsze na pogodę - tak bynajmniej słyszałam ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Witam czwartokowo!
    Izunia u mnie nie widać bloku jakieś 20-30 m dalej - szok! :shocked::shocked::shocked: Na pewno dzisiaj będzie śliczna pogoda więc sobie pospacerujecie.
    Ciacho - normalnie ten twój synek to niemożliwy jest, o 4 godzinie harce sobie uskutecznia???
    Apropo celów w życiu to ja też mam - oczywiście własny mały domek, jeszcze jedna mała dzidzia i ............ kilka innych mniejszych, ale pewniejszych, że się zrealizują! Hihihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    W Gabi szafkach względny porządek a ja bez sił. Zaraz ubieram sie na spacer do przychodni poprawić to L4 i po drodze małe zakupy na obiad zrobić.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    no cześć Wam !!!
    ja już mam weekend :))))
    a każdy kolejny będzie 3 dniowy :p
    pozdrowiooonka :)))))
    --
  1.  permalink
    no jest niemożliwy jest-i najlepsze ze nie znam powodu jego obudzenia-jest w dobrym humorze uśmiechniety i wyglada na wyspanego
    --
  2.  permalink
    za 2 tygodnie idziemy na wesele siostry M-dzisiaj sobie farbuje juz kłaki co by nie mieć takich sztucznych-oczywiscie kolor ten sam ciemny blond.no i sobie poplamiłam bluzke ale co tam to taka po domu była,za to skóre mam czysta hihih
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    I ja witam czwartkowo!!!U nas tez taka mgla i pogoda do bani wiec pewnie nici ze spacerku!!Bartosz spi a ja mysle co dzis na obiad zrobić!!!Milego dnia!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    I ja witam czwartkowo :)
    U nas słońce wali przez okno, dziecko śpi, jak wstanie to zjemy i albo gdzieś się ruszymy, albo poczekamy do 14 i ruszymy się razem z tatusiem (wymyślił, że pójdzie do pracy na 15, ale wciąż do 8).
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    No a moje kidsy zasnęły i biorę się za obiad :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    fajnie ,ze VEVE szybko rosnie,bo jest weselej i z domu mozna sie ruszyc dalej...teraz obiadek i wyrko...
  3.  permalink
    ja też się melduję wreszcie:). jeszcze tylko jutro i wreszcie weekend, juz się doczekac nie mogę hihi
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Witajcie,
    jakoś mi ostatnio nie podrodze na nasze forum...
    Dużo obowiązków, szukam nadal pracy i jeszcze jutro mamy wesele, we wtork byli goście w sobotę następni.... nie mogę się ogarnąć!!!
    A jak tam u Was kobietki?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Ehh a mnie dziś leń opuścił i dostałam spida - góra prania poprana i powieszona - suszarka cała weranda i strych zawiesiłam :shocked: nadrabiam zaległości braku pralki. potem 2 godz spacer do przedszkola i z przedszkola, wróciłam ledwie żywa. Weronika ponad połowę drogi do przedszkola ładnie idzie na nogach !zamiast usiąść i odpocząć rozmroziłam lodówkę wyszorowałam pół kuchni a teraz w końcu padłam i jem obiad - czekam może ktoś mi zrobi herbatkę w nagrodę :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Już zaczęłam pisać że nikt mi herbatki nie zrobił a tu właśnie małż mi przyniósł herbatkę.
    A tu puuuustki jakieś dziwne zapanowały

    Latałam po allegro i albo nic mi się nie podoba albo cena mi sie nie podoba :confused:
    Chce mi się piwa! Zimnego
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    u mnie ok,dzien jak co dzien,z VEVE zycie plynie lepiej...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    alle cicchooo...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Dobrej nocki Babulce - ja dziś przesadziłam chyba jednak i ogarnęły mnie takie śpiączki że ledwie siedzę. Zdążyłam sie wypluskać, dzieci śpią - cisza i spokój więc kładę się z książką i pewnie zaraz zasnę
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    AND spokojnej nocy ,odpoczywaj kobitko...
  4.  permalink
    Pietruszka był ze mna u gina znowusz hihihiale badan nie było tylko recepta i chwila refleksji i wspomnień
    jestem wymeczona tym dniem aplanowałam jutro z rana isc na targ co z tego wyjdzie nie wiem
    ide zalac serowa Knorra bo pizzy mi nie wolno:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Hej baby. Powiedzcie mi - ciśnienie takie niskie czy ja jestem jakaś dziwnie wymęczona? Głowa mnie boli, choć prawie nigdy mnie nie boli; oczy sie zamykają i nawet na klawiaturę nie chce mi się naciskać :/
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    ja też mam nadzieję zaraz położyć się spać, bo jestem bardzo zmęczona
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Ciastuś ja też poproszę serową - zjadłabym coś a sama nie wiem co :/

    Jemma coś wisi w powietrzu, ja dziś nawet fajno się czuję tyle że zmęczyłam się fizycznie coby nie napisać że narobiłam :/ ale poniedziałek i wtorek miałam takie koszmarne
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Oki znikam już naprawdę do jutra
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 9th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety :))

    Jeśli chodzi o mnie to żyję hi hi hi i będę żyła :))
    Jestem może niedospana i jakaś taka zmęczona psychicznie ale to się naprawie :))

    Julka gorączkuje i nie wiem czy to możliwe aby była to trzydniówka :(( czy w tym wieku to możliwe ???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Witam jako pierwsza na porannym trunku :)
    http://www.ekartki.pl/cards_files/1/1168_kawa.jpg
    http://www.stokrotkapremium.pl/storage/normal/1176721050_herbata_owocowa_morgue1.jpg

    Wczoraj mimo zmęczenie nie mogłam zasnąć i jeszcze małża goniłam do sklepu i objadłam się ciastkami kokosowymi. Kupił mi też piwo miałam w planie napić się ze 3 łyki ... piwo stoi w barku bo jak je zobaczyłam chęć mi przeszła :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Dronko ja wyczytałam że:
    Trzydniówka - zwana rumieniem nagłym jest chorobą wirusową, na którą chorują najczęściej dzieci od 6 do 36 miesiąca życia.

    Więc Julcik może jeszcze zachorować :( Trzymajcie się dzielnie!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Witam w piątek, który zaczął mi się od zatkanego nosa - ale nie czuję, żebym miała coś w zatokach, więc chyba źle jakoś nie jest. To pewnie alergia na ranne wstawanie...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    AND dzięki dobra kobietko za kawusię! :bigsmile:
    Witam piatkowo - huraaaaaaa!!!! Poczatek wekendu!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ja również już jestem z kubkiem kawy ;D
    Lady And ma rację - Julka może jeszcze przechodzić "3dniówkę" - jak znajdziesz chwilkę to daj nam znać co tam u Was.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Hmm And, ależ mi zrobiłaś smaka na kokosanki :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ja tam się nie cieszę, bo same problemy czekają mnie jutro i pojutrze. Mam zjazd na uczelni i nie bardzo ma mi się kto dzieckiem zająć. W sobotę ma go mąż przejąć, mam nadzieję, że wyjdzie wcześniej z pracy, jak się umówiliśmy, bo inaczej nie zdążę. W niedzielę za to wymyślił, że jedzie sobie na wycieczkę śladami Chopina i nie ma go cały dzień, a ja bladym świtem muszę dziecko do mojej mamy odstawić, do Pruszkowa. Oj, to nie będzie łatwy weekend.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Kurdebele i już weekendos się zaczyna - i znowu dni pędzą jak szalone ... A jak u nas były iniekcje to wierzcie mi, że te dni mi się ślimaczyły wrrr ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Izuń Ty nawet nic nie mów hihihi zaczęłam wymyślać zakupy od lodów przez ser w ziołach a stanęło na nich - mój małż miał tu ubaw po pachy. Ale faktycznie po nich i kubku gorącego kakao zasnęłam
    Kurcze od wczoraj naszła mnie "silna potrzeba" robienia miejsca dla dziecka. Najchętniej już bym poukładała rzeczy dla Niuni w szafce (jeszcze nie wiem której ale to szczegół) i naszykowała wszystko co potrzebna :/ Sama sobie wmawiam że jeszcze jest czas, że nie trzeba aż tak się spieszyć, że przecież w szafkach sie zakurzą ....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    NR dawaj dziecia do mnie - jedno w tą czy w tą to już chyba nie różnica ;)

    Izuń wyściskaj Chłopaków baaaardzo
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    No ja w mojej karierze ciążowej nie miałam typowych zachcianek ;D
    Wyściskam dzięki !
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 10th 2008 zmieniony
     permalink
    NR - dlaczego twój M jedzie sobie na wycieczkę, a nie zajmie sie dzieckiem, przecież to chyba norlamka, że jak ty musisz jechać na zjazd to on jest tatuś więc powinien zająć się dzieckiem. Co innego delegacja służbowa??
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Yyy - Pietruszka znowu dał pospać mamie :D
    Ciacho wstawaj bo się przyzwyczaisz :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Izuń to było na zasadzie zjadła bym coś słodkiego - może ser w ziołach :P A w domu braki słodyczowe.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    And no u mnie też braki słodyczowe bo przed @ to ja wszystko wtrąbię :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    U mnie po prostu jak są słodkości to znikają jakoś dziwnie do tego same :wink:
    Nie wiem co dzisiaj ze sobą zrobić :/ Chciała bym wyprać dywan i pomyć okna - ale to niestety zrobię przed świętami albo jak rozpakuję albo jak będę chciała już się rozpakować i będzie na to dobry czas :) W szafkach mam względny porządek i swoich i dzieci, z łazienką nie będę dziś walczyć bo skończy się tak że znów będę szorować tapetę po sufit a to chyba nie wskazane (ostatnie sprzątanie łazienki to było nawet i mycie klosza pod sufitem) Nie mam pomysłu na jakieś kreatywne działanie dzisiaj :/
    Pójdę na zakupy zrobię obiad i co dalej? co do tej 11 zanim wyjdę z domu? wrrrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    czesc baby. widze ze wczoraj niezle plotkowalyscie a i dzisiaj od rana niezle klepiecie :)
    ja strasznie sie ciesze ze dzisiaj juz piatek. Roberto ma ten weekend wolny wiec ogolnie to banan na twarzy :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    And czy ja dobrze czytam ze po glowie chodzi ci mycie okien i pranie dywanow w zaawansowanej ciazy?? pogon meza do roboty.

    ja szukam pomyslu obiadowego. chyba machne nalesniki tylko zadna zupa mi do tego nie pasuje :|
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    AniaM: And czy ja dobrze czytam ze po glowie chodzi ci mycie okien i pranie dywanow w zaawansowanej ciazy?? pogon meza do roboty
    Tak Aniu mi juz chodzi setka myśli na robienie czegokolwiek byleby nie siedzieć bezczynnie :confused: i odpycham te myśli do grudnia :/ Mąż mi okien nie pomyje bo nie wejdzie na drabinę a moje mieszkanko ma tylko 3,6m wysokości :/ Z dywanami - fakt rozmawiałam z kolegą że wpadnie z odkurzaczem i mi wypierze w dwóch pokojach ale on coś się nie kwapi a zamawiać kogoś komu będę musiała zapłacić 2x tyle niż jemu nie dam teraz rady :/

    Nie mam żelazka bo może bym poprasowała ("spadło sobie" i się połamało :/) za małe rzeczy na Weronikę i Gabi wyprałam i poskładałam do kartoników, u dziewczyn w pokoju zrobiłam przegląd w zabawkach (Kuba zrobił to sam) .... kurde nie wiem co zrobić ze sobą :/ Wiadomo baba znajdzie se zajęcie jak sie uprze ale tak jak napisałam - część rzeczy zmuszona jestem zostawić do grudnia :/
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 10th 2008 zmieniony
     permalink
    And, dzięki za propozycję, ale mimo wszystko chyba do mamy mam bliżej ;)
    IWA, ta wycieczka to nie jest taka dla przyjemności - organizuje ją PTTK dla przewodników miejskich i nic nie kosztuje, chodzi o podnoszenie kwalifikacji, mąż czasem jeździ jako przewodnik śladami Chopina. Nic się nie poradzi, że wypadła w takim terminie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ania no to niech ten banan nie schodzi z buzi przez cały weekend :D
    And nie szalej !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    NR dobrze ze jest jeszcze mama w odsieczy

    And - poloz sie pospij, ksiazke poczytaj a jak cie to nudzi to naucz sie dziergac :)

    moj dziec spi juz ponad 12godzin. cycki tak mnie rano bolaly ze mu przed 8 przez sen dalam takze ciekawe do ktorej komara bedzie cial :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ania hahahaaa - fajna jesteś z tymi cyckami :P
    And jak masz POWERA to go stopuj - nie ryzykuj - chyba nie chcesz wypędzić dzidzi z brzucha wcześniej ?!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Czopków jej nie podaję ale w nocy podałam jej syrop przeciw gorączce i dzisiaj już z rana tak samo bo miała 38,6 :((
    Dane mi będzie zarejestrować się u lekarza chyba i sprawdzić ją osłuchowo!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.