Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    AniaM: And - poloz sie pospij, ksiazke poczytaj a jak cie to nudzi to naucz sie dziergac :)
    hehehe Aniu dziergać umiem :P Moja matka jest (była?) dziewiarką ręczną i maszynową (nawet maszyna stoi u mnie na szafie hihihi) wiec takie rzeczy jak druty i szydełko mam opanowane od jakiegoś 5-6 roku zycia :P czapeczki, szaliczki, sweterki a ostatnio i worek zamiast torebki dla Anki ... kończę kocyk do chrztu dla Niuni ...

    Właśnie rozmawiałam z M i uzgodniliśmy że do końca pażdziernika nie robię szafki dziecia ale od 1wszego listopada pozwala mi nawet i torby popakować bylebym już nie marudziła hehehe

    Idę zjeść sniadanie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Lady a jaki syrop podajesz? u nas po operacji Gabrysi przy wysokiej temperaturze pomagal tylko czysty paracetamol.
    Julka nie ma kaszlu czy kataru?
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    cześć w piątek ! :)))
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    a my juz po roewrku 2 godz od 9, teraz smaze kròlika dla M,DZIS piatek ,wiem ze nie bardzo ale mam przeciag w lodòwce a zakupy dopiero jutro ,dla mnie zrobie ziemniaki z jajem sadzonym...
  1.  permalink
    hej dziewczyny:0
    Ale mi ostatnio humor dopisuje:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    moja VEVE tak kocha tesciowa ,czyli jej babcie ,ze jak mamy wracac do domu ,to trzyma sie jej nogami i rekami,az mi glupio ,prawie jestem zazdrosna...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    SHE to super,a jest jakis specialny powòd??? czy tak ogòlnie???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Heheh She :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Siemanko,
    Lady i co poszłaś do doktorka?
    And ty daj dziecku poleżeć i sobie też....
    She a ja mimo że dzisiaj na weselicho idę to jakoś tak mi nie weselnie...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Izunia jak moje kochane chłopaki?
    --
  2.  permalink
    Magg, ta pogoda też jest dzisiaj taka nieweselna...
    dziewczyny jest w sumie powód, zobaczymy za jakiś czas czy do radości, czy nie, ale wolę o tym powodzie tutaj nie pisac, bo jeszcze mnei wytropi;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Magg a dobrze - odpukać ... Szymek przestraszony, ale zapomni z czasem :D
    A jak Tosiula i reszta familii ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Yyy wytłumacz dlaczego wesele w piątek ?
  3.  permalink
    racja, piatek to dziwny dzień na wesele.....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Ciacho wstało o 7:)
    na targu byłam kupiłąm fajny dresik małemu trzyczesciowy za 35 zł taki ceiplutki misiowy,i chrzesnicy bluzeczke za całe 12 zł:)
    teraz dziecko spi a jak wstanie to ide nałajzy bo ciepło u nas dzisiaj bardzo fajnie
    --
  5.  permalink
    Magg miłego balowania -ja ide juto na wesele kuzynki ale tylko na obiad i moze kolacje i do domu bo bede z Pietruszka tylko.M nie mógł dojechac jeszcze a oni u nas byli i tak głupio nie isc wcale wiec ide ja chociaz.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    a ja właśnie sobie piję Red Bulla, pogoda jakoś nie dopisuje na pomorzu to i pobudzić się trzeba bardziej :D
    --
  6.  permalink
    talka uważaj z tym red bullem, z tego, co czytałam, pity w nadmiarze moze szkodzić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    No to Ciacho wyspałaś się jednym słowem :D
    U nie ładnie, słonecznie i ciepło - jednak na spacer wybierzemy się dopiero jutro - będę przepisowa a co !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Dziewczyny Filip mi wczoraj przygwoździł kulą sensoryczną w głowę ... myślała, że nie wyrobię ! A teraz mnie łepetyna pobolewa i w dodatku guz na całego wrrr ... Nawet dotknąć tego miejsca nie mogę. Na jakiś czas chowam kule sensoryczne :I
  7.  permalink
    a ja dzisiaj sobie zamykałam drzwi od auta i sama sobie przywaliłam nimi koło ucha! mnyslałam ze zwariuje bo cos mi chrupneło w szczece! zeby wszytskie sa wiec nie wiem co to było ale w jakis nerw chyba trafiłam bo bolała mnie głowa z jednej strony takie kłucie czułam.Ale bede zyła chyba ...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ciacho ja chyba też będę żyła hahahaaa :rolling:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    kobitki,uwazajcie na siebie....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    a VEVE ,CHYBA kawe po kryjomu wypila ,bo soac nie ma zamiaru,tylko bazgra w zeszycie i mòwi po swojemu...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Magg Ty jesteś jeszcze w ogóle ? Kwiatek się świeci a Magg sobie gdzieś poszła :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Ewa to mówienie maluchów jest słodkie - to już nie to guganie, ale jakieś takie dziwne zaczątki wyrazów - no i nie wiem czy Twoja córa akcentuje "słowa" ... mój Szymon jest chyba w tym mistrzem :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    moja siostra siedzi w ISLANDI a tam taki kryzys teras buuu'...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ewa a siostra ma już na koncie jakieś pociechy ?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    MOJA to zaciaga,tak dziwnie,ale nie mòwi jkeszcze, ze slòwek to tylko ,mama,tat
    a,papa(po wlosku)...a tak to po swojemu mòwi...hee
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    siostra 27 lat ,panna,nie spieszy jej sie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    a ja bym chciala zostac ciocia...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Oj ale bym posłuchała jak tak mówi sobie po włosku :D
    A będziesz ją uczyła 2 języków ? A przecież Veve rodzona w Italii to i podwójne obywatelstwo ma co ? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    No moja sis jest już 2 lata po ślubie, ale też nic się u nich nie kluje - a szkoda bo też bym już chciała ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Mała Veve pewnie dwujęzyczna będzie! Fajnie!
    Moja siora 8 lat młodsza, ma 21 lat jeszcze studiuje, więc przyjdzie mi jeszcze troszke poczekać na miano cioci! Hihihi! Chyba, że sie mylę.....! Hihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Musze się wam pochwalić, że własnie szefowa mi przekazał, iz naczelniczka przyznała mi nagrode kwartalna.
    Ale się cieszę, zakupie sobie ciepły płaszczyk i kozaczki Oliwce!:bigsmile::wink: Jak M bedzie grzeczny to też coś dostanie! Hihihihihihihihi!
    Cieszę się tez dlatego że miło wiedzieć, iż władze doceniaja to co robię! :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    VEVE ma dwa obywatelstwa,paszport polski,a ja mam nadzieje ze po polsku bedzie mòwic ,bo ja do niej mòwie po polsku a wszyscy po wlosku...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    IWA to fajowo...
  8.  permalink
    Iwo gratuluje:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    IWA no to gratulacje - niespodziewana kasa cieszy :D
    Ewa hmm to ona szybko naumie się tych dwóch języków - zobaczysz. A Twój M mówi po polsku trochę ?
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Iwa najwidoczniej naprawdę zasłużyłaś
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    IZA mòwi chleb,woda,jak sie masz ,takie proste zdania...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Hmm czyli Ty biegła jesteś w włoskim :D
    No grunt, że się dogadujesz z M !
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ehh obeszłam pół centrum - tam gdzie nie doszłam ostatnio i się załamałam :/ Jest 1 ponoć fajny lumpsik - fakt ciuszki rewelacja, czyste wyprasowane minimalnie użytkowane ale ceny masakra :/ Spodenki dżins dla Itki poniżej 25zł nie znalazłam, body z długim rękawem dla noworodka 12-14zł :devil: Poszłam do kilku sklepów i ceny body zaczynaja się od 14zł ale w końcu nie kupiłam żadnych bo mi sie nie podobały (albo róże albo auta) Kupiłam sobie kwaśne żelki i objadając się nimi wróciłam do domu.
    Dziecko idzie spać a ja robię dziś obiad dla dzieci - gofry z dużą ilością bitej śmietany :P
    --
  9.  permalink
    Czesc dziewczyny:)

    Niedawno wróciłyśmy od ortopedy. Byłyśmy sprawdzić, jak hania radzi sobie z chodzeniem. Diagnoza- nogi proste ;) Z przykazań p. doktora- pilnowac aby dziecko nie chodziło boso po domu i wyrzucić kapcie typu szmatka i guma. Powiedział,że jeżli jest jakaś wada stóp to te kapciochy dopasowują się do stopy i wadę pogłębiają. Ma chodzić w skórzanych sandałkach- tylko ciekawe gdzie my takie kupimy w połowie października :confused:


    Iwa- a u Was te nagrody kwartalne to tak wybiórczo? Bo u nas wszyscy dostają - tylko albo większą albo mniejszą kwotę...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    She, nie piję często Red Bulla, wolę jednak kawę :-)
    a i tej nie piję zbyt wiele. Góra 2 dziennie, ale muszę już strasznie przysypiać :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ja właśnie skusiłam sie na 2 kawę dzisiaj i o dziwo sypaną tyle że zalaną mlekiem :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ja jak kawka to rozpuszczalna :p
    --
  10.  permalink
    ja to w sumie dziwak jestem bo odkąd chodze na siłownię to tylko wode piję i sporadycznie herbatę
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    A teraz zjadam czekolade, kupiłam w biedronce taką supreme z cremem brulee, 150 g i pewnei cała pochłone:d, dobrze, ze już jutro lub w pn wracam na siłownię, bo p[ewnie niedługo znowu bym sloniem była przy takiej dietce;p
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    zastanawiam sie czy powinnam dzisiaj cokolwiek robic czy gdziekolwiek sie jeszcze ruszac
    przygotowalam wszystkjo do nalesnikow ale mam dzisiaj takiego pecha ze obawiam sie zeby chaty z dymem nie puscic. :devil:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.