Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    YYY... jaki to jest teleskopowy? Ja miałam takie cuś podszafkowe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Aga podszafkowy ale taki ktory idzie wcisnac i wyciagnac jak szuflade :) no wiesz coby mi pol kuchni nie zajmowal :P
  2.  permalink
    A to mój się nie wyciągał. Stałorozmiarowy taki ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Izunia ty sie nie smiej. jak przyszli sprawdzac wentylacje to mama wlaczyla i facet stwierdzil ze ciag ma taki ze by i kuchnie w malej gastronomii obsluzyl :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga ało cos takiego

    ds

    vc

    cenowo idzie w dol bo juz ok 200zl mozna kupic niedanwo ponizej 280nie schodzilo
  3.  permalink
    Powiem Ci szczerze,że nawet nie wiedziałam,że takie sa :P Dopóki nie zaczynam szperac w celu kupienia to w ogóle nie zagłębiam się w te rejony :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Ania nom fajny - podoba mi się ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    u mnie tylko taki sie nadaje bo mam dosc waskie gorne szafki a jakbym kupila klasyczny okap to nie byloby do czego go przyczepic...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    aga1976: duza część dziewczyn w ogóle nie miała zleconego kontrolnego usg bioder bo ich lekarze twierdzili,że nie jest konieczne. Na kontrolę po rozpoczęciu chodzenia tez nie wszyscy kierują
    Podczas 1 z pierwszych wizyt pytałam Pani dr czy nie powinnam z małą iść na USG to mnie wyśmiała :/ żadne z dzieciaków nie miało. Jak Kuba był maleńki uparłam sie by iść z nim do ortopedy bo miał prawozgięcie i tam ortopeda też tylko porobił kółka nóżkami :/

    Przeszłam renowację zabytku hihihi wyleniłam się pół godziny w wannie z pianką potem cudownie się zabalsamowałam (mam 2 rozstępy na brzuszku :/) była i maseczka i peeleng buzinki - i tak mi fajnie :)
    Stoi piwo w barku a ja sie zastanawiam czy je wypić ... chyba zaszaleję i choć łyczka sie napiję ... dzidzi chyba nic sie nie stanie w 3 trymestrze? hmmm nie wiem co robić :/ gupia baba
    --
  4.  permalink
    Widzisz Agi- gdyby lekarz wyśmiewał moje pytania i wątpliwości to zmieniłabym go jak najpredzej :/

    A co do zasadności... Dzis w szpitalu czekała obok mnie mama z półrocznym maluszkiem, który miał zagipsowane obydwie nózki i sztywny pręt miedzy nimi, aby utrzymać rozwarcie. Śerce mi się ściskało jak niewiem :( Bogu dzięki ,że matka trafiła do lekarza z tym maluchem - bo co by go czekało, gdyby zaniedbała?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Aga ja również się napatrzyłam an różne dzieci - nieszczęśliwe będąc w ICZMP - jechałam do domu z bekiem i dziękowałam Bogu, że moje zdrowe ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Aga toteż zmieniłam. O tyle lepsza ze na katar nie zapisuje antybiotyku, wysłucha rozwieje wątpliwości doradzi i nie traktuje mnie jakbym wszystko wiedziała. Nie wyszukiwała u Weroniki chorób ze jest maleńka i drobna bo była radosna ruchliwa itd

    A tak w ogóle dopiero teraz wyczytałam ze u dzieci przy konflikcie krwi grup głównych do 3 m-ca może spaść żelazo :devil: i poprzednia lekarka niepotrzebnie nim faszerowała Weroniczkę :confused:
    Tego konfliktu obawiam sie i teraz a bardziej tego że zamiast porobić badania to dadzą maluchowi antybiotyk :/ nie wiem nawet czy mam prawo na niego sie nie zgodzić :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 10th 2008
     permalink
    Uciekam do łóżeczka :) Dobranoc drogie Panie - kolorowych snów
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Witam na sobotniej kawce!
    --
  5.  permalink
    Cześć:))
    Ja dzisiaj super wyspana-poszłam wczoraj spać o 2...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    hej babki,piekna pogoda,spadamy na basen...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    a ten okap ,jest podpiety ,do jakiegosb otworu ,co wypuszcza smrodki?????????? czy na filtry wymienne?????????bo jak nie do otworu ,to sa beznadziejnie i tu juz jest zakaz montowania takich...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    KOBIETY POMOCY!!!!!
    VEVE,w nocy chce do 2 godziny cyca i jak nie dostaje ,to wycie okropne,nie wiem czy mimo tego krzyku nie dawac jej,czy jednak wytrzymac i lulac bez cyca az usnie,chce odstawic powoli,ale nie wiem ,czy taki stres dla dziecka jest dobry????????
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Cześć dziewczynki wpadłam Wa życzyć miłej soboty - zaraz biorę się za porządki bo syf totalny u mnie panuje - jeszcze okna bym chciała machnąć, ale nie wiem czy zdążę bo chciałam wyspacerować z chłopakami ... M już wygoniłam na zakupy więc biorę doopę w kroki i do roboty :P
    Więc miłego dla wszystkich ;DDD
  6.  permalink
    na 15 ide na wesele a nie mam ani telegramu ani kwiatka ani prezentu:/
    szczerze mówiac kombinuje jak by tu nie isc
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    kochane, ostrzegam też tutaj.
    Klaudia-nasz 28dniowy troll znów się pojawił
    ksywa to : kasmona87
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Izunia świecił się świecił bo zajęłam się szykowaniem i zapomniałam wylogować :)
    Dlaczego ślub i wesele w piątek ? a bo były jeszcze chrzciny i nie chcieli czekac do przyszłego roku bo niestety u nas terminy są straszne więc chajtnęli się i ochrzcili Marcela w piątek :)))
    Impera była przednia nogi mnie bolą i spać się chce a tu zaraz na 15 jeszcze goście wpadają i trzeba coś do żarcia zrobić a mnie się nie chce....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Ewa polecam Ci książkę " KAzde dziecko może nauczyć się spać" Annette Kast Zahn i H. Morgentroth książka w księgarni kosztuje ok 25 zł jak chcesz to Ci mogę zakupić i wysłać. Po przeczytaniu jej wreszcie nauczyłam Tosię zasypiać samej i nie budzi mi się już w nocy WOGÓLE!!! a budziła się jak Twoja od 24 co jakieś 2 H
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Witajcie sobotnio
    Wstałam dziś po ...11 :shocked: jestem niby wyspana ale jeszcze nie obudzona Szok normalnie
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    And jak Ci zazdroszczę ja poszłam spać ok 2.30 obudzono mnie o 6.30 ale podrzemałam do 8.30 kochany starszy brat zajął się siostrą :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Mi pobudkę zrobili o 7 ale zasnełam. Dawno takiego zgona nie zaliczyłam. Ale może to dlatego że wieczorem wypiłam piwo (?) było wspaniałe i przepyszne. I zadziałało jak usypiacz bo zasnęłam w 3 minuty
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    zmykam na razie :peace:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    dzieki MAGG,zaraz powiem kumpeli ,leci do PL ,to mi przywiezie i tez zobacze dzis w ksuiegarni,moze bedzie tutaj...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Jestem zgon :/ piję 2 kawę i nie mogę się obudzić wrrrrrr normalnie jestem nieprzytomna - nigdy więcej tyle nie będę spać obiecuję to sobie :/ Tośka jakaś dzis rozdrażniona bo skacze cały czas i miejsca se nie może znaleźć :/ Teraz śpi Weroniczka ale jak wstanie idę na spacer bo prawie upał u nas
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    No a my po długaśnym spacerku w piękną, złotą, polską jesień. Ślicznie dzisiaj było (właściwie jest) więc długo sobie spacerowaliśmy, zbieraliśmy kasztany i liście w parku, troszkę nowych zdjęć porobiłam! Teraz odpoczywamy. Oliwka nie spała popołudniu więc pewnie o 19 kąpiel i spanko będzie! Teraz ogląda CLUB MYSZKI MICKY - jej ulubiona baja! Hihihihihi!:wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  7.  permalink
    dzbry :)
    A ja własnie czekam na moją przyjaciółkę :) Taką prawdziwą - od serca :) Bardzo nie lubię nadużywania tego słowa- ale ona znajduje się zaraz po mojej mamie :)
    Siedzę już jak na szpilkach, bo nie widziałyśmy się z miesiąc albo i dłużej ....
    Ona ma 2,5 bliźniaczki- ciekawa jestem czy hania już bedzie umiała się trochę z nimi zakolegować. Pewnie znów mi zrobią sajgon w domu, ale zupełnie się tym nie przejmuję ;)
    Miłego weekendu dziewczyny
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    a ja sie bycze. dzisiaj maz w natarciu kuchennym byl a ja jedynie uskutecznialam pogaduchy w ramach dotrzymania towarzystwa ;-)
    teraz biedaka okleilam takim specjalnym okladem rozgrzewajacym z jakimis kamykami bo go juz 3 dzien miesien przy karku boli. niechby sie rozruszal troche to by sie jeszcze na cos weekendowo zdal :)

    Aga - milego plotkowania i w miare malej demolki :)
  8.  permalink
    Dzięki :)
    Ania- ja uwazam,że okład najlepszy :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    no wiesz ale co mi z kaleczniaka... niech sie rozgrzeje rozrusza to pogadamy :wink:
  9.  permalink
    eee- no wiesz- zawsze można zrobić dobrą mine do złej gry i pokazac swoją dominujaca stronę :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Pogoda jest faktycznie "boska" My na podwieczorek zwaliliśmy do domku ale zaraz idziemy jeszcze chwilkę pochodzić. Chyba wezmę apap bo mnie głowa łupie :/
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Kurcze - Oliwka mi zasnęła o 17.30, ciekawe o której pójdzie dzisiaj spać! Oby to tylko ze zmęczenia, a nie coś gorszego! :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Aga dzisiaj to ja jestem straszna egoistka wiec domina mi nie po drodze :)

    IWA a moze daj butle przez sen i niech spi do rana :)
    ja nie pozwalam Krzysiowi spac po 17tej. nawet jak zasnie pozno np za kwadrans 5 to zaraz go wybudzam po 10-15min drzemce bo pozniej w nocy cuduje...

    And ja tez jak za dlugo spie to pozniej jestem rozbita. no ale przynajmniej odpoczelas troche :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Jutro choć nie wiem jaki leń we mnie bedzie spał wstaję o 7 mam w nosie potem cały dzień sie męczyć tak jak dzisiaj :/
    Ale fakt - dawno tyle godzin nie spałam :) na chwilkę się położyłam w dzień ale zapomniałam wyłączyć tel :/ Ale zaraz jak tylko dzieciaki sie położą i ja się kładę :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    VEVE na basenie ,trzymala sie poreczy i sama cwiczyla w pewnym momencie sama sie puscila i utrzymala na wodzi,M asekurowal,zdolna baba...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    kupilam VEVE na imprezke urodzinowa ,sukienke ,ale modniara,troche droga ,bo az 20 euro ,ale na co dzien tez pasuje ,wiec zaszalalam...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Hahaha - gol !!!!
    Idę poleżeć w wannie :P
    Aga mam nadzieję, że miło spędziłaś popołudnie ;D
  10.  permalink
    ja polezec to moge tylko z synusiem-a ten małpiszon patrzy mi sie na cycki i sie śmieje -ale on przeciez nie wie o co kaman:/
    byłam na tym weselu ,troszke mnie tesciowa wnerwiła ale to standard juz jest nie bede Was zanudzac.juz w domku w pizamce popijam coca cole
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Dobranoc :) Śpię na siedząco wiec czas zmienić pozycję :)
    --
  11.  permalink
    No i pojechali :( Smutno mi :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Oj Aga wrócą z czasem :D
  12.  permalink
    Ja siedzę u przyjaciółki, zgrywamy muzykę na telefony. Udało mi się złapać bezprzewodowy internet, pewnie któryś z jej sąsiadów ma:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    No juz niedługo bedziemy mieszkali niedaleko siebie, więc na sama mysl się ciesze :) Nie ma to jak kumpela przy boku ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    Aga no pewnie :P
    Aż Ci zazdraszczam ale wiesz tak pozytywnie ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 11th 2008
     permalink
    to co dziewczyny po drineczku wieczorowa pora czy piwko z sokiem?

    ja sie usmialam do lez wlasnie z mojego meza. zaraz jakis ponoc niezly film na tvn wiec wracam do duzego pokoju.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.