Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Izunia z tym siedzeniem to nie jest takie proste wrrrrrrrrrrrrrr
    wiem z doświadczenia zwłaszcza jeśli jest ładnie to aż cię skręca aby wyjść na zewnątrz
    --
  1.  permalink
    Mnie własnie skręca, a jeszcze 4 godziny wrr, a jak wyjde, to juzsię ściemniać będzie....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Wiem wiem dziewczyny - ale i tak mi tęskno za pracą ;D
  2.  permalink
    jestem i ja po spacerze,Pietruszka spi
    Hoga a tam naczytałam sie znowusz bloga o małym chłopcu chorym no i poprostu zamiast zamknac to ja czytałam czytałam ....
    no ale nocka w miare spokojna tylko znów 5.30 była pobudka.Chyba znów zeby bo rece pcha do buzi przez sen oj
    w piatek jade po M na lotnisko strasznie sie ciesze
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Izunia jak byłam na macierzyńskim nie mogłam się doczekać powrotu do pracy - przyzwyczajona byłam do ciągłego ruchu, zamieszania a tu nagle zostałam zamknięta w czterech ścianach, koszmar
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Skarbel nawet mi nie mów :P
    Ciacho kurcze już w piątek M przywitasz - ależ fajnie - i jak zleciał Ci ten czas oczekiwania ?
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Ciacho to rzeczywiście musisz przeszczęśliwa na samą myśl, a tak swoją droga to takie powitania są bardzooo przyjemne :shamed:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    kobitki,jak mina'?13 ,co tak cichutko??????????VEVE padla,musze ja wybudzic zaraz,wystalysmy sie u pediatry,wiec zmeczyla sie,ma jakies dziadostwo na psipsiolce...dostala masc...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    chcialam upiec kasztany,ale VEVE uwierlbia sie nimi bawic,wiec kupie jutro a te jej zostawie...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Eva mój jak zasnął o 18 to chyba już pociagnie do rana bo teraz przez sen zjadł i wcale nie chciał wstawac więc pewnie rano nam pobudkę zrobi.A te kasztany to takie normalne czy specjalne bo ja nigdy nie robiłam ani nie jadłam
    Ciacho no to super że małżonek przyjedzie ale fakt szybko zleciało bo dopiero co pisałaś że pojechał.Mój chyba też w przyszłym roku pojedzie do Norwegii, zobaczymy.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    jeju VEVE ,tez spi ,pewnie obudzi sie o dzikiej porze,kasztany to tez tutaj zaczelam jesc ,bo w PL nie widzialam,tu to normalka,teraz sezon sie zacza,sa pyszne...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    dobranoc :p
    spadam na hellboy'a
    --
  3.  permalink
    dziewczyny faktycznie zleciało szybko te 6 tygodni-miałam troche załatwiania wiec jakos nie czułam az tak bardzo ale te pierwsze dni to były straszne
    Nasze powitania nie sa jakies tam pelne romantyzmu czy jakis wilekich uniesien bo ja jestem taka ...mało wylewna i mało romantyczna
    --
  4.  permalink
    Cześc dziewczyny :)

    Ciacho- to mamy cechę wspólną... Ja jakos tez do romantyczek nie nalezę i raczej śmiesza mnie te westchnienia przy księżycu.

    A słuchaj- kiedy Ty wyjezdzasz?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga no wiesz ja nie miałam westchnień przy księżycu na myśli :P
  5.  permalink
    a no łózkowe westchnienia to napewno beda:))
    Aga wyjezdzamy 29 października ale jest tam internet wiec bedziemy i tak w stałym forumowym kontakcie
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    ciacho ,na ile lecisz???
  6.  permalink
    A no- takie westchnienia to i ja lubie :P

    Ciacho- fajnie,że bedziesz cały czas z nami :)

    Kurcze- a ja mam problem :/ Zrobiłam młodemu badania no i są nie teges :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga a co jest nie teges ?
    Ciacho to już niebawem :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga, jak to nie teges ?? Witajcie dziewczyny.
  7.  permalink
    No mój dziec jest dziwnawy od jakiegos czasu. Śpiacy, wolno mysli itp. Poszłam do labolatorium i powiedziałam ,zeby zrobili badania na wszystko. No i tarczyca nie teges :/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    cholera, nie dobrze, ale co nadczynność?
  8.  permalink
    Ewa na 2 mce napewno
    Aga moze warto powtórzyc-ja sie nie znam na badaniach ale dobrze ze zrobiłas i zauwazyłas ze cos jest nie tak
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Oj Aga no to faktycznie.
    A ja czasami sie łapie na tym ze doszukuje się nie wiadomo czego w Hubciu, on oprócz nielicznych dni kiedy juz maja pojawić się zabki jest marudny i płaczliwy ale tak to jak bym dziecka nie miała jest taki spokojny że czasami aż za spokojny jak dla mnie. I nie wiem czy to ze Jakub taki nie był i był super dubeltem a ten jest jego totalna przeciwnością i byłam przyzwyczajona do takiego huraganu czy co
    --
  9.  permalink
    Zrobię mu USG i zobaczymy. Na razie staram się nie nakrecac :/
    Lece ogledac tasiemca. Bądzcie potem, dobra? :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    ciacho,to rozgladnij sie tam za pediatra,zycze zeby bylo wszystko ok,ale tak na wszelki wypadek,moja VEVE po wyladowaniu W PL ,dostala wysypki ,wiec skoczylam do pediatry...dobrze ,ze my w uni,to nie placilam...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    witajcie wieczornie... ja przerobilam dzisiaj cwierc wora antonowek. dostalam pol worka od znajomej takich ze wsi niesypanych wiecie samo zdrowie ale ja nigdy nie robilam przetworow wiec dla mnie to byla masakra. musialam do tesciowej zadzwonic po odsiecz bo nie wiedzialam jak te jablka zawekowac :) szarlotke odruchowo tez machnelam a jutro planuje przygotowac jablka do suszenia..

    Aga - a mocno nieteges? duzo od normy odbiegaja?
  10.  permalink
    Norwegia nie jest w Unii niestety wiec nie wiem jak to bedzie z lekarzem.naszczescie M ma w pracy taka osobe która załatwia za Polaków takie rzeczy wiec mam ndzieje ze jakby co to pomoze chociazby sie dogadac.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    hej babeczki,do jutra ,ide na tv ,do wyrka,bo VEVE SPI JESCZE...albo JUZ...BUUU
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Ania ale narobiłaś smaka tą szarlotką uuuuuuu :D
    Aga jaki tasiemiec oglądasz ? :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Mi dzsiaj mama przywiozła jabłka ale nie miałam juz sił nic piec :( Jutro zrobię ciacho jakieś
    Dzisiaj znikam już do łóżka bo padam powoli - na dworze fantastycznie i ponad pół dnia dreptałam z Weroniczką Jutro USG - nie mogę się doczekać !
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    witam po przerwie
    czy moze ktos mi strescic co tu się działo jak mnie nie było??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    na weekend chyba machne ciacho z jablkami dla chlopakow na wyjazd. niech maja na droge jablecznik, chociaz moze lepiej nie ryzykowac zeby ferment pod gorzalke puszczalo :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Ania hahahaaaaa :rolling:
    Myszorka kopa lat :P
  11.  permalink
    Myszorka u mnie bez zmian -dobrze ze juz jestes
    --
  12.  permalink
    Ania- sporo przekroczona norma T3 i anty-TPO


    Izunia- M jak Milośc - odcinek 22655646 ;)

    Myszorka- opowiadaj co u Ciebie :) Jak nowa robota? jak Mati?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga i co lecisz z nim do endokrynologa od razu czy na razie tylko usg planujesz?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    ja dzisiaj wymiękam i nie pogadam; do jutra dziewczyny
  13.  permalink
    najpierw pediatra, potem usg
  14.  permalink
    jemma- co tak wczesnie? :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga mam nadzieje ze wizyta bezdie niedlugo...

    ja jutro lece do neonatolog z wynikami Krzysia a wieczorem na 18sta do ortopedy z Mlodym
  15.  permalink
    Aniu- jak znam zycie bede musiała szukac lekarza prywatnie. sama wiesz, jak to jest z nimi :/
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga w pracy ok, Mati juz zdrowy, studia spoko, meczy mnie juz jaki temat mam wybrac na prace dyplomową
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga ja również mam nadzieje, że to nic poważnego - jednak skonsultować warto no nie ...
    A ja teraz z innej beczki - planujecie już Sylwestra ? :DDD
    Pewnie Was zaskoczyłam co ...
  16.  permalink
    No to super,ze się juz poukładało... :) Myszorko- w Twojej pracy trudno jest chyba wybrac jakiś mega pasjonujący temat( oczywiście mówi to laik finansowy). Ale mam kolege który pisał magisterkę z PTASIEGO MLECZKA :D To dopiero temat :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga moj kolega pisal z porzeczek :)

    a co do lekarzy to niestety ostatnio zbyt czesto musze sie o tym przekonywac ze nasze skaldki ida na "rzadzicieli" zamiast na nasze potrzeby :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga nom praca musiała być ciekawa :DDD
    Sama bym taką poczytała - a miał załączniki do pracy ? :P
  17.  permalink
    A no nie pytałam o załączniki... Ale ja bym pewnie miała :)

    Yyy... Sylwester mówisz? No jakoś jeszcze nie myslałam... Wydaje mi się,że to straaasznie dużo czasu do grudnia- chociaz jak znam zycie nawet się nie obejzymy jak nadejdzie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    Aga no to tak Ci się tylko wydaje - zleci i będziemy w Nowym Roku i nie pisząc już i nie drażniąc Cię, że o rok do przodu hihi :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 13th 2008
     permalink
    JA też jeszcze nie wiem jak go spędzimy, ostatnio M mnie zapytał czy idziemy na bal ? A ja nie wiem czy chcę ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.