Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Hello ! I ja witam piątkowo !
    Kawy - ludzie kawy mi trzeba :P
    Magg u mnie za oknem też paskudnie - bleeee ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Izunia - prosze bardzo:
    --
  1.  permalink
    hej dziewczynki, miłego dnia:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    U mnie paskudnie cała noc padało teraz tylko wiatr. Czekałam na listonosza bo miały i przyszły te mini golfiki zamiast szaliczka. Teraz moge śmignąc na spacerek. Mam nadzieje ze po powrocie młody padnie i będe mieć chwilke dla siebie
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    a tu piatek 17 ,to jest pechowy dzien,no i u mnie skonczylo sie tylkko na spacerku,bo VEVE za nic nie chciala wsiasc do samochodu,wiec z targu nici...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    No u mnie przestało lać,ale wieje okropne wietrzysko brrr ...
    IWA dzięki za kawę - teraz właśnie parzę sobie drugą a co !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Ewa moje chłopaki uwielbiają jeździć samochodem odkąd zmieniłam im już foteliki na większe zgodnie z ich wiekiem tzn. teraz jeżdżą przodem do kierunku jazdy :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Moja Oliwka tak jak Szymuś i Filipek, teraz uwielbia wsiadać do auta i od razu woła tata - lalalalala (prosi o właczenie muzyczki). Hihihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    mój maluch również uwielbia wszelkie przejżdzki, czasami przytula tatę i woła brumm
    u mnie również pogoda nie za ładna a w dodatku m wróci dopiero jutro wrrrrrrrr:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Uuu - służba Skarbelku ?
    Mój kolejną ma w niedzielę :cry:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Izunia jakieś innego typu zajęcia - nawet nie pytałam ze zlości :angry::angry::angry::angry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Hmm ja czasem też wolę nie wiedzieć, bo gubię się w tym wszystkim i mimo, że czasem narzekam to cieszę się, że M w ogóle ma pracę.
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    co racja to racja. w dzisiejszych czasach praca jest najważniejsza ale i tak czasami (może nawet częściej) mam dość tych wszystkich żołnierskich zajęć wrrrrrrrrrrrr:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Oj kobieto jak ja Cię rozumiem ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    u nas pol dnia padalo. na szczescie nie wpadlam w bury nastroj bo rano przyszla siostra cioteczna a chrzestna Krzysia a pozniej dotarla kolezanka. nawet malego nie bralam ze soba do przedszkola bo mial opieke. dostalam biegunki na tle nerwowym przed wizyta lekarki, ehhhh przynajmniej jablecznik pojdzie nie w boczki a z falami sedesu.
    a wieczorem mam wychodne. u mojej psiapsioly spotykamy sie pourodzinowo na male co nieco i oby tylko diagnoza lekarki nie popsula mi nastroju.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Ania a u mnie na przemian słońce i ulewa - ohyda !
    Nie denerwuj się, mam nadzieję, że diagnoza będzie OK i wypad do psiapsióły się uda z humorem i bananem od ucha do ucha :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Od rana dopiero siadłam na tyłku - mam dosyć ale już odpoczywam :) Pogoda beznadziejna, niby ciepło ale bardzo zimny przeszywający wiatr. Najchętniej to skulkałabym się pod kołdrą i do grudnia nie wstawała z łóżka
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    U nas też gwiżdzi a my się wzieliśmy za robienie pasztetu.... ciekawe jak wyjdzie hmmm
    Tosia nauczyła się mówić ała i teraz chodzi i powtarza w kółko ała, ała,ała... to tak fajnie brzmi a i ybka jeszcze jest :bigsmile: a jak chce coś od taty to jest slodka jak cukierek i mówi "tatusiu" wie jak podejść ech...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Magg - cwaniara mała wie jak na faceta wpłynąć :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Żebyś wiedziała rano go całuje przytula ech te bąki nasze... a jak maluchy?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Właśnie wstałam ... wyspałam się - ciekawe jak to będzie w nocy :/ Ale skosiło mnie po prostu
    --
  2.  permalink
    witam sie juz nie jako słomiana wdowa
    alez dzisiaj jestem głodna-co zjem to mnie głód chwyta nie wiem moze mam tasiemca hihihi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    hej babki,VEVE jeszcze spi ,albo juz spi,padla w samochodzie,wiecie ja codziennie jezdze samochodem ,wiec moze VEVE znudzona tymi przejazdzkami.Do tesciowej mam 15 min ,teraz zaluje ,ze nie kupilam mieszkania blizej niej.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    CIACHO ja tez miewam takie dni,bylam popoludni na zakupach spozywczych i nie kupilam zadnych slodyczy i coli itp,bo jak nie mam w domu to nie jem...JUTRO pewni M skoczy ,do LIDLA i kupi i znòw go opiernicze...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    ciacho, wszystkiego najlepszego na przegapiona rocznicę :flowers:, fajne zdjęcia; no i dla Piotrusia na te 11 m-cy :winkkiss::flowers:
  3.  permalink
    Cześc dziewczynki- jest jeszcze któraś?

    Ciasteczko- miłego powitania z meżusiem:)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    no ja jestem,VEVE wyspana i bryka...
  4.  permalink
    Witaj Ewa- moje dziecko własnie oddaliło się z tatą w ciemności alkowy;) Kurcze- jak była młodsza to pięknie sama zasypiała- a teraz kicha :/
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Ja jestem, Cyryl śpi od 19 :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    wieczorkiem witam was
    Ciacho spóźnione ale szczere życzenia rocznicowe - dużo zdrówka i miłości na dalsze lata, a dla małego Ciasteczka zdrówka i uśmiechu.
    Ja dziś w ramach brzydkiej pogody byłam z Matim w Bajkowym lesie i fajnie się naskakałam
    :wink:
    --
  5.  permalink
    NR - witaj :) Myszorka- ale nas zaniedbujesz... ;( Jak tam w tej nowej robocie? masz jakies kumpelki do rzeczy?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    A ja dzisiaj zmokłam, kiedy pełna dobrych chęci zabrałam dziecię na spacer.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Ciacho co Ty robisz na forum - zmykaj do męża :D
    Wyściskaj synka pod te 11 miesięcznicę !
    Jestem i ja - moje chłopaki już śpią od godziny :D
  6.  permalink
    cześc Iza:) Kurcze- chyba powinnas startować w castingu na super- nianię. Nie wiem, jak jestes w stanie spowodowac,żeby dwoje dzieci zasneło w jednym czasie :shocked:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    A ja niestety byłam ale nie miałam czasu nawet napisać a teraz juz musze uciekać :confused: Jakos tak ustatnio czas ucieka mi przez palce.
  7.  permalink
    Szkoda:( Az tak jestes zapracowana Jemma?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    jakoś taka jestem niezorganizowana czasowo ostatnio. Za dużo tego. Teraz teoretycznie od 19.30 miałam czas wolny bo Maks śpi ale trzeba było zrobic zupe na jutro, sprzątnąc kuchnię, zapłacić przelewy, luknąc na plan zajęć i takie tam... Pach i jest 21.30 i trzeba by było się położyć :neutral:
  8.  permalink
    Sprzątanie tzreba było zostawić małżowi i przyjsc na plotki ;) Strasznie wczesnie chodzisz spać :shocked:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Aga no cóz w pracy ok, ale siedzę sama w pokoju bo nie wiadomo kiedy będe miala jakaś nową osobę. Przynajmniej pokój urządziłam sobie po swojemu;dziewczyny z mojego wydziału (czy departamentu bo tylko na śląsku pozostała taka nazwa) są spoko.
    Jemma ja teraz mam wolny weekend i mam zamiar wszelkie zaległości domowe nadrobic
    Na forum z pracy nie zaglądam bo mamy straszne ostrzeżenia, zresztą wczoraj miałam w tej sprawie szkolenie, a wszystko to przez urząd kontroli skarbowej który tak narozrabiał ze wszyscy wokół są pilnie obserwowani.w koncu za prace nam płace a nie za siedzenie na necie.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    No tak ja jestem a tu nikogo nie ma, idę spać i jeszcze pranie rozwieścić.
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Ja jestem!!!Mój dziec spi juz od 2 godzin!!!Ja sie nudzę bo nawet w tv nic nie ma!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Dobranoc Babeczki
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Dobranoc :)

    Małż dzisiaj był na meczu. Wynik - remis. Mam nadzieję, że nie zmarzł za bardzo.
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Jak wszystkie ida spac to ja tez!!!
    DOBRANOC!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Hahaa - Aga przestań :D
    Hmmm czytałam posta i sobie ubzdurałam super mamę :rolling:
    No ja się nie zgłębiam w to jak mi to wychodzi - po prostu zasypiają :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    Dziewczyny co wy tak uciekacie ... to ja zostałam sama :shocked:
  9.  permalink
    Ech- co za śpiochy :(
    No to i ja ide. Poczytam może jakiegoś "muratora"... Chociaz w sumie wiem,że i po lekturze madrzejsza nie bedę - tylko ewentualnie głupsza :/

    Dobranoc
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    No to kolorowych - śpijcie dobrze.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    hej babki,VEVE daje po jajnikach straaasznie marudna,chyba zeby,juz dalam czopek,bo mozna oglupiec...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    a ja sie wczoraj resetowalam.
    przybalowalysmy z psiapsiola pourodzinowo. maz kontrolnie na mnie poczekal w razie gdyby musial ruszyc z odsiecza :wink:
    usmialam sie tak ze jeszcze dzisiaj mnie miesnie brzucha bola ale film ktory mialysmy ogladac nawet do dvd nie trafil :)
    dzisiaj realizuje sie kulinarnie - zapraszam na pizze :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.