Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Witajcie sobotnio :)
    Oj Aniu kusisz kusisz :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    No wlaśnie kusisz a ja nie wiem co na obiad....
    Tosia śpi chłopcy gdzieś wybyli to ja też nic robić nie będę poobijam się :)
    --
  1.  permalink
    Ja tam też uwielbiam obijanie się :)

    Dziewczyny- obserwujecie trochę nasz rynek finansowy? Macie jakies przemyslenia dotyczące kryzysu gospodarczego? Kurcze- złoty słabnie :(
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    my na razie nie oszczedzamy ,bo nie mamy z czego,wiec ten kryzys to mnie ,malo obchodzi...
  2.  permalink
    :shocked: Przeciez ten kryzys nie dotyczy tylko pieniędzy, które masz zaoszczedzone :shocked:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    AGA ,na tak masz racje...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    ogòlnie to jestem zmeczona ,tym ciaglym sluchaniem w dzienniku ,ze kryzys itp....naprawde dolujace...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    przez ten kryzys,to nawet samolotu z Krakowa do RZymu ,nie ma,tylko trzeba do Warszawy jechac..
  3.  permalink
    Wiesz Ewa- ja myslę,że kryzys w równym stopniu dotyka i biednych i bogatych. Przy załamaniu gospodarki może okazac się,że pieniądze, które do tej pory wystarczały Ci na zakupienie kilograma mięsa teraz możesz przeznaczyć na pół chleba.MOże byc tez tak,że staną się bezwartosciowymi papierkami.

    A co do tego co mówią w dzienniku- Bogu dzięki,że mówią. Oby tylko mówili prawdę.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    cześć babolki :)
    ja dziś naprawiam swój komputer stacjonarny (w końcu) zobaczymy czy da się coś z niego wycisnąć :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    pekam w szwach. pizza przednia ale koncowke to zzeralam sam farsz a ciacho zostalo :wink:

    Aga ja to mam nadzieje ze jednak jakos zloty sie odbije i nie dojdzie do powtorki z rozrywki.
    a patrzac w przyszlosc to boje sie wprowadzenia euro bo jakos czarno to widze :confused:

    a swoja droga to swego czasu w stanach w sklepach wprowadzili ograniczenia w kupowaniu maki cukru i ryzu bo ludzie zaczeli robic zakupy. tylko okreslona ilsoc na osobe byla.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    no euro to okropnie wali na kplana,przynajmniej tu tak sie stalo,np jak cos w PL Kosztuje 1zl,to bedzie kosztowalo 1 euro a terazz 1 euro kosztuje chyba ze 3 zl, pewnie wam sie to wydaje dziwne ,ale zobaczycie ze tak bedzie,niby ma byc przelicznik a to wszystko pogmatwane a pensje ,oczywisci beda staly w miejscu...zlodziejstwo z tym euro straszne ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    a moja siostra pracuje na Iotniskku w Islandi i mòwi ,ze ludzie wracaja ,do PL I w ogòle wszystkie loty wykupione no szoopka...
  4.  permalink
    dziekuje dziewczyny za życzenia i nasze i Piotrusiowe.dzisiaj idziemy na basen a teraz ide sprzatac po gotowaniu bo jak M jest to duuuuzo czasu spedzam w kuchni-a on dalej chudzielec:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Ciacho no to mąż cię wymęczył skoro idziesz spac :devil:
    --
  5.  permalink
    nie zaprzeczam:))) hiihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    no szczera dziewczyna :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Witam sobotnio!
    Ja własnie skończyłam sprzątać, normalnie jestem wykończona.
    Mój M pojechał po siostrę i mamę do Trzebnicy, bo były na pielgrzymce. Mój M wyobraźcie sobie nie poszedł po ostatniej rozmowie - tydzień temu - że mało czasu ze sobą spędzamy itd., itp. Został w domku, zajmował się Oliwką, byli na spacerku, troszkę posprzątali ,a ja rano byłam u fryzjera - jeszcze krócej obciełam włoski i zrobiłam balejaż (blond, koniak i szary-brąz).
    --
  6.  permalink
    Iwa dawaj fotke nowej fryzurki !
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    a my dzisiaj leniuchujemy wieczornie.
    ogladacie mam talent? ja nie moge sie doczekac tej dziewczynki co dzisiaj bedzie spiewala bo mnie poprzednio powalila swoim glosem
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    ja ogladam ,teraz wlazlam do domu ,bo bylam na piwku u kumpeli ,musialam wròcic bo VEVE CZEKALA NA CYCA ,TERAZ JUZ SPI...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    JEMMA ,TU mieszkania nie stanieja na pewno,moze ceny tylko nie podrosna...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Ja oglądam, tylko dzisiaj już mnie ta dziewczynka tak nie wzrusza
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    W Wawie już tanieją mieszkania, na szczęście nie u nas w centrum.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    papa ide do M ...do wyrka...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Dobrej nocki Babulce
    --
  7.  permalink
    Słodkich snów Ewo:)
    Ja przed chwilką pożegnałam przyjaciółki, miałyśmy taki babski wieczór z "Seksem w wielkim mieście". Wypiłam dwie lampki wina i jestem wesoła, dawno takiej fazy nie miałam, tak gestykulowałam zawzięcie, ze wylałam wino przyjaciółce na spodnie.... Dobrze, ze plama nie została
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Jemma- wiesz ja jednak nie jestem az taka optymistka w tej kwestii... Mysle,ze kazdy zdrowo myslący i w sytuacji kiedy panuje bessa i hossa to dba o swoją pracę. Chciałabym żyć spobie spokojnie nie martwiąc się o to, czy zwolnia mnie czy kogos z moich bliskich. Co do tanich mieszkań... Mam spore wątpliwości. Jeżeli spadną ceny to wg mnie bedzie spadek bardzo krótkotrwały. Myslę,że za chwilę znów poszybują w górę . Napewno nie będą do kupienia za bezcen- co widac zreszta po cenach gruntu. A przemyslane decyzje.. no cóż... ja kocham spontan- więc dla mnie nie jest to argument :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    NR powaznie? u nas jest tak malo mieszkan na sprzedaz i nowych i uzywanych ze na razie sie na to nie zapowiada. chcoiaz bedzie teraz znacznie ciezej z dostaniem kredytu hipotecznego. ciekawe tez jak zachowa sie wibor bo my mamy zmienne oprocentowanie. swego czasu mielismy juz 6.25 a teraz doszlo do 8.7 (na racie to wychodzi ok 40zl) i az sie boje co bedzie dalej
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008 zmieniony
     permalink
    ps. a mi to dziewcze nadal sie bardzo podoba. ma niesamowity glos i mam nadzieje ze ja ktos zauwazy. skromna dziewuszka trzeba przyznac zwlaszcza biorac pod uwage jakie dzisiaj bywaja 11-12latki. zreszta z tej grupy to snake i ona mi sie podobali
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Potaniały mieszkania, nie wiem jak nowe, ale te z rynku wtórnego na pewno.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Wynik tego odcinka mi się podoba :)
    A Klaudia nieodmiennie mi się podoba, tylko już mi się łzy w oczach nie kręciły jak śpiewała.
    --
  9.  permalink
    Noz kur............ Az się we mnie gotuje. Ja rozumiem rywalizacje ale w życiu nie wysłałabym mojego dziecka do takiego programu... Uwązam,że zadne pieniądze i zadna nagroda nie sa warte tego, co przeżywa teraz ten mały który przegrał:cry:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    ja wiem jedno - jak bedziemy sie kiedys budowac i brac kredyt to juz ze stalym oprocentowaniem bo teraz to co 3 miesiace zmiany. sweo czasu po kwartale raty nam poszly w gore o prawie 100zl :devil:
  10.  permalink
    Ania- a jaki to kresyt ze stałym oprocentowaniem? :shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Aga jak my bralismy kredyt hipoteczny to byla mozliwosc wybrac czy rowne raty ze stalym oprocentowaniem (wtedy wychodzilo ok 80zl wiecej na racie) i przez caly okres kredytowania placic takie same. my wybralismy zmienne oprocentowanie i po paru miesiacach placilismy przy zmiennych wiecej niz przy tych stalych.

    teraz juz tego nie ma???
  11.  permalink
    Ja pierwsze słyszę o takich ratach- ale może ja się nie znam....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Aga nie wiem jak przy innych kredytach ale w marcu 2004 taka opcja byla w Kredyt Banku w przypadku ustanowienia hipoteki (u nas na mieszkanie)
  12.  permalink
    No ja rozumiem,że mówimy o hipotecznych- ale czy w tamtej opcji kredytu nie miał wpływu na ratę ani wibor ani libor? Absolutnie sie nie upieram- ja tylko mówię,ze nie słyszałam o czyms takim- ale moze taki super kredyt istnieje... Jak ktoś zna taki bank to ja bardzo prosze o namiary
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    no my przed podpisaniem umowy mielismy jakies symulacje robione i zapewniano nas ze nie bedzie zadnych zmian przy stalych ratach.
    kredyt bralismy w zlotowkach bo dolary wtedy w gore szybowaly... a szkoda ze sie balismy bo pozniej pieknie spadly
    byc moze przez tyle lat cos sie zmienilo.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    a teraz juz spadam bo film na tvn zapowiada sie calkiem niezle.
    dobrej nocy
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 18th 2008
     permalink
    Kurczę, w ja się w ogóle nie znam na kredytach...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Dobranoc :)
    --
  13.  permalink
    O ile się nie mylę,to Izunia jest u nas specjalistka od kredytów;)
    Ja znam się tyle o ile- zgłebiałam wiedze potzrebna tylko do mojego kredytu, który niestety właśnie rośnie przez ten nieszczesny kryzys:devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Witam w niedzielę :smile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    hej babeczki,chlodno cos no i wstalam lewa noga,zla jestem buuu ,nie wiem jeszcze na co ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Witam i ja na porannej, niedzielnej kawusi!
    Oliwka pospała dzisiaj do 7 więc i my mogliśmy troszkę dłużej poleżeć, a nie do 5.15.
    Chyba niezła pogódka sie u nas zapowiada także do kościółka , mały spacerek, obiad u teściów, a później imprezka u moich rodziców - 50 urodzinki mojego taty!
    Miłej niedzieli dla wszystkich!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    ja z VEVE ,do kosciòlka nie moge isc,bo za nudno dla niej,chodzimy tylko do kapliczki na chwile...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Witajcie niedzielnie
    Ja dziś leniuchuję - na kolację zrobię pizze obiad mam z wczoraj więc spokój :) Nie wiem o której moja Ania wróci do domu liczę że około 19 ale może później - to tak akurat na kolację :P

    Aga jak ten chłopczyk płakał widziałam, ale wydaje mi się że wiele zależy od tego jak był nastawiony do tego konkursu. Moja Ania nigdy nie płakała z przegranej i nigdy nie zabrało jej to dobrego humoru - fakt nie brała udziału aż w tak wielkiej imprezie ale do każdego konkursu podchodzi ze śmiechem i się tym bawi
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    cześć babolki :)))
    udanej niedzieli :*
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.