Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    kobitki ,jak minela niedziela??? chyba fajowo ,bo nie ma nikogo...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga wierz mi: mieszkania potanieją. A co do rosnącego euro to tak ma byc tylko do końca roku. No cóż, zobaczymy czy to się sprawdzi.
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Czesc kobitki!!!
    Dzis ze wzgledu na to ze byla ladna pogoda pojechalismy do krakowskiego zoo!!!Bartus byl zachwycony a ja tak srednio, bardziej podoba mi sie zoo w chorzowie!!!Milego wieczorku zycze!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    A my zwiedzaliśmy dzisiaj Cmentarz Południowy w Antoninowie, bodaj największy w Polsce, ale jeszcze słabo zagospodarowany (wszystko przyjdzie z czasem).
    --
  1.  permalink
    I ja witam niedzielnie

    And- myslę,ze lokalne konkursy trochę mniej wpłwaja na psychike dziecka niz takie programy jak chociazby "mam talent" Magia tv robi swoje- po 1 występie już jesteś gwiazdą :/

    Jemma - a skąd takie przekonanie? Wg mnie potanieją tylko w momencie wprowadzenia certyfikatów energetycznych... A jezeli bedzie spadek to nie sądzę,żeby więcej niż 10%... Oczywiście moge sie myslić- nie jestem ekspertem w tej kwestii. Mówie oczywiście o mieszkaniach z rynku wtórnego.
    A co do spadku złotego - to słyszłam własnie,że ma być on krótkofalowy. Oby przewidywania się spełniły....
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja ekspertem tez nie jestem ale na logikę : trudnodostepne kredytu = spadek popytu; spadek popytu = niższe ceny. Poza tym w sytuacji gdy jest kryzys i obawa przed utratą pracy mniej ludzi decyduje się na takie ogromne wydatki, wolą przeczekać i nie inwestować chwilowo w mieszkanie.
    I jeszcze jedno przyszło mi do głowy: zaczną sie pojawiac na rynku mieszkania przejęte przez banki, na pewno tańsze i zwiększą podaż.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    witajcie poznoniedzielnie.
    u nas dzien pod znakiem grzybow. Gabrysia pojechala z moja mama na 2godz do lasu i w sumie myslalam ze jada rekreacyjnie a te zaszalaly i z 2wiadrami plus Gabrysinym wiaderkiem wrocily. jak w koncu udalo mi sie oczyscic wszystko to paluch mnie od trzymania noza rozbolal. no ale zajadala sie lada moment nimi bede wiec mozna przecierpiec :)
  2.  permalink
    A dla mnie :
    trudnodostępne kredyty=spadek popytu, spadek popytu=zastój, zastój=mieszkania do wynajmu a nie do sprzedazy.

    Opcji pewnie jest wiele- ale ja myslę swoimi kategoriami. Chcemy sprzedac mieszkanie mojej mamy- jeżeli bedzie kiszka na rynku i brak chętnych to mieszkanie wynajmiemy a z zarobku na nim bedziemy spłacali kredyt. Watpię, aby własciciele chcieli oddac mieszkania za pół ceny.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    aga1976: ze lokalne konkursy trochę mniej wpłwaja na psychike dziecka niz takie programy
    Aga oczywiście masz rację w 100% jednak i tak wiele zależy od podejścia dziecia i rodzica

    Miałam dzis cudowny dzień byłam u Ani na warsztatach gdzie była Msza o uzdrowienie i po raz pierwszy 2godz Mszy minęły błyskiem! w ogóle tak "fajnie" było :) Odpoczęłam mimo wszystko a dzieci w domu były bardzo grzeczne :) Zjadłam kolację i marzę o łóżku :) Więc dobranoc Babeczki
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Tylko wiesz: nie każdy chętny na mieszkanie bedzie chętny na wynajem :) Po prostu , zamiast na swoim M będą młodzi siedzieć na garnuszku u rodziców. A ci, którzy chcieli kupić większe mieszkanie pozostaną na dotychczasowym.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Aga swego czasu u nas byl zastoj z mieszkaniami nowymi - ceny uzywanych byly srednio 3.5-4.5tys w zaleznosci od stanu i lokalizacji no i jak sie jakas oferta w prasie pokazywala to nim czlwoiek zadzwonil to juz bylo sprzedane. w momencie gdy spoldzielnie otrzymaly zgody na budowe kilku nowych blokow rocznie to ceny uzywanych spadly do 2.7-3.4tys za metr i w tej chwili wiecej jest tychze mieszkan niz chetnych i ci co czekali ze sprzedaza ze moze w gore pojdzie jeszcze dostali niezle po tylku. a swoja droga w miescie gdzie zarabianie ok 1200-1300zl jest juz mega wypasem takie ceny to dla mnie porazka
  3.  permalink
    Oczywiście And... TYlko ,że wg mnie gdy dzieco bierze udział w takim show powinno być bezwzględnie pod stałą opieka psychologa.

    Byłam raz z tv- w tvn turbo- więc kanał nie tak popularny jak zwykły tvn. Chciałam zrobić znajomemu producentowi przysługę i udawałam,że kupuję auto. A potem mnie ludzie na ulicy zaczepiali i pytali jak się samochód sprawuje... Ech- uwierzyli we wszystko...
  4.  permalink
    Dzxiewczyny- ja dlatego mówię,ze mysle swoimi kategoriami. Nie wiem jaka jest sytuacja w innych miastach- wiem tylko co jest u mnie...
    U nas mieszkania na wynajem to złoty interes. Własciciele organizują castingi dla ewentualnych lokatorów.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Wiesz Aga o jakim programie pomyslałam w 1 chwili? Uwaga Pirat :tooth:
    We Wrocławiu podobnie jest z mieszkaniami pod wynajem bo jest wielu studentów. U mnie w mieście (15 km od Wro) oczywiście już zupełnie inaczej...
  5.  permalink
    dzięki Jemma, dzięki :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    heheh dobre z tymi castingami. moi sasiedzi wyjechali do UK mysleli o sprzedazy mieszkania ale wzieli na przeczekanie ze beda drozsze. wynajmowac nie chca bo boja sie zniszczen (np podlog) czy tego ze lokatorzy nawieja niepoplaciwszy rachunkow. w naszym miescie na haslo kaucja kazdy cie wysmieje a platne z gory za kwartal czy iles to juz w ogole abstrakcja
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    spadam sie relaxnac w wannie.
    dobranoc
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    ja też
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 19th 2008
     permalink
    Witajcie

    Wpadłam pewnie porą gdzie wszystkie poszłyście spać a Ja jedna jeszcze na warcie w domku!
    Pewnie posiedzę do ok 24;30 bo o tej porze mniej więcej Julka się wybudzać zaczyna...

    506 postów wrrr nie ma mowy abym to nadrobiła zbyt wiele :(( a u mnie zbyt mało czasu...
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo,
    nie lubię za bardzo tych poniedziałków ale cóż nie ma wyjścia....... oby dotrwać do piątku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :) Dzieci już w szkole, przedszkolu a ja powoli układam sobie plan dnia. Ciekawe ile mi się z tego uda zrobić :/
    --
  6.  permalink
    ja też witam poniedzialkowo:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    hej,u mnie normalka,ladsna pogoda,wiec spacer zaliczony,teraz zabawa w domku,obiadek,spanie i wypad do tesciowej...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo.
    Dzis młody dal pospać do 7:30 i jak padł dwie godzinki po wstaniu tak dalej śpi. Jak wstanie to spadamy na spacer, bo przez weekend owszem mozna było spacerowac choc pogoda nie zachęcała a dzis zimno ale słoneczko fajnie przyświeca
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Witam i ja śliczna u nas pogoda Tosia śpi ja wysyłam oferty ....
    Cześć Lady co tam kobieto u Ciebie?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Witam :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Mamuski starszych facetów - gdzie kupowałyście garnitur dla syna / spodnie od garnituru?
    Muszę kupić dla Kuby spodnie (koszule ma) ale w sklepach gajerki ponad 200zł a spodnie połowa z tego :/ czy to tylko moja pipidówa winduje tak ceny czy faktycznie takie są? i gdzie i jak najlepiej kupić takie "cudo"?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    witajcie...

    U mnie praktycznie wiele ciekawego i stara bieda :)) czyli dwa w jednym tylko zależy gdzie się ucho przyłoży MAGG :))

    Zawzięłam się do szukania pracy :) nie będzie łatwo ale nie poddam się... pracownik biurowy albo coś podobnego ale w branży motoryzacyjnej hi hi hi nigdzie indziej nie będę szukała!!! :))

    Poza tym przechodzę krioterapię :) zbieram siły :)) do tego wszystkiego jakoś dużo zajęć dnia codziennego hmmm i sama nie wiem skąd to się bierze :)

    Julka na szczęście jest kochaniutka po tym zapaleniu ucha i grzeczna!!! jestem z niej dumna :))
  7.  permalink
    Ooo- lady- czemu tak mało się udzielasz forumowo? Nie mów,że to szukanie pracy Cię az tak zajmuje... :)
    Chwal się jaka pralke kupiłas w koncu
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Niestety dopiero teraz zaglądam i dzisiaj popijałam kawę bez waszego towarzystwa! :cry::sad:
    Strasznie dużo roboty mam w pracy, napięty czas, jedna koleżanka odeszła z pracy, druga szykuje się na emeryturę, a ja mam przejąć część jej obowiązków.
    Pozatym niestety ograniczaja nam dostęp do neta (jak wszędzie) wprowadzają obostrzenia i nie będę mogła teraz do was zagladać w godzinach pracy. Co najwyżej raniutko wprowadzę obserwacje na wykres i tyle. Zagladać będę do was popołudniu i wieczorkiem, na ile mi rodzinka pozwoli!:wink::wink::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    a ja juz w domku,ale tu cichutko,VEVE bawi sie a jarobie kolacje...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Co robicie dziewczyny, gdzie was wszystkie wywiało?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Ja ide kąpać mała, może zajrze później, ale nie wiem czy mi sie uda, bo mój M juz wrócił! Hihihihi! ;)
    --
  8.  permalink
    ja jestem, ale juz sobie ide. jakis nastrój mam dupowy , więc nie chcę,zeby się komuś udzielił.
    Dobranoc
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    ja jestem,ale o 9 zaczynam usypiac VEVE...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Ehh... człowiek ma w końcu troche czasu na gadanie a tu wszystkie uciekają :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    zapraszam wieczornie na male co nieco

    ds

    fdds

    ja licze ze dzieciaki zaraz padna i sobie poswietujemy z mezem :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    AniuM najlepsiejsze z okazji rocznicy!

    Byłam na koncercie dla rodziców - jestem dumna mamusią :) Aż mi sie łezka zakręciła... cudowne chwile! Kończymy świętować i dzieci idą spać - namówili mnie na pizze hihihi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    zdròwko i najlepszego!!!!!!!!!!
  9.  permalink
    Aniu również pije wasze zdrowie
    Wszystkiego najlepszego!!! Biore ten zielony:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 20th 2008
     permalink
    Ania wasze zdrówko ! :crush:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2008 zmieniony
     permalink
    dziekowac. oby tylko to byly te tluste lata jak to mawia Aga :)


    dzisiaj dostalam fajny mailing. wkleje go tutaj bo mysle ze warto kliknac...

    Hej,
    Od jakiegoś czasu cały czas myślę o Wojtku: czy doleciał szczęśliwie i czy będzie miał dokąd wrócić...
    Nie, to nie jest mój nowy podbój miłosny zza granicy :) Ma czerwony dziób, długie nogi i gustuje w kuchni francuskiej. Konkretnie - uwielbia żaby.
    Nie kumasz jeszcze? Wojtek to bocian. Wchodzisz na www.dbajobociany.pl , wybierasz fotkę bociana, który najbardziej Ci się podoba, nadajesz mu imię i wysyłasz. Tysiąc takich wysłanych w wirtualną przestrzeń bocianów to jedna solidna platforma wybudowana pod ich gniazda.
    Jeśli więc zależy Ci na bocianim losie i chcesz, by miały gdzie wrócić, wejdź na www.dbajobociany.pl i pomóż budować dla nich gniazda.
    ....to jak Twój bociek będzie miał na imię?



    Moj juz lata :) zachecam i was do tworzenia bocianow. u mnie w okolicy jest ich cale mnostwo, niech maja gdzie pomieszkiwac :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Witajcie na "małej czarnej"
    Meila też dostałam ale poszedł mi w spam więc nawet nie wczytałam się w niego
    Wczoraj dowiedziałam się że w sobotę w nocy będę mieć gości do niedzieli (jupi) Przyjadą, prześpią się i zjemy razem obiadek, może uda się facetów wygonić na spacer z dziećmi a my robiąc obiadek poplotkujemy :) albo żeby nie tracić czasu ja w sobotę zrobię obiad a w niedzielę tylko dogotuje się ziemniaków ... zobaczymy ale i tak cholernie się cieszę.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Witam i ja wtorkowo. Pije kawke, jem sniadanko i biore sie do roboty.
    Do usłyszenia popołudniu lub wieczorkiem!
    Pa!!! Miłego dnia!!! ;))))
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Witam wtorkowo :)
    Wyspana nawet jestem, spaliśmy do 7.30 :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    ogladam pytanie na sniadanie,na 2 a za pòl godz spacerek,DZIEN DOBRY...
  10.  permalink
    M pojechał do rodziców a ja zostałam bo chciałam troche po miescie połazic ale nie wiem czy to dojdzie do sktk bo jestem padnieta.pół nocy Pietrszka sie bawił i od 6 juz nie spi tzn teraz padł dopiero ale po rykach i histeriach.jak tak bedzie w sobote na weselu to sie chyba załamie
    sukienki nadal nie mam
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    a ja kupilam sobie perfumy,chanel chance,no sliczne...
  11.  permalink
    Ale tutaj cisza dzisiaj....
    ewo, ja ostatnio zakochałam siew J'adore, ale póki co nie stac mnie na tki wydatek...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    no cicho tu dzisiaj bardzo
    co do perfum o ja mam swoje najulubieńsze sa to Nina Ricci :"Nina" no cud miód zapach
    ale bardzo podoba mis ie tez Jil Sander no.4 tylko ze to stary zapach i nie moge go dostac w perfumeriach
    dosyc mi sie tez podoba CK euphoria mmmm ale narazie mam Nine wiec nic nie kupuje
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.