Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    matko nie wiem kiedy mi te dni ostatnio mijaja, niby wstaje przed 7 a nim sie obejrze juz 7 wieczorem. to az przerazajace jest :confused:
    dzisiaj u nas piekna pogoda byla wiec zaliczylismy pare godzin spacerow. a pozniej jakies gotowanie i ogarniecie chaty i pozny wieczor.

    a co do perfum to ja baaardzo lubie w kolejnosci upodomania SUNG - Alfred Sung, 212 - Carrolina Herrera, SAFARI - Ralph Lauren i do sportowych ciuchow CK ONE - Calvin Klein. na szczescie siostrzyca wie co lubie i przy okazjach urodzinowo swiatecznych podsyla mi flakonik ktorys z nich :) a z tych przystepnych cenowo dostepnych np w rossmanie to moze byc randkowo MEXX WILD chociaz tylko sporadycznie bo jest slodki
  1.  permalink
    Moje ulubione zapachy tworzy Oscar de La renta- niestety( a w sumie moze i stety) w Polskich sklepach oprócz tych na lotnisku praktycznie nie do kupienia. Chance tez mi się kiedyś podobał - to dosć stary zapach. Ale odkąd pachniała nim co 3 osoba to juz go sobie darowałam.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    ja lubie zmieniac,no perfumy ,to wydatek ,no ja dalam 50 e za 35ml,drogo ale do San Marino ,mam daleko,tam jest duzo taniej...
  2.  permalink
    Ewa- u nas sa podobne ceny. Za chance za 50ml płaciłam ze 3 lata temu ok 200zł.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Ja szukam jakiegoś ładnego zapachu dla Ani - niby używa dezodorantów i kulek ale sama mówi że szybko wietrzeją i może czas na jakieś perfumki czy wodę toaletową ... Tylko że ciężko mi znaleźć teraz coś co by mi się podobało i wszystkie zapachy są za ostre dla mnie :/ Może pod choinkę coś jej znajdę stosunkowo niedrogiego a ładnego

    Mi dziś dzień minął za szybko i był za krótki. Udało mi się tylko posprzątać piwnicę i pół łazienki i pół kuchni :/ Jutro muszę się w pelni zmobilizować i "odgruzować" 1 pokój :/ Przez blisko pół roku wszystko co było obecnie zbędne w kuchni i pokojach lądowało w tym 1 pokoju i jest tam MASAKRA :/ Jutro tam muszę wpaść i bez sentymentów zrobić porządek - co be na śmietnik, co do piwnicy (wirówka np) to na dół a i sortka w zabawkach... Mój mąż jutro ma przekichane :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    zapomnialam odswiezyc strony i jak dopadlam kompa to zaczelam sie zastanawiac co tu tak cicho....
    no coz znowu ze mnie blondi wylazi chyba :P

    nie pisalam wam jaki zrobilam wczoraj numer... myjac glowe siegalam na czuja po szampon i zamiast szamponu nalozylam sobie.... uwaga.... balsam po kapieli :tooth: mylam pozniej 5 razy bo dziadostwo sie zmyc nie chcialo, uwierzcie mi - wlosy mialam meeeega puszyste :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Witam wieczorkiem :) dzisiaj ja stawiam :] urodzinowo;]

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Kfiatek - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! przede wszystkim zdrowka, duzo milosci i pociechy z chlopakow wszystkich trzech :)


    ps. alez nam sie ten tydzien niezle zaczal. ktora stawia jutro??? bo w czwartek Izunia :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    ale fajowo,kwiat zdròwko, az wypije naprawde lampke winka slodkiego...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Wszystkiego naj Kfiatuszku!
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Naj naj Kwiatuszku !
    --
  3.  permalink
    Dołaczam się do życzeń, wszystkiego dobrego Kwiatuszku:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    dziekowac dziekowac :D jak nikt sie nie zgłosi na jutro to ja moge dalej swietowac :D a co se bede :D
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    chyba zrobiłam za mocne drinki :bigsmile: wszytskie juz padły :D
    --
  4.  permalink
    Kfiatku- dużo szczescia i miłosci:) Które to urodziny?

    And - a po co 11-latce perfumy??:shocked:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    23 :P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Kfiatuszku, wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że te drinki tylko wirtualne :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    niestety ;) ja mam cole i ciastka i sobie siedze i sama swietuje :)
    --
  5.  permalink
    ło matko...23...Dzieciaku - jak się rodził mój syn to miałaś 11lat :tooth:
  6.  permalink
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,28354,title,Uprawial-seks-z-12-latka-by-ja-uzdrowic,wid,10490801,wiadomosc_prasa.html nie ma słów, aby to skomentować... Przeraża mnie to ,ze pedofilia zatacza coraz większe kręgi... Ostatnio gdzies słyszłam,jak dziewczynka mówiła,że gdy wujkowie przychodzili ja gwałcic mamusia trzymała ją za rączki:cry:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Kfiatuszku ja również życzę wszystkiego naj - zdrówka przede wszystkim bo moim maluchom im go brakuje ostatnio i szczęśliwego rozwiązania :flowers:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Aga :tooth: ja ci dam dzieciaku :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    aga1976: And - a po co 11-latce perfumy??
    Aguś zamiast beznadziejnego dezodorantu... ja nie mówię o orginałach za 150zł ale o podróbie za grosze. W szkole po w-f pani prosiła nawet rodziców by dali dziecku dezodorant czy kulkę - Ania do tej pory uzywała Nivea lub Dave biały (delikatny zapach był) ale ostatnio ja go nie toleruję a i wiem ze ją by ucieszyło coś "dorosłego"
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    A ja uwielbiam perfumy MIRACLE - która mi kupi :P
    Ania hmmm to już w ten czwartek stawiam :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Ja mówię już dobranoc :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Ja też zmykam do łóżeczka! :bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Iza- tez lubie miracle- to taki słodkawy, dziewczęcy zapach:)

    And- ja myslę,że pani w szkole mówiła o dezodorantach...W tym wieku dzieci juz dosc mocno się pocą i zapach bywa mało przyjemny... Watpię, aby miała na mysli perfumy zamiast dezodorantów... POt i perfumy to dopiero ognista mieszanka :/
    A co do atrybutów dorosłości...Ja nie znoszę sztucznego postarzania dzieci- kolczyków, bransoletek, makijaży i perfum też. Nastolatka jest urocza sama w sobie- jej zapach jest wyjątkowy- wystarczy aby włosy pachniały jej szamponem a ubranie czystoscią i płynem do płukania. Na cały blichtr przyjdzie jeszcze pora. Miniatury dorosłych dla mnie wyglądaja żałośnie.No ale to oczywiście moje subiektywne zdanie:)

    Dobranoc kobitki :*
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    i ja tez mowie dobranoc :) ale jak cos to sie dalej czestujcie drinkami ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Aga no bo ja jestem dziewczęca :tooth:
    Kolorowych moje drogie !
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Aga - tak dezodorant i też szukałam jakiegoś "delikatnego" zapachu. Na makijaż sie nie zgadam i dłuuuugo Ania prosiła o błyszczyk zamiast pomadki ochronnej. Jednak nie wydaje mi się by delikatne perfumy czy coś takiego zamiast dezodorantu zaszkodziły jej dziewczęcości od święta.
    Jedno czego żałuję to szamponetka :/ Miała sie zmyć po 8 myciach a jest już od lipca wrrr. Uszy Ania ma przekłute ale obecnie nie nosi kolczyków bo nie chce i zdjęła. Za to nosi łańcuszek srebrny z medalikiem i czasami pierścionek (który dostała od kolegi). Wszelakiego rodzaju wisiorki czy koraliki i bransoletki są u niej na chwilę i tak naprawdę rzadko je nosi - jest taka jak ja że jej to przeszkadza. Próbowała już makijaży - na ślub mojej kuzynki i na dyskotekę szkolną ale sama przyszła "mama pomóż mi to umyć" wiec myślę że sama wie że jeszcze nie czas. Ja oficjalnie powiedziałam że od wielkiego dzwonu zgodzę sie na lekki makijaż jak będzie mieć 15-16 lat i inny błyszczyk niż bezbarwny -> no cóż jestem czasami wyrodna matka.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 21st 2008
     permalink
    Kfiatuszku, to Ty młodsza ode mnie jesteś :shocked: ale widać jakoś może... dojrzalsza?
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    kfiatuszku również wszystkiego najlepszego :flowers::flowers::flowers:
    hmmm nie załapałam się na drinki :cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    akcja reanimacja juz u mnie zaczeta od rana. dolaczy sie ktoras????


    btw And jestes pewna ze chcesz perfumy a nie wode toaletowa? corka znajomych juz w gimnazjum jest a dalej uzywa pachnidel witch czy adidasa. poza tym ja uwazam ze lepszy dobry antyperspirant bo przeciez wf niz wszystkiego po trochu czyli inny dezorodant i inne perfumy a moze jeszcze jakis balsam po kapieli czy proszek do plukania i wtedy zamiast ladnego zapachu robi sie no coz... delikatnie mowiac lekki odorek...
    ja jako nauczycielka jestem PRZECIWNA wsdzelkim wypachnidleniom, makijazom, farbowaniu wlosow czy blyskotkom do szkoly. dzisiaj niestety gimnazjalistki wygladaja na licealistki a wiele niestety to juz nawet nie na LO tylko na jakas co to sie z dyskoteki urwala albo i z pracy spod czerwonej latarni :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    http://www.trampolina.org.pl/www/media/images/lanckorona06/kawa.jpg
    i dla abstynentów kawowych herbatka
    http://www.urzadzamy.pl/zdjecia/herbata_japonska_przepisy.jpg

    Kurcze wieczorem zdechła i padnięta się położyłam ale nie mogłam zasnąć :/ zasnęłam około 2 i tak jakoś za szybko budziki zaczęły dzwonić.
    W nocy Małe najadło sie szaleju i brzuch mi tańczył na wszystkie strony - z mężem pękaliśmy ze śmiechu! Chciałam nagrać filmik ale niestety pełna karta a nic nie było w stanie mnie zrzucić z łóżka by zgrywać z aparatu rzeczy.
    Pada u mnie :( zimno szaro i pochmurnie a ja narzuciłam sobie robótkę którą chcę zrobić dzisiaj. A jak już sie za to wezmę to jednak sporo i czasu i sił pójdzie no i chcę powoli szykować miejsce dla Niuni
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Aniu coś ładnie pachnącego :) With odpada u nas - nie ten zapach, adidas jakoś mi nie podpasował. Czy to będzie podróbka wody za 5zł czy podróbka perfum - Ania sie ucieszy a o to najbardziej mi chodzi. Wychowawczyni Ani znalazła sposób na ostudzenie zapędu do dorosłości dziewczynek - w regulaminie szkoły jest zakaz makijażu więc obniża zachowanie -> póki co u tych którym zależy na średniej to działa. Ani podoba się zapach rexony młodzieżowej ale dla mnie jest mocno owocowy i po rozmowie zgodziła sie na to że po ciąży jej go kupię... a póki co magicznie znikają moje perfumy i wyparowują :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    And no ale to Tobie ma pasowac zapach czy Ani??? mi sie wydaje ze dziecku a nie mamie :)
    poza tym obnizanie zachowania to niestety nie jest klucz do sukcesu. swego czasu mielismy super uczennice - inteligetna bestia ale z tendencja do zdzirowatego stroju. i tak dzieciak ze srednia 5 na koniec mial zachowanie poprawne co tez nie bylo do konca fair bo niektorzy sobie niezle nagrabili i tez na poprawnym konczyli. ostatecznie rada ped. zmienila jej na dobre bo przeciez tylko wygladala nie tak jak powinna a wszystko inne cacy.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Aniu generalnie jej ale ja teraz jestem jakoś dziwnie wyczulona na zapachy i mój mąż "zrezygnował" z wody po goleniu czy innych zapachnidłąch jak widział mnie ściskającą kibelek... Owszem używa ale potem ma wywietrzyć łazienkę :/ Ani wytłumaczyłam jak na mnie działają zapachy i poszłyśmy na kompromis że po ciąży owszem a teraz tylko bardzo delikatne zapachy i jak najmniej w domu :P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Witam we środę :)
    Kurczę, jak ten czas zapyla, zaraz weekend będzie. I znów do szkoły.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    hej babki ide na spacer..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Ja również witam :D
    Kawa już wypita, czas ogarnąć mieszkanie ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    AniaM zaległe zyczenia rocznicowe\
    Kfatuszku ło matko myślałam ze ty starsza a tu taki piekny wiek wszystkiego najlepszego
    I sie napisałam bo mam przy sobie moje antyforum, które ostatnio za nic nie daje nic napisac ani poczytać a po całym dniu z ząbkującym gnomkiem to sił brak
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    No Hoga a ten "gnomek" coraz bliżej pierwszych urodzinek :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    my juz po obiadku,ale VEVE nie chce spac,bo o 11 zrobila sobie drzemke i teraz bryka...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    ja wrocilam ze spaceru. wpadlam towarzysko do szkoly i... pierwszy raz od dawien dawna wyjsc mi sie nie chcialo. pomijam ze Krzys wzbudzal sensacje uczniow i grono pedagogiczne sie zlecialo ale i ja chyba ich zaskoczylam. wiecznie w rudosciach a tu nagle wyskoczylam w czerni :) najlepsze ze kseigowa i kilka kolezanek mnie nie poznalo. jedna wpada z okrzykiem oooo slyszalam glos Ani ale mi sie zdawalo na co ja sie odwracam i ... szok :D :D :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Hahahaa Ania to musiało być nie złe widowisko :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    A ja byłam odebrać ciuszki które kupiłam na allegro - 4 pajacyki za 1zł a w końcu wyszłam z 10 pajacami 3 kompletami śpioch kaftan i kaftanami wiązanymi i nawet reszta mi w portfelu została :P Jestem przeszczęśliwa bo brakuje mi chyba tylko ze 3 body i juz mam wszystko dla Niuni
    Jestem zmęczona spacerowaniem w mżawce ale i podładowałam się ciutkę
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Dziewczyny macie wszystkie pozdrowienia od Lady - dziewczyna dalej zalatana poszukiwaniem pracy, a tak wszystko u niej ok, Julka zdrowa - resztę może sama dopisze jak się pojawi :D
  8.  permalink
    izuniu, przekaź jej pozdrowienia od nas wszystkich:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    AniuM, dzięki tobie od wczoraj jestem boćkomaniakiem, wszystkim znajomym bocka wyslałam :D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    czesc dziewczyny
    dzisija miałam zalatany dzien...ale kupilismy prawie wszystko na sobotnie wesele ba nawet mam kiecke..tym razem zaszalałam i kupiłam sobie długa
    Piotrusiowi wyszłą górna jedynka a wogóle to nie odstepuje |M na krok:wink:wiec ja sobie troszke odpoczywam
    Wszystkiego najlepszego Kfiatuszku ja urodzinki bede swietowac w grudniiu..24:))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.