Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    dzieki z apozdrowienia od LADY,
    CIACHO pokaz suknie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Ciacho wklej koniecznie fotę
  1.  permalink
    Obiecuje Wam wkleic ale nie dzisiaj bo jest u krawcowej-niestety była mi az za długa i ja skracam.najlepiej to bym wam pokazała na sobie bo na wieszaku jakos nawet na mnie wrazenia nie robi...nie żebym ja jakas modelka była tylko poprostu na człowieku lepiej
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    ja do tej pory trafilam tylko na jedna kiecke ktora na kazdym wygladala kijowo a na wieszaku rewelacja :) nawet ekspedientka w butiku powiedziala ze takiego numeru to jeszcze nie bylo zeby laska o nienagannych gabarytach wygladala jedna po drugiej jak w worku :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Dobranoc Dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    Witajcie kobiety :))

    No właśnie Lady zalatana jak mały samochodzik hi hi hi siedzi i codziennie tworzy swoje CV i LM aby rozsyłać do firm :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    pewnie większość z was patrzy na YCD :P
  2.  permalink
    Ja nie patrzę, bo rodzice mecz oglądają...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 22nd 2008
     permalink
    a ja zerkałam jednym okiem... a teraz chyba wybiorę się do łóżeczka!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    u nas pogoda iscie barowa. w prawdzie ledwo z wyrka wylazlam ale jak juz wylazlam to nie za specjalnie chcialo mi sie wracac do niego i juz kursuje. trzeba jakis plan dzialania obmyslec na dzisiaj. mam nadzieje ze chociaz ok poludnia sie ciut przejasni i nie bedziemy w strugach deszczu z Krzysiem do przedszkola po mloda lecieli


    Biedrona... co tam u ciebie?
    stworzylabys jeden LM i jedno CV i tylko dane firmy zmieniala a nie codziennie kombinujesz nowe :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    a ja gptuje swieze brokuly,ale smierdzi...DZIEN DOBRY...
  3.  permalink
    A ja już w pracy, mam nadzieję, ze jakoś przeżyję ten dzień:D, jeszcze dwa dni i wreszcie weekend, ostatnio żyję od weekendu do weekendu ehh....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    ja juz na nogach od 6.30 bo zadzwonił telefon M i nas pobudził
    mały nam w nocy zleciał z łózka ale jakim cudem nie mam pojecia a jak go M z ziemi pozbieal to spał dalej wiec chyba go nie bolało
    dziewczyny mam problem z szwagra pasierbica-jest to strasznie rozbestwione dziecko,co chwile sa wzywani do szkoły i nawet dostali skierowanie do psychologa bo pani nie moze sobie z nia poradzic.W domu to samo-ma takie głupie pomysłu ze lepiej nie pytajcie,przed chwila złapałam ja jak jezdziła na kaczorku a jeszcze wczesniej stawała na Padzie od PS,Ja juz nie wiem co mam robic bo rodzice jej zwracaja uwage,karaja a ona dalej tak robi.jej ostatni hit-na lekcji niby poszła siusiu a wróciła z umyta głowa.jak pytalismy dlaczego to zrobiła to powiedziała-bo tak
    poprostu juz nawwet na nia nakrzyczałam ale co z tego i tak sobie nic z tego nie robi
    HELP
    --
  5.  permalink
    Ciasteczko, a ile ona ma lat?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    chodzi do pierwszej klasy podstawówki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Ania mam stworzone ale muszę je do każdej firmy modyfikować bo nie dam tego samego do innej branży do jakiej się ubiegam!!!

    Zastanawiam się ile ich będę musiała wysłać aby w końcu coś się ruszyło mocniej :( wkurza mnie tylko to, że teraz wszystko wysyła się mailem!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Witajcie CZWARTKOWO
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    jeszcze dwa dni krioterapii mi zostały - szkoda bo czuję się świetnie po niej. Za pół rok będę się ubiegała o kolejne zabiegi :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny - jak mija dzionek ?
    U mnie strasznie ponuro za oknem ... a na dodatek chłopaki tak marudzą, że szału można dostać - puszczają mi nerwy :|
    Zaraz ich kładę spać ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Lady no jesteś wreszcie :D
    Bądź cierpliwa, może akurat wypali jakaś robota ... A właściwie na co Ty chodzisz na to krio ? Moja mama ma zwyrodnienie stawów i dostała skierowanie do [jak to mawia mój tato] "zamrażalki" hahaaa :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    i ja witam "porannie" Rano miałam "maraton" zaprowadziłam Kubę do szkoły Gabi do przedszkola i poszłam do teściowej na kawę i śniadanie :P Pogadałyśmy i odpoczęłam a teraz znikam do wielkiego sprzątania :P
    --
  7.  permalink
    AniuM miałam sie Ciebie zapuytac masz jz nowy fon?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    ja dzisiaj tylko godzinny spacer. u nas pogoda do duszy.rano lalo pozniej drobniejszy deszcz. do przedszkola po Gabe i maly spacer i znowu zaczelo kapac. jak ja nie znosze szarugi i pluchy!! a na dodatek chlodno jest i wiatr nieprzyjemny wieje. juz wole delikatne przymrozki niz takie byle co....


    Ciacho - tak mam, juz ponad miesiac. samsung u600 w kolorze czerwonym. jestem baaardzo zadowolona
  8.  permalink
    Ciasteczko, a propos pasierbicy twojego szwagra - oni z nią byli u tego psychologa?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    She no własnie nie byli i to mnie dziwi
    Aniu pytam bo ja mam samsunga d900i i myslałam ze wybrałas tego.tez mam czerwony ja ogólnie z samsungów zawsze zadowolona byłam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Jestem już zmęczona a przede mną jeszcze tyyyyyyyyyle do zrobienia :( Właśnie siadłam na chwilkę odpocząć i nie mam sił wstać :/ 1 pokój już prawie skończony - jeszcze "tylko" kurze, odkurzanie i umycie podłóg i idę do dzieci pokoju - niech się boją bo dziś wypierniczam wszystko co zbędne :devil: nawet nie wiedziałam że ze mnie taki chomik i że takie śmieci zbieram :/ no i pomijam fakt że trzymam niepotrzebne ciuchy i takie które na szmaty już 10 lat temu powinny pójść :/ np podkoszulek który ma ponad 10 lat i tylko nazwą go przypomina :/ - bo go lubiłam wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Normalnie tyle mam roboty w pracy, że nie mam czasu zajrzeć do was, a teraz to jestem wykończona i na chwilke zaglądam, bo wieczorkiem pewnie padnę jak pies pluto! ;))))) Dobrze, że jutro piatek i wekend przed nami!
    Dzisiaj sprawdziłam, że mam jeszcze 6 dni urlopu i 2 dni opieki do wykorzystania, Musze sobie rozplanować i troszkę nawolne odpocząć! Chyba w okresie świateczno-noworocznym wykorzystam 5 dni to będę miała wolne od Wigili aż do 2 stycznia. A po 11 listopada wezmę 3 dni to też będę miała cały tydzień wolnego! Co wy na to - dobrze rozplanowałam - co.??????? :wink::bigsmile::wink:

    AND - kochana ty sie tak nie przemęczaj, nie czas jeszcze na takie wygibasy, daj małej jeszcze troszke czasu - odpoczywaj, a nie tak sie forsujesz! :bigsmile:

    Lady - działaj, działaj i koniecznie daj znać jak coś sie ruszy i ktoś zaprosi na rozmowę, czego ci szczerze życzę! :wink:

    Ciacho - z tą dziewczynką to już kiedyś pisałaś, że taki problem jest i widzę, że coraz gorzej. Czy rodzice nie widzą problemu???? Dlaczego nic nie robią????
    A tak pozatym to koniecznie pokazuj zdjęcie sukieneczki jak wróci od krawcowej! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Iwa nikt za mnie tego nie zrobi niestety :/ a muszę bo zapuściłam chałupę cholernie aż sama mam dosyć wrrrr wszedzie burdel a ja już nic nie mogę znaleźć. Jeszcze okna... ale to już naprawdę albo jak urodzę albo po 15 grudnia
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    potrzebuje przepisu na dobre szybkie i niedrogie ciasto :) dajcie no cos :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    hej baby,my juz umyci najedzeni i brykamy o 9 usypianie i kolejny,dzien mina...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Składniki na ciasto
    1 Margaryna (Kasia)
    ½ kg mąki
    3 jajka
    1szkl. cukru
    Cukier waniliowy
    2 łyżki proszku do pieczenia

    Składniki na środek

    2 budynie waniliowe lub śmietankowe z cukrem
    750 ml mleka
    1kg jabłek (mogą być brzoskwinie z puszki jak i świeże, ananasy, mandarynki)

    Sposób wykonania:
    Ciasto:
    Jajka utrzeć z cukrem, dodać margarynę, mąkę, proszek do pieczenia i dokładnie wygnieść. Ciasto podzielić na dwie części. Ciasto owinąć w folię do żywności i schować do zamrażalnika na jakieś pół godziny. W tym czasie szykujemy budyń.

    Sposób wykonania środka:
    Jabłka obrać, oczyścić i pokroić w ćwiartki (Brzoskwinie z puszki przekroić na pół wcześniej dokładnie zlewając wodę z nich).

    Połowę ciasta rozłożyć na dużej blaszce posmarowanej tłuszczem i obsypanej bułką tartą (może być kasza manna lub mąka), wyłożyć gęsto owoce i zalać gorącym budyniem. Rozłożyć resztę ciasta. Piec w temp ok. 180st 40-50 minut.

    Dzieląc ciasto przed schowaniem do zamrażalnika można 1 połowę podzielić na 2 a nawet 3 części. Jedną pozostawić biała, do 2 dodać około 3 łyżeczek kakao, a do 3 3 łyżeczki cynamonu. Wykładając górę ciasta urywać małe kawałki i „rzucać” na budyń. Ciast przybiera ciekawy wygląd i smakuje wyśmienicie.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Kwiatuszku jest to ciasto które u mnie znika w 5minut i jak dla mnie jest to jedno z najszybszych i najlepszych. Na podstawie ciasta z tego przepisu można zrobić i jabłecznik czy położyć same śliwki i inne owoce ale z budyniem jest rewelacja
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    AND a zòltka oddzielasz od bialek ,czy cale wrzucasz??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    zamiast margaryny Kasi od jakiegos czasu uzywam biedronkowska TORTOWA. ciacha wszystkie super wychodza a kosztuje 1PLN taniej :P

    And - przeklej ten przepis jeszcze do mniam mniam. przyda sie moze kiedys :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    kfiatek ja moge sluzyc przepisem na ciasto biszkoptowe z jablkami badz sliwkami. takie bez gotowania mrozenia etc :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    teoretycznie kruche powinno się robić tylko z żółtek ale to wychodzi rewelacja z całych jajek i daje całe

    Aniu nie kupowałam tamtej ale kiedyś kupiłam jakąś palmę czy coś takiego i było mi w smaku zjełczałe wiec do ciast używam tylko Kaśki i mąki tortowej "z wiatrakiem". Już spróbuję wciapać go na mniama :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    ps. Czesc która daje na spód nie daje do zamrażalnika, reszte tak na czas dopóki nie poukładam owoców i zaleję gorącym budyniem - więc długo to nie trwa. Czasami robię pół blachy z jabłkiem pół z brzoskwionią
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Aniu nie umiem na wiki zrobić podstrony ... proszę więc o pomoc
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    And wrzuc do tematu mniam mniam na forum po prsotu :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    musi mi mkumpela ,budynie przywiez ,bo tu sa okropne...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    :) a tyle to umiem hihihi myślałam że chodzi o wiki :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Kfiatuszku przepis na moj jablecznik znajdziesz TUTAJ
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Ewa a u was tam nigdzie nie ma w okolicy sklepow polskich??
    jesli nie to moze to bylby pomysl na wlasny business co?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    And brzmi smakowicie ;) zwlaszcza ze chodza za mna brzoskwinie w puszce;P tylko zastanawiam sie bo tort juzbedzie z budyniowym kremem czy to aby nie za duzo budyniu naraz :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Wiesz ANIA ,nie wiem czy,oplacalo by sie sprowadzac polskie towary ,ktòre na pewno sa bardzo dobre,bo makarony ,to zakochani sa w swojej kuchni i zywnosci,wiem ze w LIDLU ,mozna znalezc nasze rzeczy,ale nie patrzylam czy sa budynie...W RZymie i Mediolanie ,nasze produkty Polacy sprzedaja ,tez na targach...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Ewa pytam bo np w stanach jest mnostwo polskich sklepow i nie tylko Polacy tam zakupy robia ale hamerykancy tez ganiaja po polska wedline, ptasie mleczko czy wyroby typu pierogi, kartoflak, nalesniki
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    BO amerykanska kuchnia jest okropna,wiec sie nie dziwie ze PRODUKTY POLSKIE MAJA BRANIE,tu np ,nie ma w ogòle galaretek i kislu...z Polski sobie sprowadzam...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    no VEVE wola cyca ,lece...
  10.  permalink
    witam dziewczynki:)
    Mnie chyba dopada jesienne przesilnie- nawet gadac mi się nie chce :/
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Aga, u mnie też dziś dołek :sad:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.