Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ja mam dość wszystkiego, praca mnie wykańcza, idę oglądać Dr House'a, moze humor mi wróci:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    To u mnie dziś odwrotnie - roznosi mnie jakiś magiczny przypływ sił :) Pokój prawie skończony, dziewczyn pokój też jutro Kuby i ten w którym teraz jesteśmy... w między czasie jutro obiad zrobię na sobotę by cieszyc się obecnością Gości a nie siedzieć w kuchni :)
    Męczą mnie brudne okna i firany :/ nie mogę na nie patrzeć normalnie ale nie mam nawet drabiny więc niestety nie dam rady nic zrobić z tym :/ do du...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Fajnie Ci z tą energią. Pożycz.
    --
  2.  permalink
    Fiu- ale tak bez powodu? jesienno- szaroburo i dupowo? ;)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Resztka choróbska, dwie bardzo złe wiadomości (śmierci dzieci), spadek nastroju po wczorajszej górce. Plus cały dzień z Mają, która nie zawsze miała dobry humor. Czyli zasadniczo wszystko do przetrawienia.
    --
  3.  permalink
    Uch- no to wiadomosci rzeczywiście przykre :(

    Ja chyba jestem zwyczajnie zmeczona. Mam w pracy takie urwanie głowy,że nie mam czasu iśc siku :/ I mimo,że stos papierów czeka na mnie, to jutro musze spedzić pół dnia na jakims tam -leciu szkoły i jeszcze powiedziec cos w miare mundrego. Wrrr...
  4.  permalink
    A tak w ogóle Fiu- to mogłabys wpadac czesciej. zaniedbujesz nas strasznie...:confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    :) dziś mam zryw hihihi i oby mi do jutra nie przeszło bo moje plany szlak trafi :/
    Zadzwoniłam do sąsiada i małż poszedł do niego po drabinę - Ania ma jutro przekichane i przejdzie szybki kurs wieszania firan :P
    Dziś w międzyczasie wpadłam w łazienkę i okazuje sie że aby zamocować nogę (postument) pod umywalkę ta durna wisi o 2cm za wysoko :sad: i aż się wściekłam normalnie bo co z tego że mam w końcu tą nóżkę jak nadal buuu Chciałam by przyszedł mądry kolega i coś podpowiedział a tu nie ma go bo pojechał sobie na urlop :( a juz sie cieszyłam że umywalkę na nowo będę mieć :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Witajcie

    Ja to chyba mam pechozol na Was.. bo jak Ja jestem to Was nie ma i tak w kółko :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    No ale teraz jesteśmy Lady! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Ale ja zaraz zmykam - już 2 godziny (chyba 3 ) nadrabiam zaległości na 28dni i chyba mam juz dość!
    Musze się położyć. Pozaty M wrócił z treningu i może uda mi sie namówić go na mały masaż stóp, albo plecków!
    Dobranoc! :bigsmile::wink::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    ale smaka narobiłyście z tym ciastem mmm a Ja troszkę dietkuję wrrrr i nie powinnam ruszać nic co słodkie!
    Na krioterapii udało mi się kilo schudnąć ale gdzie jeszcze 4 zaległe wrr
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Dronek ja jestem ale wciąż się kręcę po chałupie i wynajduje se zajęcie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    IWA ale Ci dobrze mmm masaż mmm marzenie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    And a Ja mam seksualne podejście do tego jak u mnie wygląda w mieszkaniu! Jutro pośmigam z mopem z rana :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    dzisiaj nawet na krio nie zostałam na ćwiczeniach bo mam lenia strasznego he he he
    Jutro poćwiczę :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Dronka ja miałam przez hmmmmmm juz sama nie wiem ile :P tak jak pisałam wcześniej - z 1 pokoju zrobiłam graciarnie i teraz on jest mi potrzebny! Muszę jutro sie uporać z nim do końca bo w nocy mam gości
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Ja mam sexualne podejście do małża ... tzn mam na niego ochotę hihihi po raz pierwszy od daaaaaaaaawna
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    And u mnie w mieszkaniu brakuje jednej wielkiej szafy aby pewne rzeczy w niej umieścić a nie włóczyły się po całym mieszkaniu:(( odkładam tylko z kąta w kąt wrrr
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 23rd 2008
     permalink
    Ehh mi też brakuje miejsca :( i lusterka dużego
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Witam pierwsza w piątek...
    I dobranoc, bo się właśnie dopiero kładę.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Witam na kawie :) Sama nie wiem czy jestem wyspana czy nie ale właśnie się budzę :P
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    NR - niezła jesteś! Hihihihihi! ;)))))))))))
    A ja witam piatkowo, ale z rana - z kawusia i śniadankiem!
    Jutro sobota to sobie pośpimy......!! ;)))))
    Miłego dnia!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    piatek piatek piateczek :))
    aaa odliczam godziny do weekendu. Gabrysia zaplanowala sobie wychodne wiec ten tego bedzie fajnie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    jesli jutro ktoras z was iprezuje lub po prostu ma ochote poexperymentowac to wrzucilam na mniam mniam 2 nowe salatki. sprawdzone i z serii szybko znikajace ze stolu tyle ze to juz dla amatorow jedna tunczyka a druga selera marynowanego :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Ja wypiłam kawusię, zrobiłam przegląd prasy no i czas znikać i "za coś się zabrać" Weroni dosypia więc póki co znajdę jakieś ciche zajęcie by jej nie przeszkadzać.
    Coś mnie głowa pobolewa :confused:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    hej kobitki,VEVE spi jeszcze a ja pije mleczko,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Gabrycha dzisiaj nie poszla do przedszkola bo jest tam u nich jakas konferencja i przedszkole nieczynne wiec na poranek musze jej jakies zajecia wymyslec. na szczescie dzieciaki jeszcze spia wiec mam jak doprowadzic sie do stanu uzywalnosci i nadrobic internetowe zaleglosci
  5.  permalink
    ja już w pracy, odliczam godziny do weekendu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Ale tutaj cisza dzisiaj, gdzie Was wszystkie wywiało?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Sheh ja z doskoku zaglądam - jak siadam na chwilkę odpocząć... Ogarnia mnie leń i coraz mniej mi się chce cokolwiek robić :/ czekam na dzieci - muszą przymierzyć butki i zrobię jeszcze sortkę na przedpokoju i chyba koniec na dziś co do pokoi ;/ mówie leń a to bardziej brak sił... Niby tak niewiele zostało ale cholera końca nie widać a z 2 str co się dziwić jak blisko pół roku ogarniało się tyle o ile mieszkanie :/ Jeszcze zostało mi w tamtym pokoju poodkurzanie, umycie podłóg (wpierniczyłam gdzieś końcówki do mopa i nie wiem gdzie :/) powieszenie firanki (niestety na brudne okno ale nie będę myć! no i tak Ania mi powiesi) i przestawienie foteli ławy i stołu... Ogólnie wszędzie trzeba odkurzyć, zmyć podłogi i pomyć okna...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    No straszna cisza ... Wychodzi na to, że jestem straszną gadułą :P
  7.  permalink
    And, Ty za bardzo nie szalej, powinnaś sie teraz oszczędzać:)
    Izunia, no na to wychodzi;-), chociaż ze mnie też straszna gaduła, mogłabym kazdego na smierć zagadac:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Sheh ale wiesz ja większością prac już dziś dyryguję :P Chyba jeszcze wejdę do łazienki bo na wannie masa butelek i buteleczek a tam po kropelce szamponów itd
    --
  8.  permalink
    No to co innego:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    i tak sobie dreptam po chałupie i jak słyszę "już" idę i zlecam następne zadanie hihihi Poskładałam aż pranie, wytarłam kurze i odkurzyłam narożnik - to moja dotychczasowa praca hahaha
    --
  9.  permalink
    Bo już siębałam, że tak szalejesz:). Mnie dzisiaj czekają porządki, jutro mam wieczór zajęty,a chcę jeszcze iść na siłownię, i wolałabym już dzisiaj wszystko "odfajkowac" i jutro miec wolne:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    no, a u mnie minął kolejny 'tydzień' studiowania :)))
    ach, w końcu wypoczynek ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Ja szalałąm wczoraj dziś odpoczywam :) przynajmniej narazie ale muszę sie zmobilizować i przyspeszyc ciut czyli pomóc małżowi, tylko że właśnie siły mnie opuściły :/ Małe skacze i się rozpycha aż mi ciężko dzisiaj.
    --
  10.  permalink
    ta zmiana czasu akurat w tym tygodniu to dla mnie jak prezent hihi, bo jutro imprezka się szykuje u sąsiada, a ja muszę w nd wstać po 5, a dzięki tej zmianie i tak mogę trochę pobalowac:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    a my pospacerowalismy dzisiaj ponad 3godziny. dobrze mi takie bycie poza domem robi bo jak siedzimy w 4 scianach to sie dusze doslownie. w prawdzie nie jest za cieplo i troche wiatr wieje ale liscie super szeleszcza pod nogami no i slonko tak fajnie swieci ze szkoda w domu siedziec bylo. teraz tylko jakis obiad trzeba machnac i weekend mozna zaczynac :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    a moja VEVE ,tez lubi spacerki i teraz spi,a jak sie obudzi,to do babci jedziemy a ja do kosmetyczki na czyszczenie i regulacje brwi...
  11.  permalink
    my nocke mielismy dupiatą ale rano nagroda-czwarty ząbek
    Trwaja ostatnie przygotowania do wesela,M włąsnie pojechał do rodzicow i zostanie na purtelamie a ja cóz z Pietruszka spacerek zalicze i do spania
    --
  12.  permalink
    Ciacho gratulacje dla Pietruszki z okazji 4 ząbka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    A ja właśnie siadłam na dupsku - nie wytrzymałam i umyłam 2 okna w tamtym pokoju i w łazience a Młoda powiesiła firankę M poszedł po Gabi więc jak mnie dzieci nie zakablują może nawet nie zauważy. Ania zaraz umyje za moimi plecami drzwi na werandę i zostają tylko do umycia podłogi tu na przedpokoju i w kuchni ale to już M ja już dziś niewiele robię
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    no no... super :)
    4 ząbki!!! ;)))
    --
  13.  permalink
    wychodza jak grzyby po deszczu:)))
    ale my nie spimy juz któraś nocke z rzedu
    ja zamiast prasowac koszule czy cuś to sobie siedze co ze mnie za leń
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 24th 2008 zmieniony
     permalink
    And, normalnie należy Ci się ochrzan, wiesz ? Tyle walczyłaś o to maleństwo a teraz tak ryzykujesz ... Proszę, odpuśc trochę, goście na pewno nie będą sprawdzać czystości okien a nawet jak zauważą przypadkiem to wybaczą ciężarnej ;)
    Ciacho, ale sypią się Pietruszce te ząbki :)
    Talka, a co studiujesz?
    U nas dziś straszna zimnica i wiatr.
  14.  permalink
    Dzbry

    A mnie naszło i piekę paprykę. Uwielbiam - tylko,że w kuchni mam chyba ze 40 stopni:shocked:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    hej kobitki,u nas spokojny wieczòr,VEVE bryka z M ,ja troche sprzatam...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.