Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    ja tez lubie papryke,ale bez skòrki i nie na wieczòr...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Aga ale pieczesz ja z miechem czy z warzywami w srodku??
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    a moze sama,bez niczego ,tez dobra,potem skòrka sama odchodzi...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    ja znam tylko wersję z farszem gołąbkowym i serem ; Ania a jakimi warzywami, jak ją robisz?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Jemma ja już buszuję w kuchni - sprzątają domownicy, tyle że z małego sprzątania robi się generalka jak zaczniesz coś ruszać i przestawiać :/ odsunęli fotel - syf jak juz odkurzali kazałam odkurzać sufit bo piękne pajęczynki wisiały... a okna - na nie to ja już sama nie mogę patrzeć :/ Ponad rok nie myte! Wiesz jak mnie ucieszyło białe okno w kibelku!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    JEMMA ,dobra tez jest upieczona w piekarniku ,taka cala,potem obrac ze skòrki,potargac w kawalki,posypac pietruszka i drobniutko posiekanym czosnkiem i polac oliwa z oliwek i posolic..
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    dzięki ewa - takie przepisy to ja lubię :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Jemma - najpierw wyparzasz papryke a pozniej dopiero faszerujesz... a farsz to moga byc warjacje rozniaste ale to sie sprawdza -> szatkujesz kapuche. trzesz marchew na duzysz oczkach, dodajesz cebule w piorka, papryke w kostke lub slupki, jesli ma byc calym daniem to mozna dodac tez ryz no i wstawiasz do gara (przykrywasz odcietym kapeluszem). wlewasz wode i gotujesz do miekkosci
  1.  permalink
    oj ja sie jutro najem:)
    Mój M na purtelamie a ja siedze i nawet nie chce mi si e ciuchów szykowac a przeciez spimy w hotelu i trzeba zabrac na te dwa dni troche
    --
  2.  permalink
    Przylazłam :)
    Dziewczyny- moja wersja jest podobna do wersji Ewy- tylko,że ja nie kroję po upieczeniu na kawałki. Układam w misce całe papryki( ogonkami do góry) posypuje solą, czosnkiem i robię zalewę w wody, oliwy i octu. My jemy taka paprykę dzien albo 2 później- ta przygotowana jest na niedzielę do obiadu.
  3.  permalink
    Purtelam- zabawne jest to określenie :D
    Ja dziś jestem objedzona jak mops po imprezie. No ale w moich szkołach i w przedszkolach kucharki gotują lepiej niz w Mariottcie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    jak moj maz caly weekend bedzie spedzal tak jak dzisiaj to pewnie dupa mi do krzesla przerosnie. za 1.5tyg ma egzamin wiec siedzi i jakies karty, umowy i inne badziewia wkuwa... kiiiiicha
  4.  permalink
    dziewczyny ale nudy chyba trzeba sie przespac
    M dzwonił ze jeszcze troche bedzie wiec ide sie potulic troche do synka,rano mam kupe roboty i pakowanie i prasowanie no i ja bym musiała sie ogarnac.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    ja siedze M z VEVE ,spia przytuleni...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Ciacho widze ze Piotrus szaleje z ząbkami, a ogólnie jak jest w ciągu dnia??
    Ja jutro się edukuje, ale wieczorem do was wpadne
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Ja też się jutro edukuję, ale nie wiem, czy wpadnę wieczorem, bo mąż w domu, więc pewnie będzie kompa okupował.
    A tyle razy prosiłam, żeby zrobił tak, żeby można było na raz na dwóch korzystać, to oczywiście grochem o ścianę i w ogóle oczywiście nie jest zrobione.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    A ja już wszystko mam zrobione :) Obiad na jutro prawie cały rano tylko w piekarnik wsadzę mięsiwo i niech sie pyrci i ziemniaczki. Ania posprzątała mi kawałek kuchni ciacho chyyba sie udało. Za jakąś godzinkę będą moje Słoneczka :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    Ja wiem, że Was zaniedbuję, ale od października zasuwam na pół etatu, Maja w żłobku krócej, więc jest problem, bo mąż jest w końcowej fazie pisania pracy dyplomowej i robię, że tak się wyrażę, nadgodziny. Zredukowałam do minimum ilość obserwowanych wykresów, dałam sobie spokój z forum i staram się na bieżąco odwiedzać Przyjaciółki. Po prostu nie daję rady. Proszę o wybaczenie... :cry:

    Teraz na przykład tu piszę, a trzy kosze prasowania patrzą na mnie z wyrzutem. A oczy się zamykają... Znikam do wyrka.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 24th 2008
     permalink
    no ciacho mały szaleje :) a u nas tez jakos jak długi czas były tylko 5 tak teraz dostał speeda jakiegos i juz mamy 13 :D normalnie jak grzyby po deszczu :D

    ja znikam do wyrka spac jutro robie imprezke swoja urodzinowa wiec troche pracy przedemna :D ale to jutro :D a teraz nyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Dzień dobry w sobotę :) I kolorowych snów za piątek :) czas się położyć spać
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Witam piatkowo i proponuje kawkę, bo u mnie strasznie mglisto!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Dzisiaj po drzemce przedpołudniowej wybieramy sie na zakupki do Galerii Grunwaldzkiej – musimy zakupić Oliwce jakiś ciepły komplecik w postaci czapeczki, szaliczka i rękawiczek i chyba jeszcze jakąś kurteczkę (kombinezonik jużmamy, ale przydałaby sie jeszcze jedna ciepła kurtka). Pozatym poogladam kozaczki i jakieś ciepłe spodenki na polarku – z ociepleniem.
    No i przy okazjo może coś dla siebie i dla mojego M. ;))))))
    Zobaczymy co sie nam uda dzisiaj zakupić i jaki będzie wybór! ;))
    Miłej sobotki dziewczyny! ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Jemma studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną z językiem angielskim.
    --
  5.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:)
    Ja wczoraj poszłam spać o 22, a wstałam o 8, chyba nadrabiam braki w spaniu:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    IWA chyba Ci sie dni pokickaly albo nam wczorajsza kawe stawiasz.
    toc dzisiaj sobota i weeeeknedowe lenistwo :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    hej kobitki,nie ide na basen ,bo VEVE jaks marudna a jutro urodzinowa impreza ,wiec nie chce ryzykowac przeziebienia,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Witam i ja w przelocie :) Moi goście poszli zwiedzać miasto a ja siadłam napić się 2 kawusi bo jestem zgon niewyspany :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Ja również pozdrawiam !
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Witam w sobotę :) Ale szybciutko dzisiaj skończyłam :)
    --
  6.  permalink
    Ja czekam na przyjaciółkę, będzie za pół godziny; sąsiad mnie zaprosił na oblewanie magisterki, z osobą towarzyszącą, więc biorę przyjaciółkę, mam nadzieję, że się nie zdziwi:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    ja pieke placki na jutrzejsza imprezke...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Hihihihihi! No nieźle zaspana musiałam być rano, że napisałam "piątkowa kawka"! Hihihihihi!
    Oczywiście miałam na myśli sobotniA! :wink::bigsmile:
    My po udanym dniu już - zakupki się udały, Oliwka obkupiona!
    A teraz kąpiel i do łożeczka czas - dzisiaj godzinkę dłużej pośpimy! Huraaaaaaaaaaaaa!:cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2008
     permalink
    Ja jestem generalnie bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia ale i zmęczona - dużo sie działo :)
    Pobolewa mnie coś gardło - wczoraj zachowałam sie jak kretyn schodząc po moje Słonka na dół... byłam jakieś pół godziny po kąpaniu a do tego nie założyłam skarpet :/ Dziś już sobie "na wszelki" wypadek possam tamtum werde. Oglądam mam talent i idę spać wiec kolorowych snów
    --
  7.  permalink
    Ja wróciłam od sąsiada super było:), siedziałabym dłużej gdyby nie to, ze jutro z rana pobudka, muszę wstać o 5, tyle dobrze, że ten czas jest przestawiany:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Miłej niedzieli dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Dzień dobry w niedzielę :)
    Miłego dnia !
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Witajcie na niedzielnej kawie :) Jakoś ciężko mi się obudzić więc kawa sypana i śniadanie, potem idę na spacer do kościoła a potem obiad i lenistwo do wieczora :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    A ja zaraz do szkoły wychodzę

    Chyba się znów spóźnie, bo powinnam być już gotowa do wyjścia - nie jestem i w dodatku siedzę przy kompie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    witajcie weekendowo
    kazdy zegar w domu pokazuje inna godzine zwlaszcza ze kompowi sie cos machnelo i pokazuje godzine w tyl czyli zadna dawna 11 obecna 10 lec po prostu 9 :D
    u nas piekne slonce ale tylko 5 stopni.. brrr
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Ja się nieźle machnęłam i okazuje się, że przestawił mi się czas o 2 godziny nie o 1...
    Do diabła z inteligentnymi urządzeniami...
    --
  9.  permalink
    Witam dziewczynki niedzielnie :D
    Nas dziś czekają piernikalia- czyli zjazd rodzinny :confused: No nic- może jakos przeżyjemy ;)

    Odpoczywajcie :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Dziewczyny, może któraś z Was sie orientuje czy gdzieś są publikowane zbiorczo stopy procentowe w krajach Unii? Za cholerę nie mogę znależć :/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Jemma niestety nie podpowiem, w googlach nic nie wyrzuca??

    Aga jak tam "piernikalia"? robilas jakies wymyslne zarlo czy tradycyjnie obiadowo?


    moj maz znowu sie uczy... dobzre ze chociaz wczoraj zrobil sobie wolny wieczor :wink:
  10.  permalink
    Jemma- to zestawienie widzialas?
    http://www.waluty.com.pl/article.php?id=8807Nie wiem tylko czy jest aktualne- bo cos mi się kołacze o zmianach w październiku- ale może się mylę
  11.  permalink
    Aniu- tradycyjnie... Jakoś przetrwalismy i urwaliśmy się tak szybko, jak było można - piernikalia nie były u nas:)

    Roberto ma niezłe zacięcie do tej nauki ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Aga on ma tego setki stron i niestety bez mozliwosci podrukowania. zadania zadaniami ale najgorsza jest teoria bo musi znac np projekty gratisowe na nastepny sezon czy zasady dot sprzedazy leasingu i innych dziwnych rzeczy... szczerze mowiac jak czytam niektore wytyczne to nie wiem co za debil to pisal ai kiego grzyba tego wymagaja skoro wszystko w laptoku ma przy tylku jakby co
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    dziewczyny czy ktoras z was oglada/la filmy Bolywood? wiele znajomych ochy i achy same pod ich adresem posyla a ja nic nie widzialam i nie wiem czy to jakies gnioty czy warto cos od ktorejs kolezanki pozyczyc zeby na te kiecki popatrzec i muzyki posluchac
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    witam i zaraz zmykam
    Weekend w połowie udany, ale moze jutro do was zajrze.Dzis mam juz dosc i marze zeby jutro głowa mnie nie bolała.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Weroniczka zasnęła nam dziś na jakieś pół godziny po 13 "nowego czasu" a potem już w domku po 18 i śpi dalej :/ Najgorsze że w ubranku i pampersiku od wyjścia na spacer :/ chyba trzeba będzie ją budzić :(
    Ogólnie dzień minął mi na lenistwie i spacerkach. Weszłam do Pepco ale nic właściwie nie kupiłam bo nic mi się nie podobało poza dresikiem ale tu nie podobała mi się cena i zrezygnowałam. Byłam też w kauflandzie ale tam to już zupełnie nic nie było i właściwie moja wielka lista zakupów skończyła się na 2 pozycjach - proszek do prania i dla Itki chustki mokre. Wróciłam do domu zmęczona że ledwie weszłam po schodach
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2008
     permalink
    Weronika przebrana zasypia - pampers do rana by nie dał rady :/
    Dobranoc :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.