Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ewa a moje kidsy śpią już prawie 2h. Pewnie zaraz się obudzą i dam im zupkę :P
    Co do pracy, to ja pracuję tylko jestem na wychowawczym :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    No i wykorzystuję max 3 lata wychowawczego, aby chłopcy mogli pójść do przedszkola jak wrócę do pracy.
  1.  permalink
    Ja siedzę w pracy, nudze sięstrasznie, i mam lenia jak stąd do warszawy....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    no masz racje..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    rano speed na maxa pozniej goscie no i teraz jestesmy juz po 2.5godz spacerze. u nas pieeekne slonce i mimo ze wiatr poweiwa to nie jest tak zle bo 12 stopni. dzieciaki poszalaly na placu zabaw i teraz czas na zupe na rozgrzewke... myslalam ze jak sie wyszaleja na dworzu to w domu przycichna ale na razie sie na to nie zanosi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    She u mnie w pracy zawsze było jakieś zajęcie :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ania co?! Słońce ... :shocked:
    U mnie leje jak z cebra wrrr ... A ja czekam na M i nie mam mocnych uderzam na sklepy - choćby pod parasolem :P
  2.  permalink
    izunia, jest zastój w nieruchomościach, i cisza jak makiem zasiał, nic się nie dzieje dzisiaj.... Na upartego bym znalazła jakąś papierkową robote, ale taka uparta nie jestem:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Hehe She, rozumiem :DDD
    To dobrze, że nie jesteś uparciuch! Odpoczywaj ile wlezie :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Witam dziewczynki na chwilkę, bo mi systemy wyłączyli na godzinke i moge zajrzeć, bo bez systemów to praca stoi!:bigsmile::wink:
    U mnie niestety buro i ponuro, pada cały czas, a nawet jak nie pada to pogoda obrzydliwa!
    ciacho - miłej podróży i daj znać jak było i jest tam u M????
    Izunia - to prawda przycichło tu i nawet nadrobić zaległości można szybciutko (jak ja przed chwilką), kiedys to było niemożliwe! :wink: No ale cóż Lady brak to i my jakies nieswoje! Pozatym dużo pod wykresikami piszemy!:bigsmile::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Dzwoniłam do M i powiedział mi, że rozmontował Oliwce krzesełko do jedzenia (na stilik i krzesło osobno) i teraz sobie siedzi i coś bazgra kredkami świecowymi na papierze, a cieszy sie przy tym jak nie wiem co! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Izunia no u mnie slonecznie. moze nie typowa zlota jesien ale co rusz slonko wyjglada. gdyby nie wiatr byloby w ogole bosko..

    Iwa my tez juz jakis czas temu rozmonowalismy krzeselko do karmienia i w tej formie sprawdza sie swietnie. Mlody siada do "stolu" kiedy chce jesc i grzecznie czeka, jedynie czsami mu sie spieszy i jada na stojaco :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    My juz też krzesełko mamy w 2 częściach, dla mnie to nawet lepiej bo nie muszę podnosić dziecia :)

    W moim bloku większość ludzi to już wiekowi państwo no i dzisiaj jak wracałam od gin, na parterze były lekko zdewastowane drzwi do sąsiadki (od wakacji zaczęło jej się chorować) Pomyślałam że sąsiedzi zaniepokojeni że nie otwiera to zrobili no i miałam rację, ale myślałam że pani Stasia nie może wstać otworzyć (nogi odmówiły jej posłuszeństwa totalnie i ledwie wstawała) czy zasłabła... Wczoraj wieczorem rozmawiałam z jej synem, mówił że mama nawet fajnie dzis sie czuje itd (nie mieszkają razem i ona była tu sama) ... teraz juz wiem że nie żyje :/ Najprawdopodobniej po wizycie syna zamknęła drzwi i położyła się spać i już nie wstała :( Nikt jej w nocy nie słyszał, nie dzwoniła do nikogo itd... tak jakoś przytłaczająco mi się zrobiło :( i jakoś tak nieswojo na korytarzu i przy jej drzwiach...
    --
  3.  permalink
    And, bardzo mi przykro z powodu twojej sąsiadki:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    smutne...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Mi również And :confused:
    Byłam dzisiaj na targach pracy, no może tutaj coś się ruszy a swoją droga Aga mam nadzieję że dobra z Ciebie wróżka...
    Izunia no trochę wymiera ..... Lady nam zaniemówiła...
    ja też czasmi mam ochotę zabić tego mojego dzwońca ostatnio np dwa tygodnie przynosił mi pały z pracy domowej z matmy - zapomniał zapisać - no myślałam że szlag mnie trafi...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Zawsze jak zagladam tu to Was nie ma .... :cry:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    jestem,czekam z kolacja na M...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ja niby jestem... ale latam między dziećmi, kuchnią a pokojami :/
    Wiecie co jest najgorsze w śmierci? wytłumaczyć dzieciakom ...
    Panią Stasię oni lubili bardzo a ona ich, zawsze czekała przy drzwiach jak wracali z przedszkola z jakimś czyms dla nich (choćby po ciastku czy garści chrupek kukurydzianych) Typu - była bardzo chora czy była stara im nie wystarczają :/ Nie żyłam z nią szczególnie blisko ale pomimo że JA rozumiem to jednak jakoś tak dziwnie. Sąsiadki szwędaja się smętne temat nr 1 to jej podły syn który się nią nie zajął (chłop pracuje na 3 etaty buduje dom i 1000 innych rzeczy) ... bleeee Jest mi przykro ale z takiego bardziej ludzkiego pkt widzenia - kobieta była sama, i co z tego ze życie i zdrowie poświęciła dla dzieci i wnuków - teraz gdy potrzebowała pomocy nie miała jej :/

    Nie ważne - ludzie się rodzą i umierają - normalna kolej rzeczy
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Weronika miała wypadek dzisiaj :( biegła i grzmotła przy progu (może o próg) krzyk i płacz i masa krwi, byłam pewna że po zębach normalnie, a ona przygryzła język ale solidnie i dziwnie bo nie czubek czy boczek ale środek jęzorka :/ i teraz co chwilkę jest wrzask jak sobie czymś dotknie - po prostu widać że to ją boli :( Jest opuchnięty a ona ma i guza i zaczerwienioną brodę no i ten jęzorek :(
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    veve ,tez tak kiedys warge rozwalila M prawie zemdlal...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ja tez mam nieciekawa sytuacje z mama,w prawdzie ma tylko 57 lat,ale strasznie schorowana,siostra mi wyrzuca ,ze tu jestem i wszystko na jej glowie a ja ,moge zaprosic ja domnie,bo przeciez jak wròce do PL ...mama TU NIE CHCE BYC...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    And wiem cos o tym tlumaczeniu czym jest smierc i dlaczego przychodzi. niespelna miesiac temu przerabialismy to z Gabrysia po smierci wujka z ktorym ona byla baaaardzo zzyat... wystarczy chyba ze powiem ze czas go wspomina i mowi o nim 'moj ukochany wujaszek'

    a jesli idzie o upadek to moze daj jej jakies lody do possania? wiesz nawet odrobine zeby sobie jezyk ochlodzila
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    kurde ludzie to nie do konca maja wyczucie sytuacji. wlasnie odwiedzila nas kolezanka i zamiast delikatnie domofonem tylko piknac to nie nacisnela ze odegral melodyjke a pozniej jeszcze z dziecmi sie witac zaczela a na koniec mocno zdziwiona ze przeciez dopiero po 8 a my juz spimy??
    powiedzialam jej ze towarzysko zapraszam innym razem o bardziej cywilizowanej porze a teraz przepraszam ale dzieci mi obudzila... no to ciekawe ile przyjdzie sie z Krzyniem bujac ktory juz spal
  4.  permalink
    Czesc dziewczynki
    Jesteście?
    Co robicicie?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    JA ogladam tv,a M bawi sie Z VEVE...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ja podczytuję forum ale nic mi sie nie chce, nawet pisać
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    ANIA M ,NIE zlosc sie ,dla mnie 8 TO tez wczesna godzina na sp<anie...kobitka nie wiedziala...
  5.  permalink
    jemma- a co Ty taka ostatnio przybita jesteś?

    Ewa- dla mnie 20 to tez wczesna godzina, bo ja się kładę około północy. jednak Hania chodzi własnie ok 20 spać i wkurza mnie nawet jak ktoś do nas dzwoni po tej godzinie :devil: Ludzie nie maja wyobraźni
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    jeju ,ale pogoda do bani,wieje okropnie a jutro ma padac,odzwyczailam sie od takiej szarosci,zeby deprecha mnie nie dopadla...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    M Z VEVE ,bawia sie w gonianego na okolo boksu...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Jakieś takie wieczory mam ostatnio cięzkie. Ja nie wiem jak Ty wyrabiasz na chodzie do północy ;)
    Ewa Maksiu chodzi spac o 7 - to dopiero wczesnie, co? :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008 zmieniony
     permalink
    ja walcze z Krzysiem. ani mu w glowie spani. mezu znwou siedzi i sie uczy a mi uszy puchna juz od tego pojekiwania "mama"

    Aga dzwonic jak dzwonic niech sobie dzwonia i do jutra - przed 20 wyciszam wszystkie telefony i nie ma ze mna kontakty chyba ze zobacze ze mam nieodebrana to oddzwonie. jednak domofonu nie idzie wyciszyc :|
    ja tez spac chodze ok polnocy a jak czytam to 2-3rano wiec 20to wczesna pora ale nie dla dzieciow bo Gabrysia 6:45 wstaje do przedszkola a i Krzys przyzwyczajony wlasnie ok 20 zasypiac i dzieciak sie z rytmu wybija
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    JEMMA ,W PL inne klimaty,moja VEVE kladzie sie o 21.30 spi do 8 rano..o 19 ,TO ja jeszcze na podwòrku jestem...
  6.  permalink
    Ewa- a trafiaja Ci się takie depresje z prawdziwego zdarzenia?

    And- współczucia dla małej. Ugryziony język rzeczywiście cholernie boli. Dziś chyba jakiś taki szalony dzien- moje dziecko też dziś o mało nie przyprawioło mnie o zawał - ale nawet nie bedę mówiła czemu, bo az wstyd :shamed:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Póki nie chodziłam do pracy to też byłam na chodzie do północy; no ale wtedy pogłam sobie pospać do 10 - eh... :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    dobra spadam pogadac z M...PAPA do jutra...
  7.  permalink
    jestem i ja:)
    z Norwegii-tu pada deszcz ze sniegiem
    Loty(bo z przesiadka) Pietruszka zniósł dobrze troche porotestował przy zapinaniu go pasami ale dał rade za to ja...
    ja w czasie ladowania juz po przesiadce ryczałam z bólu tak mnie napier... ucho.A Piotrus cały drugi lot przespał
    dzisiaj nocka chyba bedzie do niczego bo po tych wrazeniach niespokojnie spi ale dałam mu viburcol
    Miło nas zaskoczyli pracownicy lotniska w Polsce-tak tak w POLSCE
    bylismy jedynymi pasazerami z dzieckiem -wszedzie bylismy odprawiani jako pierwsi,jechalismy osobnym autem do samolotu a nie autobusem ze wszystkimi i wsiadalismy pierwsi do samolotu
    Tutaj w domu u M jest fajnie dosyc(mamy zmywarke!!!) tylko wszedzxie panele zadnych dywanów czy cus wiec Pietruszka szoruje na czworakach o sie troche ślizga
    jak porobie fotki to wam przesle,dzisiaj jestem taka padnieta ze ide zaraz niuniu
    --
  8.  permalink
    jemma- to moze warto coś zrobić w tym temacie,żeby do pracy nie chodzić? ;) Wiesz- drugi macierzyński jest dłuższy ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    AGA ,wiesz takie konkretne nie,bo jak mi zle ,to szybciuyko do kumpel wydzwaniam i uciekam z domu,ale zauwazylam ze z biegiem lat b,tesknie do PL I to mnie troche przeraza...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    no to fajnie ciacho,ale pogody nie zazdroszcze...
  9.  permalink
    Ooo- Ciacho- super,że dolecieliście zdrowo, cało i że wspomnienia miłe:) Mam nadzieję,że się szybko zadomowicie :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    jesteeeeeeeeeeeeem
    Aniu no niezła ta koleżanka mnie to by bardzo wnerwiło.
    Faktycznie za dużo tu się nie dzieje, ale widze ze na rozpakowanych mam wiele zaległości
    Ja dzis byłam z Matim u ortopedy i okazało się ze trzeba iść do neurologa jeszcze.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ciacho powodzenia na obczyźnie i spokojnej nocy :)
  10.  permalink
    cześc Myszorko:)
    A dlaczego pediatra wysyła was do neurologa?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    No właśnie, o to samo miałam zapytać. Aga - znasz moje zdanie : model rodziny 2+1 i nie ma innej opcji
  11.  permalink
    dziekuje za wszytskie miłe słowa
    bede juz na bieżaco
    Własnie Myszorko co tam wypatrzył u Matiego ortopeda?
    --
  12.  permalink
    Oj jemma- ja juz Ci mówiłam,że ja miałam taki model przez 11 lat :) Nie, żebym Cie namawiała- ale nie zapieraj się :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    dziec padl a ja wpadam na ploty nim herbate dopije i zatone w ksiazce...

    Ciacho ciesze sie ze podroz szczesliwie minela. najwazniejsze ze cali i zdorwi jestescie no a Pietruszce pewnie chwile zajmie zeby sie przestawic

    Myszorko napisz co powiedzial ortopeda. tutaj albo na rozpakowanycj
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ciacho witaj na obczyźnie
    Ja sama poszłam z Matim do ortopedy bo zauwazylam ze jak chodzi czy biega to lewą nózkę stawia jakby w wojsku na spocznij. okazało się że ma koślawe nózki obie. teraz musze się umówic do neurologa bo wpływ na nózki i rozwój mięsni może miec wpływ długi poród, wczesne sprężynowanie, późne podnoszenie główki itd. jedyny plus że zaczął późno chodzic
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.