Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Nie ma to jak intuicja matki. To będzie Myszorka Wasza 1 wizyta u neurologa?
    Aga, mam w takim razie jeszcze jakieś 9,5 roku na zmianę decyzji ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Mała się obudziła z wrzaskiem i od kilku minut śpi i łka (wyje) w naszym łóżku :( do tego chyba jeszcze zęby jakieś idą bo przygryza paluszka bokiem dziaseł (5?) Idę się do niej przytulić bo nie mogę już słuchać tego jej zawodzenia :( Dobranoc dziewczyny
    --
  1.  permalink
    Myszorka- ale jakies zalecenia od ortopedy? Cwiczenia? Buty?
  2.  permalink
    Jemma- wiesz - nie pomysl sobie,że Ci wypominam wiek, ale młody urodził się gdy miałam 20lat :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Myszorko najwazniejsze ze wiecie jak trzeba zaczac z malym pracowac.
    czyli jednak dobrze ze tak ci trulam odnosnie lekarza... zobacz jednak pediatra nie miala totalnie racji jesli o kontrole chodzi... powiesz jej o tym???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Aga pierwsze musi być wizyta u neurologa, potem jak coś to wkładki i ćwiczenia. powiedział ze nie mam się martwić, ale nie lekcewazyc problemu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Myszorko a Mati dostal ile pkt przy urodzeniu? czy ten dlugi porod mial jakis wplywa na dotlenienie etc? bo wtedy z reguly wizyta neurologiczna jest rutynowo zalecana
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Aniu dzięki bardzo.
    Ortopeda nie skomentował tego że było tylko jedno usg, bo wyszlo dobrze a wina nie jest po stronie bioderek.
    Widzialam te wkładki, kawałek materiału i 110zł.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Aniu Matus dostał 10 punktów, jedynie na główke miałam zwracac uwagę bo przekręcał w jedna stronę ale szybko mu to minęło.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Myszorko no dobrze niech nie bedzie wina bioderek ale lekarka jesli badala malego to powinna zwrocic uwage na to jak on chodzi. a to ze wykoslawia nozki to moze byc skutek siadania pupa miedzy nogami do tylu wygietymi lub na lydkach
  3.  permalink
    Myszoorko- dobrze,że się wybrałas. Ja wiem,że niektórzy twierdzą,że chodzenie np do neurologa jest wymysłem współczesnych czasów iże kiedys z nami rodzice nie chodzili itp itd- ale ludzie chyba nie zdają sobie sprawy jak wielu kłopotów moga uniknac w przyszłości. I to wcale niedalekiejj- napięcie np moze być przyczyna kłopotów w nauce
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Aga wiesz czuje się winna że nie poszłam wcześniej, ale rozmawiałam z tyloma mamami z otoczenia i żadna nie byla u neurologa ani u ortopedy za wyjątkiem tego pierwszego badania. A chodzimy do róznych pediatrów.Jedyny pozytyw w tym że to bardziej kosmetyczne ćwiczenia.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Kurde coś mi się dzieje z dzieciem :/ płacz szloch i krzyk a do tego przed chwilką był pawik (kolacja i masa wody a nie piła :/) czy mogę dać jej czopka nurofenu?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    And mozesz. bedzie przeciwbolowy i troche ja uspokoi...

    Myszorko no ale jak zauwazylas na forum to wiekszosc z nas byla i u neurologa i u ortopedow baaa u olbrzymiej wiekszosci z nas taka wizyta ortopedyczna byla zalecana i to nie jednokrotna nawet jesli bylo wszystko w normie
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    And ale tylko Weronisia tak reaguje, czy reszta tez??
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Aniu ja wiem ale forum to cała PL,a dziewczyny to ze śląska
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Tylko ona :/ nie daje sobie zajrzeć w buzię więc nawet nie wiem czy to ten język jej dokucza czy zęby czy co :/ Pawik był 1 i narazie spokój ...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    And moze faktycznie ten język ją tak boli
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Myszorko dlatgo warto posluchac jakie sa zalecenia w innych czesciach kraju. ale fakt Lady Ty czy And nie mialyscie czegos takiego zalecanego...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    And - pawiowac to mogla z placzu wiec spokojnie...
    nurofen powinien pomoc
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Język ma opuchnięty :/ prawie całą prawą str jęzorka ale nie wiem jak daleko bo już nie daje sobie aż na tyle zajrzeć. Dałam jej eferalgan
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ps Nurofen sie przeterminował :/
    --
  4.  permalink
    And mój mały jak tak sie czasem z mega rykiem obudzi to tez dostaje nurofen w czopku bo po syropie zawsze pawiuje przy płaczu.po jakis 15 min zasypia jak juz czopek działa.jemu wychodza kolejne zabki wiec raz na jakis czas robi anm taki ecyrki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ciacho cieszę się, że dotarliście szczęśliwie na miejsce!
    Myszorka dobrze, że nie zbagatelizowałaś problemu, teraz będzie już dobrze.
    And współczuję przeżyć, oby Mała szybko zasnęła.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Dziki płacz chyba przeszedł ale siedzi i marudzi :( spać nie chce a do łóżeczka nie daje się włożyć - myślę że zaraz padnie Chyba ból zelżał. Nie chce jeść i pić i nie daje się dotykać ... chyba ten jęzorek jej dokucza :( Żadne z moich dzieci nie wymiotowało od płaczu ... Głupieje w takich sytuacjach :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Gabrysi do tej pory sie zdarza ze jak ryczy to od razu ja podbija i czesto gesto pawia uwalnia. z placzem tak jak z kaszlem - paw rzecz mozliwa.

    ja juz zmykam. chce jeszcze dzisiaj dokonczyc ksiazke wiec najwyzszy czas sie zamelinowac pod koldra z lektura w dloni
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2008
     permalink
    Ja się boję nawet ruszyć bo Myszek zasnął w moim łóżku na poduszkach do tego w poprzek :/ niech śpi! oby przeszło! Kurde pieprzone progi :/ nigdy ich nie lubiłam a dziś znienawidziłam wrrrrrrr
    Idę gdzieś przysiąść a do kompa Małża wpuszczam pa
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Buziaki z rańca
    Dzięki za słowa wsparcia, neurolog polecona przez ortopede ma same pozytywy w necie, wiec do skutku będę dzwonić
    Zajrze do Was wieczorkiem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Witam na kawie
    Noc minęła nawet spokojnie patrząc na zapowiadający ją wieczór. Wstawałam do małej kilka razy ale głaskanie po główce wystarczało. Teraz Niuńka jeszcze dosypia a ja jestem nieprzytomna :/
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Helloł
    Wczoraj moje dziecię nawet nie dalo sie przywitać a po 1,5 godzinie spania latał prawie 8 godzin zanim padł
    Teraz się chwilkę bawi a ja po kawkę i może troszke was nadrobię
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    hej kobitki,ale wieje szook ,ale slonecznie jest,za chwile idziemy zdiecie zrobic do CV,pewnie wyjde paskudnie,zupke juz gotuje...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    u nas noc stanowczo za krotka. nie udalo mi sie poczytac bo zasnelam a maz sie smial ze cos przez opowiadalam nawet :)
    Krzysko grasuje a ja mam w planach jakies szafkowe remanenty chociaz srednio mi sie chce... no i oczywiscie ksiazka mnie wola i lypie na mnie z biurka wiec nie wiem czy szafki nie poczekaja :D


    Hogatko roczkowe buziaki dla Hubertusa :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aniu dziekujemy a z tą książka to ja też czytam i zamiast cos konkretnego zrobić to ja tylko patrzę żeby znowu do niej usiąśc i wieczorem mam najwiecej czasu to potem rano bym spała bo jak zawsze noc za krótka
    --
  5.  permalink
    Hoguś- całuj swojego roczniaka od nas:crush: Życzymy dużo zdrówka i uśmiechu :flowers:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Hoga ja również życzę samych cudownych chwil i zdrówka dla Huberta pod te pierwsze urodzinki :flowers::rainbow::threesome:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aga, Izunia dziękujemy młody wycałowany.
    Ciacho o ty już na oczyźnie , czekamy na foteczki i relacje jak sie podoba pietruszce
    No wyszykowałam sie teraz wyszykuję młodego i zmykam do Abecadła a w drodze powrotnej torcik malutki młodemu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    cześć babole :*
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    moj dziec wlasnie padl a ja w koncu jem snaidanie. u nas dzisiaj w prawdzie slonka brak i wieje ale dosc cieplo bo 13 stopni wiec planuje sie troche spacernac. chociaz nie powiem... moglby mi ktos dzieci na troche zabrac zebym poczytala :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety!
    AniaM Hoga co czytacie?
    talka siemanko!
    And jak tam maleńka? z jęzorkiem oki?
    Hoga buziaki ogromne dla roczniaka :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    ooooooooo deszczyk przeleciał i już go nie ma :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Magg ja zaczytuje sie w ksiazkach COBENa. dal mnie rewelacja. lykam jedna po drugiej :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    ja też go bardzo lubię teraz chyba jakaś nowa wyszła tak?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    tylko niestety u mnie w wypożyczalni trzeba czekać rok
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    U mnie zimno szaro i deszczowo :/ Spacer jakiś muszę zaliczyć bo muszę jakieś jedzonko kupić a poza tym chce mi się kopytek z kapustą kiszoną i do tego np żeberka ... ale nie wiem czy mi się chce robić. Idę sobie do 2 pokoju poprasować troszkę

    Póki co Weronika biega po mieszkanku i łobuzuje, pakuje wszystko do buzi i kończy się to płaczem :/ To czerwone na jezyczku to właśnie miejsce zgryzienia i opuchnięcia wczoraj było bardziej
    http://28dni.pl/pictures/102208.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Magg najnowsza to w glebi lasu, extra jest, w 2 wieczory pochlonelam :)
    ja znalazlam taki kiosk "tania ksiazka" przy zakupie kilku sztuk placisz po 13zl tylko za nowki czyli tyle co na allegro :)
    moja sis chciala zeby jej kupic i podac przez kuzyna wiec akurat i ja korzystam :D no a pare sztuk pozyczyla mi kolezanka od swojej cioci. ja na biblioteke nie mam co liczyc. w kamienicy na wysokim pietrze ze stromymi schodami ze nie da rady wejsc z wozkiem na bank a i z dzieckiem na reku tez ciezko.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    biedny malutki jęzorek ucałuj ślicznotę :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    And - niezle sie mloda dziabnela. najwazniejsze ze dzisiaj juz ok


    btw Mary - w stanach juz wyszla kolejna ksiazka Cobena wiec streszczaj sie z ta w glebi lasu :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    No ale fajnie że masz taką tanią ksiązkę :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Ania ata poprzednia jaki miała tytuł pamiętasz?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Magg w kazdym miescie chyba cos takiego jest tylko trzeba poszukac. w warszawce macie przeciez te stoiska w hipermarketach, tam tez taniej ksiazki sa (przynajmniej w porownaniu z naszymi lokalnymi ksiegarniami).
    jak rozmawialam z tym faciem to powiedzial ze mnostwo pozycji moze zamowic ale kurier dopiero nastepnego dnia przywiezie wiec sadze ze to proceder na skale kraju :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.