Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    ostatnie 4 Cobena to
    Niewinny,Obiecaj mi,Aż śmierć nas rozłączy i W głębi lasu
    teraz czytam Jeden falszywy ruch.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    no to czytałam wszystkie bez ostatniej :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    nie czejkaj Aż śmierć nas... nie czytałam fajna?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Ja nie czytałam jeszcze książek Cobena, widze że polecacie to musze coś koniecznie połknąć!
    AND - ucałuj małą bidulkę!
    ciacho - super że tak się wami zajęli na polskim lotniski i że podoba się wam u tatusia!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Itek wyściskany i wycałowany... stracha wczoraj sie najadłam jakby to był mój pierwszy dzieć, ale jakbyście zobaczyły tą ilość krwi lejącą się z pyszczydła ... a potem ten pawik :/ Dziś jest ok - widać że jej przeszkadza i się uraża ale zjadła ładnie i kanapeczkę i jabłko - wiec nie jest źle :) Za to po czopku dzis jest 3 kupa (do dzis 1 na 2 dni)

    Mała znika do łoża swego spać a ja do 2 pokoju bo walczę z ciuszkami i Weroniki i Tosiaczka bo zaś sporo za małych na Itkę w szafce co wyłazi dopiero po założeniu bo wydaje się takie wielkie "na oko"
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Hmm to ja również muszę się wziąć za Cobena, skoro taki godny polecenia ;D
    U mnie straszne wietrzysko, ale pogoda słoneczna. Ależ głowa mnie boli i nic już się nie chce wrrr ...
    Magg a jak tam Tosiula?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Dobrze Izunia, szaleje :) teraz coś marudzi i zasnąć jej się nie chce :) a chłopaki śpią? Strasznie mi Franka morduje jak tylko go zobaczy to JAJA BUJU JAJA BUJU i tak w kółko aż ten od niej na dwór ucieka albo się w pokoju zamyka. A ona potrafi stanąć pod drzwiami i JAJO KYYYYYś (franka kolaga) i tak mu wyje
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    no wiesz co wchodzę do niej o ona A kuku i chowa się pod koc no spania to chyba nie będzie....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    No to fajnie to musi wyglądać :D
    Biedny Franio hihhii :P
    Moje właśnie zasnęły - jakieś 2h luzu, ale biorę się zaraz za obiad.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    No uffffffff śpi
    ja też za obiad się biorę
    ale u nas pięknie i jak ciepło otworzyłam aż balkon słonko praży bajka :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    tu tez slonce i cieplo,ale wieje tak ,ze glowe chce urwac,HOGA duzo zdròwka dla SYNKA...to ja tez rozglkadne sie ,za tymi ksiazkami,tylko ze czytac nie mam kiedy,bo w nocy to spie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Magg to w stolycy nie wieje dzisiaj huragan? :P
    Ewa u mnie właśnie też wiatr targa drzewami, że aż omal ich nie połamie ... Niech teraz wieje a na 1.11 niech uciśnie bo jedziemy jednak do teściów - jak się cieszę :DDD
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    hejka wpadłam do was na obiadek
    hoga sto lat dla Hubercika z okazji 1 urodzinek
    u mnie wieje ale piekna pogoda,chyba jest 18 stopni.
    tęsknie za pogaduchami z Wami no ale praca jest najważniejsza, postaram się wieczorkiem wpasc na coś mocniejszego może któras postawi
    A ja dzis jade za butami dla Matusia.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    dziewczyny bede buczec :cry::cry::cry:
    spadlam ze schodow z Krzysiem. Mlody caly i zdrowy bo padanie opanowalam do perfekcji ostatnio ale ja... noga tak boli ze wracalam z przedszkola z zacisnietymi zebami, troche spuchla wiec posmarowalam altacetem. plery tez poobijane...
    babki sprzatajace klatke schodowa myly czyms dziwnym chyba bo juz mokre nie wygladalo a bylo sliskie i sie rozjechalam... aaaauuuuaaaaa boooooooli :cry:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Jessuu Ania! Współczuję Ci ... Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało Wam, a Krzyś się nie przestraszył?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Krzys sie smial. on myslal ze to jakas zabawa chyba. dobrze ze te babki sprzatajace przylecialy to wozek mi zniosly bo bym rady nie dala. w drodze powrotnej tylko Krzysia wnosilam bo wozek


    a Coben jest swietny ale dla tych ktore lubia powiesci typowo sensacyjne. to nie jest ot taki zwykly kryminal ale porzadny thriller. odkrylam tego autora w wakacje ale dopiero teraz udalo mi sie zdobyc jego ksiazki - liczac 8 wlasnych i 7 pozyczonych to mam juz cala tworczosc wydana w PL. jeszcze w zadnej z 4 przeczytanych przeze mnie ksiazek nie odgadlam kto jest sprawca :confused: dzisiaj zaczynam polykac kolejna jego ksiazke :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Otworzyłam okna w domu i teraz marznę, a nie chce mi się ich zamknąć.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    A ja wyprasowałam kilka rzeczy ale zmęczyło mnie to trochę więc zakręciłam się po kuchni i piecze sie AniM zebrowe ciacho (zapach zaczyna powalać aż głodnieje!) Udało mi się powiesić 1 pranie i wstawić drugie. No i akurat Niuni się obudziła - jeszcze sie bawi w łóżeczku ale zaraz ją wyjmę - pięknie dzieć spał
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Już mi się cieplej zrobiło, bo eksperymentuję kulinarnie - smażę pierś z kurczaka pokawałkowaną na drobno w marynacie z ziół, musztardy i szemranej soli. Ciekawe, co mi wyjdzie...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    "szemranej soli" - hmmm o co chodzi? co to jest? bo naprawdę nie wiem :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    a ja dzisiaj pichcę schabik z pieczarkami w sosie pomidorowym i pieczone ziemniki mniaaaaammmm

    No ja Cobena czytam od dobrych 4 lat ale chyba 13 :shocked: nie przeczytalam nie pamiętam .... dziś kupiłam na allegro za 6 zł aż śmierć nas rozłączy ciekawe czy fajna...
    AniaM to miałaś wypadek dopiero żebyś tylko nogi nie skręciła !
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Izunia trochę wiało ale taki ciepły ten wiatr... teraz już ustał :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    dziewczyny kurde myslicie ze jak sie ketonalem wysmaruje to ten bol troche odejdzie? boli mnie poldupek ze sie tak wyraze i plery, noge zabandazowalam i dzieki temu lazic moge. skrecona nie jest bo kiedys to przerabialam i bylo znacznie gorzej...


    Magg - az smierc nas rozlaczy jest to zbior 19opowiadan roznych autorow. Cobena jest jedno 30stronnicowe tylko. aha wszystkich ksiazek Cobena wydanych w PL jest 15 (ja przeczytalam dopiero 4 i wlasnie przed godzina zaczelam 5 - Krotka pilka), moj maz sie smieje ze pozostale 10 to dla mnie gora 2 tygodnie a przyjaciolka twierdzi ze niepotrzebnie mi podrzucila tylko jedno nie mow nikomu bo teraz tylko mi czytanie w glowie a nie ploty :D musisz sobie sprawdzic LISTE i dzieki temu zobaczysz co czytalas a czego nie
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    dzięki AniaM a zadek koniecznie posmaruj a kością ogonową nie walnęłaś ja jak raz polecialam ze schodów na kość ogonową to 2 miesiące mnie bolało...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    dla kogoś kto ma dużo tuszu albo lubi czytać na monitorze tu są ebooki Cobena nie czytałam ale na razie czytam "pierdoły" by wieczory szybciej mijały
    Ps podmieniłam linka bo tamten był be - ten powinien działać
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    And - "szemrana sól" w rzeczywistości nazywa się "szarena sol", to taka bułgarska mieszanka przypraw, wbrew pozorom jej głównym składnikiem wcale nie jest sól. Przynajmniej nie w tej odmianie, którą ja mam.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą. Ania, kurcze - ale miałaś nieszczęsliwą "przygodę :/
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    hej kobitki,czekam na M,VEVE bawi sie na dywanie...ANULA ,DOBRZE ,ZE NIC NIE ZLAMALAS...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    ojjj jak tak bedzie to chyba na jutro sobie bede musiala zalatwic jakas pomoc bo nie wyobrazam sobie zeby zniesc Krzysia i wozek i do przedszkola skoczyc jak bede sie czula tak jak teraz. chcoiaz jest nadzieja ze po nocy minie...


    And ja sciagnelam z 4shared kiedys ze 3 ebooki ale niestety nie dla mnnie takie czytanie. ja czytam albo w kibelku albo nocami no a przeczytac na kompie wiecej niz 10stron na raz to juz dla mnie wyczyn jednak... szkoda mi wzroku - juz wole nie czytac.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    JA zawsze ksiazke,mialam w torebce i czytalam ,na przystanku w pociagu,wszedzie a teraz przy VEVE ,TO zaniedbalam czytanie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Jako ciekawostka horoskop dla urodzony w konkretnym dniu - i co sprawdza się w przypadku waszych dzieciaków? :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Jemma wlasnie przeczytalam o sobie okazuje też silne zamiłowanie do zbytku i komfortu, a zamiast pracy wytrwałej - woli użycie i przyjemności. (...) często jest egoistyczny, zmysłowy, zbyt popędliwy lub pospieszny. Lubuje się w spekulacjach i hazardzie, a serce jego dąży do użycia, rozkoszy i bogactwa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    aaaaaa sluchajcie - BURZA u mnie sie zaczyna!! blyska sie i grzmiec zaczelo :shocked::shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Po mnie tez nieco pojechali ;) - co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie wierzę w horoskopy , hehe :wink:
    Burza, no co ty :shocked:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    AniaM: ja czytam albo w kibelku albo nocami no a przeczytać na kompie wiecej niz 10stron na raz to juz dla mnie wyczyn jednak
    buhahaha Aniu dzięki za pocieszenie że to nie tylko ja tak!! W nocy i w kibelku:) Jak byłam dzieckiem siedziałam po nocy w oknie bo latarnia dawała jakieś światło :P za latarkę pod kołdrą nie raz mi się oberwało więc już potem nie ryzykowałam a jak Bacia zasnęła szłam do kibelka gdzie miałam zawsze schowaną książkę :P na kompie nie umiem czytać tzn wiadomo jak muszę to i 100str przeczytam ale jak nie to po co. Więc drukuję ale teraz mam zepsutą drukarkę :( ale dzieki temu drukowwaniu przeczytałam Coelha kilk apozycji :P i nie tylko
    --
  1.  permalink
    czesc dziewczyny
    Ania kobieto uważaj na siebie! mogłas sie połamac z Krzysiolinka ale swoją drogą co to za mycie schodów czymś po czym sie noga ślizga!
    mi dzien dzisiaj minął szybko ale nudno
    szukałam sklepu spozywczego i nie znalazłam dopiero jak M przyszedł to mnie zaprowadził.Kurde jakie ceny!!!!!!!!!!KOSMOS
    ide zaraz spac bo nie mam juz siły siedziec M mi zrobił taka fest jajecznice ze juz mi sie nie chce ruszyc nawet do łązienki
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Nie wierzę w horoskopy ale ten jakby jest o mnie :shocked: 98% to prawda :shocked:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    JEMMA ,chyba sie nie zgadza ,bo VEVE jak na razie zlosnica nie jest, i sama ladnie sie bawi...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Ciacho na razie to sie musisz przestawic z liczeniem - trzeba zaczac przeliczac ceny na zarobki. pamietam ze ja na poczatku w stanach tez liczylam na zlotowki ale pozniej przeliczalam juz na dniowki :D

    Jemma no ale u mnie to co oni napisali to w duzej mierze prawda :D
    a burza - pare blyskow, kilka porzadnych uderzen i ucichlo... nawet moja babcia mowi ze nie pamieta burzy o tej porze roku a swoje przezyla
  2.  permalink
    Aniu mówisz tak jak mój M bo on tez sie własnie takprzestawił.powiem Wam tak-ser w plasterkach kosztował ok 26 NOK czyli jakies 13 zł dla mnie to duzo ale dla nich to przeciez nie jest kosmos
    Pampersy maja tanie bo kosztuja tyle co u nas
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Kurcze dziewczyny czy tylko ja nie widze tam swojej daty urodzenia czyli 16 czerwiec?????? Ślepa jestem czy co???
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Iwa musisz wpisac cyfre a miesiac wybrac z listy :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Ciacho no to jak przeliczysz pampki na zarobki to ci wyjdzie ze taniej niz w PL jest :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    he ,tez patrzylam i IWA ,TWOJEJ DATY nie widze....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Fakt nie wyświetla :P Ale to znaczy Iwa ze jesteś jaka jesteś :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    IWA widac slow im zabraklo i 16.06 nie przewiduja bo co by mieli napisac... bo to zla kobieta byla? :D :D :D
    15 i 17czerwca sa wiec widac ciebie wyjeli z katalogu ::P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Hihihihihihi - ja poprostu jestem nie do opisania, w słowa nie da się ubrac mojego charakteru itd. ! Hihihihihi! ;))))):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Dobranoc Kobietki - zmeczenie wzięło u mnie górę i mam ciężką głowę więc szybko do wanny i do łóżka i oby o 7 wstać!
    Aniu ciacho mniam - takie właśnie jak pamiętam ze smarkatych lat :)
    --
  3.  permalink
    cZEŚC DZIEWCZYNKI
    Ania- niech Roberto masuje obolałe częsci. Ma okazję się wykazac ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    And no bo to jest baaaardzo stary przepis, z kajecika mojej Babci

    Aga on to niech sie lepiej nie zbliza. ja nawet jak mocniej odetchne to mnie boli a co tu mowic o jakis innych uniesieniach :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.