Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Wow- Jemma - super ten horoskop :) Normalnie zaczynam od dzisiaj wierzyć w horoskopy :D

    To o mnie :Zdolny, wymowny - potrafi doskonale prowadzić konwersację, popisywać się swymi umiejętnościami, olśniewać innych i błyszczeć w świecie. W towarzystwie jest bardzo sympatyczny i rozwesela swe otoczenie. Posiada umiejętność fascynowania innych i przyciągania przyjaciół. Dobry z niego towarzysz, kompan, przyjaciel, sąsiad.

    To o hani:Uczucia jego są bardzo gorące, a umysł jasny, uzdolniony niezwykle. Dziecka dziś urodzonego nie należy drażnić ani też poniżać, lecz trzeba wszelkimi siłami dążyć do rozwinięcia jego wielkich wrodzonych zdolności, aby mogło się wznieść ponad przeciętne normy ludzkości - do czego posiada wszelkie dane


    :swingin:
  2.  permalink
    Iwa- a mi się otworzył Twój horoskop :tooth:
    W skrócie- leniwa, mało zdolna, przemadrzała i niemiła :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Hihihihihihihi! nieźle aga, nieźle
    Dzięki za wklejenie , chciałam, żeby wszyscy o tym wiedzieli! Hihihihihi!
    :bigsmile::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Ulala ależ dowiedziałam się ciekawych rzeczy o sobie :P

    "(...)Jest to człowiek o charakterze dość dziwnym i nieczęsto spotykanym. Chociaż znajduje się pośród ludzi - jest im nieraz obcy -żyje jakby we własnym swoim świecie myślowym i okazuje lekceważenie dla uznania i sławy. Stały, wytrwały, bardzo odważny, okazuje w życiu wielką aktywność i rozwija znaczną ekspansję. Nieco szorstki w swym zachowaniu, dąży do oddzielenia się od innych. Natura jego jest wyniosła i dumna. Chociaż na ogół prawy - jest to charakter marsowy, nie cofający się przed użyciem siły. Dąży on do zapewnienia sobie słuszności w życiu nie tyle przez własne zasługi i pracę, co przez zręczne wykorzystanie okoliczności a także i użycie przemocy (...) przejawia instynkty niszczycielskie!"

    Ale bzdury :DDD
  3.  permalink
    :cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    matko i corko!!!! Iza toc Ciebie strach sie bac :)
    ale z ta wytrwaloscia przynajmniej nie sklamali :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aniu no to akurat prawda :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    U mnie zaczęło sie dobrze "Jest to miłosierny, współczujący, chętny do pomocy człowiek. Aby czuł się zupełnie dobrze - musi mieć dookoła siebie sympatyczną atmosferę. Wesoły, dowcipny, lubi wszelkie nowe pomysły..." ale potem było już tylko gorzej:
    - ugania się za przyjemnościami
    - jest wrażliwy na pochlebstwa
    - nie odznacza się zbyt wielkimi ambicjami
    - przekonany o swym powodzeniu - łatwo poddaje się entuzjazmowi
    - egoizm
    Oczywiście wszystko nieprawda :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Hihihihihi! JEMMA - czyżby?????? Hhihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    a ja mysle ze kazdy jednak w jakims tam stopniu troche jest egoista. a co zlego w tym ze czlowiek ugania sie za przyjemnosciami?? ja tam uwielbiam przyjemnosci i te male i te wieksze i wcaaaale tego nigdy nie ukrywalam
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    No na pewno. Pewnie i jestem zadufaną w sobie kokietką i egoistką, bez żadnych ambicji, ale najwazniejszę, że nie zdaję sobie z tego sprawy :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Jemma to uganianie się za przyjemnościami zapomnieli mi dopisać :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Nie uwierzycie, ale tutaj też nie ma 16 czerwca????????????????????????????????????????????????????????
    HOROSKOP
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    ambicje masz inaczej bys nie zaczela studiowac :D

    Iza przybij piatke :D
  4.  permalink
    No prosze - same hedonistki się spotkały. :D A na codzien takie mamuśki przykładne....

    Iwa w tym horoskopie który podałas u mnie jest 16 czerwca. przeczytać Ci? ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Nie prawda - zaczęłam bo musiałam; nie zbyt to ambitne skończyć studia 10 lat po maturze :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma no ja cie prosze... ja skonczylam rok temu i co?? i mam satysfakcje :P
    co to za sztuka zrobic magistra jak sie jest samemu sobie panem. prawdziwe wyzwanie to zrobic go przy domu dzieciach mezu i pracy zawodowje :D takze pamietaj o tym :D
    a jak bede miala kase to jeszcze pojde na podyplomowke za pare lat :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    może w czerwcu 2010 tez poczuję satysfakcję ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aga ja nie pisałam aby brać ze mnie przykładu, z resztą która by chciała załapać się na promocję jak ja i dostać 2pack :rolling:
    Przeczytaj!
  5.  permalink
    Hmmm- wiecie co... A wg mnie to studia niewiele maja wspólnego z ambicją. Trzeba je skonczyć i tyle. To dziś chyba minium.

    Ja uwazam,że wcale nie jestem ambitna - jedynie co to może uparta.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    No dobra dziewczyny zmykam na dr Housa i do łóżeczka!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aga ale upor czesto idzie z ambicja w parze...
    wiesz w sumie jestes ambitna bo osiagasz swoje zamierzenia. chociazby teraz z tym domem
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aga zobacz jaka ja jestem ambitna i uparta - chciałam dziecko a mam dwa buhahahaaa :DDD
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    I znowu wszystko rozchodzi się o bliźniaki :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Zapomniałam dopisać za jednym podejściem!
  6.  permalink
    eee- myslisz,że to ambicja? Cos Ty- ja jestem z natury leniem- a ambitni to pracowici ludzie.
    Jedynie jak sobie cos wymyslę i w głowie poukładam to tak musi być i koniec. Wiesz.. Potęga podświadomosci :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    nic to ja uciekam zatopic sie w knidze i przy okazji sprobowac znalezc jakies miejsce dla mojego obolalego odwloku... teraz to nawet ten nienaruszony bochenek mnie boli od siedzenia i jak to mawia Lady (hop hop gdzie jestes???!!!???) klachania :D :D :D
  7.  permalink
    Widziśz Izunia - Ty poswiadomie dazysz do podwójnego szcescia. Nie zapominaj o tym :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    O kurcze własnie mi przypomniałaś, że miałam poszukać i nabyć tą lekturkę! :bigsmile:
    Teraz już zmykam na dobre, M wrócił z treningu!:wink:
    --
  8.  permalink
    Ja tez lece bo monsz chodzi i chrząka. Cuś widac chce ;) papapap- kolorowych snów dziewczynki
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    No ja tez zmykam. Posiedziałabym jeszcze ale mna pewno jutro rano bym żałowała :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aga podświadomie powiadasz, może coś w tym jest :D
    Dobranoc.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    Aniu biedna jestes taka potłuczona. Ja pamietam jak sis zjechala ze schodow w zime, chcieli jej tyłek dac do gipsu, bo miała coś z kościa ogonową.
    A ja ogladam londynczykow z neta
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 30th 2008
     permalink
    A ja oglądam "dziewiąte wrota"
    Znów się naoglądam dziwnych rzeczy i będę bała się zasnąć
    A dziś do obrony przed złymi myślami tylko Szyneczek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    dopiero niedawno weekend sie skonczyl a dzisiaj znwou piatek. w prawdzie jakos 2 kolejne dni nie nastawiaja mnie optymistycznie ale przynajmniej bedzie rodzinnie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    a tak w ogole to dzisiaj Halloween. nie jestem zwolenniczka obchodzenia tego swieta w PL w calej okazalosci ale w ramach nauczania jezyka angielskiego wszystkie swieta wprowadzalam dzieciakom. co roku robilam z dzieciakami na lekcji robilismy dynie i odlotowe makijaze. inne klasy moim grupom zazdroscily bo bezkarnie latali po szkole wymalowani. nie powiem dyra pierwszego roku mojej pracy miala z lekka dziwna mine ale w koncu bardzo jej sie spodobala inicjatywa - co roku dynia trafiala do niej do gabinetu, do pokoju nauczycielskiego i do niektorych nauczycielek :) uczniowie mieli frajde a zreszta ja tez :)


    ds
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Aniu no super dynia, a jak się czujesz??
    ja wczoraj nic nie kupiłam a chciałam kombinezon i buciki, jedynie było coś fajnego w smyku a cena 150zl, buty nawet bym kupiła w deichmanie cena 120.
    Po ile u Was jest marquita i tup tup bo jak się pytalam to 200zł za 2 cz.kombinezon.
    jade dziś na miasto do siebie, u mnie są niedrogie kombinezony bo okolo 80zl ale nie wiem jaka firma
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    A jedyny plus ze kupiłam sobie torebke w CCC, chociaz mąż się smieje ze wielkością to mu chlebak przypomina :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Myszorka no wiesz bywalo lepiej ale i tak uwazam ze jak na taki upadek to jest git :)
    buty z elefanten niestety tyle kosztuja ale to i tak taniej niz Bartki. a mariquite przymierz w sklepie i kup na allegro :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    W CCC jest tania marka butów Gufo - dla dzieci. Czytałam o niej dobre opinie.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Zaspałam :/ Po raz pierwszy w tym roku szkolnym moje dzieci spóźniły się do szkoły przez moje zaspanie wrrrr. Wieczorem zasnęłam błyskiem, ale około 1,30 obudziłam sie na siusiu i nie spałam do blisko 4 :/ Nawet budzików nie słyszałam :(
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    A tak w ogóle witam piątkowo :)
    --
  9.  permalink
    Cześć dziewczynki.

    NR - ja o gufo mam odmienne zdanie. To buty z plastiku - moze wyglądają ładnie- ale w chodzeniu są porażką
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    HEJ kobitki,M ma dzis wolne i rozpieszcza VENERE, pojedziemy pòzniej po jakies buty ,pewnie wydamy z 50 euro uffff...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    ja ogladalam sandaly gufo i moim zdaniem mialy podeszwy bardzo twarde, nie uginaly sie tak jak potrzeba. wzielam wtedy deichmanowskie bobbi czy jakos tak
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    ogladam pytania na sniadanie,na 2 ,ponoc grudzien ma byc mrozny,ale ladny to fajnie...w PL..
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    dziś halloween ;>
    buźka babole :*
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ja ostatnio przymierzałam Weronice wszystkie kapcie i sandałki jakie są w domu w jej rozmiarze i z moich obserwacji najswobodniej i najwygodniej chodzi się jej w sandałach. W kapciuszkach jakoś dziwnie i inaczej stawia nóżki
    --
  10.  permalink
    And- no ja tu jakiś czas temu pisałam,że mi ortopeda powiedział,żeby po domu Hania chodziła w sandałach. No i chodzi :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    JADE na poczte wyslac mamie zdiecia...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.