Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ania Julka do końca nie może mieć profilowaną wkładkę bo wzgórek od wewnętrznej strony uwydatnia jej wadę wypychając kolanka na boki.... powinna mieć wzniesienie jak na jej wadę przystało od zewnętrznej strony aby kolanka korygowały się do środka....

    Bartek mocno jest przereklamowany.... mam sandały na które spojrzał lekarz i skrytykował!!! Befado też żadna rewelacja ale do chodzenia po mieszkaniu do tej pory najlepiej pasują na nóżkę Julki
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Julka to istna terrorystka wrrr bałaganiara wrrr, krzykacz wrrr i kochane moje dziecko :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    dobija mnie nocnym wstawaniem i bardzo często ostatnio płacze i nie wiem dlaczego.... :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    a u nas lekarz ogldal elefanten i powiedzial ze ten model ktory mamy jest idealny. no ale wiadomo co dziec to inne potrzebty


    booooshhh laski jak mi sie po Gabe nie chce isc!!!! moglby sie chociaz ktos napatoczyc zeby wozek mi zniesc bo pomijam ze 2 razy bede szla to jeszcze nie bardzaj pewnie sie czuje na dlugie lazienie i to po schodach
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Młody zasypia więc mam chwilke na przywitanie
    Ja czytam teraz Jane Austen :Emma, zamówiłam ze świata książki całą subskrypcję
    Horoskop ciekawy najlepszy kawałek to ten gdzie mówią o wiele zamążpójściu no ja juz po raz drugi ale szczerze 3 raz nie zamierzam
    Juz byłam z młodym na rynku, zakupiłam kwiaty, znicze, starszemu skarpety i ogólne zakupy bo w lodówce to już tylko swiatło dominowało. Potem młody jeszcze poganiał i teraz czas na drugą kawkę
    --
  1.  permalink
    Lady- no Bartek ma kilka trefnych modeli- ale jak sie trochę poczyta o dobrych butach to można wybrać takie, które są ok :)

    A co do szmacianych butów- mi ortopeda powiedział,ze butki z materiału typu befado sa świetne- ale dopiero po 3 r.ż U roczniaków , które maja choć najmniejsza wadę stóp bardzo szybko przyjmuja kształt sópki i pogłębiaja wadę.
    MOze ecco kup? Do ecco chyba zaden otropeda się nie przyczepi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ania jeśli nie ma problemów z nóżkami to OK ale jeśli jest wada taka np jak u Julki to już nie każde buty będą odpowiednie....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Ania zobacz sobie SZPOTAWOŚĆ
    Wady postawy
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    ja kupilam dzis takie,oczywisciu tu nie PL I mrozòw nie ma,nie byly nawt dogie 40 euro...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Z okazji halloween
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ewa śliczniutkie :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    wlkadka skòrzana profilowana i wysokie ,jak na adidasy...
  2.  permalink
    własnie Ewa fajne te buty u nas tez jest Primigi powiedz mi jak to jest w e Włoszech to jest popularna marka obuwia?
    --
  3.  permalink
    Norwegia mnie rozpieszcza pogodowo-znów słonecznie i bez wiatru i deszczu.Byłam juz w sklepie ogarnełam troche mieszkanie,Pietruszka śpi.
    Mały w nocy chyba jeszcze przezywa bo budzi mi sie z płaczem i nie wiem co jest grane,czyżby zęby? ja twierdze ze przezycia z dnia mu w nocy spać nie daja-nowe miejsce nowi ludzie brak zabawek:/
    Mam nadzieje ze M wróci dzis o 15 i pojedziemy mu zakupic chociaz ze dwa autka i jakies klocki
    Kupiłam tu dzis pampersy ale nie było innych tylko te wkłądane jak majtki-a co tam wypróbujrmu tylko z tyłu jest taka jakby nalepka czy cos i nie wiem do czego to jest,wiecie o co chodzi?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ciacho nie wiem ja uzywam tych lets go pampersów ale tu sa obrazki z przodu i z tyłu i nie ma zadnej naklejki
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    CIACHO ,nie znam tej marki ,ale babka polecala ,jest ona tansza od chicco,albo falcotto,te sa super,pochodzi to zobacze na razie nie moge ci nic powiedziec,ale wejdz sobie na ich strone i poczxytaj...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    piękna jesień dziś za oknem ;)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    a ja mam pogode ,do bani...
  4.  permalink
    U mnie tak ślicznie na dworze, ze az szkoda w biurze siedzieć...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    No własnie - to tak jak u mnie. Ja juz nie moge się skupić na pracy i boję cię coby głupot nie narobić w systemie! Chcę do domku! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    u nas też.. słoneczko pięknie świeci :))) achhh ;p
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    A ja się właśnie wściekłam niesamowicie :/ Moja matka z bratem mieszkają około 10min od cmentarza a nawet i bliżej tylko że urwa mać mój brat "nie ma czasu" a matka nie jest w stanie isć posprzątać grobów :/ Czyli finał taki że czekam aż Ania wróci ze szkoły i idę z nią na cmentarz bo pewnie pomniki zielone :/ (groby są pod pięknymi brzozami) Aż mi się ze złości płakać zachciało bo co rok jest podobnie :/ im nie po drodze tylko ja mam i blisko i warunki :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Hoga :DDD
    And to przykre, ale dobrze, że Ania Ci pomoże.
  5.  permalink
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    deeeebilll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Jesu Aga nie dokończyłam oglądać bo zagotowało się we mnie - debil? Ja bym nazwała skurw... :devil::devil::devil:
    Nie mogę na takie rzeczy patrzeć! Ciekawe czy to nie jest jakoś przerobione - boshe jacy ludzie są popierd... :cry:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    ale żałosne :/
    --
  6.  permalink
    po waszych komentarzach zdecydowałam sie nie otwierac linka
    za miekka jestem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ja pier... pojebaniec :/ sory zagotowało sie we mnie Normalnie sukinsyna bym potraktowała tak samo tym bardziej ze widać że dzieć sie nie boi czyli to nie jednorazowe i on nim tak "rzuca" już długo... no kretyn normalnie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Izuń ona nie bedzie miała innego wyjścia jak iść ze mną i mi pomóc :/ Andrzej bedzie musiał iść po Gabi do przedszkola i tak z Kubą i Itką. Nie widzę sensu by z dzieckiem i wózkiem iść bo mamy 1 grób gdzie nie da sie wjechać wózkiem, poza tym Weronika nie wysiedzi a z 2 str po cholerę mi tam dzieci które będą się plątały pod nogami chcąc pomóc :/ Mojego braciszka nie ma w domy bo by chociaż ciepłą wodę przyniósł do umycia pomnika - ja ode mnie choćbym wzięła wrzątek to doniosę zimną jest za daleko a autobus jeżdzi tylko 1 więc przeładowany jest na maxa i nawet na niego nie idę :/
    Dobra mobilizuję się i ustalam jakiś plan działania ale chyba po raz pierwszy powiem i mojej matce i rodzince co o tym myślę bo do mnie fochy mieć jest najłatwiej :/
    --
  7.  permalink
    And- a to nie lepiej ,żeby Andrzej z Ania poszli umyć ten pomnik a Ty do przedszkola? To chyba nie jest wskazane,żebyś z takim brzuchem szorowała pomniki
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Aga wiesz może i by to zrobili tylko pytanie - jak? jutro bym się wściekała że odwalili chałę :/ Poza tym 1 pomnik składa sie z 2 części a środek jest pusty tzn jest wypełniony ziemią krzyż i tam trzeba będzie coś zrobić - albo posadzić jakieś kwiatki (wątpie by te co ostatnio wsadzałam przetrwały) albo wyłożyć igiełkami - on tego nie zrobi pewnie "po mojemu" :/
    Jestem tylko wściekła na samą siebie że wczoraj nie zadzwoniłam do brata tak jak myślałam by zrobić. Wówczas bym na spokojnie powoli to zrobiła a nie dziś w ostatniej chwili gdzie są tłumy już na cmentarzu. Tylko że prawie co roku sie łudzę że moja matka nie nawali :/ wrrrrrrrrr stara a durna :/
    --
  8.  permalink
    Jak zrobi tak zrobi. And- nie ma ludzi niezastąpionych-daj mu szansę.Może zrobi nie "po Twojemu" ale nie zakładaj z góry,że gorzej.
    Zresztą uważam,że sam powinien zaproponowac,że Cię wyręczy. Dziewczyno- niech się ruszy ten facet:confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Aga to odrębna "bajka" nie na forum ... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    And a ja bym nie poszła i nie robiła chocbym miała potem na taki nie uprzatniety grób iśc i na dodatek taka spiewkę by ode mnie reszta usłyszała jak ich mało
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    a ja juz po spacerach. zmarzlam z deka bo mimo ze ladnie slonko swiecie to jest tylko 7 stopni.
    pierwszy raz zalozylam dzisiaj Krzysiowi rekawiczki zeby dzieciak mi nie umarzl no a jutro jak tak bedzie to chyba cieplejsza kurtke wyciagne idac na groby.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Aga obejrzalam ten film co zlinkowalas i ciary mnie przeszly.... debil to chyba za delikatne okreslenie na tego facia. i to biedne dziecko pod koniec ktore nie dalo rady stac na wlasnych nozkach... jedyna nadzieja ze ktos to dobrze zmontowal i te piruety wyczynial z lalka a nie z zywa istota.

    And a moze niech oni ida grob umyc i jak wroca to ty pojdziesz i tylko zielone powtykasz? jest zimno to raz a daw to przeciazac sie nie powinnas zwlaszcza w koncowce. daj dziecku te kilka tyg jeszcze dosiedziec

    Iza a ty penwie sie pakujesz, bezpiecznej podrozy jakbysmy sie nie zgadaly

    Biedronka - jak ida lekcje plywania? naipsz co Julka juz potrafi robic bom bardzo ciekawa :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Ten film masakra - czekałam w którym momencie facetowi zostaną rączki dziecka w dłoniach :confused:

    My dzisiaj byliśmy u MM dziadków na STarych Powązkach i u mojego dziadka na Wojskowych. Jutro w planie babcia - jeszcze nie zdecydowaliśmy czy jego czy moja.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    a tu przeszla grupa dzieciaczkòw,przebierancòw ,wiec posypaly sie cukierki z balkonòw...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Właśnie wróciłam. Ania mi bardzo pomogła a mi chyba nerwy dodały sił. Pomnik nie jest super wyszorowany bo jest nadal zielony ale widać że sprzątnięty... Nie będę już kląć bo nie mam na to sił, ale zadzwoniłam do mojego brata pytam gdzie jesteś - u dziewczyny - przyjdź mi pomóc - pier*** cmentarz ..... ręce nogi i nie wiem co jeszcze mi opadło puściłam mu wiązkę i się rozłączyłam :/ Mój wujek był na grobie swoich rodziców (moich dziadków) i dziadka gdzie jest wysprzątane itd ale na grób (pomnik) swojego szwagra (mojego Ojca) i dziadków nie poszedł i nic nie zrobił nawet żadnej świeczki nie było poza tymi co my stawialiśmy... Ze złości i bezsilności się rozpłakałam :/
    Już wracając do domku spotkałam teścia zaproponował że nas odwiezie więc zabrałam mu kluczyki i posiedziałam w aucie gdzie dopiero nerwy mi puściły :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Biorę mg i nospę i idę do łóżka może jak odpocznę chwilkę będę miała siły się umyć póki co nie chce mi się a teraz jak posiedziałam trochę odczuwam kręgosłup :/ najbardziej jestem wykończona psychicznie i od tej strony brak mi sił
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    AND KOBITO,oszczedzaj sie,ja tak bym sie nie zarabiala w twoim stanie...
  9.  permalink
    witam wieczornie
    M mnie zabrał do centru, handlowego...chyba żeby mnie poszczuc:/
    kupilismy małemu dwie zabawki fisher price bo innych dla chłopców UWAGA tańszych nie znaleźliśmy i tak moje dziecie ma dwie firmowe zabawki.był padniety i sie nimi nie bawił
    --
  10.  permalink
    Ciasteczko- masz szansę pobyc sobie kobietą luksusową z luksusowym dzieciem ;) Co Ci szkodzi od czasu do czasu;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008 zmieniony
     permalink
    And sorki ze zapytam ale kiedy ostatni raz pomnik byl myty ze az zzielenial? u nas groby szoruje sie przynajmniej 2 razy w roku. najpierw po zimie a pozniej pod koneic wrzesnia i wtedy przed wszystkicmi swietymi wystarczy porzadnie przetrzec. zrezsta szkoda ze zostawilas to tak na ostatnia chwile bo moze znalazlabys kogos do pomocy. mam nadzieje ze na maluchu Twoj dzisiejszy wysilek sie nie odbije

    CIacho no bo to chyba fenomen PL ze fisher price jest taki drogi. w stanach jest tani nawet na nasze przeliczajac, w holandii kolezanka mowial ze tez zaden majatek... no ale coooooz u nas wszystko co ma metke kosztuje krocie :((
  11.  permalink
    Aga własnie chyba sobie pobede:))) Jutro zamierzam isc kupic małemu jakas butelke bo jedyna do herbaty któa wziełam mi pękła.Ale dzieciaki tutaj maja fajne smoczki jak znade to tez mu kupie taki .jutro moze w plener pójde porobie fotki pokaze Wam nasza okolice w końcu.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą!
    aga - czy o tej ksiązce kiedyś pisałaś???
    --
  12.  permalink
    No ciacho- foty koniecznie ;)
    Iwa- tak- o tej
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2008
     permalink
    IWA kiedys ja mialam jako ebook ale oczywiscie skasowalam ale na necie gdzies lata :P

    Ciacho - jak szalec to szalec :D czy wy za te pol roku to do PL wracacie na stale juz wszyscy razem?? a co z opieka zdrowotna dla Ciebie i Piotrusia?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.