Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2008
     permalink
    a my dzisaij kolejny dzien rodzinnego zasiadu zaliczylismy a wczesniej 3 godz na grobach na 3 roznych cmentarzach. wrocilismy przemarzniecie bo nie dosc ze tylko 7 stopni w porywach (tak ok 13tej wiec samo poludnie) to jeszcze straszne mgly i az wilgoc czuc bylo. jak wczoraj bylo pieknie i 18stopni tak dzisiaj zimnica. nawet ja ktora zmarzlakiem nie jestem marzylam o rekawiczkach i cieplej herbacie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 2nd 2008
     permalink
    to Ja chyba dzisiaj mogłam się cieszyć tak samo jak wczoraj z pięknej pogody :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Witajcie ranną porą
    Czekam na M i lecę do laboratorium - nie chce mi się :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    AGA ,ja nie lubie meczyc sie jak nie musze,a basenu nie lubie,wiec po co sie vzmuszac ,jak M plywa z VEVE ,CHETNIE.Ogòlnie staram sie nie meczyc ,wiec "oszczedzac" sie,nie mòwie o sprcie ,gdzie tez fizycznie meczysz sie ,ale to przyjemnosc.Mnie np,mecza zakupy spozywcze w hipermarketach,w piatki i soboty a w zwykly dzien,bardzo lubie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    tak organizuje dnie,zeby nie byc zarobiona,zobaczysz na starosc wysilek zza mlodu sie odezwie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    DZIEN DOBEREK,MILEGO DNIA...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Witajcie w nowym tygodniu :smile:

    Ledwo się dzisiaj z łóżka zwlekłam. Eksperyment dzisiaj robię - ubrałam syna na biało. Ciekawe, jak długo taki pozostanie. Pewnie do obiadu.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    NR ha ha ha u mnie to kwestia 5 minut i Julka będąc w domu nie będzie biała.... to mały szkudnik :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    JA mam jedne rajtki ,biala tak na wyjscie ,dokladnie 5 minut...i czarne...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    EWA moja mama całe życie swoje pracuje jak wół i powiem szczerze, że nawet teraz w wieku 65lat nie daję jej rady a wygląda super jak na swój wiek... chciałabym mieć taką kondycję i tak wyglądać jak ona w jej wieku!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Ja dzisiaj od 7 rano na nogach - Julka nie dała pospać...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    LADY ,Mmoja tesciowa podbnie ,natomiast moja mama ,57 lat a zmeczona zyciem okropnie,cale zycie dom praca i tak w kolo,zero przyjemnosci a teraz schorowana,moze dlatego ,staram sie uwazac na siebie ,bo nie chce tak skonczyc...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    ewa moja mama od dziecka była mamą dla swoich dzieci, opiekowała się domem i tylko pracowała - wczoraj jeszcze wspominała, że ma o to żal do swojej mamy bo jej życie to od młodych lat praca i tylko praca! Jest też schorowana nie powiem ale ma wiele radości w sobie i uśmiechu i może dlatego tak dobrze wygląda i ma tyle siły w sobie bo ma ten uśmiech. Niedawno lekarka na krio terapii pytała się mnie przy pomiarze ciśnienia czy mama zawsze taka wesoła :) było mi bardzo miło :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    wg mnie wszystko tkwi w genach
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    no tak w genach,na szczescie ,wiekszosc mam po tatku...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    ewa hi hi hi to czym ty się przejmujesz? :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    dmucham,na zime...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    hi hi hi oj tez bym tak chciała ale gdybym u mnie pewnych rzeczy nie zrobiła sama to same się nie zrobią a mój M kicha je.... wrrr
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    buziaki babolki :*
    u nas za oknem brzydko, ale nie pada, a to się liczy ;)
    dziś do lekaaarza :((
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    czesc baby. to jak pora na druga kawke?
    ja jeszcze do pierwszej nie dotarlam. jakos nie mam weny snaidaniowej po weekendowym obzarstwie u mamuski :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Ania oooo jesteś mam pytanie... może będziesz umiała mi poradzić
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    czy na opryszczkę oxycort pomoże ??? wrrr ale mnie pryszcze dopadły jak mało kiedy od porodu i do tego opryszczka buuu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Lady posmaruj pasta do zebow moze na poczatek
    ja uzywalam zawsze sonol lub hascovir. kupilam te plastry compeed ale dla mnie to przereklamowane dziadostwo
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    siedzę z oxycortem na wardze na razie .... mam jeszcze advantan i coś sterydowego robionego :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    w sumie oxycort dziala antybakteryjnie i przeciwzapalnie wiec moze akurat zadziala...

    moj syn juz sie wyspal (drzemka poranna) wiec trzeba ruszyc zadek i porobic cos konstruktywnego wspolnie :)
    milego dnia
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    A ja nie jadłam śniadania jeszcze, bo nie mam nic na śniadanie :confused: Myślałam, że munż w drodze z pracy kupi chociaż kilka bułek, a on beztrosko przyjechał do domu, zjadł resztkę chleba, pokłócił się ze mną i zasnął...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Nie ma to jak kawa :) Mniaaaaaaaaam Nienawidzę robić badań i brakuje mi zawsze kawy, ale dziś po wyjściu z przychodni poszłam kupić pączka - był przepyszny. Teraz kawa i kanapka i trzeba coś porobić. Mój pan mąż poszedł na rozmowę kwalifikacyjną - zobaczymy co z tego będzie :/ wstępnie miało to być jakieś "stróżowanie" a wyszło sprzątanie no ale tak jak napisałam - zobaczymy ;)
    --
  1.  permalink
    Cześć dziewczyny:)
    Witam i ja przy kawce.
    Ewa- ja nie mam w zwyczaju aby się oszczędzać, ale też się nie umartwiam jak niewolnica. Nie myslę o starości i z tym mi jest dobrze!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Ja jednym duszkiem właśnie wypiłam drugą małą kawusię.....

    Muszę się zmobilizować do odchudzania hmmm codziennie chociaż 30 minut pedałowania ale brrr nie wiem czy się uda :( mam 4 kilo do zrzucenia zaległe a to g...... no nie chce mnie opóścić i trzyma się kurczowo mojego tyłka buuuuu

    Aga1976 jakie tabletki jadłaś na odchudzanie przepisane przez lekarza i czy coś Ci dały chociaż ze 2 kilo ???
  2.  permalink
    Lady- brałam meridię ale na mnie nie zadziałała. Teraz jem połowę tego co jadłam od 3 dni piję detox i mam 3 kg na minusie.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    aga coś więcej możesz o detoxie jak działa ??
  3.  permalink
  4.  permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    aga bo i Ja szukam jakiegoś pomocnika w odchudzaniu.... hmmmm
    kupujesz w aptece czy przez neta zamawiasz ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Aga czyli dobrze znalazłam :))
  5.  permalink
    Kupiłam w aptece- bo wiesz- miałąm zryw i nie chciało mi się czekac na dostawę ;)Ale widzę, ze w necie jest sporo taniej- ja zapłaciłam 110zł

    TEn Twojego linka to ten sam produkt- tylko smak inny. Ja akurat mam śliwkę.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    ile chcesz się pozbyć ???
  6.  permalink
    Ooo- nie widziałam :shocked: Jak skoncze detox to zamówie to cudo
  7.  permalink
    a z 8 kg najlepiej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    aga wierzysz w te preparaty ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    a skoro Ci detox pomaga to po co Ci coś innego ?
  8.  permalink
    lady- nie wiem na ile pomaga- a na ile odwadniaw pierwszej fazie organizm. Detox wystarcza tylko na 20 dni- nie sądzę zebym przez ten czas schudła o tyle co chcę. No i wierzę w to,że jak się ograniczy jedzenie to że te preparaty pomogą. Kiedyś schudłam bnaaaardzo na herbalife
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    aga na herbalifie schudłam ok 13 kilo :))

    qurcze i nie wiem co zamówić który z tych preparatów bo oba wydają się ciekawe :) ale na ile skuteczne dla mnie nie wiem :)
  9.  permalink
    No to tak jak ja- odchudzałam się wtedy po 1 ciąży. Wiesz- ja mysle,że na pierwszy rzut to chyba ten detox lepszy- bo oczyści z syfu i potem można ruszyć z tym drugim preparatem
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    To czemu nie wrócić do sprawdzonego preparatu?
    --
  10.  permalink
    Bo żeby przez miesiąc odchudzać się herbalife tzreba wydać ok 700 zł. POza tym mnie odrzuca od mleka, w którym się ten proszek rozpuszcza
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    aga o ile się nie zbankrutuje :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    poprawka miałam herbalife ale wywaliłam do kosza bo śmierdziało mi w mleko a schudłam na trim line!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.