Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Przyszłam po kląć - Kurwa mać jeszcze sie nie "rozsypałam" a juz mnie maż uziemił z dzieckiem w domu !! Nie mam jak iść po Kubę do szkoły bo mój ślubny zabrał klucze od mieszkania i piwnicy :/ o której wróci nie wiadomo bo jeszcze musi iść na badania a póki co pracuje :/ Miałam spacerówkę na górze to coś mnie podkusiło by małż ją zniósł do piwnicy wrrr Weronika śpi aż żal mi ja budzić poza tym nie doniosę jej do szkoły i z powrotem :( nawet jak połowę drogi mi przejdzie to po prostu wiem że nie dam rady wrrr Ania ma dziś lekcje do 15 a na 16 jest umówiona :/ do dupy wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    And a nie możecie mieć każdy swoich kluczy od mieszkania czy tez piwnicy czy też innych pomieszczeń? to już z tego co się orientuję kiedyś powtórzyło... tzn teraz się powtórzyło!

    oj kobieto dużo smutku w Tobie jest
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Dronka od mieszkania są 3 komplety od piwnicy 2. 1od domu ma Ania w teorii 1 mam ja i 1 mąż a że on najczęściej chodzi do piwnicy przy swoich ma piwniczne. Moje domowe znikły (Ania wczoraj nimi otwierała drzwi i raczej mi nie oddała bo inaczej by były na szafce lub w kieszeni u mnie w płaszczu) a piwniczne Anka posiała w wakacje :/ Dlaczego w teorii 1 komplet mam ja - on najczęściej sobie leży a ja nie noszę bo zawsze albo idę z małżem albo ktoś jest w domu :/
    Ania zerwie sie z kółka i przyprowadzi Kubę a on z nią po prostu będzie czekał :/ albo pójdzie na świetlice niestety innego wyjścia dziś nie widzę :/ Tylko mam nadzieję że do 15.30 on wróci by odebrać Gabio z przedszkola
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    A co do smutku - chyba bardziej jestem zmęczona i zła niż smutna :/ zwykła prosta rzecz a rozwala wszystko wrrr Do tego wsadziłam gdzieś nr tel dla mnie bardzo ważny i oczywiście nie moge go znaleźć i tu wściekłam się na samą siebię bo po kij go przepisać do notesu wrrr karteczka lepsza :/
    --
  1.  permalink
    ja mam mała nadzieje ze M wróci dzisiaj normalnie o 15 a nie jak zapowiadał o 19
    dziecko tych Polaków co z nami mieszkaja sie rozchorowało i kaszle juz łądne 3 dni wiec ida z nim(w końcu!) do lekarza dzisiaj ,mały ma 2 lata i juz dała mu drosetux i nic a jest podobno po chorobie wiec pewnie niedoleczony.Izoluje Pietruszke wiec czesto na dwór smigam ale no od niektórych rzeczy nie uciekne dlatego ciesze sie ze w koncu ida do lekarza małemu ulzy a i nas nie rozłoży.a ze pracuja chłopaki razem to pewnie razem przyjada
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    dziewcyzny czy ktoras z was ma w domu aktualne wydanie KLUB DLA CIEBIE? jesli tak to mialabym maly romansik o sprawdzenie czegos bo online nie moge znalezc. dzieki z gory!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    hej ,babki my juz w domku,smazymy kotlety ,dla M..
  2.  permalink
    M nie wrócił o 15-dzisiaj zabiore mu jeden tel,bo mój mimo ze ma włączony roaming nie chce mi połaczen wykonywac,mozna dzwonic do mnie moge pisac a dzwonic nie! a na co mu dwa norweskie numery? zabiore mu dzisiaj jeden wrrrr bo nawet z nim kontaktu nie mam
    Ewa ja tez zaraz bede smazyc kotlety dla M jak tylko wróci ba! nawet sama jednego zjem
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    JA WLASNIE JEM..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Jutro czeka mnie ciężki ranek :/ Małż idzie na 6 do pracy wiec ja muszę obudzić dzieci wyszykować ich do szkoły, ubrać Gabi i Weronikę i iść zaprowadzić Gabi do przedszkola z Weroniką :/ Jeszcze nie wiem jak ja to zrobię no ale będę musiała :/ Chciałabym by Ania mi pomogła wyjść z wózkiem no ale nie wiem czy to sie uda bo wówczas musiałabym być na 7,30 gotowa z dziewczynkami :/ Kurde jakiś plan działania muszę obmysleć
    --
  3.  permalink
    And- a na dłużej ta praca? Może poproś meza żeby zniósł Ci wózek gdy bedzie wychodził. Rano nie powinien go chyba nikt ukrasć
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    ja dzisiaj mialam kijowy dzien. na dodatek caly z dziecmi ktore na mnie sie uwziely doslownie i odstawialy mi cyrki ze myslalam ze z nimi usiade i bede wyla... na dodatek maz wrocil z pracy po 20tej wiec wsszystko bylo na mojej glowie... jedyna pociecha w tym ze w firmie zaszly zmiany i od jutra bedzie pracowal juz "tylko" do 17
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Aga na jak długo nie wiem ale jest to zakład pracy chronionej więc mam nadzieję że na dłużej... nie wiem jak to wygląda z dofinansowaniem przez pefron, ale generalnie z tego co słyszałam ludzie tam pracują dłużej nie tylko 3miesiące czy pół roku - czyli czas dofinansowania.
    Wózek stoi w piwnicy ale i tak muszę go wyjąc po schodkach (chyba 10) jak idę sama to Weroni trzymam pod pachą wciągam wózek po tych schodkach pakuje Małą w niego i na zewnątrz mam 3 schodki to już z nią zjeżdżam. Mniej ciężko niż nosić ale i tak dla mnie ciężko :/ Nie ma za bardzo gdzie i jak go postawić bym nie musiała wciągać po tych schodkach. A nie zostawię dziecka na podwórku (nawet z Gabrysią) czy na korytarzu bo schody to jej fobia i mi na nie włazi :/ A o tyle co w całym budynku są drewniane te do piwnicy na podwórko i na parter są betonowe - więc ja mam czarne myśli od razu :/ Może Ania mi wyniesie go przed szkołą ale pewnie będzie marudzenie że klucz mi musi z powrotem przynieść :/ Kurdę poradzę sobie jakoś muszę!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Aga no to jesli maz ma grupe inwalidzka to moze sie utrzyma. u nas w miescie pracownicy np z lekkim stopniem niepelnosprawnosci sa wrecz poszukiwani i najbardziej przez pracodawcow cenieni. oby u was sie okazalo ze to tez juz cos na stale
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Ania u nas generalnie też szukają "kuśtyków składaków połamańców" jak to ja z małżem nazywam takich jak on czyli inwalidów ale niestety nie z epilepsją :/ tej choroby pracodawcy bardzo się boją :/ Ale oby tym razem było inaczej! To "tylko" sprzątanie ale praca na cały etat i na papierach co ważne
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    And znam wiele osob z grupa i zaden nie jest kustykiem skladakiem ani polamancem takze i tacy sie zdarzaja :)
    sprzataniem sprzataniem ale grunt ze jest robota!!!


    ps. nie masz Klubu dla Ciebie w domu??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Aniu my jakoś już dawno zaczęliśmy tak mówić i jak tak mówimy to nie obraźliwie - przeciwnie :) Pewnie jutro po 5 rano mniej wesoło będę na to patrzeć bo mnie obudzi :/ po 7 bedę już kląć ale to nic - cieszę się że w ogóle cokolwiek jest. Nie wiem jak to jeszcze czasowo będzie ale może zdąży by odebrać Gabio z przedszkola. Musiała bedę sie ciut poprzestawiać i przeorganizować i tyle :) Przeraza mnie ciut że to teraz na końcówce ciąży bo czuję sie coraz mniej pewnie ale to nic - on o tym nie musi wiedzieć :)

    Pytanie o Klub widziałam ale niestety nie posiadam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Witajcie wieczorkiem kobiety buuu jestem padnięta KO
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Aniu a spawwdzałas na stronie KDC?
    Jestem dziś przeszczęsliwa - skończyłam ten beznadziejny projekt o stopach procentowych. Uffff....
  4.  permalink
    Ania- miałam zapytać o to co jemma:) jemma - a pomogła Ci chociaż trochę ta strona którą Ci wrzuciłam?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    no wlasnie sprawdzalam ale nie moge tego znalezc. i nie wiem czy to jakeis nieaktualne online czy jak :||
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Dzięki za stronkę chociaż niestety się nie przydała, dane były z lutego a w październiku było szaleństwo w stopach procentowych :/ część inf. ściągnęłam z portalu money.pl (polecam - jest super) a częśc niestety musiałam wybrzebać ze stron banków centralnych.
  5.  permalink
    Ania- powiedz czego szukasz a moze wspólnymi siłami znajdziemy

    jemma - przykro mi :( A money znam, ale jak prosiłas to nie mogłam znaleźć żadnych konkretów
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    cen 2 zabawek i obrazkow jak to wyglada - mikroskopu i kolejki.
    tzn kolejke znalazlam ale jakas taka hmm no coz patrze czy innej nie ma :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    No coś ty Aga - dzięki, ze w ogóle chciało Ci się szukać :)
  6.  permalink
    mikroskopu nie znalazłam- jedynie teleskop:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    no wlasnie ja tez tylko teleskop widzialam...
    jak sie tescie machneli i zamowili gabrysi teleskop zamiast wymarzonego mikroskopu to beda jaja :||||
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Dziewczyny jak u was próby nocnikowe? Wart juz sadzać dzieciaka czy i tak sie nie połapie o co chodzi?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    JEMMA Julka moja ma wstręt do nocnika... codziennie jej go pokazuję i sadzam misia ale ona sama jakoś nie jest przekonana! nic na siłę!
  7.  permalink
    Ania- ja myślę,że mogli pomylić...

    jemma- moja Hania kupczyła na nocnik odkad zaczęła siedzieć. Codziennie rano bez żadnego problemu. Od jakichś 2 miesięcy za chiny kupska do nocnika nie zrobi. Siku dosc często- nawet zdarza się jej nocnik przynieść. No ale do odpieluchowania jeszcze droga daleka. Poczekamy do wiosny
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    Ja juz się odmeldowuję - kolorowych snów Babeczki
    byleby usłyszeć rano budziki!
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    No to ja też czekam :) I tez spadam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    to sobie sami beda niebo przez ten teleskop ogladali :D
    a kolejke jak nie bedzie miala atestu to... tez niech puszczaja sobie w pokoju :D

    ostatnio mielismy straaaaaszna batelie odnosnie broni palnej dla chlopcow. powiedzialam ze mi sie nie podoba opcja pistoletow strzelb itd wiec uslyszalam ze jak ja Krzysiowi nie kupie to oni mu sprezentuja. jak okreslilam swoje stanowisko i ze wywale albo schowam a nie dam to tesciowa sie nafukala. ze 3 dni do mnie nie dzwonila :P


    Jemma ja czasami Krzysia sadzam ale tylko jak widze ze on ma nastroj i nic na sile rzecz jasna... siuski po nocy udaje sie zlapac ale w caigu dnia sporadycznie. chcoiaz dziecki temu ze mlody sika co raz rzadziej (na zasadzie raz a porzadnie) to i pieluch idzie zaoszczedzic :D
  8.  permalink
    wiesz- mikroskop- teleskop - w sumie różnica niewielka ;)))

    A co do pistoletów... Tez miałam kiedyś takie zdanie jak Ty. Nie chciałam ,żeby mlody bawił sie zabawkami militarnymi. Mimo tego,że raczej staraliśmy się mu oszczędzać widoku filmów itp to strzelał np z patyka. I jak zobaczyłam w oczach ten zachwyt na widok zabawkowego pistoletu... Rozumiesz- poległam. Teraz ma prawie 13 lat i nie przejawia zachowań agresywno- wojennych, więc nie tai diabeł straszny...

    Juz dziś się zakładam,że sama kupisz karabin :P
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    U nas się sprawdza taka nakładka na normalną toaletę.

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    nie no moze i kupie ale nie 1.5rocnziakowi. niech chociaz do 4 urodzin jakos mi sie uchowa :P
    wg nich najlepiej byloby cos takiego od razu zapodac. poza tym ta kolejka to tez poroniony pomyslo biorac pod uwage nasz metraz. w docelowym przysiowym pokoju bedzie metr na metr wolnego miedzy lozkiem a meblami. w duzym pokoju jest dokladnie 1.5 na 2m luzu na srodku a i tak tam leza klocki, auto do odpychania stoi, jakies samochdziki sie przewracaja... no i jak tu jescze kolejke zmiescic???

    no nic ide spac, jak zamowili to juz nic nie poredze :( uwielbiam takie trafione prezenty a jeszcze niedawno im mowilam ze planuje jeden - dw konkretne gwiazdkowe :((


    uciekam do spania. moze maz a w ostatecznosci jakas lektura mnie pociesza
  9.  permalink
    Fiufiu- ale masz błysk w toalecie. Fiu, fiu... ! :D
  10.  permalink
    Ja też zmykam... Ania- ciasnota domowa to pierwszy krok do myslenia o zmianach ;)

    dobranoc dziewczynki
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    To nie moje, hihi, u mnie dywaniki leżą :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
  11.  permalink
    no dziewczynki moje dziecko przesxzło samego siebie,tak jak sie obudził o 00.30 tak juz nie zasnał ale ni epłacze tylko ciagle chce patrzec przez okno bo mamy łózko tak postawione
    chyba przemebluje
    jestem na niego zła i ogólnie :devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    bry wtorkowo. u mnie prawdziwy listopad - wieje i pada a na termometrze 3stopnie brrrrr

    Aga ja o tych zmianach to mysle... jeszcze 4 lata tylko i licze ze uda sie te myslenie wprowadzic w zycie :P

    Fiu fajna ta deska - ma wyzszy przod niz w tych co u nas sprzedaja no ale przy talencie Krzysia to ja chyba parciem do przodu bym stawiac musiala zeby rozbryzgu nie bylo :D

    Ciacho no to wyglada na to ze Piotrus jest szalenie ciekawy swiata :) a o ktorej on spac poszedl??
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    moja VEVE ,wczoraj padla o 8.30 i spi jeszcze,dziwne,u mnie mgla ,mam nadzieje ,ze slonce wyjdzie...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    u mnie za to wiosna... 12 st słoneczko przez mgłę:cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ewe u Ciebie ona spi jeszcze a u mnie juz :P Krzys wstal o 6.30 i przed 8 zaczal juz odplywac na nowo :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ogladam pytania na sniadanie,gotuje brokuly,pije herbate a VEVE ,DORWALA koszyk ze zmywarki z lyzkami i bawi sie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Ja juz po śniadanku - zasłużyłam na chwilkę przyjemności i wracając z przedszkola kupiłam sobie bułkę jogurtową - mniaaaaaam
    Weronika poleżała od 8,30 ale nie zasneła i nie zaśnie narazie z tego co widzę :/
    Ranek poszedł nam całkiem sprawnie i o 7,20 byliśmy gotowi do wyjścia. Ania wyniosła mi wózek, kawałek poszliśmy razem. Problem był w 4 schodkach do przedszkola (ten 1 jest wyższy i cieżko podnieść wózek do wjechania) ale już potem to luzik :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Weroniczka zasnęła a ja zaś mam problem natury technicznej i wielki dylemat albo mnie już całkiem powaliło :/ Mam do powieszenia pranie ale na strychu i pomimo że wiem że sie nie obudzi a nawet jak zacznie płakać to ja będąc na strychu usłyszę ją to boję się ją zostawić sama... Zostawiacie tak same Dzieciaczki na "chwilkę" śpiące ? czy to tylko ja jestem tak powalona? do tej pory na palcach 1 ręki mogę wyliczyć ile razy zostawiłam samego albo z rodzeństwem Malucha w domu... (nie piszę tu o zostawianiu np teraz Anki z Weroni czy Gabi, ale o np Gabi z Weroni czy Kuby z Gabrielką samych) bo musiałam skoczyć np po chleb
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Witam przy porannej kawusi!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Julka dzisiaj rano zasnęła przy mnie w łóżku ale było miło bo to pierwsze Nasze wspólne spanie :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.