Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Trochę mnie nie było a czytania sporo, nie nadrobię nie ma mowy :P
    Lady widzę, że wróciłaś do nas - cieszę się bardzo ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Lady ja mam się lepiej, bo jak M wybywa do pracy to sypiam z dwoma facetami :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Izunia wszystko po woli, pomału :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Kochana oczywiście, stopniowo :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    AND ja zostawiam,VEVE sama ,ale na b,kròtko ,czas zejscia do garazu i przyniesienia drewna ok 3 min...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    hmmm ja nawet po listy do skrzynki nie wychodze zostawiajac Krzysia... on wstaje wyspany w sekunde, nigdy nie placze ale od razu idzie cos broic :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ja powiem tak, w dzień nie zostawiam ich samych, ale czasem mi się zdarzyło wyskoczyć wieczorem jak spali np. wyrzucić śmieci, a M był na służbie ... Ale chłopcy wtedy śpią już w łóżeczkach.
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, miłego dnia:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    To mnie pocieszyłyście że nie tylko ja jestem aż tak przewrażliwiona. Dzieć się właśnie obudził a ja prania dalej nie powiesiłam pranka i prawie nic nie zrobiłam :/ trudno
    --
  2.  permalink
    And ja teraz to musze go nawet do wc zabrac bo tu ma spore pole do popisu w brojeniu a on tez jest taki ze jak wstanie to nie płacze tylko patrzy cos pokombinowac.ja nawet jak w domu ktos do drzwi zadzwoni biore go ze soba bo nigdy nie wiem co mu do głowy strzeli a wiem ze dzieci sa nieprzewidywalne.raz jak spał ale był miejszy taki jeszcze nie siedzacy to poszłam do auta na dół wyjac zakupy ale tak szybko mi to poszło ze zapomniałam potem go zamknac
    --
  3.  permalink
    acha co do mojego dziecia
    spac poszedł o 19 juz niestety sam padł a chciałam go d o tej 20 chociaz przeciagnac.w dzien tez nie wykazywał checi do spania padł dopiero teraz sam i to bedzie jego edyna drzemka.ja nie mam nic przeciwko zeby on spal juz tylko raz ale ja wiem ze jemy to poprostu nie starcza i o 18 zaczyna ziewac.Siła go nie połoze przeciez ale mógłby wytrzymac do tej 20 codziennie
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    a my spalysmy po spacerku,1,5 godziny,teraz jemy makaron z brokulami i parmezanem a potem ,spadamy do tesciowej ,bo VEVE juz nie brdzie spac...cieplo ,ale szaro i mgliscie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Udało mi sie powiesić pranko :) Zajęłam mnóstwo miejsca na strychu ale dziś chyba po raz 1wszy udało mi sie że był wolny :) Zaraz puszczę 2 pralkę i też wyniosę na górę.
    Mój małż teoretycznie powinien być w pracy do 13 a w praktyce to jest tak że skończy swoje i może se iść -> dla mnie super bo odbierze czy Kubę czy Gabi i ja nie muszę iść :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    And czy pamietasz co ile twoje dzieci w zerowce mialy wprowadzana nowa literke? czy dostawaly cwiczenia do domu czy konczylo sie na przedszkolnej pisaninie?
  4.  permalink
    And no to fajnie! ja tez dzisiaj piore ale niestety musze chociaz reczniki do suszarki rzucic bo nie mam tyle miejsca na stojącej a nie lubie suszarki takiej co pranie suszy bo jest pogniecione za bardzo
    Moje dziecko od godziny spi ale niespokojnie.do 15 jakby dociagnał to by było super bo by mi za wczesnie nie padl wieczorem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    u mnie sprzątanie skończone ... pranie się pierze a stare czeka na żelazko :) idę pod prysznic zrobić i siebie a potem wychodzę i wieczorkiem ściągnę do domku :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Aniu w ciągu roku szkolnego synuś miał może z 5 razy zadanie domowe, Literki to tak około 1 na tydzień ale głównie to było ćwiczenie ręki szlaczki itp

    Ciacho a mi sie coraz częściej i coraz bardziej marzy taka suszarka. Prania jest u mnie od zarąbania a z suszeniem nieciekawie i tak jak teraz że jest wilgotne powietrze to na werandzie spodnie schną mi 3 dni :/ tyle że zabardzo sie boje wyższych rachunków za prąd :/ słyszałam że jednak te suszarki "zjadają" dużo prądu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    buziolki babolki :*
    --
  5.  permalink
    Hej talka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    And pytam bo u Gabrysi pani zalozyla ze wprowadza 2 literki tygodniowo i 1 cyferke :|
    dzisiaj wprwoadzila dzieciom T i ... dala nam zeszyt do domu zeby Gabrysia dokonczyla pisac cala strone. wcozraj dostalam zeszyt bo w srode wprowadzili A w piatek M i tez mala miala to wycwiczyc w domu :|| na zajeciach pojawia sie tylko w ksiazce pisanie po sladzie (3sztuki bo sprawdzilam) plus obrazki do zakreslania gdzie nowa literka sie pojawia. reszta pisania cooooz do "wycwiczenia" samemu. uslyszalam ze to tak dlatego ze Gabrysia jest w zerowce 5godzinnej i z innymi dziecmi robia to jeszcze popoludniami a ona o 12tej do domu wychodzi i tym o to sposobem drugi dzien z rzedu moje dziecko ma pisanie - wczoraj pol strony O, strone A i strone M a dzisiaj strone T (male i duze na przemian)
    dla mnie to chore :((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    :confused: Aniu mój Kuba był cały dzień w przedszkolu a jak to jest na 5godz nie wiem ale fakt to chore bo nawet teraz Kubi ma mniej zadawane w 1wszej kl niż Twoja Gabi. Ma praktycznie codziennie nową literkę lub cyferkę i do tego łączenie liter lub działania matematyczne. Przeciętnie jest to 1str
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    cześć kobiety,
    właśnie Was podczytuje i składam pranie...
    Co do broni zabawkowej tez miałam takie zdanie ale niestety wszystko padło w pewnym momencie jak u Agi :wink: nie da się tego przeskoczyć...
    co do nocnika to tosia siadai owszem wydając dzwieki - sisisisisis ale zrobić o co to to nie ucieka z gołą dupiną i ani myśli
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Czy wy też tak nie lubicie prasowania bleeeeee
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ja generalnie lubie ale przy Weroni to nie jest łatwe bo pomaga jak sie da - przewrócić deskę albo zrzucić żelazko :/

    Uciekam do wanny i łóżka więc chyba papa :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    JA LUBIE PRASOWANIE
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    help cała sterta....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Magg zabieraj Itkę na spacer i dawaj :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    And kobieto chyba bym musia tirem przyjechać hihihih
    Ale dzięki pewnie byśmy się nieźle bawiły i dziewczyny też...

    Normalnie czasami nie ogarniam już tego prania, prasowania, gotowania.... szczególnie że ja mam jakąś fobię jak nie pozmywam wieczorem nie ogarnę to spać nie mogę
    młody mnie wykańcza Toska ostatnio jest nieznośna... Ale może jakiś kryzys mam... wieku średniego hihihih
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Jutro wrzucę Wam zdjęcia jak tosia spagetti jadła no ubaw po pachy.... a może wrzucimy jutro takie śmieszne zdjęcia przy jedzeniu naszych pociech?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    VEVE ,Tez lubi spagetti,bawimy sie makaronem bo dlugasny...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ja tez ,przed spaniem musze miec wszystko posprzatane,bo rano lubie wstac do czystej kuchni...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    no dokładnie tylko wieczorem jestem już taka styrana ostatnio że padam na twarz może to jakieś przesilenie... Tola chyba usnęła bo jakoś cicho się zrobiło
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    No to zmykam do jutra miłe Panie :surfing:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    jeju a ja w ogòle zmeczona nie jestem,VEVE rano sama sie bawi ,bo wie ze ja sprzatam i gotuje,potem wspòlny spacer,wspòlny obiad,wspòlne spanie,znòw wspòlna zabawa i tak mija wiekszosc dni...ALE to pewnie ,dlatego ze nie pracuje,jak zaczne to tez bede skonana...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ale tu cichutko,ide poogladac tv,bo VEVE Ostatni pada o 20...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ewa hi hi hi moja Julka tez padła... byłyśmy w ikei i nieźle się z niej uśmiałam jak miała wiele radości na dziele dziecięcym :))
    u Julki dominują zjeżdżalnie :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ja tez ,przejechalabym sie z VEVE do ikei ,tylko ze za 2 tyg,ma szczepienie i omijam zatloczonych miejsc...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ciężki dzień pod znakiem zapalenia pęcherza prawie za mną...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    a ja odliczam czas do wtorku bo mezu po egzaminie w koncu bedzie i przestanie czytac jakeis durne regulaminy i paragrafy i w koncu wieczory beda normalne - przy jakims niezly filmie spedzane.

    Lady a Julka tez probuje wchodzic od drugiej strony czyli po tej tafli do zjezdzania??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Dobra babeczki - wierzące proszę o modlitwę niewierzące o kciuki czy nie wiem co ale by był to "fałszywy alarm" Skurcze zamiast przechodzić są coraz silniejsze i dłuższe :/ Jadę do szpitala jak coś będę wiedzieć dam znać komuś na gg chyba że komórka nie bedzie chciała ze mną współpracować
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    And miejmy nadzieje ze to tylko falszywy alarm!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha robi tak jak się domyślasz ..... wchodzi od strony zjeżdżalni :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    And wracaj szybciutko do domku w dwupaku!!! Trzymaj się kobieto!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Kurcze And, trzymaj się jakoś! Daj znać w miarę możliwości ... Miałaś się oszczędzać babolu jeden!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Biedrona a jak krioterapia? zamrazasz sie jeszcze czy juz przestalas?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ania już zaliczony kolejny etap 10 wejść do komory :) czekam teraz na wiosnę i będę się ubiegała o kolejne skierowanie :)
    Bardzo dobrze się czuję po krio
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Izunia a jak mama po krio ?
  6.  permalink
    And- oby to były tylko przepowiadające :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    LAdy to z ciebie sie niezly teraz eskimos zrobil... ja rozumiem solarium ale mroz brrr az mi sie gesia skorka zrobila
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    And zaciskaj nogi jeszcze troche wytrzymaj.
    Ja własnie zrobilam zakupy przez neta w aptece i zaraz spadam spac. Lenia ostatnio mam, a uczelnia przez weekend czeka.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.