Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Trzymam mocno kciuki za Tosię. Oby wszystko skonczyło się pomyslnie...


    Lady- ja piję ten detox dopiero od 6 dni. kg spadło- reszta zobaczymy. Być moze to tylko ubytek wody-więc się nie ekscytuję.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    jeju AND ,mysle o was,bedzie dobrze...DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Mam nadzieję, że z Tosieńką będzie wszystko dobrze... To się pospieszyła dziewczyna na ten świat.
    --
  2.  permalink
    czekamy na kolejne wiesci od And...
    moje dziecko zalicza pierwsza drzemke a ja sie biore za porzadek w pokoju chociaz nie powiem pospałabym,ale moze popołudniu
    cos mnie w gardle drapie oby mnie nic nie wzielo bo M juz pije syrop od wczoraj a przeciez NIE CAŁOWAŁAM SIE Z NIM!!!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    A MY spadamy na spacer ,pogoda przepiekna slonce cieplo...
  3.  permalink
    a u nas sie pogoda pogorszyła-nie pada ale jest szaro i zimno
    Typowo norweska pogoda
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    And ja również trzymam kciuki za Małą.
    Dziewczyny ja dopiero wstałam z chłopakami - łeb mi pęka ... chyba za dużo spania :|
  4.  permalink
    ja jakas senna jestem
    --
  5.  permalink
    Ja też trzymam kciuki za zdrowie Tosi. Ale sie jej spieszyło....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety....

    AND I JA TRZYMAM KCIUKI ZA TOSIĘ I WIERZĘ, ŻE TO BARDZO SILNA KOBIETA I DA SOBIE RADĘ.... Ciebie serdecznie ściskam i gratuluję córci a WIARA NIECH BĘDZIE TWOJĄ SIŁĄ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Ciacho a to pierwsza taka potyczka Piotrusia byla??
    w koncu kiedys musial zaczac sie rozbijac chlopak z niego w koncu, no nie? :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    buziaki, już po kawce. dziś wyniki bad. ogólnego moczu :-)
    zobaczymy co tam we mnie siedzi...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    wpadłam na chwilkę bo mam luzik, ale widzę ze niektóre to dopiero wstały no nie Izunia :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    a i muszę się pochwalić nowe słowka Matusia:cesc (czesc), Ania (nie ma jak do mamy po imieniu mówić :)), Basia (to wiewiórki z lasku), nie ma (jak zje albo wypije), mleko piko (na butle z mlekiem) i amen (babcia się z nim rano modli). Ostatnio szybko łapie słowka, ale hitem jest tata chodz tu.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    z wiesci od And
    stan stabilny, dostaje dozylnie wzmacniajace, pluca nie w pelni wyksztalcone. wg lekarza wszystko sie moze zdazyc bo wczesniaki zaskakuja… trzeba czekac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Myszorko no to juz Mati zaczyna niezle pomykac jak kilka slow zlepia w jedno :)
    slowo mleko wydawac by sie moglo trudnym a on jakos daje rade :D u nas ciagle pojedyncze slowka tylko
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Kurcze - AND trzymaj się i wracaj do nas w dwupaku jeszcze!

    Oby wszystko było dobrze!

    A tak wogóle to witam w środę!

    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    IWA ale And od 12 godzin juz jest rozpakowana... jak ty babo czytasz :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    IWA przemyj buzię Kochana bo chyba jeszcze śpisz!
    And już urodziła - teraz trzymamy kciuki za Tosię.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Brawa dla Matiego za gadulstwo! :wink::wink::wink:

    Moja Oliwka wczoraj mówi: "mama Ola patrzeć baja"
    No to właczyłam jej Klub przyjaciól Myszki Micky (jedna z jej ulubionych bajek), a moja córka woła: " mama nie to - abusy" (to taka bajka o autobusach różnej maści ;) Na co ona : " ok. dobdzie" "ola siadać"
    Normalnie w szoku jestem jak ona szybko zaczyna sie z nami wyraźnie porozumiewać. :shocked:

    No i jeszcze po powrocie z pracy babcia mówi do Oliwki: "opowiedz mamusi jaką baje oglądałaś - o kim", a
    Oliwka mówi: "o miko" co znaczy czyt. o Mikołaju
    Babcia: "i co miał Mikołaj"
    Oliwka: "wosy i bjode" czyt. wąsy i brode.

    Taka jestem z niej dumna!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    O cholera - ja taka zakręcona, że szok, nie doczytałam, bo nie dałam rady nadrobić zaległości!
    Boże to modlę się oby z malutką wszystko było dobrze, żeby zdrowiutka była!

    Ale mi wstyd! :shamed::shamed::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Iwa to mała gaduła z Oliwki super, ja juz powiedziedziałam M ze trzeba uwazac na to co się mówi, nikt u nas nie klnie ale po co ma np. dópa powiedzieć wolę te jego słodkie pupa pupa :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    a ja probuje postawic dziecia na nogi a on sie przewraca i spi na stojaco... no niz przyjdzie mi go takiego rozespanego zapakowac w ubranie i smigam po Gabrysie... deszcz pada i totalnie isc mi sie nei chce ale nie ma rady...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    a moja VEVE ,MALO MòWI ALE rozumie duzo ,wieczorami ,jak bawimy sie z M I VEVE,to on po wlosku a ja po polsku, np ,podaj pileczke , nie wkladaj do buzi,bo brudne ...a VEVE pewnie ma metlik w glòwce...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    IWA spoko, każdemu zdarza się nie doczytać.
    And to prawda, wcześniaki bardzo zaskakują - raz jest dobrze, a raz źle. Musisz być teraz silna. Nie wiem jak tam jest w szpitalu w którym rodziłaś, ale mam nadzieję, że Mała ma zapewnioną opiekę specjalistyczną. U takiego Maluszka nie tylko płuca są niedojrzałe ... Wierzę, że będzie dobrze - musi.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Aniu jestem ciekawa jak to wygląd - śpiący Krzys na stojąco - fajny ten twój synek! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    U mnie słonecznie, ale jakoś to cholerne przesilenie jesienne daje mi się we znaki wrr ...
    Poradźcie coś bo mi źle.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    IWA babcia chyba musi do Oliwki dużo mówić? jeśli ona tak super zdania wypowiada! eh te babcie jak katarynki :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    moja Julka mało mówi... najlepiej jej wychodzi imię Adriany - Adzia, potem babcia ładnie wymawia mama, tata też, papa mówi, cześć ale cz tak dziwnie wypowiada! opa jak chce na rączki, si jak gorące, mniam mniam jak chce jeść, gadzeta też woła ale to jak ona jego imię wypowiada to ciężkie dla mnie do napisania :) lalala to muzyka oczywiście, NIE też powie...
    lala - to też lalka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    dużo siły dla maleńkiej TOSIEŃKI od And aby z każdą minutą była silniejsza :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    no ja tez mysle o AND I CòRCI...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    And kciuki za malutka Tośkę
    Lady ja jak ćwiczyłam aby zgubic to łykałam czystą l-karnitynę ona przyspiesza spalanie, pociłam sie jak mops na ćwiczeniach.
    Ale popisałyście że już nie pamietam co komu, teraz młody spi to połowę czasu na nadrobienie poświęciłam, jak nie spi nie ma siedzenia przy kompie bo gnida wspina się gdzie tylko sie da
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    O tak babcia jak katarynka - dobrze napisałaś Lady. Normalnie cały czas z nią rozmawia, nawet jak mała sama się bawi układa puzzle te drwniane to babcia za jej plecami nazywa każdą postać i wczoraj układała je przy mnie mówiąc: "prosiacek, Kubś, motil, tygys, osioł" czyt. prosiaczek, Kubuś, tygrys...! Hihihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    A może wybrać się do fryzjera ... taaa tylko kiedy, jak zamknięta jestem w tej "wieży" na 4 pietrze ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    No jestem udoopiona! Ja nie chcę tak żyć! Help! Heeeeeeeeeeelp!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Izunia a Ja nie wiem gdzie iść do dobrego wrrr a też już moja głowa woła o zmiany buuuu
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    No moje szczęście nadal spi ja drugą kawkę zaliczyłam, poćwiczyłam i czekam aż młody wstanie to dam mu jeśc i znowu na spacer bo rano tylko 1,5 godzinki byliśmy
    --
  6.  permalink
    mój mowi: tata ,nie , mama i mniam mniam i robi papa i piątke i dzieńdobru(kiwa głowa)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    aga1976 aleś mi wbiła w głowę te preparaty na odchudzanie i mam już trzy ale ostatecznie nie wiem, który bym mogła kupić na próbę wrrr
    MethodDraine LIPOSLIM preparat odchudzający

    MethodDraine MINCEUR Płyn odchudzający na bazie ziół

    MethodDraine MINCEUR Tabletki odchudzające na bazie ziół + CONTROL APPETIT Gratis!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    laski może któraś zna te preparaty albo skutki używania te pozytywne ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    JA nie znaju Lady :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Nie odchudzam się bo jetem piękna :P
    Buhahahaaaa i skromna na dodatek - jak diabli - wybaczcie :DDD
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Izunia conajmniej 4 muszę a powinnam 5 zrzucić wrrr a moja waga ani rusz na dół.... od 3 dni zaczęłam pedałować na rowerku po 30 minut na początek... chociaż tyle dla dupy i celulitu :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Oj Lady - jak tak piszesz o tych wszystkich kg i cellulitach to mnie głowa zaczyna pobolewać ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    ja juz zaliczylam spacer. niby nie padalo ale cos w powietrzu wisi i ogolnie wilgotno ze kurtki mielismy wilgotne no i z deka zmarzlam. jakos mi sie nie chcialo dzisia jspacerow uskuteczniac. w ogole mam lenia giganta i nawet obiadu nie chce mi sie gotowac. zrobie spaghetti z pulpecikami ale zupe to chyba dla M walne torebkowa :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    And kochana trzymam kciuki badrdzo, bardzo mocno i modlę się za maleńką Tosię ściskam Was mocno :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:

    Mój łobuz gada jak najęty potrafi powtórzyć w zasadzie wszystko tylko niektóre wyrazy jej śmiesznie wychodzą typu Franio-Jajo, marchewka- mateta, długopis-dupiś, ale ogólnie można się z nią dogadać jak czegoś niechce mówi -juś nie, ostatnio nawet nauczyła się mówić dugi czyli drugi odnośnie ucha lub oka :) A zasób słów wzrasta z dnia na dzień czasami aż nas zaskakuje ....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    AniaM ja też zaliczyłam spacer i trochę zmoklam bo młoda to pod folią ale mi też jakoś się nie chciało i po 1,40 wróciłyśmy do domu...

    Wiecie co wczoraj do mnie dotarło że zapomnałam dlaczego chciałam zostać z Tosią w domu a nie wracać zaraz do pracy i że traktuję to w tej chwili jak karę wyżywając się na młodzieży... to straszne ale cieszę się że znajoma otworzyła mi oczy w zasadzie przez przypadek mówiąc tak od niechcenia " Wiesz błogosławię każdy dzieć spędzony z dziećmi w domu!" I trawiłam to od wczoraj.... i się rozjaśniło.... dzisiaj nawet latorośle inaczej na mnie patrzą.... Jak mogłam być taką egoistką?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Magg dokładnie czasami mamy dośc ale dzieci tak szybko rosną i chociaz te chwile teraz mogę im poświęcić a potem jak już takie duże jak Jakub mój np to same idą to tu to tam i tego czasu coraz mniej. Ja też się cieszę ze w domu jestem choc czasami wybyłabym żeby od nich odpocząć. Ale jak wracają starsi do domu to nie dość że młody cały happy to od razu tak jakoś weselej
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Magg ten dupiś to jest fajny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    AniaM coś dla naszych M
    Image Hosted by ImageShack.us


    pewnie by im się podobało :) :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.