Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Hoga dokładnie u mnie też tak jest jak wszyscy do domu wracają to od razu weselej :)
    Myszorka właśnie muszę zapisywać te fajne wyrazy bo potem zapomnę Franek mówił duposik :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    MAgg te cyce fajne są hi hi hi Ja mam takie malutkie jak nie wiem co a jak schudnę to łopatki odstające będą większe hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    kurcze to moze ja za malo do dziecia mowie?? moj maz stwierdzil ze ostatnio cos sie zacielam jesli idzie o gadke a on zaczal nawijac...mimo swojego calego wygadania nie potrafie nawijac do dziecka non stop na zasadzie konik korwka ble ble ble... na szczescie Gaba gadula troche nadrabia ale Krzys nie powtarza za nami slowek, czasami zamiast brum brum powie mu sie ato ale tak ogolnie to jakos nieszczegolnie :P


    Magg - no moj lubi niedwuznaczne propozycje :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    ooo Julcia na oko mówi ako :)) i mówi zamiast choć to oć bo to ch jest niesłyszalne hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Mój też :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady, ja uzywam preparat ELANCYL, ponizej masz linka

    ELANCYL
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    i co działa coś ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Mag i co przeczytalas AZ SMIERC NAS ROZLACZY???

    ja po ostatniej lekturze Krotkiej pilki i zarwanej nocy troche juz spokojniej czytam najczarniejszy strach ale tez mnie wciagnela strasznie i nawet idac na kibelek w srodku nocy podryptalam dzisiaj z kniga :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    A ja zażyczyłam sobie jedną z tych polecanych przez was książeczek w małym prezenciku np. od GWIAZDKI! Hihihihi
    To może już niedługo też będę lekturzyć! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    IWA a ktora chcialas??? mi sie chyba najbardziej podobalo Tylko jedno spojrzenie chociaz i Nie mow nikomu rewelka...

    Mala Tosia ma zapalenie pluc :(( dostaje 2 antybiotyki. And mowi ze ciezko sie cokolwiek dowiedziec bo tam u nich wszelkich informacji udziela tylko i wylacznie ordynator oddzialu a z tego co zdazylam wywnioskowac to malo ciekawy z niej typ. Pielegniarki pozwalaja wchodzic And i poglaskac mala ale tylko na chwilke zeby nie wyziebiac organizmu.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    O cholera ... And przykro mi, że musisz przez to przechodzić :|
    Kciuki dalej zaciśnięte!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    miłego popołudnia :*
    --
  1.  permalink
    talka no jakos miłe nie jest dzis to popołudnie:( zmartwiłam sie Tosia kurcze no da rade ja w to wierze ze bedzie dobrze ,że tak jak Izuni chłopaki bedzie zdrowym i superdzieciakiem-innej opcji nie ma!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    tez sie martwie Toska ale mam nadzieje ze silna z niej bedzie baba i pokona chorobsko.
    oby tylko lekarze podeszli profesjonalnie do sprawy. pogonilam And zeby sie w koncu troche przespala bo dzisiaj pol dnia "warowala" pod gabinetem ordynator zeby cos sie dowiedziec ...

    wieczorem sie do niej odezwe to moze po obchodzi dowie sie cos nowego a na razie niech dziewczyna odechnie troche
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Izunia - super optymistyczny suwaczek, moze to slonko dotrze do mnie jutro bo dzisiaj to straszne mgly juz
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Ania ja również mam nadzieję, że z Tosią And będzie dobrze ...
    A co do suwaka to przecież takie słoneczka mam w domu - Ty też :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Właśnie o to chodzi Ania, tylko odpowiedni personel medyczny i specjaliści to sukces dla Małej i And.
    Nam o każdej porze dnia przekazywano informacje o chłopakach, chłopcy mieli swojego neonatologa prowadzącego jak każdy inny wcześniak w ICZMP.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    AniaM właśnie przyszła i jeszcze nie zaczęłam, na razie kończę szyfr szekspira :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Iza z tego co mowila And to tam nie ma lekarza prowadzacego nawet. po prostu jest OIOM i ani pielegniarki ani lekarze nie rozmawiaja o dziecku i jedyna osoba jest ordynator i jesli jej nie znajdziesz to nic nie wiesz... ja bym chyba zglupiala... szkoda ze nie maja nigdzie jakiejs specjalistycznej placowki :(
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Ja reż się martwię o malą Tosię i wierzę że będzie wszystko dobrze...
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Magg - działa, bardzo ładnie wygładza skóre i przez 3 tyg, zmniejszył mi sie obwód uda o 2,5 cm
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    wow ale kosztuje pewnie też nie wąsko? tylko smarujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    ehhh ale ten dzien beznadziejny... ciagnie sie jak flaki z olejem... a na dodatek moje dzieci urzadzily demolke i wsyzstkie zabawki sa rozsypane... 2 godz sprzatania na bank ;((
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Magg - tak tylko smaruje

    udka
    łydki
    ramiona

    na brzuszek jest inny preparat

    najważniejsze, że skutkuje
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Ania no to przykre, ja też bym osiwiała jakby mi nikt nie udzielił informacji na bieżąco o stanie zdrowia dzieciaków. Tosia And urodziła się z dobrą wagą - wbrew pozorom - liczę na to, że na antybiotyk dobrze zareaguje.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Mnie też ten dzień się rozwleka bardzo.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    O cholercia, ależ kolorowo zrobiło się przez ten mój suwak, jak coś to proszę krzyczeć, ale nie bić :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Magg jak Ty takie dania serwujesz M to może i przyjdzie zachcianka na 3 bobo :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Izunie, nie, nie ,nie ale nie mówię nigdy :)

    A jak Ty się czujesz lepiej już z nastrojem czy podle nadal?
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    AND I JA TRZYMAM KCIUKI ZA TOSIE!!!TRZEBA WIERZYć ZE BEDZIE DOBRZE!!!!:hugging:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Ja tez zaciuskam kciuki bardzo mocno.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    dobrze ,ze sa wiadomosci ,od AND...BEDZIE DOBRZE...ale stres...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    ale tu cichutko...
  2.  permalink
    Dzbry
    Jest ktosik?
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    JA JESTEM A POZA TYM TO CICHUTKO!!!
  3.  permalink
    jestem obecna !
    --
  4.  permalink
    Witam ,witam :)
    Ciasteczko- jak młody? Czy oprócz nocy juz się trochę przytzwyczaił do nowego domku?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    u mnie ,wieczòr spokojny,M oglada tv,VEVE spi,dzis M nakrecil pierwsze samodzielne kroczki VEVE ,PòL POKOJU PRZESZLA,BEDZIE MIALA CO OGLADAC CòRA...
  5.  permalink
    No to brawa dla veve:) Zuch dziewczynka :)

    To i ja się chwalę- moje dziecko umie samo załozyć i zdjąc sandałki :)hehe- niezły wyczyn- co? :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    no to brawo dla Veve i Hanutka. niezle dziewczyny smigaja do przodu :)

    a moj mezu sie uczy. ma stresa przed jutrem a mi sie chyba on udziela... zaraz go spije chyba zeby sie chlopak rozluznil :)
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    gratulacje dla veve za samodzielne kroczki!!!
    I rowniez dla Hani gratki za samodzielnosc!!!
  6.  permalink
    dzięki, dzięki :)

    Ania- niech juz się wyluzuje i rzuci w kąt te knigi. I tak zda- kujon jeden ;)Powiedz mu,ze jutro flaszkę na forumie stawia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Aga no on w kompie czyta nie w knidze ale zaraz i tak mu przeszkodze :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Aniu własnie was chciałam się poradzić która ksiażkę warto jako pierwszą przeczytać, wiesz poleć mi najlepszą twoim zdaniem! ;)))
    Powiedzialam M o "Potędze podświadomości" no i jeszcze jakąś mogę wybrać, bo jak sama nie wybiore to sam to zrobi, no to co polecacie na pierwszy rzut tego autora! ????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    IWA bierz dwie te ktore na poprzedniej stronie wymienilam :D jak szalec to szalec
  7.  permalink
    Aga no przyzwyczaił sie naszczescie juz cyrków w nocy nie robi,dzisiaj przeszdł sam 3 kroki-ja serce w gardle a M dumny jak paw
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    potęga podświadomości Fromma? Mam i czytała....

    Ania jakie książki jeszcze polecałaś???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Lady ksiazki sensacyjne, poniekad thrillery detektywistyczne by Harlan Coben
    polykam je od kilku dni co raz to nowe :) w sumie tylko 15ksiazek jest, ja jestem wlasnie w trakcie lektury 6
  8.  permalink
    lady- nie- nie Fromma:) Josepha Murphiego:) Fromm To " o sztuce miłosci" między innymi napisał :) Troche inne ale tez ciekawe :)

    Ciacho- no gratki dla młodego:) Chyba dziś jest jakiś dzien osiągnięc :)
  9.  permalink
    Aaaa... Chciałam się z wami podzielić moimi przemysleniami. Czy u was też tak jest,ze jak ludzie sie dowiadują,że swiadomie zdecydowałyście się na dzieci to walą określeniami"matka_Polka"? Bo mnie to wkur.... Jakoś głupio mi się kojarzy- wiecie- PRL, trwała ondulacja, siaty z zakupami i umeczony wyraz twarzy.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.