Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Ania około 20 złotych bo mam dieselka więc i tak wyszłam do przodu :)
  1.  permalink
    Cześc dziewczyny
    And- co za okruszek... O rany... Chyba nawet nie umiem sobie wyobrazić- hania wazyła 3540 i wydawała mi się tak strasznie maleńka...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    A ja chyba własnie te zakupię!
    Były jeszcze te, ale one sa strasznie ordynarne, cięzkie i wogóle:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Tosia śliczna. A Weronika nie nadaje się na pompkę? ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    IWA te co pokazałaś mi się nie podobają... sprawdź jeszcze wewnętrzną wyściółkę i porównaj szczególnie na wkładce!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    And łzy nabiegają do oczu ...
    Witaj Tosiu - bardzo dzielna z Ciebie Kruszynka - nabieraj sił - jesteś śliczna :flowers:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Są też te - ale strasznie jasne:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Lady to ile kilosow za 20zl ci pali? u nas wawa i z powrotem (czyli ponad 300km) za ok 80zl
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Na długość jest taka jak była Gabi ... ale Gabio nie była taki chuderlak. Ale dziś umówiłam się z Tosią że będzie ładnie przybierać na wadze bo chudzi owszem mają lżej ale nie przystoi by być chudszym od patyczaka :P Pani dr która siedziała przy biurku parskała śmiechem - może i jestem czubek ale monolog był niezły a Tosia rozumie co mówię bo i się usmiecha i kwęka ,,, chciałabym ja przytulić ... ale to już niedługo!! Nie mogłam jej dziś nawet pogłaskać :( Ale za to ponad 2 godziny jej marudziłam
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Jaka sliczniutka jest :) buziaczki Tosienko :*
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    To bardzo ważne, że słyszy Twój głos. Ona też się nie może doczekać przytulenia.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    And mów do niej często i gęsto - niech czuje Twoją bliskość - takie brzdące tego potrzebują!
  2.  permalink
    And Ona jest cudna,kochaniutka ,malutka ,i tyle cioć za nią trzyma kciuki! Jeszcze troche i sie naprzytulacie wszyscy bo dzieciaki pewnie tez sie Tosi nie mogą doczekac
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    And no to czas na zmiane suwaczka :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Ania to samo mi po głowie chodzi :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    No dobra dziewczyny zmykam spać, bo jutro ciężki poranek!
    Jak dam rade to rano wpadnę jeszcze na małą kawusię!
    Papapapapa!:wink::bigsmile::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Iwa jakby co to milegu urlopowania zycze.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Taki sam miała Weronika do roczku ... tak samo jak słoniątko gdy była w brzuszku...

    Idę sie wykąpać i spać - to był jednak cieżki dzień...
    Ale zebyście widziały radosć w oczkach Weroniki jak sie obudziła i mnie zobaczyła!! tak mocno sie wtuliła we mnie aż mi sie płakać zachciało - moja dzielna Babeczka!! 2 dni z obcą babcia (moja mamę widziała kilka razy przecież) zniosła to bardzo dzielnie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    a takj z innej beczki - czy ktoras z was miala tak ze po zmianie szamponu wlosy zaczely sie bardzo bardzo przetluszczac? kupilam elseve czerowny i co drugi dzien glowe myc musze. wczesniej spokojnie co 4 dni wystarczylo jak inny szampon mialam :|
  3.  permalink
    wow, ja myję włosy codziennie, bo inaczej wyglądają tragicznie, próbowałam je kilka razy "przetrzymać", ale wyglądałam wtedy strasznie....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Ja tez myję codziennie. Żle się czuję z nieumytymi

    Dobranoc
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    ja jak myje codziennie to mam siano tak sie pusza. najlepsze sa tzn byly drugiego dnia.
    tak mi maz uswiadomil ze moze to zmiana i farby do wlsoow daje znac o sobie no i dlugosc kudlow tez... u mnie mycie wchodzi w rachube tylko rano wiec codzienne to dla mnie koszmar :|

    nic too zmykam spac bo jutro aktywny dzien przede mna
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeNov 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Kolorowych snów dziewczyny:)
    Ja ostatnio trochę zaniedbywałam 28 dni i teraz nadrobić zaległości nie mogę, chyba do rana będę czytać komentarze tutaj i pod wykresami....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Ania ja tak miałam, ale nie pamiętam po jakim szamponie ...
    Teraz włosy myję co drugi dzień.
    And wyobrażam sobie stęsknioną nie tylko Weronikę, przecież reszta dzieciaków z pewnością tęskniła za mamą!
    Dobranoc pchły na noc :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    And to wyściskaj Weronisię a do Tosi mów i mów i mów :)) buziaczki dla Was
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    włoski też myję codziennie i nie ma mowy o opuszczeniu dnia :(( no chyba, że na wsi jestem hi hi hi tam warunki inne to włoski odpoczywają! VAX mi pomaga je utrzymywać w kondycji jako takiej!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    IWA te jasne bucki gatunkowo mi się nie podobają...

    z mojego zakupu botków jestem zadowolona :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Lady pokazuj dokładnie jakie zakupiłaś, bom ciekawa. Na wszystkie stawiasz kontra i nic ci się nie podoba - ciekawam jakie zakupiłaś??? ;))))

    Witam sobotnio na kawusi.
    Zaraz ostatnie przygotowania - sprawdzenie liswty zabranych rzeczy i w drogę!
    Do usłyszenia dziewczyny! :bigsmile::wink:
    --
  5.  permalink
    czesc w sobote z zawalonym gardłem
    M poszedł do pracy buuuuuuuuu mam nadzieje ze tylko do 15
    Aniu pewnie kupiłas szampon do farbowanych włosów-wszystkie obciazaja je i sprawiaja ze sa tłuste bardzo szybko,nie polecam tez elseve rózowy niby ten nabłyszczajacy-tez do bani
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    AND -łezka mi się zakręciła w oku. Śliczną córuchnę masz !!!! A Weronika jest bardzo dzielna !!!! Tylko gratulować :)))))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie. Szybko ją piję i uciekam do Tosi

    Izuń wczoraj gdzieś mi przemkło pytanie czy imiona są małej są nadane - Na inkubatorze dopisałam imię przyklejona jest również jest kartka z informacją że mała została ochrzczona wodą imieniem Antonina. Wypełniając dokument że wyrażam zgodę na zabiegi ratujące życie (musiałam go zostawić) też wpisałam imię.... W USC zarejestruję ją chyba w poniedziałek - o ile pracują :/ Wczoraj nawet nie miałam do tego głowy i sił. A w pn moja mama przyjdzie do dzieci bym mogła rano jechać do Dziecka więc potem wsiądę w autobus i pojadę zarejestrować ją
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Przynieś nam więcej zdjątek kochanego dzieciątka ! :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    AND gratulacje còry,silna z niej kobitka...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    talkatalka: Przynieś nam więcej zdjątek kochanego dzieciątka ! :)
    Talka właśnie wsadziłam aku do ładowania więc innym razem - napewno będą zdjęcia jak Antosia wyjdzie z inkubatora
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Ok, będę czekać z niecierpliwością :)))
    Piękna ta Twoja córa, a silna pewnie po mamie :)))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    And to znikaj do małej i wycałuję ją w myślach od cioć forumowych :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    sobotnie pustki widzę tutaj są :)

    Nie wiem jak WY ale Ja kurze powycierałam, pranie wyprasowałam co do jednego ciuszka... czekam aż Julcia wstanie to pochowam... poodkurzam, podłogi pomyję, sama się umyję :) no i może uda mi się wybrnąć z domku!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Właśnie wróciłam od Tosi - ogólnie bez zmian poza tym że powoli uczą ją jeść z butelki ale ze po 2-3 pociągnięciach jest zmęczona dostaje dalej mleczko sondą - 7x10ml na dobę - od wczoraj. No i ma żółtaczkę więc ma darmowe solarium

    Ps Zostawiłam jej ponad 100ml mleczka mojego wiec nawet jak wieczorem nie uda mi się za wiele ściągnąć to ma na dobę zapas - tylko by jej dawały :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    no ja wyprałam, ugotowałam zupę, usmażyłam kotlety, zrobiła obiad, a teraz sobie odpoczywam :)))
    --
  6.  permalink
    And- widze,że niźle laktacja Ci się juz rozbuchała. 100 ml to super wynik! Mi 4 dni po porodzie udawało się ściągnac max 20ml
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    wczoraj zawitałam do dermatologa i niech ją coś trafi wrrr zapłaciłam w aptece za krem i za jakiś preparat prawie 75 złotych ... preparat wiem jak używać ale kurcze nie pamiętam jak krem i muszę ponownie się do niej wybrać aby się upewnić... informacje z ulotki strasznie mnie niepokoją :((
  7.  permalink
    a dlaczego Lady? co tam napisali?
    ja juz po sprzataniu dziecko ma druga drzemke a za godzinke juz M bedzie w domu
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    aga1976: And- widze,że niźle laktacja Ci się juz rozbuchała. 100 ml to super wynik! Mi 4 dni po porodzie udawało się ściągnac max 20ml
    Aga ale ostatni raz ściągałam około 24 i rano po 8 tylko kilka kropli no i te blisko 110 to z obu cycuchów. niedawno ściągłam 60 i nie zmuszałam się i cyców na więcej -> niech się teraz zbiera dla Tośki :)
    Dziś trafiłam na super pielęgniarkę 1 miała dla mnie czas 2 nie traktowała mnie jak doświadczoną matkę 3 wyprzedzała moje myśli :) O dziecku bezpośrednio mi nie odpowiadała ale za to "teoretycznie" jakie są kolejne kroki postępowania z Maleństwem zakładając że jest tak jak teraz i "gdy zaczyna sie komplikować" Wiecie jakoś spokojniej mi sie zrobiło po tej rozmowie ... bo to nie było straszenie tak jak przez ordynatorkę i szykowanie że wszystko może być bardzo źle, ale po prostu wymienienie różnych scenariuszy jakie nas mogą czekać skwitowane - ale to bardzo dzielna i silna dziewczynka
    --
  8.  permalink
    no And przywróciłas mi nadzieje ze sa jeszcze "porzadne "pielegniarki i połozne
    u nas o dziwo takie fajne były prawie wszystkie na patologii jak chodziłam do małego ryczałam prawie zawsze-(no na ostatnim spotkaniu przed wyjsciem juz nie bo cieszyłam sie ze juz ostatni raz tam byłam i ze rano mi go oddzadza) i tam była taka jedna kobieta która do mnie podeszła i mówi"mama ni epłacz zobacz jak jemu tu jest fajnie jak na Hawajach ,piotrus jest tutaj najspokojniejszy jeszcze ani razu nie zapłakał a nawet jakbyto ja juz bym u niego była" i otwarła mi okienko i powiedziała zebym go sobi e podotykała.Od razu lepiej sie mi zrobiło jak wiedziałam ze koło niego takie fajne babki sa
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Przy Tosi płakałam raz - jak zawieźli mnie do niej w nocy... nie byłam w stanie się powstrzymać te rurki kroplówki i "tyle tego" a ja nie wiedziałam co to jest po co itd... Rano już byłam spokojniejsza ...
    Wczoraj jak płakała to mi ciężko było ale trudno się patrzy jak Niunia nawet starsza płacze a nie można jej utulić :/ jeszcze po takiej krzywdzie jak pobieranie krwi:/
    Rozryczałam się wczoraj już w domu ale musiały za mnie zejść emocje
    Nie mam powodu do płaczu... jest dobrze Niunia jest silna i będzie dobrze!! Dzisiaj rano czytałam o wcześniakach z 32tc przejrzałam pół str google i nie trafiłam na żaden "zły" wątek... trafiłam na wpisy że dzidzie leżały około 3 tyg... ze były silne ładnie przybierały... innych wątków nie szukałam... wiem co nas może spotkać i oby to zostało teorią!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    wkurzają mnie ludzie :/ dziś przeszłam przez ryneczek (jakoś dziwnie gacie mi z tyłka spadają) teksty typu "dobrze że pani urodziła" są naprawdę wkur*** No ale za to podnosi na duchu tekst "ja też jestem wcześniak"

    Moje dzieci szaleją i miejsca se nie mogą znaleźć nosi całą 4 :/ pogoda beznadziejna, niby ciepło ale siąpi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    jak VEVE ,URODZILA SIE ,TO NA 1 noc zabrali ja do inkubatora ,bo miala zòltaczke, byly tez tam 5 raczki,takie malutkie i tez inne dzieciatka wielkosci dloni, rodzice stali przy dzidziusiach ,naprawde medycyna poszla do przodu...ja bylam òpelna podziwu,dla pielegniarek,bo to takie malenkie...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    dobrze, że pani urodziła ?? A jakby nie urodziła to by źle było ? :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    uciekło mi słowo JUŻ - miało być "dobrze ze pani JUŻ urodziła" na moje cięte dobrze by było gdybym urodziła za miesiąc zamykają gęby :devil: Nie dam sie sprowokować do czarnych myśli!! tak sobie obiecuję i oby tak zostało...

    Pospałam chwilkę w dzień i teraz mi jest ble :/ nie mogę się rozbudzić i jestem taka niekontaktująca w ogóle dzisiaj jest śnięty dzień :/
    --
  9.  permalink
    a mi And podsuneła mysl na czytanie na necie i zamiast spac z synem to sie rozczytałam juz druga godzinke
    rzecz jasna o wczesniaczkach! jakie historie tych małych siłaczy! ale to sa dzielne dzieciaki maja taka wole zycia i normalnie czytam cud za cudem.Super sie czyta takie historie gdzie wszystko sie dobrze konczy i to nie tylko takie wczesniaczki jak Toska ale tez 25 /26 tygodniowe.Naprawde dzieci sa silniejsze niz myslimy
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.