Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    M mnie wnerwił-jeszcze go nie ma z pracy
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    u nas ,wieczòr spokojny,VEVE zjadla rybe i bawi sie slodko,M je kolacjre a ja pewnie wezme prysznic...
  2.  permalink
    hahaha ciasteczko teraz to M bedzie musial cie przekupic jakims fajnym ciuszkiem z tych bombowych sklepow hahaha:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    U nas bez zmian. Tosia dziś pokazała mi po raz pierwszy wieeelkie oczyska :) Widok super i niezapomniany :) A do tego miała okropną czkawkę i podskakiwała jak mała żabka :) Co przy tych wielce zdziwionych oczyskach tworzyło niesamowity i przezabawny widok :) Budzi się w niej odruch ssania bo szuka pyszczydłem i próbuje wsadzić palce do buzi - niestety to się nie udało i zasnęła :) Zostawiłam mleczko i sobie poszłam... póltorej godzinki zleciało szybko - za szybko
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    And ciesze sie ze takie dobre wiesci przywozisz. dobrze ze odruch ssanai sie tak szybko pojawil no i oby udalo ci sie utrzymac laktacje
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    mam w ofercie murzynka, chce ktoras??
    smialam sie do R ze powinien wpalaszowac w nocy calego bo Krzys jak jutro sie dorwie to znowu nic jadl nie bedzie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    a Ja proponuję jabłecznik na kruchym bo niedawno wyszedł z pieca i jeszcze mam ananasowca - dół biszkopt, środek pychotka z ananasem a góra białko z kokosem mmm pycha :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Wracać na forum DIRTY DANCING już się skończył :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    siedzę i przeglądam strony forumowe odnośnie tego kremu jaki mi lekarz dermatolog przepisała tzn DIFFERIN...
    Dzisiaj pierwszy raz posmarowałam buuu i troszkę się boję jakie skutki będą negatywne na dzień dobry... bo tak jak większość osób pisze wpierw musi wyjść aby potem znikło :( do tego mam jeszcze Aknemycin hmmm

    Ciekawe kiedy będę straszyła?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie.

    Miałyście tak że sms-y do was przychodziły a nie mogłyście odpisać? Kurde nie wiem czy mi nawala tel czy co :/ od wczoraj nie mogę wysłać sms. Już raz tak miałam ale szybko przeszło :/
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Witajcie niedzielnie :smile:

    Zaraz muszę się wyszykować siebie i Cyryla, żebyśmy mogli jak najszybciej wyjść jak przyjdzie ślubny, żeby znów nie było nieporozumień i tracenia czasu w domu.

    And, ja nigdy tak nie miałam z smsami, a przynajmniej nie pamiętam.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    hej ,piekna pogoda,udanej niedzieli,u mnie M I VEVE spia jeszcze wtleni w siebie,ja kawusie inke pije..
  3.  permalink
    U mnie tez ślicznie, co mnie bardzo cieszy, bo po południu jadę do Wisły:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Chyba zlokalizowałam przyczynę :/ na innych telefonach też nie moge wysłać sms - uszkodzona karta (?) zaraz dzwonię do sieci :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    udanego dnia dziewczyny
    u nas w prwadzie brzydko ale wybywamy na dzialke, chce wywiezc pare zabawek Gabrysi no i uluznilam w szafkach wiec ubrania Krzysiowe musze odstarczyc zeby przekazac sis.. mam nadzieje ze bedzie na tyle ladnie ze wezmiemy na dzialke dzieciaki coby troche sobie pohasały


    Lady wrzucaj przepis na tego ananasowca - najlepiej do mniam mniam a jak nie to chociaz tutaj
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    :/ ja już nic nie rozumem - kilka lat aktywny nr miliony wysłanych sms a właśnie sie dowiedziałam że mam wyłączoną usługę sms :/ do du... tym bardziej ze aby to aktywować musiałam zadzwonić na płatny nr wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ubieram się i spadam do Małej Żabki mojej - u mnie pogoda super więc jak wrócę zabiorę dzieci na dłuuuugi spacer
    --
  4.  permalink
    witajcie
    u nas pogoda typowo norweska-wieje i pada snieg z deszczem
    M sie wybiera na ryby ale bez nas oczywiscie-my bedziemy siedziec w domu
    mam z nim mala kose bo mnie zdenerwował wczoraj wrr wiec niech jedzie i bez ryby nie wraca:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    u nas również cudowna pogoda.... idziemy z Rafałem na cmentarz... trzeba tam ogarnąć po Wszystkich Świętych :)))))


    buźka babolki :*
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    U mnie pięknie, słonecznie i też wybierzemy się na przechadzkę po drzemce chłopaków, później już goście przychodzą więc będzie imprezowo :D
    Miłej niedzieli!
  5.  permalink
    kurde ale macie fajnie... tu nudy bo w taka pogode nigdzie nie pójde,do tego mam@ wrrr i mam humory
    wczoraj pojezdziłam troche po okolicy autem -tragedia poprostu na tych ulicach powiem Wam ze jezdza bezpiecznie bo dosyc wolno i przy kazdych pasach zwalniaja bo pieszy tu ma pierwszenstwo ale tu jest tak ze zjezdzasz z ronda i na rondo wjezdzasz wiec mozna sie pogubic.ja sie zakreciłam i w koncu źle zjechałam z ronda i musialam kombinowac.wole zdecydowanie tutaj poruszac sie wózkiem
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie dziewczyny!
    Udało mi się na sekundę dopaść kompa, więc pozdrawiam wszystkie!
    Tutaj pogoda nie najgorsza, nawet spacerek zaliczyliśmy, a teraz Oliwka śpi, a ja mam chwilkę!

    Poza tym tutaj to w ogóle mam wolne od dziecka bo wszyscy się nią zajmują, bawią się z nią i w ogóle fajnie tak!

    AND - cieszę się , że wszystko u małej Tosi dobrze, teraz już tylko będzie lepiej!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    u nas tez super slonko. wrocilismy z zakupow na obiad a pozniej suniemy w spacery z dzieciakami
    dzisiaj zarelko na wynos, mama mieszka blok obok i maz wlasnie polecial z garnkami odebrac dzieci i wziac walowke :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    cieszę się, że w końcu taka pogoda zawitała... :))))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    dziewczyny czy ktoras z was moze sie orientuje czy w Carrefour mozna placic bonami towarowymi SADEXHO?
    albo moze ktoras z was bedzie przed sroda i moglaby zerknac? bylabym wdzieczna :whorship:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Swego czasu nie dość, że można było płacić, to jeszcze się dostawało dodatkowo 10% (bon o wartości 100 zł brali jako 110). Nie wiem, czy jeszcze tak jest.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    CIACHO,tutaj tez same ronda budyja,ale ja je wole od skrzyzowac,bo szybciej jest,M z VEVE spi a ja zrobie czambelle ,(placek typowy na sniadanie jutrzejsze)...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Aniu na 99% tak
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    placek werzucony ,do piekarnika,tyrkne do mamy,bo biedna zle sie czuje...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Wróciłam już ze szkoły, miałam ciężki zjazd ale w końcu i dla mnie zaczął się weekend :DD
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    A ja właśnie wyglądam gości :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    A mi dzisiaj jakoś tak znów śpiąco i zimno:/ Moja mama siedziała z dzieciami a ja z małżem poszłam do Tosi. W związku z tym że moja mama nie należy do osób które lubią siedzieć bezczynnie pokazałam jej gdzie co jest (sama nie grzebie po szafkach) że jak jej sie bedzie chciało to niech zrobi obiad. Tym sposobem jak wróciliśmy do domku był obiadek, dzieci z dziadkiem na spacerze a ja narobiłam sie tylko tyle że ponakładałam obiad i po nim pozmywałam. Nawet nie wiecie jaki to dla mnie dzis luksus :)
    Właśnie wypiłam kawę rozpuszczalną ale śpiączki nie przeszły :/ Za godzinkę pewnie pojadę do Malutkiej... Jakoś nie mam na nic czasu :/
    Jutro moja mama przyjedzie do dzieci bym rano mogła pojechać do małej a nie popołudniu jak mąż wróci do domu :cheer: czasami tak bardzo jej nie nawidzę i w ogóle ale potrafi "stanać na wysokości zadania" i po raz pierwszy wiem że mogę na nią liczyc...
    --
  6.  permalink
    a ja jestem wnerwiona na M na maksa i normalnie Boze zabierz mi wszystkie siły bo inaczej go zabije:angry::angry::angry::angry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    pogooglowalam troche i sprawdzilam ze sadexho jednak w carrefourze przyjmuja.to dobrze bo mama w rozliczeniu za zakupy oddala mi wlasnie bony i akurat w srode je spozytkuje :)

    Ciacho a co ci maz zrobil?

    a tak w ogole to dzisiaj mielismy przymusowe porzadki. zginely nam obydwie komorki a ze ostatnimi czasy mam wyciszone to latalismy jak kot z pecherzem zeby je znalezc. przeszukalismy zabawki szafki i nic.... bylismy przekonani ze Krzysko po prostu je wyrzucil i z deka sie stracha najedlismy i juz R mial dzwonic do ery zeby zblokowac numer jak poszlam zrobic Gabie kanapke iokazalo sie ze sa w kuchni miedzy chlebakiem a mikrofalowka :D zadne z nas tam nie sprawdzilo bo i po co :P oczywscie najwiecej dostalo sie Krzysiowi bo to on lubi telefony roznosic po domu :P jak sie okazalo winowajca byl mezu aloe przynajmniej poobsmiewalam sie troche z jego sklerozy :D
  7.  permalink
    ma jedyny wolny dzien dzisiaj a on pojechał na ryby juz po 10 i nadal go nie ma
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ciacho to u was juz 22 minela??? nie dziwie sie ze zla jestes.
    moj maz na szczescie nie wpada na takie pomysly , ojjjj bylby biedny :devil:
  8.  permalink
    Ciasteczko- nie wkurzaj się... On może jeszcze nie przestawił się na to,ze sam juz w Norwegii nie mieszka ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ciacho rozbestwił się Tobie mąz sam w tej Norwegii ;)
    And - a może Twoja mama ma trochę wyrzuty sumienia, za tą całą sutuację przed Wszystkimi Świętymi i że to mogło przycznić się do przedwczesnego porodu? Tak czy siak dobrze, że pomaga , oby częściej :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    JEMMA: And - a może Twoja mama ma trochę wyrzuty sumienia, za tą całą sutuację przed Wszystkimi Świętymi i że to mogło przycznić się do przedwczesnego porodu? Tak czy siak dobrze, że pomaga , oby częściej :)
    Jemma pewnie troche tak ale chyba bardziej jest zła na mojego brata - gnojek jeszcze się poskarżył że go opierdzieliłam i jest na mnie zły (!) Ale to inna bajka :P

    Z Tosią bardzo dobrze - tlen ma zmniejszony na 30% odruch ssania ma ale za szybko sie złości więc karmiona jest trochę butelką a reszta sondą :cheer: Wyniki bardzo dobre. Cieszę się baaardzo. Pani ordynator nie podaje czarnych scenariuszy i już nie rzuca piorunów jak rozmawia :P Głaskałam Antosię dzisiaj na "do widzenia", była rozżalona po wizycie ale szybko sie uspokoiła i tak fajnie rozglądała :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    a u nas wieczòr ,spokojny VEVE bryka z M a ja gotuje pulpety dla VEVE na jutro..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo
    maz z Gabrysia juz wybyli, on do pracy ona do dziadkow. dzisiaj mam w dzien miec gosci przejezdnych wiec zeby nie latac do przedszkola mloda poszla do dziadkow. zreszta juz sie doczekac nie mogla bo chrzesniak meza ma tez wolne od szkoly wiec znowu beda szalec.
    ja sie musze jakos reanimowac bo cos kiepsko sie wyspalam. to co moze kawka z cola?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    Kawka chętnie ale jakaś bezkofeinowa :/ posmak kawy to to ma ale wcale nie budzi :/
    Witajcie w nowym tygodniu!
    Czekam na moją mamę (będzie około 9-10) i idę z domku
    Kurcze chyba muszę isć do jakiegoś internisty bo coś sie ze mną dzieje - puchną mi palce u rąk i nogi (kostki) po nocy wstałam cała mokra :/ Coś jest nie tak i oby to tylko było osłabienie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    And ja tez puchlam kilka dni po urodzeniu Krzysia. co ciekawe pielegniarka powiedziala mi ze przy porodach przedwczesnych to norma. nie pozwolila dlugo siedziec a jak juz siedziec to z nogami podniesionymi do gory. palce mialam jak derdelki a nogi jak Fiona... pij duzo wody, 2-3dni i minie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    a mi pulpety rozlatuja sie ,buuu pewnie cos zle zrobilam,DZIEN DOBRY..dobrze ,zxe w smaku dobre...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    Ewa moze za krotko wyrabialas albo za malo jajka dalas
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    To mnie Aneczko pocieszyłaś... Po poprzednich porodach i powrotach do domu jakiś tydzień się tak pociłam w nocy, więc może teraz też szybko przejdzie. Ale dziś rano musiałam zdjąć obrączkę - co nie było łatwe

    Dziś zmiana planów - mój małż zaraz wróci do domu - szefowa kazała mu przyjść do pracy podczas gdy zakład ma wolne :/ Zrobił coś tam bardzo szybko i juz wraca. Moja mama ma termin do pośredniaka wiec będzie później a jak ona przyjdzie to mój małż skoczy do pośredniaka i może do ZUS-u. A i USC dzis pracuje wiec zarejestruję Antosię :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    heee ,jaja nie dalam ,bo nie mialam...a zjemy takie ,nastepne beda lepsze...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    ale dzis dzien zaczelam,jeszcze mama mnie wykancza psychicznie,taka samotna jest a przyleciec nie chce...i uzala sie nad soba...a nie ma powodu...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2008
     permalink
    And mam nadzieje ze wysztko pozalatwiasz. u nas w urzedach zostaly tylko "dyzury"
    wiekszosc ludzi odbiera sobie dzisiaj wolny dzien za 1go listopada (swieto przyadalo w weekend), jedynie prywatne firmy wszystkie pracuja.

    Ewa u nas jajca to produkt numer 1 i nie dopuszczam do syt. zeby w domu nie bylo chociaz z 2-3. czasami odswiezam chlebek w jajku wiec to juz w ogole mus zeby jajca byly.
  9.  permalink
    Aniu on po 10 wczoraj wyszedł,czas mamy taki jak Wy.wrócił i obiecał ze to odrobi ,zobaczymy
    ps.zadnej ryby nie przywiózł,może był na fokach a nie rybach:devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.