Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    jajeczka faszerowane będą z pewnością :))

    sałatka pieczarkowa z fetą hmmm ciekawie brzmi :))
  1.  permalink
    No u mnie ta sałatka znika w pierwszej kolejności - szczególnie upodobali ją sobie panowie do wódeczki:
    1,5 kg pieczarek
    1 ser feta ( w kartoniku)
    5 zabkow czosnku
    natka( ew. koperek)
    majonez
    Pieczarki gotowac w całości w osolonej i lekko poslodzonej (ok 1 łyzka) wodzie przez 25 min.Gdy ostygną- pokroic w plasterki. Dodać fetę pokrojoną w kostke, drobno posiekana natkę pietruszki, przeciśniety przez praskę czosnek i majonez. Schłodzić.

    Naprawdę jest pyszna - i inna niz wszystkie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    aga nie powiem, że się nie skuszę bo się skuszę na nowość :)) mmm brzmi ciekawie i pewnie smakuje jeszcze lepiej :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    qrde czuję się jak baba w ciązy!
    POtarłam ogóreczki kiszone i przesmazyłam je na masełku mmmm i wcinam sobie takie kwaśności :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Gabrynia nie ma juz tak wysokiej temperatury ale ciagle powyzej 38, marudna jest i jedzenie i picie to nie to na co idzie ja namowic. Ja czuje sie marnie - mam bole brzucha i jakies wredne skurcze no i maluch mnie martwi bo jakos strasznie spokojny jest... dobra zmykam z powrotem do pracy. Lady udanej imprezki zycze
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Aniu mój maluch chociaz mija koniec 18 tc to nadal jest spokojny buuu i tez mnie to martwi!
    Na skurcze i bóle moze nospa pomoże!

    JA dzisiaj umyłam jedno wielkie balkonowe okno, posprzątałam w połowie mieszkanko, zjadłam to co napisałam powyżej a teraz koktajl truskawkowy piję i mam nadzieję, że przeżyję chociaż jakoś nijakoś się czuję. Senna ciągle jestem a wstałam o 11.30 hmmm co się dzieje ze mną?

    Aniu do imprezki jeszcze pewnie zaklikamy do siebie bo dopiero w sobotę robię :)) M ma swoje 2 urodzinki :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Lady to polecam Ci jeszcze sałatkę z tuńczyka układa się ją warstwowo a miesza dopiero na talerzu dzisiaj właśnie ją robię -pyszna!
    skład: 5 jaj ugotowanych na twardo białko w kostkę pokroić, 20 dag sera, tuńczyk w sosie własnym w kawałkach, jedna duuża cebula sparzona gorącą wodą, majonez
    warstwy (1 na spodzie):
    1. białko
    2. ser żółty
    3. cebula
    4. tuńczyk
    5. ser żółty
    6. majonez
    7. żółtko starte na drobnej tarce
    sól pieprz pomiędzy np 2 warstwami.
    Robi furrorę na imprezach i rozchodzi się po znajomych!
    :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Magg ale jak na drobnych oczkach zetrzeć zółtko! PRzeciez to się pokruszy! Moze na tych średnich ?? tzn na normalnych!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    chyba na tę imprezkę będę serwowała same nowości wśród staroci :)) a niech się zachwycają :)) składniki do kupienia w każdym sklepie a i mało pracochołonne :))


    Wiecie co Ja mam coś nie tak z przemianą moją! Po przesmażonych ogóreczkach i po koktajlu z truskawek oraz wodzie nic mi nie ma! nawet do kibla mnie nie pogoniło buuu a na dodatek zjadła 3 kiwi i pomarańczkę wrrr jestem zła :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    a cha MAGG a gdzie przychodzi majonez ??
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Żółtko tylko na górę, porobią się takie maleńkie kuleczki i tak ma być! To nic że się trochę pokruszy

    majonez?..... do Lady na imprezę!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Magg babo hahahaha no bo z tego co widzę to tej sałatki się nie miesza więc rozumię, że majoznes idzie tak samo jako jedna warstwa przed zółtkiem hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Eureka! hihihihihihih babo! pod zółtko mały słoik np. winiary hihihih
    Dobre!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Mi dzisiaj tylko szloch gra w sercu....
    Nie mogę zrobić echa serca w szpitalu nieodpłatnie bo robią tylko jak jest ewidentna wada serca a jak istnieje możliwość to mają to w dupie i każą obserwować!
    P..ona służba zdrowia mam ich gdzieś!
    Nie będę bezczynnie czekać i się zastanawiać czy moje dziecko jest zdrowe czy nie idę prywatnie!
    Choć to duży koszt ale trudno jakoś sobie poradzimy szczególnie że to koniec miesiąca...
    I znowu jak u wielu osob rzecz rozchodzi się o kasę k...wa mać!
    Z góry przepraszam za słownictwo ale musialam się wygadać..
    Tu mogę nie?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Magg kopnę CIę w dupsko jak będziesz się nabijała hahahaha :
    Magg rozumię, że chodzi Ci o maleństwo??? co się dzieje dokładnie ???
    Wszystko obija się o zasraną gotówkę z Naszych portfeli....
    Przeklinać możesz ile chcesz - przecież nie od parady taka nazwa topicu!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Dzięki Lady :flowers:

    Co się dzieje ... Franek urodził się z przetoką międzykomorową milimetrową ale jednak, sama się zarosła i nie był potrzebny zabieg. Teraz niby na usg wychodzi że jest wszystko dobrze ale dokładnie to można stwierdzic tylko robiąc echo serca. W szpitalu mnie olali a ja muszę wiedzieć bo oszaleję, mój M dzisiaj na mnie nakrzyczał że mam sobie nie wbijać do głowy itd. Jutro idę na to echo do Pani doc. Dongel podobno najlepsza w kraju tylko 350 zł trzeba zapłacić ...
    Ale mam dzisiaj doła.
    Kurcze muszę się jakoś pozbierać i coś w domu zrobić!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Magg mąż ma rację....
    Przedewszystkim chociaz to nie jest łatwe zacznij myślec, że będzie wszystko OK! Maleństwo będzie zdrowe!
    Szkoda, ze szpitale tak bagatelizują sprawę i nie chcą cię z kasy na to badanie wysłać wrrr Prywatnie to ono nie jest takie tanie - musze przyznać!
    Maguś jeśli dysponujesz jakąkolwiek gotówką to nie żałuj jej jednak dla dzieciątka i dla siebie ( własnego wyciszenia nerwów )

    Powiedz mi do gina chodzisz prywatnie? czy z kasy ?
    Jeśli z kasy to jego powinnaś molestować o rutynowe przepowadzenie takiego zabiegu ..... poza tym on powinien to automatycznie sprawdzać aby nie było powtórki z tego co przy pierwszym maleństwie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Magg mam jeszcze pytanko! Od kiedy czujesz ruchy maleństwa! Mi się jutro kończy 18tc i wskakuję w 19 a mam nadal ciszę i też się martwię dlaczego maleństwo nie daje znaku życia!
    Córa kopała w 20tc...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Ja poczułam ruchy pod konieć 19 tygodnia i to też nie byłam pewna czy to to ale pielegniarka mi wytłumaczyła ( jak pierworódce hihi) że to czuć zaraz nad spojeniem łonowym i najczęściej rano lub wieczorem jak leżysz na plecach.

    Mój lekarz daje mi skierowanie ale w szpitalu nie chcą mnie przyjąć bo nie jest zdjagnozowana wada serca na 100% na usg. A wczoraj jeszcze pojawiła się tachykardia jak leżałam na plecach podczas usg i mam zakaz całkowity leżenia na plecach. Chyba za dużo mi się tego zwaliło Lady. Ale ja twarda nie miętka jestem tylko muszę się zebrać!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Magg dokładnie nie pozostaje nic innego jak dla Twojego dobra i maleństwa zebrać się w sobie i wierzyć, że jest wszystko OK!
    Leżenie na plecach nie jest podobno ogólnie wskazane czytałam nieadwno....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    hmmm wiecie co .......... czytam właśnie przepis na tiramisu mmmmm aż mam niezły ślinotok :))

    http://broszka.pl/index.php?a=si&iid=4068
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    dzisiaj popielec i post a Ja glupia wczoraj zupkę ugotowałam na dzisiaj z mięskiem hahah

    teraz szybko borykam się z innym obiadkiem: ryż z jabłuszkami zapieczone polane koktailem truskawkowym na gęsto mmmm pychotka hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    fajne to tiramisu chyba zaszaleję!
    Mój gin trochę mnie uspokojł zadzwonil do jakiegoś prof. i ten powiedział co zrobić by mnie przyjeli na NFZ wię c najpierw powalczymy a w ostateczności zrobię prywatnie. Mam jeszcze 2 tyg mogę powalczyć.Czuję się jakby mi ktoś kamień z serca zdjął. Od razu lepiej!
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Lady nie wiem czy znasz bigos z pieczarek : 0,5 kg pieczarek, słoik ogórków konserwowych, 0,5 kg cebuli, 0,5 kg kiełbasy i przecier pomidorowy. Dla mnie pycha.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    no pięknie Wy mi tak piszcie a Ja nieźle jestem spluta hahahahah
    zuza takiego bigosu (no też ciekawie się zapowiada ) nie znam hmmm tylko ten z kapustą :)) tradycyjny :))

    Magg cieszę się, że coś więcej w tej sprawie jest ruszone bo i Ty będziesz spokojna!

    Na to tiramisu też mam kręćka :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Jak się robi ten bigos?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Amazonko zuza się pojawi to zapewne nam więcej dopowie :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    babeczki, cebula w piórka, na patelnie przesmażyć z kiełbasą pokrojoną w kostkę, dodać pokrojone pieczarki, dusić do miękkości ( można podlać troszkę wodą ), na koniec wrzucić ogórki w kostkę potrzymać ok 10-15 minut, na koniec dodać przecier ja tak dodaję dla koloru i zagęszczenia masy i przyprawić . Podawać na ciepło z pieczywem, do wódeczki i na imprezki ja znalazł.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    no to Ja mam jeden problem z tym bigosikiem ... nie przejdzie u mnie smazona kiełbasa buuu nie znosze kiełbasy :(( pozostałe składniki jak znalazł .....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 21st 2007 zmieniony
     permalink
    0,5 kg kiełbasy czy 0,5 kiełbasy? :-)
    Ile przecieru? Czy może być też koncentrat? Jakie przyprawy proponujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    no Wy mi smaka tylko robicie buuu chętnie bym gotowego skosztowała.... bo to smażenie to nie dla mnie :)) może mamę namówię to zrobi za mnie a Ja sobie zjem :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    już poprawiłam 0,5 kg kiełbasy, generalnie wszytkiego po 0,5 kg, tak, koncentrat jak najbardziej, przyprawy tradycyjne, sól , pieprz, papryka, tak na oko
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    do tego co zuza pisze jeszcze wrzucic papryke i ryz i mamy leczo mmm :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    kfiatuszku a tu masz rację i jeszcze te coś ogórkowate zielone hmmm z głowy mi wyleciało jak to się nazywa....
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    cukinia??? bigos z cukini tez jest dobry :P albo placki z cukinii:) mmmmmm pyjsznosci

    a znacie cos z duza iloscia zelaza??? ostatnio sie dowiedzialam u lekarza ze mam poczatki anemii .. tzn nie mam jeszcze ale moge miec :P wiem ze szpinaczek :P mmm uwielbiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 21st 2007 zmieniony
     permalink
    alez mnie ominely kulinarne pogaduszki!!! ja polecam leczo z cukinii :)
    ogolnie to musze sobie chyba te przepisiki skopiowac i wyprobowac


    MaGG - 3mam kciuki zeby sie wszystko udalo zalatwic po Waszej mysli, bedzie dobrze zobaczysz, tylko rozumiem chcesz sie upewnic i byc juz spokojna przez kolejne tygodnie. :grouphug:

    Kfiatuszku - na temat zelaza odpisalam ci na przyszlych mamusiach
  2.  permalink
    Zuza- ja napewno zrobię Twój bigos. Uwielbiam pieczarki :) Dzięki za przepis
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Dzisiaj obudziłam się z przekonaniem że wszystko będzie dobrze i damy sobie radę! Mój M zrobił wielkie ufffffffff jak mu powiedziałam rano... ach Ci nasi kochani mężowie :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Magg bo będzie dobrze, inaczej być nie może... Kobiety mają w sobie wiele siły i czasami dziw bierze skąd to sie w Nasz bierze .... Maguś dasz sobie radę jak każda z nas ......

    Mnie zaczyna znowu dopadać w domku samotność braku mojego M :(( mam nadzieję, ze dzisiaj już wróci wcześniej i będziemy mogli spędzić razem czas. Dodatkowo przyplątał się jakiś katar qrde a pomarańcze i kiwi żrę jak głupia a tu dupa jasiu .... Widocznie wczoraj mnie przewiało na mieście bo była zbyt cieniutko ubrana i zmarzłam - stara ze mnie a głupia baba!!!

    Co do sałatek to na sobotę z pewnością dodatkowo zaserwuję te dwa przepisy od Magg i Agi :)) a bigosik to zlecę mojej mamie do zrobienia ze względu na smażenie kiełbaski - ale to już na normalny dzionek :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Dziękuję Lady powiem Ci że to forum dużo daje, nie dość że masz koleżanki w całej Polsce to jeszcze możesz się wygadać i ktoś cię wysłucha, doradzi...

    Miałam zrobić zdjęcie tej salatki hihihihi ale jak wstałam wczoraj rano to połowy nie było hihihi...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Kfiatuszku coś o żelazie w małej pigułce! ( poniżej tekstu odnośniki do ciekawych stron )

    W produktach spożywczych pochodzenia roślinnego żelazo jest w postaci trudno przyswajalnej, niehemowej i jego przyswajanie dochodzi do 5%. Przyswajanie żelaza niehemowego poprawia się przy udziale kwasu askorbinowego i białka zwierzęcego. Na przykład przyswajanie żelaza z orzechów lub szpinaku, gdy zjadane są samodzielnie, wynosi tylko 1 do 2 procent, a w potrawach z mięsem i witaminą C może zwiększyć się nawet pięciokrotnie.

    Przyswajanie żelaza zmniejszają sole wapnia, fosforu, mleko, sery, herbata (tanina), kawa i fityniany znajdujące się w nasionach zbóż. Nadmiar w pokarmach jednego z takich pierwiastków jak wapń, cynk, mangan i żelazo powoduje blokowanie przyswajania innych pierwiastków tej grupy. Przyswajanie żelaza poprawia się przy wystąpieniu jego niedoborów w organizmie.

    Najlepszym źródłem żelaza są naturalne, mało przetworzone produkty spożywcze jak, podroby, chude czerwone mięso, ryby, zielone warzywa (chlorofil ma podobną budowę chemiczną do hemoglobiny), groch, owoce, ostrygi, zioła. Istotny wpływ na zawartość żelaza w pokarmach ma sposób ich przyrządzania. Podczas długotrwałego gotowania żelazo przedostaje się do wylewanej wody. Potrawy kwaśne przyrządzane w naczyniach żeliwnych mogą o kilkaset procent zwiększyć zawartość żelaza.

    a gdybyś sobie chciała nieco więcej poczytać to zerknij tutaj

    http://portalwiedzy.onet.pl/92667,,,,zelazo,haslo.html

    :rainbow:DIETA W CIążY:rainbow:
    http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/2029020,54921,1326226.html

    :rainbow:CIEKAWOSTKI ODNOśNIE WITAMINEK etc :rainbow:
    http://www.warszawianka.waw.pl/?22,15,873
    http://www.food-info.net/pl/vita/water.htm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Magg u ciebie to tak wszystko znika jak i u mnie! Czasami to nawet nie zdążę się załapać na coś pysznego bo rodzinka pozjada i nawet nie wiem kiedy.... Pozostaje mi tylko obejść się smakiem no i nawrzeszczeć na egoistów :))


    Magg takie rozmowy z laseczkami, które mają różne poglądy na różne sprawy zawsze pomagają!
    Maż czy rodzina znają cię z innej strony niż my tutak i nie zawsze są w stanie ci doradzićbo inaczej widzą Twoje problemy niz My tutaj!
    Nawet te słowa pisane moga czasami dodać troszkę otuchy i mogą podbudować!
    Mi też wiele laseczek tutaj dało kopa na pozbieranie się z dołka i ciągle to robią :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Witaj Lady :kiss:
    Magg doskonale Cię rozumię, mnie mój gin skierował na USG genetyczne 10.01.07 plus echokardiografię serduszek. Powiedział mi, że jako ja jestem w ciąży najwyższego ryzyka niemalże mnie błagał o wykonanie tego badania. U niego na USG nie wykrył żadnych wad [choć ma jeden z lepszych sprzętów], ale powiedział, że nie powinnam ryzykować.
    I niby wsio jest ok, to badanie można wykonać jedynie pomiędzy 20 - 24 tc. A ja już czekam bardzo długo :cry:
    W sumie mam skierowanie do prof. Respondek-Liberskiej z ICZMP w Łodzi, ale non stop przesuwają mi termin wizyty :cry:
    a ja się martwię i martwię ... Standardowo to badanie kosztuje 250 zł, ale w ciąży bliżniaczej już 300 zł. Też się załamałam, ale M powiedział, że damy radę :shamed:

    Dziewczyny tak się boję o moje dzieci, od samego początku jak tylko usłyszałam, że jestem w ciąży to strach mnie nie opuszcza :cry::cry:
    Już czasem psychicznie wysiadam, to wtedy moje Maluszki dają mi znać o sobie :cry:
    Sorki, że się tak rozkleiłam, ale może poczuję ulgę ...
    Pozostaje mi wiara i nadzieja w to, że wsio będzie dobrze. A co ma być, i tak będzie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    strach o maluszk ijest normalny, ja sie smieje do meza ze w ciazy sie czlo9wiek boi ale pozniej tez sie boi wcale nie mniej i tak przez jakies 20 lat od pozytywnego testu :wink:

    dzisiaj mam lepszy nastroj, powoli zbieram zakret, w szkole wyrobilam sie ze wszystkim co planowalam, niewiele mi juz wstukiwania zostalo jesli idzie o rozdzial pracy magisterskiej tej do jutrzejszego oddania no i maz.... spisuje sie na medal. chyba moglabym sie przyzwyczaic ze one nie pracuje - wracam do domu a tu cieplutka zupka czeka. zapachy na caly dom plus drugie danie z suroweczka... smialam sie ze gdybym szepnela ze mam ochote na ciasto to tez by cosik upiekl (jego babka laciatka i rafaello sa o niebo lepsze niz moje!!!) no i mala.. .widac ze nie zostawia jej na pastwe TV alegraja rysuja buduja... eh zachwycona dzisiaj jestem a mezus dostanie nagrode :heartsabove:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Zuza, mam jeszcze jedno pytanie o bigos z pieczarek: czy pieczarki wrzuca się do bigosu surowe (mają puścić wodę?) czy podsmażowe wcześniej?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Aniu to nic tylko o męża musisz dbać :)) i z każdej strony go obściskiwać bo niewielu jest takich jak Twój!

    Mój się niestety nie udziela w kuchni, chociaz ostateczności to potrafi wiele zrobić! Niedzielne śniadanko to jego działeczka! Jeśli idzie o obiadki to woli mnie zaprosić do restauracji na coś dobrego i innego, ciastko to albo kupuje do domku albo też zaprasza do kawiarenki! Taka forma tez mi odpowiada :))
    Mogę na niego jednak bardzo mocno liczyć co do robienia zakupów! Kupuje to co na karteczce i jeszcze więcej :))
    Miło również jest jak w czasie pracy przyjedzie do domku np ze świezym pieczywkiem czy tak jak ostatnio z owocami :))

    Ja dzisiaj w ramach tego wszystkiego malowałam ościeżnice :)) bo prosiły się o nową farbę :))
    To taki wstęp przed remoncikiem :))

    Izunia wiesz ile Ja mam obaw :(( boję się i ciągle myślę o tym czy wszystko z moim dzieciątkiem będzie OK zważywszy na stres jaki przeszłam w I trymestrze.... Wolę lepiej nie myśleć z drugiej strony źle i szybko odganiam te myśli... Musi być dobrze i tyle....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Kobiety znacie coś skutecznego na złagodzenie kataru, bólu głowy i gardła bez ingerencji tabletek ????????????????????????
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Lady na bol gardla tantum verde, na katar olbas na golfik i inhalacja, a co do bolu glowy to tylko oklady mi przychodza na mysl, jakbys dostala temperature to mozesz wziac pyralginum.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Aniu wiesz jaka Ja jestem przeciwna lekom w ciąży.... miodzik, cytryna, kiwi, pomarańczki..... czosnku nie znoszę :((

    Włączyć musze klimatex do nawilżenia na noc powietrza z solą morską!!! może polepszy spanie :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.