Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Witam na porannej kawie ... wyszłam z domu po 7 i właśnie wróciłam ale prawie wszystko załatwiłam (jupi) Weronika jest straszna :/ zrzęda i maruda nie umiała zasnąć w wózku i po raz pierwszy od dawna wracałam na syrenie do domu.
    Byłam sobie dowiedzieć sie jak wygląda sprawa z rodzinnym i becikowym i spokojnie mogę teraz złożyć a pesel doniosę - nawet mi to doradziła babeczka stamtąd że jak tak zrobię to będę miała wyrównane za listopad (decyduje data złożenia wniosku nawet niekompletnego)
    Głowa mi pęka - mam nadzieje że Tosi kawa sypana nie zaszkodzi :/ nie chcę brać tabletki
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    witajcie babolki, ja również kawkę spijam właśnie...

    niedługo trzeba lecieć rachunki płacić...
    --
  1.  permalink
    Hoga- super,że masz wsparcie w nauczycielce. To w dzisiejszych czasach nieczesto się zdarza:( Stój za młodym murem. Nie dziwię się,że go bronisz- przeciez my mamuśki- od tego jesteśmy :)
  2.  permalink
    dziewczyny zadzwoniłam do pediatry i kazała mi podawacv eurespal 2razy po 10 ml i kazała brac dalej drosetux
    jak nie ma goraczki to mówiła ze nie marttwic sie a jak sie pojawi to nurofen ,moge zrobic tez syrop z cebuli no i Cebion oczywiscie
    jak do pon nie bede widziała zadnej poprawy to do lekarza
    Iwa tak mam te krople do nosa Euphorbium juz od jakiegos czasu uzywam ich zamiast Nasivinu bo uwazam ,że sa lepsze

    acha a co do lekarza- jest tu pediatra nie ma problemu z dogadaniem sie czy kosztami wiec jak zajdzie potrzeba to napewno sie wybiore
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    no to spoko ,ciacho...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    a ja wròcilam z VEVE ,OD SZCZEPIENIA ,pytalam babke o znak na ramieniu,a ona powiedziala ,ze nie ma juz szczepionek co zostawiaja ten znak...
  3.  permalink
    najgorsze ze moje dziecko jak jest nawet tylko zakatarzone to cały czas prawie marudzi i płacze
    spac nie chce bo płacze bawi sie tylko chwile a wyglada jakby nie wiem jaki był chory bo katar leci mu oczami nawet,no ale co zrobic jakos musze przezyc ten okres
    --
  4.  permalink
    Hej dziewczyny, ale fajnie, ze jutro już weekend:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    A VEVE dotala czopki na katar i znikl szybko,CIACHO wyobrazam sobie ,jak ci ciezko,VEVE raz tylko byla przeziebiona a marudzila ze szook...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Dziwewczyny dziękuję bardzo za głosy :)))


    Ciacho oklepuj go koniecznie, a może masz jeszcze mucosolvan albo coś na wykrztuszenie wydzieliny to też młodemu dawaj :)
    A ja dzisiaj robie porządki w szafach oczywiście Tola dzielnie mi pomaga == dwa razy więcej roboty!!!
    Hoga rozumiem Cię doskonale mój syn też czasami popada w jakieś dziwne stany że on najgorszy, że niegrzeczny, że nic mu się nie udaje więc po co ma to robić.... czasami mi ręce opadają... ale zauważyłam że pochwały to dla niego najlepsze lekarstwo , zmotywuję go czymś -uda mu się - pochwalę i syn lata pod sufitem z radości :)
    Ale powiem Wam że coś jest w tym powiedzeniu "małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot" :wink:
    --
  5.  permalink
    Magg, zaglosowałam na Tosie, ale strasznie dlugo potwierdzenie nie przychodzi...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Ciacho zdrówka dla Piotrusia, niech nie choruje.
    Hoga no to masz pomagiera, pilnuje mamę co by nie zapomniała posprzątać.
    Magg co do porządków w szafie to wczoraj chłopaki mi wywalili wszystko z szafy - tzn. tylko ciuchy M, wcale ich o to nie prosiłam, ale pozwoliłam im się w tej stercie ubrań wytarmosić, jakiż mieli ubaw :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    MAM BUdynie z PL ,ALE nie wiem, czy VEVE moge zrobic na normalym mleku? co wy na to??
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Magg żeby pochwały działały na wszystkich było by git własnie wróciłam bo znowu dzwonili ze szkoły, młody spac nie chce ale połozyłam go może zaśnie bo ja musze naładowac baterię,
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Ciacho ja Hubertowi zrobiłam ostatnio syrop z cebuli i do dwóch cebul dodałam jeszcze 3 ząbki czosnku zasypałam cukrem lekko ubiłam zeby puściło sok, i jak już się taki zrobił podawałam mu przez 5 dni 3 razy dziennie. Pomogło a kaszel to miał taki jakby mu tam chlupało doslownie. Tylko koopony mogłabym arabom sprzedawać jako naturalną broń chemiczną. Na katar euforbium i wieczorem pulmex na klatke piersiową
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Witajcie laseczki :))

    Fryzjerka już pojechała a Ja mam odświeżone blondy :) i proste włoski :) i delikatnie przystrzyżone przy buzi bo tyły zapuszczam :) czuję się jak świeżynka :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Lady to super, ja również wybieram się do fryzjerki aby nadała mojej fryzurze "kształtu" bo też zapuszczam :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Samopoczucie pewnie poprawione o 100% :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Lady no ja bardzo lubie swiezynke tyle ze ona mi sie ze swiniobiciem kojarzy :)
    mam andzieje ze teraz jestes zadowolona z fryzu :)

    ja zapuszczam od kilku miesiecy, w grudniu lece do fryzjera troche zmienic ksztalt fryzu no i obowiazkowo kolor
  6.  permalink
    Ja od dwóch lat ie farbuję, ale chyba zacznę płukać włosy w rumianku, bo strasznie mi ściemniały. Włosy zapuszczam, a końcówki podcina mi przyjaciółka, więc muszę przyznać, że na fryzjerze ostatnio oszczędzam:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    dzieki dziewczyny za wszystkie rady
    bede oklepywac chociaz ładnie sie odrywa ,moze ten eurespal da rade.no to zmykam bo gotuje warzywka dla małego naszczescie apetyt mu nie zmalał
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Lady - a fotka???
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Ja wróciłam z Oliwka ze spacerku jakąs godzinke temu, już zupkę zjadłyśmy i zaraz mala kładzie się na drzemkę.
    Kupiłyśmy dzisiaj zimowe, skórzane buciki z KORNECKEGO! Także wszystko na zimę już mamy i mrozy nam nie straszne! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    a jak pogoda u was?
    u nas 3 stopnie w dzien bylo i mgla a momentami mzawka popadywala. przelazilam z dzieciakami tylko godzine z haczykiem i nawialam do domu. tak sie skalda ze nie mam jeszcze zimowej kurtki wiec z deka mi sie zmarzlo :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    U mnie szaro, ale nie pada ...
    IWA Oliwia drzemie Ci o tej godz? Moje drzemkę tną o 12 do 14 później już ich nie kładę bo by mi nie zasnęły o 20-20:30.
    Lady mnie kusi bardzo ściąć włosy na chłopczycę :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    u mnie pada od rana...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    IZA super sexi ,jest sciecie na chlopczyce,mnie bardzo podoba sie ,oczywiscie jak ma sie ladna buzie,a ty masz...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Aniu - u nas rano była mgła, a jak opadła to wyszło śliczne słoneczko, było 8 stopni i nie b yło wiatru także pospacerowałyśmy coś ok. godzinki!

    Izunia tak Oliwka własnie teraz śpi tak do 17.00 (16.45) i chodzi spać wieczorem ok. 20.30 (czasami 21.00). Rano śpi od 10.00 do 11.00 (dzisiaj do 11.30) .
    Tak śpi no to cóż nie będę jej tego zmieniać. Wieczorem i tak nie ma problemu z zaśnięciem!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    O coś takiego ... taki nieład to coś dla mnie bo ja leser jestem do układania włosów!



    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    IWA tak tylko zapytałam, moje po spaniu mają powera i nie zasnęły by o 20, a ja czekam na tę godzinę jak na zbawieniem :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    No to Izunia na co czekasz - jak tylko potrzebujesz takiej zmiany to nie ma co zwlekać!
    :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    ANIAM ,veve cycowa ,dac jej budyn z naszego mleka nie wiem, w sumie duza juz...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Rozumię Izunia - rozumię cię!
    :wink::wink::wink:
    Gdyby był problem z zaśnięciem wieczrorem to ja też pozbawiłabym ją tego spania w dzień, ale narazie nie ma to tak jest! Moja mama ma chwilkę na przygotowanie obiadu, a jak ja wracam to ona wstaje!:wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    ja zawsze chcialam takie fryzurke,ale mam uszy odstajace,wiec bob mi pozostal...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Izunia fajnie ale Ja zapuszczam i chcę mieć długie jak to będzie możliwe!

    IWA zdjęcie jak się dorobię to wstawię a jak nie to trudno musi pozostać fantazja!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    LADY ,do 40 ,bo potem z tyly liceum a z przodu muzeum...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    O ta też mi się podoba :P

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Hihihihihihihihihihihihihi!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    fajna ,ja VEVE na razie nie zapuszczam ,tez bede scinac,na kròtko...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Moje włosy tak by się nie ukłądały!
    Pozatym już raz byłam na chłopaka i powiedziałam sobie - NIGDY WIĘCEJ!
    Ale ty Izunia chyba masz poddatne włoski?! To nie będzie problemu! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Zmykam smażyć naleśniki bo po 17 będzie mój M z pracy!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Ale chyba pozostanę przy mocnym cieniowaniu - choć zobaczymy jak usiądę na fotel :P
    Ja wiem, że te modelki są wyczesane więc biorę na każde strzyżenie poprawkę :D

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    druga od gòry,najbardziej mi sie podoba..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    IWA ja wiem czy podatne mam włosy ... chodzi o to, że nie chce mi się ich nigdy układać, teraz po domu je związuję w kitkę. Wbrew pozorom mam ich dużo i przerzedzanie i cieniowanie jest u mnie wskazane! No i moja fryzjerka odradzała mi, abym miała je równej długości.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Ewa pytałaś o budyń, ja nie wiem, ale zaryzykowałabym i tyle :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    taka jak ta przedostatnia kiedys mialam, bardzo wygldna srpawa, troche wosku czy gumy i wystarczy
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    jade na zakupy spozyecze ,do potem pa...
  8.  permalink
    A ja się dzisiaj "ukulturalniam", idę na przegląd chorów:)).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    extra fryzurki :p
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    Ja tam jestem nie wiem dlaczego za dlugimi bo jakoś tak kobieco wyglądają! ale to moje zdanie i sama siebie w krótkich nie widzę!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.