Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Moje smyki też tną drzemkę :D
    Hoga przyłączam się z kawą :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    u nas ,pogoda do bani,M bawi sie z VEVE, ja sprzatam ze stolu z obiadu i tyle...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ewa Twój M lubi bawić się z córą? Pytam bo nie każdy facet lubi/potrafi zajmować się dzieckiem ... Mój również uwielbia wygłupiać i bawić się z chłopakami :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Co do pogody to u mnie też bez rewelacji, szaro, pochmurnie, ale nie pada.
    A stopni aż 10 brrr ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    iza ,tytlko jak nie placze,bo jak jest marudna ,to nie ma cierpliwosci,teraz np ,wlaczyli ,piosenki i klaszcza i kiwaja sie w rytm,albo gonia na czworakach po pokojach...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    wcinam czekolaDE z orzechami ...ja sie nie odchudzam...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    tak sie zastanawiam co kupic M po choinke,pewnie jakis bajer ,do sa,mochodu,ja chce kolczyki...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ja nie mam pomysłu na prezenty - jakoś nie lubię wymyślać co komu kupić ... chyba jestem inna :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ewa jak moje kidsy marudzą to zazwyczaj chcą obaj do mamy :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    ja kupuje ,tylko M i VEVE ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    nO VEVE ,TEZ jak jej zle ,do do mnie ucieka a raczej ,do cyca...
  1.  permalink
    a mój cos nie spi i juz mnie to wnerwia bo nic nie moge zrobic a taki sie zrobił złosliwy ze szkoda gadac
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ciacho ,wierze ci,no c òz uroki macierzynstwa...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ciacho przytulam, Pietruszka taki kochany :D
  2.  permalink
    dokłądnie takie uroki tylko ze ja nerwus jestem i lubie miec po swojemu a tu mi taki mały dzieć chce rzadzić ...ogólnie to nie mam co narzekac bo jest pogodny ale strasznie zajmujacy i niestety zabiera mi cały wolny czaS
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ciacho i niestety będzie ci go teraz coraz bardziej zabierał do czasu az nauczy się chwilkę bawić sam ale na to jeszcze trzeba będzie zaczekać.
    Młody zasnął po raz drugi bo pierwsza drzemka to nie wypał zobaczymy ile teraz da mi posiedzieć
    --
  3.  permalink
    mi własnie zasnał Pietrucha pierwszy raz dzisiaj...pewnie długo nie pospi a ja jestem padnieta .Walnął mnie kremem prosto w zęby myslałam ze mi połamał :cry::cry::cry::cry: dzisiaj nawet mi sie zakupów juz odechciało,a siku to byłam chyba rano jak wstałam-ehhh szkoda gadac wogóle a M sobie pojechał po zabawki dla niego.Za to dzisiejsze zachowanie nic nie powinien dostac złośliwiec jeden
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Mój Bartek tez dzis niegrzeczny!!!Tez poszedł spac ale juz 3 raz po jak go polozylam o 11 to spal tylko 20 min a potem plakal wiec po 30 min marudzenia wyladowal w łózeczku i zanal!!!Ja jestem odrobiona, i mam czas wolny dla siebie!!!No i mialam juz wczesniej napisac mamy pierwszego zabka!!!Lewa dolna jedynka!!!Hurra
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    to polòz sie razem z nim,moja VEVE spi jeszcze a ja oczywiscie pòl godzinki juz sie zdrzemnelam...
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Nie chce mi sie spac!!!Generalnie wystarcza mi ze sie wyspie w nocy bo spie ok 10 godz a to duzo!!!Kupilam sobie gazete wiec poczytam!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Moje dziecka spały 2,5h - zjadły zupę i teraz się bawią :P
    Ciacho ja nie raz dostałam a to zabawką a to czymś innym w łeb - myślała, że któregoś uduszę, ale wiem, że przecież specjalnie tego nie zrobili tylko takiego cela mieli ;D
  4.  permalink
    kurde \izunia ja dzisiaj dostałam tyma autem Fisher Price ale niechcaco wiem ale tym kremem to mnie trzasnał bo nie chciał pieluchy załozyc echh zabolało ale zacisnełam zeby przewinełam do konca i od azu zasnał umeczony"walką"
    spi do teraz a ja sobie nadrabiam wiadomosci bo M pojechał po zakupy sam bo tu o 18 wszystkie sklepy pozamykane az do poniedziałku
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ciacho rozumiem, moje też potrafią być złośliwe, ale skąd się to u niech bierze nie wiem :neutral:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Mój tez ostatnio się buntuje i do tego strasznie zrobił się głośny. Taki mały szantżysta.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Dziewczyny jak mi się te dni bez M ciągną, jak flaki w oleju buuuuu ...
  5.  permalink
    wierze Izunia a jak M mojego nie ma po 6 tygodni to ja poprostu robie taki interes stacji paliw-bo ciagle jezdze a jak jezdze to musze tankowac ehh-ale co mam w domu robic wole sie po jakis kuzynkach przejechac czy po rodzinie.ale wiadomo ze czasem sie nawet tyłka ruszyc nie chce ,ja sie strasznie boje znow zostawac sama tyle czasu,znów bedzie płacz ehhh dobra narazie o tym nie mysle do nowego roku napewno jestem tutaj
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Wiesz Ciacho ja to bym chętnie wyszła, ale nie koniecznie włócząc ze sobą chłopaków - rozumiesz :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Mòj M wychodzi o 6 rano a wraca o 8 wieczòr,ale ja mam tesciowa 8 km od nas,wie zawsze mi pomoze...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    IZA a ty rodzicòw i tesciòw ,masz daleko??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ewa moi rodzice mieszkają jakieś 170km [rodzona jestem na Śląsku] ode mnie a teściowie 50km.
    Tak radzimy sobie świetnie bez niczyjej pomocy, najgorzej jest jak M ma jakieś szkolenia lub inne ćwiczenia ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Jutro mam mieć gości - co mnie bardzo cieszy - ale mam syf w pokoju i łazience :/ Miało być dziś generalne sprzątanie a było generalne brudzenie :/ Był teść i kuł mi łazienkę ale umywalka wisi i szafka :cheer: Kochany teść dał mi szafkę łazienkową z działki - wiszącą z lustrem - coś czego nam bardzo brakowało hihi No i duży pokój zaczęłam lekko przestawiać i zrobił sie bałagan lekki Muszę to jeszcze jakoś uporządkować ale sił brak :/
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    pozdrawiam w sobote.klikam sobie z nowego telefonu.ciacho nie martw się ja dziś telewizor ratowałam przed zabawkami.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Heh gości nie będzie a ja prawie uporządkowałam łazienkę i pokój - prawie bo jeszcze co nieco zostało np poodkurzanie ale na to już za późno a i ja nie mam już ochoty "walczyć" i budzić co chwilkę Weroniki :/ Im bardziej staram sie być po cichu tym jestem głośniej :/

    Kolorowych snów Babulce
    --
  6.  permalink
    Spicie juz? :(
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    spokojnej nocki :))))
    --
  7.  permalink
    Ja jeszcze nie śpię. Przyjaciele dzisiaj u mnie byli, a teraz sie relaksuję przed komputerem i słucham arii operowych:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY,UDANEJ NIEDZIELI...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie na kawie :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    witam i ja :))))
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    Ja rowniez sie witam!!!Dziec spi, obiad sie gotuje, a ja sie nudze!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    Marta witaj w gronie nudzących, ja też się nudzę ...
    Chłopcy jeszcze na chodzi, ale o 12 leżakowanie - obiad gotowy a niedziela się wybitnie ciągnie wrr ...
  8.  permalink
    a ja sie nie nudze bo przygotowuje obiad dla współmieszkanców-wczoraj chłopaki zaszaleli i nakupowali mojemu dziecku zabawek mnóstwo na roczek-ale mu sie oczy swieciły!!! dzisiaj robie im obiadek a jutro zapraszam na torta.Miło nam było nie powiem bo przeciez nie musieli nic kupowac a jednak,w koncu mały ma sie czym bawic,porobie popołudniu fotki to Wam pokaze
    Cwiczymy juz od kilku dni dmuchanie swieczki-hihih chyba ja bede musiała to zrobic
    Mały kaszle juz minimalnie ,katarku prawie nie ma ale na dwór znów niewyjdziemy bo nie dosyc ze pada to jeszcze strasznie wieje
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    o kurcze. to ja już życzę wszystkiego najlepszego Piotrusiowi :)))))
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    my W domku,VEVE wstala teraz i juz pòzno na jakies wyjscie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    Kurcze Ciacho to już jutro TEN dzień, rany jak to zleciało ... Pamiętam jak nas wszystkie zaskoczyłaś tym szybkim rozpakowaniem :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    no leci ,tez pamietam jak CIACHO bala sie rodzic...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    ale ciszaaa...
  9.  permalink
    jestem ale wku...a na maksa na M i rycze non stop
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    a co zrobil,??? nie rycz ,nire warto...
  10.  permalink
    tez mysle ze nie warto ale ja z nerwów tak mam
    znowu pojechał na te ryby na 4 godz ale jednak potem mi zaczał wyrzucac jakies pierdy a ja sie zaraz denerwuje jak mnie sie do kogos innego porównuje
    no i zaczełam sie troche świgac a on ma w dupie cała sytuacje wogóle szkoda gadac
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.