Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    Szkoda, że sama też nie możesz gdzieś wyskoczyć na 4 godziny. Nie płacz , Ciacho - szkoda nerwów ; tak to juz z tymi facetami czasem bywa :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    a moze ,wyskoczcie gdzies czasem z ta wspòlokatorka,cp isalas a chlopòw zostawcie...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    Ciacho super że z Piotrusiem jest coraz lepiej, a M się nie przejmuj bo ja z moim sie ostatnio już rozwodziłam. a teraz jest dobrze.
    A my próbujemy rozstac się ze smoczkiem, jak na razie zasnął bez bo powiedziałam ze Basia (wiewiórka) wzieła bo jest malutka a Matuś duży.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    ale tu dzisiaj cicho jest :confused:
    --
  1.  permalink
    Dobry wieczór
    Czy tylko mi tak weekendy szybko mijają?:cry:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 16th 2008
     permalink
    nie tylko

    witajcie i żegnajcie niedzielnie...

    dzisiaj zwiedzałam okolice handlowe stadionu - niesamowite przeżycie, aż szkoda i żal, że omijałam taki folklor...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    witam poniedziałkowo, tym co pracują miłego dnia w pracy oby szybko zleciał, a tym co bawią dzieciaczki spokojnego dnia :wink:
    --
  2.  permalink
    Hej dziewczyny, melduję się po weekendzie. Ale dzisiaj pogoda- zimno i ponuro ehhh....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    witajcie w nowym tygodniu
    weekend mialam szalenie pracowity (szkolenie po 9h dziennie) i jak wczoraj wrocilam do domu to mozg normalnie mi parowal. dzisiaj rano mam zamiar sie troche relaxnac a pozniej na 15.30 lece znowu na szkolenie.
    szkoda ze pada bo bym przeszla sie do biedronki bo auto dla Krzysia no ale nic to jakos moze po szkoleniu dotrre
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Aniu to odpoczywaj, my też autko kupujemy i sanki, a które wybrałaś bo my śmieciarkę
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Witam i ja na kawie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Myszorko nie wiem do konca jeszcze - jesli to bedzie taka duza smieciarka jak widzialam w realu to pewnie smieciare bo jest super fajna a jesli nie to lawete.


    kurcze ale jestem podekscytowana.czekamy na kolejna malizne w rodzinie!!! siostra meza pojechala wlasnie rodzic.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Witam i ja... paskudna pogoda , paskudny nastrój...
    Ostatnio się zastanawiam czy napisać w CV że jestem na wychowawczym czy nie? Bo może przyszli pracodawcy myślą że ja mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia i dlatego nie dzwonią :cry:... już sama nie wiem buuuuu
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Witam sie i ja wkońcu!
    Miłego tygodnia dziewczyny!
    Zazdroszczę tym z was które sie nudzą i mają za dużo czasu! :wink::wink::wink:
    Ja jak jestem w domku to nie wiem w co ręce włożyć, zawsze coś mam do zrobienia - pozatym nadrabiam wtedy czas z Oliwka i szalejemy - dosłownie. Wczoraj tak się ganiałayśmy i bawiłyśmy w chowanego, że mała aż ze śmiechu czkawki dostała, a że prawie na golaska bigała bez pieluchy to ledwo na nocnik zdążły jak zachciało jej się siku i kupkę! Hihihihihihi!:wink::bigsmile:
    Ania - no to kciuki zaciśnięte za to nowe życie!
    myszorka, Ania tak piszecie o tej śmieciarce to sobie własnie pomyślałam, że moja Oliwka też byłaby zachwycona śmieciarka, bo codziennie rano z babcią musi stać w oknie i patrzeć jak zabiera śmieci!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::rainbow::rainbow::rainbow:
    Piotrusi spełnienia marzeń, duuuużo prezentów i pyszności od Tosi:)))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Iwa na pewno by była zadowolona dziewczyny też lubią samochody... A Tosia za nic nie chce na nocnik siadać jeszcze jak jest ubrana to ok pokazuje dzielnie ale jak tylko pieluchę ściągnę ucieka od niego w najczarniejszą dziurę :)))
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Magg musze rozpatrzyć tą śmieciarkę koniecznie! A ile one maja kosztować dziewczyny????
    Oliwka siada sobie ot tak na nocniczku jak na krzesełku jak jest ubrana, ale jak chce kupke to zawsze woła - "mamuś kupa" tylko siku czasami jeszcze w pieluszke zrobi!
    Ostatnio u mojej mamy była i tam nie ma nocnika, a mala woła "babuś kupa" i mama nie wiedziała co zrobić więc powiedziałajej żeby zrobiła w pieluszke to staneła koło sofi i patrzy na babcie mówiąc "nie".
    No to mama moja mówi "to chodź do toalety", a ona szybciutko tam pobiegła, mama posadziła ją na muszle, Oliwka trzymała sie mocno za szyje babci i normalnie kupkę strzeliła do porcelanki w szoku byłam i musze dzisiaj nabyć nakładkę na muszle, żeby jej sie dobrze u babci siedziało! Hihihihihihih.
    --
  3.  permalink
    Magg- a gdzie najbardziej chciałabyś parcowac?
    A ta poprzednia praca była kiepska? Nie lubiłas jej?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga branża bez różnicy - chciałabym pracować jako asystentka
    A poprzednia praca była ok tylko zmianowa i w soboty i niedziele a tak już nie chcę pracować ...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    witam i ja ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Iwa to zdolna Twoja dziewczyka ja na razie nie zmuszam jak nie chce to nie ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    witajcie :) ale produkcja 115 postów :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    co do nocniczka to Ja nie zmuszam Julki aby na niego siadała bo na razie ma do niego wstręt a jak chcę ją posadzić to sztywnieje :)) wszystko z czasem przyjdzie!

    IWA pożycz Twoją mamę bo chyba ma dar przekonywania i cierpliwości dużo skoro Oliwka taka zdolniacha :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Aniu u nas smieciarka i sanki zaparkowały, ale dziadkowie się uparli że to na mikołaja będzie od nich prezent. No i teraz chyba kupie mu te drugie autko co bedzie od czwartku w promocji.
    Iwa zdolna ta twoja dziewczyna.
    A co do Mata, to przewrócił mi wazon z suszkami no i pytam się co zrobił, ze jestem zła i zaraz dostanie po pupie. Mówie mu kładź się i będzie bum bum, wziełam poduche i dałam mu tak lekko po tyłku a on wziął to za zabawe i potem co chwilę mi kazał robić bum bum. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008 zmieniony
     permalink
    No tak - to prawda moja mama jest super w tych sprawach. Sama mówi że teraz to ona do Oliwka ma jeszcze więcej cierpliwości niż do nas (mnie i mojej siostry). Mama nie pracowała tylko sie nami zajmowała! I tak mówi że z Oliwką nie udało jej się tak jak ze mną, bo ja na 13 miesięcy wołałam "mama si" i bez pieluchy szybko chodziłam, a Oliwka ma już 17 miesiecy i jescze troszkę potrwa myślę zanim bez pieluszki ją puszczę! ;))))
    Ale to prawdz - bez mojej mamy Oliwka chyba tak wiele by nie potrafiła! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Witam, u nas wszystko ok.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Cześć Izunia!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI,TU TEZ POGODA DO DUSZY,pale w kominku ,to mnie jakos umila dzien...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    a u nas ładnie za oknem :)))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    u mnie jakoś tak zaciągnęło się za oknem :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    aga1976 jak Twoje dietkowanie przy pomocy specyfiku jaki stosujesz??? poszło coś więcej w dół???
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    A i mnie sie rozpogodziło i słonko ładnie świeci, a rano lało jak z cebra i było szro-buro i ponuro!

    Dziewczyny, a za pomocą jakiego specyfiku sie odchudzacie????????
    --
  4.  permalink
    Lady- stoi w miejscu. Pewnie tamten spadek wagi był tylko ubytkiem wody:confused:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    ja wyleguje sieVEVE SPIslodko,umylam podlogi i wolne...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam poniedziałkowo
    dzisiaj podobno mam iść na kurs prawa jazdy, ale jakoś tego nie widzę... nie wiem, kto mi się dzieckiem zajmie... mąż założył, że teściowa przyjdzie wieczorem, ale jak z nią rozmawiałam, to mówiła, żeby przywieźć Cyryla do nich...
    --
  5.  permalink
    A multipla zakupiona?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    NR ,no obowiazkowo prawko musisz mieec,jak samochòd macie...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    jeszcze nie mamy, ale jutro/pojutrze mają być pieniądze z banku... byłyby dzisiaj, ale gość od biznesu nie wypełnił jednego pola we wniosku i zwrócili do poprawki...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    NR - no to dawaj małego do babci i uczyć sie kochana! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Cześć Izuniak u nas też w zasadzie ok. Tosi chyba lewy górny kieł idzie bo znowu się śłini i wyjce w nocy odstawia...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    ale cisza,jak mina dzien kobitki?? my juz w domku,u nas wszystko ok..
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Mi beznadziejnie, nic tylko się napić...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    JEMMA: Mi beznadziejnie, nic tylko się napić...
    nooo zgadzam się
    Od rana zapiernicz :/ i jak usiadłam do kawy koło 9 tak skończyłam ją pić po 13 :/ Łazienkę mam skończoną ale syf u syna w pokoju bo zmieniam mu mebel na typowy segment z lat 80 - ale przynajmniej pojemny i solidny. W pokoju stoi aż Kuby łóżko i Weroni łóżeczko a jutro będzie wstawiany segment :/ tylko nie wiem jak mój teść ma zamiar to zrobić bo ja nie dam rady nosić a on nie może wrrrrrr. Duży pokój był zrobiony teraz tam bałagan bo wszystko od Kuby zwalone jest tam :/ Mam dosyć nie lubię tak czegokolwiek robić i nie umiem :/ Ale jak mówię że najpierw 1 pokój potem 2 by nie robić bałaganu wszędzie to "nie robisz mi na złość" wrrrr nie umiem sie dogadać z Teściem i nie umiem z nim "współpracować"
    Idę jeszcze do sklepu, wanny i do łóżka bo mam dosyc
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    mimo porannnego stresu ze wydali mi falszywa stowke (puscilam ja dalej w obieg wiec nie wiem czy byla dobra czy nie) dzien byl calkiem do rzeczy. na szkoleniu jakos przemeczylam 1.5godziny ale jakos wszystko przycmilo pojawienie sie nowego czlonka rodziny :)

    Jemma - tez bym sie napila ale na wesolo tyle ze w barku pusto :confused:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Jemma to dolączam się do klubu... jakoś tak do d... wszystko, nie mam pracy i coś czuję że będę musiala wrócić do tej pracy wyzyskującej człowieka na maksa ech a miało być tak pięknie... upić się nie mogę i nie mam czym....
    eeeeeeeeeeeeee tam
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    No to zdrać nam kto to taki?
    --
  6.  permalink
    Ja też sie z chęcią napiję, muszę pracę zmienić, jest gorzej niż było, szukam od rana ciekawych ofert i nic, i mam dość wszystkiego:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    MAG ,mnie tez czeka perspektywa pracy w soboty,niedziele i swieta...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Magg dziolcha zacnych gabarytow bo 3850 i 59cm dlugosci... co ciekawe pierwsze bole @ pojawily sie po 6tej, po 8 wyjezdzali ze cos sie dziac zaczyna a chwilke po 10tej mala byla na swiecie :) poprzedniego syna drobinke szwagierka 17godz rodzila takze od dzisiaj do niej mowie speedy gonzalez
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Ewa ale ja tak pracowałam przez 8 lat, i wiem ile przez to straciła jeśli chodzi o bycie z Frankiem, i chcę to zmienić, już wystarczy!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.