Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    oj dziewczyny i ja mialam ochote sie wczoraj urżnac ze tak powiem
    jakos sie dogadalismy no bo co na obczyźnie i jeszcze pokłóceni? ale jakby nie było Jego wina i zdania nie zmienie

    dzisiaj dzien jak co dzien mimo ze urodziny Piotrusia
    zaraz wstawie Wam fotki jak sie moje dziecko bawiło swoimi nowymi prezentami
    impreze zrobimy po powrocie
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    No należy jej się super dziewczynka w sam raz:) a jak mała będzie miala na imię?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Sandra :confused: chociaz w sumie lepiej niz Sabrina :tooth:


    a jesli idzie o powrot do pracy to ja tez nie wiem gdzie wroce od wrzesnia. moje gimnazjum polaczyli z liceum i technikum i powstal zespol szkol. niby dyrekcja twierdzi ze przy moich kwalifikacjach prace mam zapewniona ale jesli przyjdzie ktos z zewnatrz to roznie moze byc
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    MAGG .wiem i tez nie chce ,tak pracowac,ale pewnie nie bede miala wyjscia,dobrze ,ze tylko latem...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Idę dziewczyny pogadać z M bo też jakiś podminowany ostatnio chyba ten kryzys im się w pracy odbija ... papapap i do jutra ! Iutro będzie leeeeeeepiej :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    szperam na allegro w poszukiwaniu pomyslow prezentowych.
    chce w tygodniu przejsc sie do hurtowni i zobaczyc czy oplaca sie kupowac online czy doplacajac 2-3zl (jak to ostatnio sie zdarzalo) kupie to samo i na miejscu... tylko jakos mi sie ciezko zmobilizowac zeby taki kawal drogi isc a i zimnawo juz a to z Krzysiem trzeba wiec rozbieranie go przy wejsciu i takie tam manewry by mnie czekay...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Chyba też się muszę napić, bo jestem zestresowana po pierwszych zajęciach z kursu na prawo jazdy.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Aniu super dziewczyna powiekszyła grono rodzinne
    NR no co Ty aż tak źle było, ja bez pasów jezdziłam i nikt się nie zorientował przez długi czas.
    A ja pije czerwone winko z biedronki i nawet dobre ale pyszna jest czekolada z dmuchanym ryżem
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Może nie to, że było źle, ale jakoś wydaje mi się to wszystko trudne.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    trudne bo nieznane, nie będzie tak źle - zobaczysz :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    spokojnej nocki :)
    dobranoc :*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    dobranoc wychodzącym i dobry wieczór wchodzącym :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady dzień dobry - chyba wczoraj za późno sie pojawiłaś kochana! Ja wogóle :confused: więc dzisiaj witam się z rana z kawa!
    Dzisiaj postaram się nadrobić zaległści i poczytać co pisałyście, zajrzeć pod wykresy itd.
    Wieczór będzie mój, bo mój M wyjechał dzisiaj szkolić na 2 dni!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Lady nocny marku witaj :) wpadnij o kawowej porze i poopowiadaj co u was

    ja dzisiaj od rana nabuzowana. mezu wlasnie zadzwonil ze poszedl zamek w kurce Gabrysinej wiec bede musiala zatargac jej druga na zmiane, mam tylko nadzieje ze w przedszkolu nie wpadna na pomysl zeby na spacer isc bo mi sie mloda rochoruje jeszcze. u nas -4stopnie i od godziny glowny dzwiek dochodzacy z parkingu to skrobanie szyb :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    O tak Aniu - u mnie tez przymrozek. Rano nie wziełam poprawki na skrobanie szyb i ledwo na pociąg zdążyłam. Sama musiałam te szyby skrobać, bo mój M wcześniej musiał jechać na to szkolenie! U mnie rano -3 stopnie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    dzwonilam wlasnie do meza zeby napisal podanie o urlop na 22 i 23 grudnia zeby go nikt nie ubiegl no i liczylam ze dzieki temu wyszloby mu 9 dni wolnego a tu sie okazuje ze przez to moje szkolenie w grudniu bedzie mial wszystkie soboty pracujace no i na pocieszenie dodal ze caly ten weekend pracuje od 8 do 20tej bo maja remanent... rewelacja :cry:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Nie smutaj się Aniu!
    Kurcze kicha jest z ta praca w soboty i niedziele, ale co zrobić!
    Ja cieszę się, że pracujemy tylko od poniedziałku do piatku, ale znowu dużo wyjazdów kilku dniowych jest u mojego M i często nie ma go w domu, albo późno wraca. Zawsze coś nie tak!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Hello wtorkowo :D
    Kurcze u mnie dziś na termometrze o 7 było -5 stopni - brrr ...
    Ania współczuję, mój pewnie dostanie jakiś nagrodowy za to zaiwanianie na ćwiczeniach, a poza tym ma jeszcze 3 dni za służby :P Właśnie planuje je wybrać w tą przerwę między świętami - ja oczywiście truchleję co by mu służby w święta i sylwestra nie dowalili :|
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Lady witaj kobieto! Co tam u Ciebie - jak Julka? Pisz babo wstrętna :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY,u nas ladnie ale chlodno...
  2.  permalink
    czesc
    u nas te z pogoda nieciekawa
    Aniu rozumiem to ze Ci smutno cały weekend bez M ja w sumie tutaj nie moige narzekac bo on jest chociazby wieczorami bo przewaznie pracuje do 19 a w soboty do 15.jak tu jestem pracujaca niedziela mu sie nie trafiła ale wiadomo-ryby go ciagną wiec moze wolałabym zeby poszedł do tej 15 do pracy wtedy byłabym mniej wkurzona bo jeszcze by nam z tej niedzieli cos zostało a tak jak na ryby wyjedzie o 10 to wróci o 19.A wiadomo jest tez dodatkowy pozytek-niedziela jest ekstra płatna:bigsmile:aLE ZE MNIE MATERIALISTKA:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Ciacho a masz fotki z tortem? Czy to dopiero przed Wami :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Witam na kawie - właśnie odtajam po przedszkolu - rano o 8 było MINUS 8st o 9 było MINUS 5 a mi zimno :/
    --
  3.  permalink
    Izunia-tort dopiero przed nami

    ja dzisiaj mam jakis nerwowy dzien
    mały mi wywalił cału dzem na bluze i wogóle jest wstretny od rana.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    To chyba coś w powietrzu wisi :/ Weronika całą drogę do i z przedszkola mi płakała :/ teraz siedzi w łóżeczku ale ani myśli spać a ja mam dosyć :/ najchętniej bym się położyła bo oczy mi się zamykają Tylko jak ja mam to zrobić skoro jestem znów sama z teściem i warczy na mnie od kiedy przyszedł :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    pracujace weekendy to bylby pikus ale chodzi o to ze ja musze jakos obkupic prezentowo dziatwe w rodzinie, nie chce brac na razie na allegro bo czasami wychodzi albo drozej albo w tej samej cenie a wolalabym pomacac. na dodatek nei mam kurtki zimowej bo ta z zeszlego roku sie nie odepracla :( szukalam czegos w wawie ale albo mi sie nie podobalo albo na dupie nie zapinalo wiec liczylam ze nabede u nas a teraz problem bo nie mam jak po sklepach isc :( maz twierdzi ze moge chodzic w jego ale ona jest taka mocno meska i mi sie zupelnie nie podoba...
    R ma jeszcze do wykrozystania 5dni urlopu, 1 dzien opieki no i dzien do odebrania za 1go listopada a tu wychodzi ze nie ma kiedy tego wybrac. ehhh zla jestem na niego ze sie jakos nie moze zorganizowac z tym wolnym
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    And, sorry ja bym nie pozwoliła, aby teść na mnie warczał - tym bardziej teść!
    Ania ja czasem też mam nerwa na mojego - niby tyle wolnego ma a ja ciągle sama siedzę w domu wrr ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No cóż dziewczyny - ostatnio to i ja jestem zła na mojego, bo urlop to ona ma jeszcze z zeszłego roku, a wolnego ni widu, ni słychu. Wiecznie zapracowany podczs gdy inni u niego w pracy sie obijają! Jak ja potrzebuję żeby on wzioł wolne to on wtedy nie może np. zakupy w ubiegłym tygodniu (wkońcu moja mamcia została z Oliwką znowu).
    Plus tylko taki że praca dobrze płatna i go tam doceniają i motywują do dalszej pracy nagrodami itd., ale on sie tam wykończy, a ja zaczne sie naprawdę złościć!:sad::confused::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    IWA moj bieze wolne tylko jak jezdzimy do lekarza do wawy bo zeby wzial w tygodniu jak mam wizyty z Krzysiem na miejscu to jeszcze sie nie zdarzylo. no ale takie czasy. teraz po prostu szalenie mi zalezy na 1 dniu wolnym bo nie wyobrazam sobie dojezdzania do hurtowni z dzieciakami bo to ich prezenty maja przeciez byc, ani wybierania kurtki na zasadzie co pani w sklepie doradzi :|
    weekend niech mi tylko powie do ktorej bedzie pracowal a sobie zorganizuje odpowiednio :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No tak zakupów dla siebie z dzieckiem to sobie nie wyobrażam. A dla dzieci prezenty maja być niespodzianką, a nie....!
    Może uda wam sie jakoś zorganizować!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Izunia79: And, sorry ja bym nie pozwoliła, aby teść na mnie warczał - tym bardziej teść!
    Izuń ja też sobie nie pozwalam dlatego też warczymy na siebie oboje dzisiaj :/ Wytrzymam go jakoś a jak będę miała dosyc to zostawię go z Weroniką i pójdę do szpitala:devil:
    --
  4.  permalink
    No ale dlaczego ten teśc warczy na Ciebie ? :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iwa jeszcze z Krzysiem to te zakupy zabawkowe moglabym robic ale juz nie z Gabrysia. no i niestety hurtownie mam daleko. nie ma szans smignac sie w obydwie storny piechota zwlaszcza w taka zimnice i biorac pod uwage ze pozniej przyszloby mi iles tam rzeczy przytargac
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Aniu nie martw się, może coś uda się wykombinować
    Ciacho nie złość się, bo Piotruś taki słodki jest.
    And nie denerwuj się bo szkoda zdrowia.
    U mnie rano zimnica a teraz piękne słonce.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Dziewczyny niech już mój żołnierz wróci bo ja chyba dostanę kota!
    Od środy zeszłego tygodnia siedzę w domu jak we własnym więzieniu - wyobrażacie sobie???!!!
    Przy okazji wczorajszej wizyty teścia poszłam wyrzucić śmieci i wyrzucałam je 20min ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Powiedzcie mi jak ja mam nie łapać deprechy?!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Aga bo cokolwiek ja nie zrobię jest źle - bo ja nic nie umiem i go nie słucham :/ ehhh pezeżyję
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    And a co teść taki chodzący ideał? Sorry, ale chyba łapię chandrę ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iza ja ktoregos dnia zeszlam tylko do auta bo zapomnialam zabrac gazety... normalnie stalam i sie "zachlystywalam" powietrzem

    troche przerazaja mnie nadchodzace tygodnie, na tesciowa nie bede mogla liczyc bo w srode noworodka beda mieli juz w domu (oni mieszkaja w jednym domu z siostra R ta co wczoraj urodzila) no a moja mama z wiadomych wzgledow tez odpada. w sobote mialam isc do przyjaciolki na babska posiadowe ale w swietle pracujacego weekendu R niestety musialam zrezygnowac.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Ania nie ma to jak wracający doopowaty nastrój ...
    A wiesz wczoraj myślałam, że może nawieję z tym koszem i niech się dzieje co chce :|
  5.  permalink
    Iza- ja mysle,że naprawdę warto pomóc sobie przy jesiennej depresji łagodnymi antydepresantami. Mi kiedyś pomogły
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Izunia79: And a co teść taki chodzący ideał? Sorry, ale chyba łapię chandrę ...
    ja juz złapałam:/ Gdyby był ideałem szybciej byśmy sie dogadali chyba - on jest tylko byłym wojskowym zawodowym z chorobą zawodową :/ a wiesz ja nie wykonuje jego poleceń :/ Mam i jego i prawie wszystko dziś w d... i chyba wyczuł mój nastrój bo już siedzi cicho
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny, my już po wizycie u doktorki
    U nas nie ciekawa noc.. wlaściwie całą czuwałam na siedząco z Tosią w ramionach bo taki katar ją dopadł wszystko spływało po gardle i się dusiła.
    Pani doktor powiedziała że to efekt oslabienia po wyżynającym się kle i wirus chwycił niemiłosiernie...
    Co do chandry i doła to mam go gdzieś i robię swoje a co ma być to będzie o!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    dziewczyny czy u was juz chodzil organista z oplatkiem? jesli tak to ile sie u was daje zwyczajowo po "ofierze"?


    zmykam na spacer i po Gabrysie. milego dnia.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    5 zł.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No to widzę, że wszystkie mamy doła jesiennego!

    Hmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!
    To w takim razie zapowiadam wieczorną imprezkę forumową, kładziemy dzieci spać i pijemyyyyyyyyyy!!!!:bigsmile::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Biedna Tosia. Dzisiaj bedzie już lepiej, najgorsze pierwsze dni. Moja Oliwka w pierwsza noc jak ostatnio miała katar tez sie dusiła i spała mi na rekach na pół siedząco, ale na drugi dzień było już lepiej!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    u nas też ładnie i chłodno, a ja właśnie spijam kawkę :)))
    --
  6.  permalink
    A mi zimno:(, zawsze grzeją w pracy maksymalnie, więc cienką bluzkę ubieram, a dzisiaj temperatura niska ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    Myszorko słodki to on jest ale potrafi mi dac nieźle w kosc naprawde aż trudno uwierzyc pewnie

    pisze sie na te drinkowanie
    Moj M ma fajna prace dobrze płatna ale dla kazdego wg mnie to pojecie względne ale tez mnie wkurzaja te jego nadgodziny-on poprostu mysli ze bez niego to tam wszystko padnie i zostaje choc czasem koledzy mu mówia ze nie musi ze moze isc-nie on musi zostac dopilnowac i wogóle-tu w Norwegii jest troche inny system urlopowy-M ma 5 tyg płatnego urlopu do wykorzystania i tzw Ferie penge czyli taka 13 tka jak n nas czy wczasy pod grusza,jego wolne to zjazdy do domu.
    ehh mnie tez chyba lapie jakas dolina chyba przez ta szara pogode za oknem


    miałyscie kiedys suche łokcie? ale mi to przeszkadza! smaruje kremami i dalej sucho
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.