Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Dzięki Iwa, mam nadzieję że będzie lepiej, w dodatku teraz nie chce zasnąć... oj ciężko będzie :cry: w dodatku zapomniała jak to jest mieć tak katar i strasznie panikuja
    Ciach miałam smarowałam oliwką johnsona
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Magg podłóż jej pod podusie kocyk, klin,żeby miała wyżej, namocz ręcznik i połóż na kaloryfer, w ruch Marimar - ściągnij katarek , zakrop krolelkami i zaśnie na troszkę! Trzymajcie się!
    --
  1.  permalink
    Magg- dużó zdrówka dla małego zaflukańca.


    Caisteczko- ja też miałam- to chyba przypadłość tych, którzy dużó przy kompie siedzą. Robiłam peeling i samrowałam kremem do pięt scholla
  2.  permalink
    ooo o shollu nie pomyslałam a mam! dzieki! zaraz zadziałam
    Magg biedne te dzieci co jeszcze wysmmarkac noska nie umieja-my jeszcze wyciagamy przed spaniem glutki i jest bunt i płacz ale cóz jak trzeba to trzeba bo inaczej by mi sie przebudzał
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No właśnie z tym wyciąganiem glutów to masakra jakaś!!!! starsznie się broni i nie daje mi wyciągać... a wogóle i jeszcze zasnąć nie może coś mnie dzisiaj trafi normalnie PRZECIEŻ CHORE DZIECI CHOCIAŻ PRÓBUJĄ SPAĆ!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Magg zdrówka dla Tosi, oby katar ustał i nie męczył małej.
    Właśnie pożarłam się z M przez tel - w doopie ...
    Aga dziękować, Ty wiesz za co.
  3.  permalink
    Magg moj sie bawi frida nawet dmucha w ta czerwona kocówke i mi przykłada do nosa ale jak juz widzi ze ja sie szykuje to ucieka-ja jednak musze go przytrzymac i wyciagam nawet jak wrzeszcy bo jak juz jest po wszytskim to od razu mu płacze i wrzaski przechodza-na poczatku bym ryczałą z nim bo nie umiałam na siłe ale teraz juz sama mówie sobie w duchu ze wyciagne smarki ale bedzie ci lepiej sie oddychalo.jestem wtedy potworem pewnie dla niego:devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    no dokładnie ciacho ... Izunia te chłopy to by się czasami przydało w kosmos...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    najchętniej to bym teraz jakąś tonę czekolady wciągnęła...
    --
  4.  permalink
    nawet nie mów! ja tez a nie mam w domu,moze jakies ciastka by sie znalazły
    ehh chłopa w kosmos o tak
    mój dzisiaj mi dzwoni ze nie maja co robic ale o 15 nie przyjedzie raczej bo chce podciagnac nadgodziny w tym miesiacu wrrrr czy ja mu kazałam?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    ech...
    chłopi to mało rozumieją ogólnie...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Nawet mi nie mówcie - kosmos to za blisko mi się wydaje :cry:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Czekoladka wam się marzy - to macie:

    hihihihihihihihihihihi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    a ja spalam od 11.30 do teraz z VEVE,ONA jeszcze spi,ale w nocy okropnie zle spala,wiec ja tez,no to odespalam...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    IWA o fuj, tak bym nie chciała.
  5.  permalink
    ja tez nie-az strach pomyslec gdzie ta czekolada by mi weszła...taka tabliczka starczy:)
    --
  6.  permalink
    A mnie zastanawiają te bąble w okolicach ud tej pani:confused:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    no nie fajnie to wyglada,ale podobo dobrze robi...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    oj mi by świetnie zrobilo mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    wreszcie zasnęła idę i ja poleżeć :) papapapa do potem
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    bąbelki ciekawe rzeczywiście :D
    ale tabliczkę bym wolała jednak :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No cóż bombelki.............................................................! Hihihi - fujjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
    --
  7.  permalink
    poszłabym po czekolade ale wieje a nie chce Pietruszki narazac-ale znalazlam w szafie Liony sie przede mnia chowały hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    hihihihihihi - ciacho to dawaj - Liona to i ja bym zjadła! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    ewa - czekolada dobrze robi - na co na skórę??????
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    no jak ogladalam tu W tv program,to ponoc bardzo dobrze robi na skòre...nawilza,wygladza..
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Jade do tesciowej i po rybe ,dla VEVE ,Do wieczora..
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    A wieczorkiem wpadnij na imprezkę! :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    To i ja wieczorkiem do Was dołączę
    Zamarzłam dzisiaj i przydałby sie jakiś grzaniec czy cuś :P
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    AND - nie ma sprawy - dla ciebie bedzie grzane winko, albo piwko - co sobie zażyczysz!
    A zapijamy handrę jesienną! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Aga buahahaaaa :rolling:
    Kobieto potrafisz poprawić humor :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Zaraz zmykam do domku!
    Do zobaczenia wieczorkiem!
    Wsumie oprócz zapijania handry, doła itd. mam jeszcze jedna okazję - właśnie zauważyłam, że dzisiaj mija 777dni odkąd jestem z wami! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    eee z ta kapiela w czekoladzie to by mi szkoda produktu bylo... tyle pysznej czekolady by sie zmarnowalo :P
    ja sie dzisiaj pocieszalam z dzieciakami wedlowska truskawkowa, mniaaaam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    dziewczyny czy u zadnej z was organista nie roznosi oplatkow??? ponawiam pytanie - ile sie daje?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    ja nabywam w kościele i zawsze daję 10 zł, bo biorę jeszcze świecę z Caritasu - koszt chyba 4zł, więc wychodzi za opłatek 6 zł!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    cholerka.. zjadłabym sobie coś..
    bo ja wiem jakiegoś 3bita ? :D
    ale mam 2 litry Tymbarka Jabłko wiśnia.. to mnie pociesza :D
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    zapomniałam, że wiśnie w czekoladzie mam :d takie z lidla za 4,99... pycha :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No to ja się dołaczam z doopiatym nastrojem, niedobrze mi i na dodatek joba dostanę z tymi tabelkami.
    Nic mi się nie chce.
    Aniu Ama napisała ze 5zl
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    hmmm u nas organista chodzi po domu z oplatkami - standardowo sa 2 duze i jak sa dzieci to dla kazdego po jednym malym. dalam 15zl bo ponoc mniej nie wypada. sasiadka mowila ze miala tylko 10zl drobne i troche dziwnie na nia patrzyl a jak powiedziala ze nie ma wiecej drobnych to stwierdzil ze jak ma grubsze to moze wydac... a swoja droga to niezle sobie zarabia tak od kazdej rodziny minimum dyche dostajac :confused:

    Iwa u nas swieca 10zl
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    JA TEZ MAM DZIS DOłA!!!!NIE WIEM JUZ CO ROBIC Z TYM MOIM DZIECKIEM!!!NIE MOGE NIGDZIE WYJSC BO TAK WYJE ZA MNA ZE SZOK, DZIS POJECHALAM Z SIOSTRA DO KUZYNKI TO NON STOP PRZY KOLANACH I MARUDZI, ZABAWEK WKOLO TYLE A ON NIC, JAK JUZ POSZEDL TO GDY SIE ZORIENTOWAL ZE MNIE NIE WIDAC TO BEK.BECZEC MI SIE CHCE A NAJGORSZE JEST TO ZE MOJ M JAK PRZYCHODZI Z PRACY TO ZAMIAST GO WZIASC NA CHWILE I ZABAWIC TO SIADZIE PRZED TV ALBO KOMP I PIEPRZY WSZYSTKO!!!ON WOGóLE TAK JAKBY BYL OZDOBA W TYM DOMU, ZERO ZAINTERESOWANIA CZYM KOLWIEK, I W DODATKU MNIE JESZCZE WKURZA GłUPIA GADKA DLACZEGO TAKA NABURMUSZONA CHODZE!!!CHCIALABYM SIE Z NIM ZAMIENIC NA TYDZIEN TO MOZE BY MNIE WKONCU ZROZUMIAL!!!PZREPRASZAM WAS ALE MUSIALAM SIE WYZALIC BO MNIE KREW ZALEWA!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    do Super Niani zadzwoń :p
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    tEZ DZIS ZARTOWALAM ZE ZADZWONIE ALE NAPRAWDE TO JEST DLA MNIE PROBLEM BO NIE WIEM JAK SIE MAM ZACHOWAC W TAKIEJ SYTUACJI!!!cZY GO ZOSTAWIC PLACZACEGO CZY ISC Z NIM TAM GDZIE CHCE CZY CO ???DLACZEGO TO TAKIE SKOMPLIKOWANE!!!???
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    To normalne w tym wieku. Dziecko jeszcze nie wie, że jak znikasz mu z pola widzenia, to nie znaczy, że nie znikasz na zawsze.
    Mój Szyneczek też przez to przechodził.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Oj kobiety coś dzisij mamy ciężki dzień.... a ja czekolady nie mam zaraz wyskoczę sdo sklepu po jkąś linda 85 % i się dopieszcze:)
    Ciekawa jestem czy to jesienne przesilenie czy ogólnie jakiś dół wielki nam się skumulował....
    Marta musisz koniecznie zostawić młodego wieczorem i iść z koleżankami do kina czy coś w tym rodzaju , niech M go położy spać i zastanie z nim sam CO NIE DA RADY?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    I musisz tłumaczyć za każdym razem że idziesz np do kibelka wrócisz za 5 min, gdziekolwiek idziesz nauczy się zobaczysz on się boi że go zostawisz i nie wrócisz a jesteś jego całym światem ...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Marta mi pomogła zabawa w a ku ku, i co dzień oddalałam sie po troszeczku aż dotarłam do kuchni z której też robiłam a ku ku i tym sposobem młody już tak się nie bał.
    Jesu jak się xle czuję, przepisałam sie w końcu do innego lekarza i jutro idę bo sotatnio coś xle się ze mną dzieje
    Magg oby Tosi szybko przeszło dla mnie starej doopy wieczny katar to utrapienie szczególnie w nocy a co dopiero dzieciaczki jak go mają
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Marta moje to by poszły za mną nawet do WC - koniec robię swoje i wychodzę, to chcą mi drzwi od łazienki rozwalić :P
    Zabawa w chowanego faktycznie może zdać tu egzamin!
    Hoga dlaczego zmieniłaś lekarza?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iza bo na zatoki jego jedynym lekiem to ibuprom zatoki, na astmę laków nie przepisał bo ponoć nie zna zamiast tego skierowanie do pulmonologa a tego samego dnia trafiłam na pogotowie gdzie od razu dostała zastrzyk dozylnie i wypisano mi leki bez kłopotu, więc po pobycie w szpitalu i ciągłych powrotach ostrej astmy i tym omdleniu i moim stanie teraz musiałam w końcu zmienic bo do takiego znachora strach iść. A leki mi sie już kończą
    --
  8.  permalink
    Marta ja tez nie mam lekoo z małym-cały czas sama a Tobie chociaz mama pomoze .Dzisiaj ma taki dzien obreczony i taki miauczacy zreszta za pół godziny ide go kapac to mu sie humor poprawi i po godzince spac pójdzie bo niestety mój z tych dzieci co go kapiel rozbudza.Teraz bawi sie butelka po coca coli ale zaraz przyjdzie do mnie i bedzie mi sie skrobal na kolana i marudził.wiem ze CI ciezko jeszcze jak M nie bardzo pomaga ale poprostu chyba trzeba to przetrwac az zaczna pewnie chodzic i zajma sie troszke poznawaniem swiata na włąsnych nogach i zabawia sie czyms na dłuzej-pociesze Cie ze teraz Piotrus sie z upływem czasu zmienił-juz nie robi az takich problemów jak wychodze-to chyba przychodzi dzieciom z wiekiem.bedzie lepiej
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    była taka sytuacja niedawno w Superniani...
    trzeba mówić dziecku gdzie idziesz i kiedy bedziesz.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.