Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    dziewczyny szczerze jej życzę tego upragnionego od wielu wielu lat dziecka!!!
  1.  permalink
    Lady ja się pomodlę w jej intencji
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    jak ja nienawidze reklam!!!!
    Gabrycha zobaczyla kucyka ktorego kolezanka przyniosla do przedskzola i mowi ze tak o nim marzy na gwiazdke i ze tylko jego chce i takie tam. na poczatku wciskalam kit ze kolezanka miala pewnie kupiony nie w polsce i pomagalo ale odkad zobaczyla reklame z haslem ze w dobrych sklepach to dopytuje sie czy mikolaj pamietal bedzie o jej kucyku..
    nie chacilabym dziecka zawiesc ale wydac 180zl na zabawke mi sie nie usmiecha a nie mam z kim zrobic zrzuty :cry:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Ania ja się tego właśnie boję, jak chłopcy mi dorosną i zaczną wołać o coś na co mnie nie będzie stać ...
    Reklamy są OKROPNE!
  2.  permalink
    Wow, Aniu, ale drogi ten kucyk, co jest w nim takiego wyjątkowego?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    jesli Gabrysia cos chce w sklepie to wystarczy ze powiem ze nie mamy pieniazkow ale teraz jak probowalam jej wytlumaczyc to stwierdzila ze to przeciez Mikolaj kupuje za to ze sie jest grzecznym...
    znalazlam polska podrobke za 1/3 ceny tyle ze nie gada ani sam nie saida i nie wstaje; trudno bede zwalala pewnie ze mikolaj stary i skleoze ma albo cus...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    SHE ... bardzo się cieszę :) bardzo się boję za nią a jednocześnie całym serduchem jej życzę dużo wytrwałości do końca :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Ania to się zaczyna... te reklamy wykańczają kieszenie rodziców :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    albo oczyszczają ze zbędnych zaskórniaków :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    dobra laseczki znikam spać.... DOBRANOC :)
  3.  permalink
    Dobranoc Lady, fajnie, ze jesteś wreszcie:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    LECĘ SPAĆ
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Wariatka, ale kochana - dobranoc.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Pogłaszcz kucyka po grzbiecie a natychmiast się obudzi."Pokarm" kucyka a będzie wydawać takie dźwięki jakby naprawdę pił. Włóż smoczek do jego buzi a na pewno zaśnie. Kucyk sam podnosi się i kładzie.Mówi: Dzień dobry mamusiu! Pobawmy się! Kocham Cię! Daj mi buzi!

    hg

    podrobka - Konik cichutko chichocze i świeci mu się przy tym nosek. i to by bylo na tyle :|
    ds
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Ania to masz wyzwanie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    a Ja buszując po necie trafiłam na bloga i się nieźle uśmiałam z tego co poczytałam hi hi hi
    Coś jakbym o sobie czytała :)

    Odkąd przegrałam z "polską ekonomią " tracąc pełny etat zawodowy został mi etacik "kury domowej "+ dorywcza praca . Chyląc głowe przed paniami gospodyniami musze przyznać że ja jako " zwierze stadne " do tej roli sie nie nadaje . Mimo szczerych chęci robie sie sie coraz bardziej jędzowata z nadmiaru wolnego czasu zawsze miałam dwa etaty (praca i chałupa )i mniej czasu na "kombinowanie "Machłam se mój życiorysik posłałam e-mailem i właśnie wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy , a że żołądek mi sie skurczył jak bym na pierwszo randka szła , więc prosiłam Was o wsparcie za które serdeczne dzięki :*. Mom nadzieja że poszło dobrze (w piątek sie dowiem ) to najwyżej potem sie byda martwić , narazie se pląsom jak ta babcia od ketchupu co pod obrazkiem jest :)A skoro o pracy mowa to : Mężczyzna z tikiem nerwowym zgłasza się na stanowisko przedstawiciela handlowego w wielkiej firmie. Pracodawca przegląda papiery i mówi:
    - To fenomenalne. Ukończył Pan najlepsze szkoły. Pańskie rekomendacje są wyśmienite, a doświadczenie nieporównywalnie wysokie. Normalnie zatrudnilibyśmy Pana bez zastanowienia. Niestety przedstawiciel handlowy to bardzo reprezentacyjna pozycja i obawiam się, że swoim nieustannym mruganiem odstraszy Pan potencjalnych klientów. Przykro mi...Nie możemy Pana zatrudnić.
    - Zaraz, chwileczkę - wola kandydat - Jak wezmę dwie aspiryny to mi minie!
    - Naprawdę? To wspaniale! Może mi to Pan zademonstrować?
    Facet sięga do kieszeni marynarki i zaczyna wyciągać prezerwatywy we wszystkich możliwych rodzajach i kolorach: czerwone, zielone, pudrowane, ... a wreszcie znajduje aspirynę. .Otwiera pudełko, łyka dwie i... przestaje nerwowo mrugać
    - No cóż, to super - odparł po chwili pracodawca - ale to bardzo poważna firma i nie pozwalamy sobie na kobieciarzy wśród pracowników.
    - Kobieciarzy? Co Pan ma na myśli? Jestem człowiekiem szczęśliwie żonatym!
    - To skąd te wszystkie kondomy?
    - Ach to... Proszę spróbować kiedyś wejść do apteki i, nieustannie mrugając, poprosić o aspirynę...

    Abo jak to bywa : Konferencja, temat: "kariera zawodowa a wierność małżeńska", referent wygłasza:
    - Pierwsze miejsce jeśli chodzi o zdrady małżeńskie zajmują lekarze...te nocne dyżury sprzyjają, kilka etatów naraz itd.
    - Drugie miejsce..to oczywiście artyści...ciągle nowe role, plany, otoczenie.
    - ...no a trzecie miejsce...to właśnie ludzie tacy jak Państwo - uczestnicy konferencji, szkoleń, jeżdżący w delegację.
    Z sali odzywa się facet:
    - Protestuję! już od 20 lat wyjeżdżam i nigdy mi się to nie zdarzyło!!!
    Na to głos z końca sali, wstaje facet i krzyczy:
    - I właśnie przez takich kutasów jak ty mamy trzecie miejsce!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    jest jeszcze nadzieja ze moje dziecie na tyle jest niekumate ze uda jej sie wmowic ze mikolaj mi maila przyslal ze wyszla nowosc i proponuje duzo ladniejszy taki... chociaz nie wiem czy opcja niegadaniowa przejdzie ale tu mam zawsze pole do popisu bo moge powiedziec ze beedziemy gadac za kucyka :D
  4.  permalink
    Zmykam do łózka dziewczyny:)
    Aniu, a moze jeszcze do świąt jakaś inna zabawka sie Gabi spodoba?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    witam w środe
    niezła produkcja była, no ale jakoś przeleciałam.
    U mnie rano śnieżek był za oknem.
    Aniu oby nie było sensacji po szczepieniu, i mam nadzieje że Gabi nie będzie smutna jak dostanie innego kucyka.
    A mnie te reklamy do szału doprowadzają szczególnie przed dobranockami, masakra.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    zitojcie :)
    u nas tez odrobina sniegu, zanosi sie na super duper "mily" dzien. sasiedzi wpadli na pomysl zeby jeszcze okna wymienic. kurcze a ja nei mam nawet gdzie uciec!!! juz nawet nie probuje Krzysia na nocnik dzisiaj sadzac bo znowu sie wyrasi :confused:

    z tym kucykiem to ja ciagle licze ze jakis kit mi sie uda wcisnac i na cos innego ja namowie bo one mi sie wizualnie zupelnie nie podobaja no i przeciez jak nie bedzie gadal to juz nei ta frajda i obawiam sie lez. musze cos przekombinowac mam czas gora do konca miesiaca.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Mam dziś lenia giganta i nie idę zaprowadzić Gabi... powiem jej że nie mam klucza od piwnicy a tak naprawdę to nie mam sił. Wczoraj krzywo postawiłam nogę i nadal mnie boli :/ Weronika od rana wyła i w końcu zasneła i nie mam ochoty na taki maraton jak wczoraj :/ Znajdę zajęcie dla dziecka w domu i jakoś przeżyjemy dzisiejszy dzień... pierwszy raz robię jej "wagary"

    Wczoraj byłam na zebraniu u Kuby... nie ma rewelacji ale jest i tak lepiej niz było - problem dla niego to pisanie :/ tzn literki zna ale staranności zero wrrr No ale za to masa pochwał od innych rodziców i pań że bardzo pomaga szczególnie dzieciom chorym (Kuba chodzi do klasy integracyjnej) Za jedną dziewczynką nosi nawet tornister :rolling: Nie powiem miło sie słucha czegoś takiego hihihi tylko to pisanie :/ Czyta swietnie, liczy już automatycznie z angielskim też dobrze no ale liniatura w zeszycie go nie trzyma :/
    Wczoraj mój teść obiecał że zapłaci za zieloną szkołę dla Kuby :crazy: baaardzo mnie to cieszy bo nie powiem, z przerażeniem myślałam o wakacjach a tak dziadek zapłaci za zieloną (jadą w czerwcu) a my "tylko" zadbamy o Anki kolonie czy obóz. Wiem ze Ania będzie zła bo ona na zielonej nie była, ale na kolonie boję się jeszcze Kubusia dać...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny z kawusia.
    Jak tam samopoczucie? :wink::wink::wink:

    "IWA Ty mendo jedna hi hi hi jak cię przeciągnę przez waszbrecht to Ci się odechce nas w cepa robić "

    Hihihihihihihihihihihi! Prosze o tłumaczenie, bo ja blondynka jestem! Hihihihihihi!

    Lady - ty kobieto to wcześniej zagladaj, bo ja stara jestem i chodze wcześnie spać - o 5 rano ty sobie smacznie śpisz, a ja chwytam miotłe i do pracy lecę - hihihihihihi! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Iwa a masz jakąs z dopalaczem tą miotłe :tongue:
    przypominam MAMY KARMIĄCE LUB TE KTÓRE SKOŃCZYŁY KARMIENIE trzeba zrobić usg piersi jak już skończycie karmić malucha.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    ja dzisaij tez mialam odpalac wrotki i tempo nabierac zeby pozalatwiac lekarzy ale tesc sie zlitowal i nas zawiezie. stwierdzil ze nowa wnuczka jak juz do domu zjedzie to nie ucieknie i moze ja przywitac pol godz pozniej :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    oooo - to miłe - fajnie Aniu! ;)

    myszorka Turbo Disel coby szybko i tanio było! Hihihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    kawusia dla wszystkich
    http://www.uwielbiam.pl/recipies_pic/499_org.jpg
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    a to ciacho do tej kawy :))

    http://republika.pl/blog_wo_3454437/4072084/tr/urodziny2.jpg
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Hello!
    Ja wyspana i dziecka też - kawę już chlipiem :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Skorpio a ty z tym ciachem to nie za rano???

    ja wcinam swoiski chleb z 'maselem' mniam
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    UWAGA! - UWAGA! - UWAGA!
    Dziewczyny Aga już tuli Julkę w ramionach :crazy:
    Julka urodzona CC o 0.40, waży 3100g i 55cm. Ma się OK. Ja dochodzę do siebie - pozdrowienia.

    Agatko GRATULACJE dla Ciebie i Męża - zdrówka dla córci :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    niezla laska z Julki. szczupla a dluga :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Ciekawe czemu cc było, pewnie nie było rozwarcia ... no i Aga wspomniała o białkomoczu - dobrze, że mają już to za sobą!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Będę dzwoniła do Agi to się dopytam.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Jejku zjadłabym właśnie jakieś kremowe i słodkie ciacho! Tylko że mam lenia i nie mam żadnego ciacha w domu (torebkowego) by upiec zrobić coś kremowego... np kopiec kreta czy karpatkę... Moze zwykła drożdżowe dziś machne na szybko
    Póki co mobilizuję sie by zrobić sobie śniadanie :/ Jest mi zimno i drapie mnie gardło :/ muszę sie szybko postawić na nogi by iść do Dziecka jak Andi wróci...
    u mnie pada śnieg :O
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Izunia złuż ode mnie ogromne życzenia dla młodej mamy i uściski dla malutkiej :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    jak ja nie lubie ludzi co to sie umawiaja i w ostatenij chwili odwoluja. stwierdzilam ze znajac kolezanke i jej slownosc wysle jej eska czy przychodzi (miala byc 9-9.30) a ona na to ze jednak dzisaij nie. szkoda ze nie dala mi znac wczesneij bo bym sobie w pizamie posmigala a nie pelen rynsztunek :devil:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    A mój M wczoraj stwierdził że musi aktualizacje na kompa puścić wieczorkiem gdy szykowalam się na imprę i co? spieprzył coś i naprawiał a ja poszłam spać !!! wściekłam sie na niego bo impra mi uciekła może dziś poprawiamy co kobiety?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Magg nie ma sprawy - dziękuję!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Bry
    Iza to pogratuluj szczęśliwym rodzicom
    Moje dziecię wcina rogala i zanim kawkę wypiję to już syf totalny będzie, pomagier za dychę chce zeby matka od rana się nie leniła
    Skorpi taka kawa to nie wiedziałbym czy pić czy podziwiać
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    U mnie też w nocy padał śnieg z deszczem, ale dziś piękne słonko i 7 stopni ... w cieniu pewnie mniej ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    A u nas jest tylko mokro więc nie wiem czy padał śnieg czy deszcz ogólnie jest ble
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Witam i ja z rana!!!Tak jak przypuszczalam nocka do bani i mam zly humor bo sie nie wyspalam, na dodatek siostra przywiozla mi swojego brzdaca bo musi cos zalatwic i takim o to sposobem ma ich dwóch od samego rana!!!nAWET SIE BAWIA RAZEM MOZE NIE BEDZIE TAK ZLE!!!!Bartek ma katar ale teraz nie wiem czy od zebów czy chory???Wasze dzieci mialy przy wyrzynaniu sie zabków katar???
    Gratki dla szczesliwych rodziców!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    marta50000: Wasze dzieci mialy przy wyrzynaniu sie zabków katar???
    Moje wszystkie dzieci miały katar przy zębach który po 3 -4 dniach znikał tak samo jak sie pojawił szybko
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    No to mam nadzieje ze to od zebow, chociaz wyglada jakby byl chory bo ma takie czerwone oczka i lezki mu sie leja co chwile!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    HEJ kobitki,DZIEN DOBRY ,tu tez przed swietami,tyle reklam z zabawkami ,ze szoook,ale VEVE jeszcze ,to malo obchodzi...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Marta mam nadzieje ze to nie zapalenie spojowek.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    U nas pogoda piekna ,ale ile stopni to nie wiem,musze kupic termometr...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Magg - jak tylko masz ochotę to możemy dzisiaj powtórkę z rozrywki zrobić specjalnie dla ciebie!

    Izunia przekarz gratki dla agi, kolejna mała-forumowa laseczka - super! ;)))

    U mnie leje od rana i wcale nie zapowiada sie zmian pogody! Buuuuuuu!:sad::sad::sad:

    Własnie dzwoniłam do córy, a ona huśta sie na huśtawce i mówi do mnie przez telefon:"mamusiu zimo, czapa!" Hihihihihi. Ona zawsze jak sie huśta to chce czapke, bo jej witerek po włosach śmiga i mówi, że jest zimno! Hihihihihihi.
    Takie tekściki mnie rozbrajaja i mimo pogody cieplutko robi sie na serduchu! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    U nas nocka trochę lepiej Tosia się nawet nie obudziła tylko musiałam ją z 1000 razy przykrywać, katar jest a dziś doszedł kaszel ...
    U mnie na reklamy reaguje tylko straszy małoda na razie nie chce kucyka ufff Ostatno byliśmy w sklepie i oglądaliśmy te wzystkie zabawki to M złapał się za głowę i stwierdził że to bank trzeba okraść by kupić te wszystkie koniki , bobasy i stwierdził że on wysiada hihihih
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    No dokładnie... mi zdażyło się ostatnio płakać i Tosia to zabaczyła przybiegła do mnie przytuliła i mówi " mama , paka, kocham" no i się bardziej rozryczałam ale na sercu jakoś cieplej :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.