Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Hihihihihihihihihi !
    Magg - a moja to już ostatno patrzyła się na reklamę tego kucyka jak sroka w kość i tylko czekałam aż powie: "mamusiu dać Oli".
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Magg u mnie Jakub w ofercie tesko zobaczył klocki magnetyczne za 129 złociszy 150 elementów znalazłam na allegro za 59 500 elementów więc juz dla niego mam prezenta, zostaje Hubcio z tym pójdzie łatwiej póki co bo nie ma jakis wymagań
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Hoga rzuć linka - u nas w domu jest szał na magnety od roku. Rok temu Ania dostała ale przypasowały wszystkim dzieciom a jaka frajda!
    --
  1.  permalink
    Cześć dziewczyny
    Kucyka to ja sama bym sobie kupiła, bo jest słodki i duużo ładniejszy wg mnie niż na zdjęciach.
    My chyba kupimy Hani tańczącego teletubisia bo bardzo jej się podobał.

    Magg- ja z niecierpliwoscią czekam na słowo"kocham":shamed: Chyba nie można usłyszec od dziecka nic piękniejszego i bardziej rozbrajającego

    Hoga- dobrze,że zmieniłaś lekarza. Mam nadzieję,że ten nowy bedzie lepszy, bo objawy rzeczywiście masz nieciekawe:sad:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
  2.  permalink
    hej dziewczyny, widze, że dzisiaj znowu sięimprezka szykuje - rozpiję sięprzy Was :DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Aga nie do opisania :)
    A imprezkę poproszę M jedzie na jakieś tam spotkanie to ja z Wami psiedzę hihihih tylko niech mi wino pacan kupi :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Hoga stronę do archiwum przeniesiono buuuuuuu
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    mag jeszcze raz link Hogi magnety
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    aga weź nie gadaj o tele - cwelu bo też się nad nim zastanawiam ale w smyku drożyzna :) poza tym nie znoszę tele-cweli!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    cześć Lady!

    Ty tu tematu nie zmieniaj tylko tłumacz wczorajsze teksty pod moim adresem! Hihihihi! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    udalo mi sie uspac Krzysia to moze na szczepieniu bedzie bardziej wyjsciowy i nie urzadzi rykowiska.
    przegladam allegro w poszukiwaniu prezentow i zapisuje sobie ceny bo jutro znajoma mowila ze moze bedzie w hurtowni to by mi posprawdzala.

    Magg nie wiem czy widzialas pytanie - czym najchetniej bawi sie Franek? on jest teraz w ktorej klasie ze jeszcze zapytam?
  3.  permalink
    No ja też nie przepadam za teletubisiami , ale Hania lubi- bardzo.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Ale tu się działo wczoraj !!!! :D
    Bić żeście się chciały ? :D
    hehehe :)))
    dobrej kawy :p
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Gabrysia tez miala faze teletubisiowa.
    teraz ostatnio na haslo dobranocka stwierdza tylko "no co ty mamo... za duza jestem. Krzys niech sobie pooglada"
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    U mnie poza Anią wszyscy oglądają dobranockę :) A teletubisie niestety lubi Gabi choć jak ma wybór między kotem a tubisiem to wybiera kota :)
    Kurde muszę się chyba w końcu ubrać bo nadal częściowo w piżamie jestem :shamed:
    Dziewczynki szaleją ale zarazem ładnie sią bawią :) troszke pokręciłam się po domku i zjadłam w końcu śniadanie :shamed: teraz herbatka i dalej siesta ... muszę dziś odpocząć bo mam dosyć no i to gardło nadal mnie drapie :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    tesc dzwonil ze juz moze jechac wiec lece budzic Krzysia i spadamy na szczepienie
    3majcie kciuki zebym nie zdezerterowala i wszystko bylo ok
  4.  permalink
    Ale sie dzisiaj zakręciłam, od rana szukam kilku faktur, nie wiedziałam, gdzie je wlożyłam, zaniosłam resztę do biura rachunkowego, i mówię babce, ze pozostałe przyniose, jak je znajde, a ona mi dzwoni po godzinie, ze juz jej częśc faktur zostawiłam i dała mi je, i to te były które teoretycznie zgubiłam uffff.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Przyznam Wam, że ostatnimi czasy też mi się zdarzyło poryczeć przy chłopakach, kurcze już nerwy wtedy puściły ... nigdy tego nie zrobię więcej, miały taką smutną minę i paluszkami łapały łzy ...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    czy to nie w teletubisiach był ten kolo z torebką, co była ta głośna sprawa ?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    AniM odpisałam na zabawkach...
    Izunia ja też obiecałam sobie że przy niej już nie będę płakać!!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    ciekawe...

    Teletubiś


    protest nawet był...

    Tinky
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja przy Oliwce nie moge płakać.
    Ostatnio jak mój M przycisną mi palca krzesłem i po chwili sie rozpłakałam , bo palec był siny i spuchnięty , a bolało jak cholera to Oliwka przyleciała do mnie z innego pokoju, gdzie tańczyła z dziadkiem i jak zobaczyła, że płaczę to tak sie rozpłakała, że za nic nie mogłam jej uspokoić. Musiałam jej tłumaczyć, że nic mi nie jest i wogóle czuje sie świetnie. Aż mi sie zanosiła! W szoku byłam, że tak zareagowała.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Moja Oliwka nie była zainteresowana teletubisiami! wsumie sie cieszę, bo razem z M nie lubimy tych postaci bajkowych!
    Ale uwielbia myszke miki z bajki "CLUB przyjaciól Myszki Mycki: i jeszcze FIFI.
    Właśnie pomyślałam, że może Micky albi Fifi jeszcze dla niej nabęde - no zobaczymy - poszukam na allegro!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    IWA Ja mam fifi i chociaz Julka lubi telewizyjną to ta maskotka kąty zamiata...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Tosia nie ogląda bjek może 2 minuty koniec nie interesują ją jeszcze jdynie Miś z błękitnego domku przykuje ją na 5-7 min
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Julka lubi z Mini Mini piosenkę na koniec programu ....
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Kurcze a tu zas produkcja
    Aniu kciuki zacisniete
    Gratki dla nowej mamuni
    U nas miś Uszatek przoduje:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    No to moja Oliwka to "CLUB MYSZKI MICKY" ogląda z zapartym tchem - 2 na raz jej puszczam popołudniu i siedzi spokojnie wpatrzona!
    Oliwka lubi przytulanki, ale to prawda - ile ich można mieć!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    MOJA VEVE,to tylko na podwòrku siedzialaby, w domu to CD z jej piosenkami sama juz wlacza pbowiazkowo, zabawki ma gdzies,ksiazki przeglada i slucha muzyki...ale malo mòwi...
  5.  permalink
    Ewa spokojnie, jeszcze zacznie mówić:). A Ty jesteś gadułą, czy raczej mało mówisz?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    ja gadula jestem i M tez,moze Ona malo mòwi ,bo ja po polsku a M po wlosku...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    ewa nic nie szkodzi to nie stanowi problemu... jak się rozkręci to będzie gadała w dwóch językach :)) Ty do niej po polsku mówisz ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    uff szczepienie za nami. musialam sie po powrocie dorbze raczce przyjzec zebyu znalezc miejsce wklucia. mlody nawet nie pisnal no chyba ze ze smiechu jak go pielegnairka zabawka przyatakowala :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    No to dzielny ten twój Krzysio - brawo!!!!!:clap::clap::clap:
    Moja Oliwka niestety płakała jak pani sie wkłuła! :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Ania ale Ci zazdroszczę ... Julka moja od płaczu aż się zanosi i tego się bardzo boję wrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    ja przy poprzednim szczepieniu uzylam emla ale mysle ze to nie tylko jej zasluga. Krzys nie placze przy pobieraniu krwi i to nie tak z palcuha tylko ze zgiecia lokciowego. ot po prostu prawdziwy facet :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    LADY ,tak mòwie tylko po ppolsku i tv ,tez polska mam ,bczesto wlaczona,VEVE TEZ plakala przy szczepieniu,teraz nastepne mamy w 5 roku zycia...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    a ja w poniedzialek ,mam pròby alergiczne z VEVE ,POJADE Z TESCIOWA...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Ania mam jeszcze jeden plaster emla więc użyję... szczepienie w nóżkę prawda ?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Lady - moja Oliwka miała w ramię! :neutral:
    --
  6.  permalink
    A ja do teletubisiów nic nie mam-Piotrus je lubi bardzo ale teraz wyszła taka nowa bajka "dobranocny ogród" tzn w sumie nie taka nowa ale ja ja widziałam niedawno dopiero.To jest dopiero głupawa ,zobaczcie sobie na Youtube jak nie widziałyscie

    dziecko własnie mnie gila po plecach swoim kremem-mmmm lubie gilanki ale nic zaraz kłąde go spac
    poza tym mamy pogode do niczego
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    A MOJA MIALA DWA NA RAZ ,JEDNO w udo a drugie w ramie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Lady w lewa raczke.
    tak z 45min przed szczepionka posmaruj zeby bylo dobre dzialanie no i jakos staraj sie ja zagadac i zrelaxowac. Krzys nim lekarka go zbadala oblecial wsyzstkie katy i spokojnie juz pozniej na kolanach siedzial.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    w nozke to wzw jest.

    my mamy sie na dawke podtrzymujaca szczepionki zjawic pod koniec stycznia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    tak Ania Ja na godzinę przed szczepieniem smaruję.. bo to nie pierwszy raz zakładam!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Najgorsze jest to, że ona nie ma zaufania do obcych a pielęgniarka szczepienna jest dziwna i Julia na jej widok płacze... poza tym nie wiem ale u Nas w gabinecie wszytko jest w pośpiechu co mi się nie podoba!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    moja VEVE ,tez na widok swojej pediatry placze,fakt ze babka ok 60 lat ,mila ,ale az gluèpio pisac , brzydka jak czarownica,kobita z doswiadczeniem,wiec zadowolona jestem i zawsze moge do niej zadzwonic w razie potrzeby...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    u nas sa 2 pielegniarki ktore zajmuja sie dziecmi, jedna taka niemila i druga bardzo fajna. po prostu unikam tej niemilej i tyle. w gabinecie dziecko ma czas sie ze wszystkim oswoic. dostaje naklejke dzielnego pacjenta, starsze kolorowanki jakies. Krzys dostal centymetr do zabawy i kaczuszke drewniana na patyku do prowadzania zeby sie rozgoscil. nikt sie nigdzie nie spieszy a na wizyte nie trzeba umawiac sie z wyprzedzeniem tylko danego dnia tel wystarczy rano wykonac i sie umowic na pore kiedy przyjmuej pediatra
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    VEVE spi,ja mam wolne ,bo czysto jest,kolacja gotowa ,poleniuchuje troszke...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.