Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Kolorowych snów Babulce - ja mam dosyć na dzisiaj. Przespałam się parę minut po południu ale i tak padam :/
    --
  1.  permalink
    Ja też zmykam, kolorowych snów dziewczyny
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Ania uspokój się :)) panuj nad emocjami... lampka martini dobrze Ci zrobi! Właśnie piję :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    She no wiesz młoda godzina hi hi hi % się leją a Ty idziesz baboooo ????
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    gdzie zaraza Izunia ??? wrr nie ma baby jednej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    IWA a Ty z mężem pewnie gonisz się po mieszkaniu hi hi hi oj niedobra...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    no cóż sama będę chlipała sobie to martini i pisała tutaj jak zwykle buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    myszorce pewnie głowa pęka od mojego ciągłego gadania hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    jakie ruski malagi uciekły buuu
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    witam
    Lady nie pęka, nie pęka ale niezła katarynka jesteś, ale urocza i to bardzo, trzeba powtórzyć spotkanie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    no to mammy juz czwartek, czas tak zapitala ze dopiero czlowiek weekendowal a tu juz znowu piatek jutro.

    widze ze sie wczoraj co niektore spotykaly, z dzieciakami bylyscie? foty beda??

    Lady ehhh no i znowu nie wklepalas przepisu, babo wez sie sprez bo zakupy musze zrobic :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Czekam jeszcze 10minut bo może moja mama przyjdzie zaprowadzić mi Gabi do przedszkola - jejku bardzo bym chciała by jednak podeszła. Teraz przechodzi koło mojego domu bo chodzi na jakiś kurs, no i może zabierze mi Gabio zaprowadzi ja i pójdzie w swoją stronę a po kursie przyjdzie do Weroniki...
    Nie mam sił tych i fizycznych i psychicznych na takie maratony i ciągły bieg :/ brakuje mi odpoczynku i czasu na wszystko :(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Zdążyłam Weronice przebrać pampersa jak przyszedł mojej mamy facet i zabrał Gabi do przedszkola! Nawet nie wiecie jak mnie ucieszył dziś jego widok!!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    hej,u nas piekna pogoda,idziemy na spacer...
  2.  permalink
    hej dziewczyny, u mnie pada i wieje, ciekawe jaka pogoda będzie w sobote, bo do Krakowa się wybieram...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ewa to Ci zazdroszczę u nas paskudztwo...
    Zgaga zasnęła mi dopiero o 21.15 a o 21.30 wrócił M :shocked: takie zrobiłam oczy że tak szybko wrocił - tęskniłem rzekł :)
    ja o prezentach nie myślę na razie
    --
  3.  permalink
    czesc w deszczowy czwartek
    w Norwegii nie lepiej-wieje pada brrr a w domu sie siedziec nie chce-kurcze jak przyjechałam to prawie 10 dni było super słonecznie i sobie spacerowałam a teraz to tylko jak musze to smigne do sklepu i koniec bo pietruszka pod folia mi protestuje:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    matko ale u nas leje. mam nadzieje ze w ciagu 1.5godz przestanie bo wizja wyjscia z Krzysiem po Gabryche mnie przeraza. samemu nosa sie wysadzic nie chce a co tu mowic z dzieckiem. woda plynie strumieniami po chodnikach :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    U mnie też okrooopnie!
    Lady ale mi komplementy prawisz - "zaraza" hmm :DDD
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Pasuje to do mnie jak NIGDY :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Iza dobrze ze chociaz ten twoj suwak taki sloneczny. bo inaczej mozna byloby klapnac na nos :P

    mialam nadzieje skoczyc dzisiaj di kilku ksiegarni zeby o ksiazki na gwiazdke sie dowiedziec ale nie ma szans. dobrze ze wczoraj mimo wiatru i zimnicy polazilismy...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    No tak paskudnie to dawno nie było a ja muszę dzisiaj na zebranie iść...
    --
  4.  permalink
    Wstrętna ta pogoda ehh:(, łapię doła...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Czesc dziewczynki:)
    Magg- ja tez mam dziś zebranie i denntyste o jednej godzinie. No i dumam co by tu wybrać...:confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    ja mam plaszcz p/deszczowy taki co to mi deszcz nie straszny ale niestety nie jest on jakis wypasionie ocieplony i mimo ze nie mogkne to przemarzam :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Aga mysle ze zebranie mniejsze zlo :P
  6.  permalink
    Hmm- ale przy dentyscie nerwy mniej zszarpane ;)))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    hehehe no to zalezy czyje :)
    ja przed wizyta miewam biegunke tyle ze ja sie panicznie boje dentystow :) wole juz do gina isc :shamed:
  7.  permalink
    Eeee- w dzisiejszych czasach? Kiedy znieczulenie można wziąć? Ja się nie boje , bo mnie nie boli :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ania no coś Ty wklepałam już wczoraj po tym jak CI napsiałam wrrr weź mnie nie złość babooo
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Witajcie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    a Ja tam wolę dentystę od pitologa :) kurcze jak tylko będę miała pracę i kasiorę to pierwsza wypłata pójdzie na dentystę - wczoraj to sobie już obiecałam :) oby szybko :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    aga wybierz dentystę :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Aga no ja sie znieczulenia tez boje :) baaa mimo ze mnie nic nie boli to przez samo wiercenie a wlasciwie ten odglos wspanialy siedze upocona ze strachu jak swinka :devil:


    Lady na forum wklepalas??
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    No u mnie poleciało wczoraj 140 na zęby Franka od wczoraj mówię na niego skarbonka hihihih
    Aga mam nadzieję że nerwy nie będą zszarpane dzisiaj ale stracha mam przed tym zebraniem,,, może coś zbroił i nie powiedział...
    Lady cześć śpiochu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ania For You :) i nie marudź bo do bazy wrzuciłam przepis hi hi hi
    ANANASOWIEC

    ( najlepiej piec na dwie blachy, zalecane piec na początek placek ananasowy ale dla mnie bez znaczenia )

    BISZKOPT

    2 jajka

    0,5 szklanki cukru

    1 szklanka mąki

    1 łyżeczka proszku do pieczenia

    Białka ubić ze szczyptą soli i cukrem na sztywno. Żółtka ubić z proszkiem do pieczenia i wymieszać z ubitymi białkami. Domieszkać delikatnie mąkę. Wyłożyć na blachę najlepiej wyłożoną pergaminem albo jak komuś wygodnie posmarowaną tłuszczem i posypaną bułką (...) Włożyć do nagrzanego piekarnika nastawionego na temperaturę ok 170 stopni na 15-20 minut aż z góry będzie ładny złoty kolor.

    PLACEK KOKOSOWY

    4 jajka

    1 szklanka cukru

    20 dkg wiórek kokosowych

    Białka ubić z 1 szklaną cukru i dodać wiórki kokosowe - wymieszać łyżką. Wyłożyć na blachę i włożyć do wcześniej nagrzanego piekarnika w temp. ok 170 stopni. Zapiec ok 15-20 minut.

    MASA

    1 duża puszka ananasa

    1 kostka masła

    1 budyń śmietankowy

    Odsączyć wcześniej ananas, pokroić w plastry. Na syropie ugotować budyń śmietankowy wg opisu na torebce. Jeśli jest za mało syropu dodać wodę ( zawsze mniej niż zalecane ) Ostudzić. Przygotować sobie masę ucierając masło dodając wcześniej przygotowany budyń ( ostudzony ) i 4 żółtka (mieszkam łyżką). Na samym końcu dodać drobno pokrojony ananas. ( wszystkie składniki masy muszą być schłodzone aby masło się nie rozpłynęło )

    Biszkopt nasączyć ( woda z sokiem z cytryny albo herbata z dodatkiem alkoholu ). Na biszkopt nałożyć masę a na to wszystko placek kokosowy. Wszystko ładnie wyrównać i wstawić do lodówki na noc.

    Smacznego życzy Ladybird76 :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Magg telefon mnie przed 9 niewiele obudził :) a Julka po 9 wstała z tym ze o 22 poszła spać malaga :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    do bazy nie zajrzalam :P przyznaje bez bicia.
    przepis juz skopiowany bede praktyklowac weekendowo o ile sie gosciowo uda zrealizowac
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    myszorka Katarzynka - katarynka hi hi hi wiesz co setki myśli miałam i tylko szkoda, że wszystkich wypowiedzieć w jednym czasie nie mogłam wrrr ale następnym razem będę milczała a ty gadasz :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Lady budyn gotowac na wodzie a nei na mleku???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Przypomina mi się pierwsze spotkanie z Agą, którą poznałam przez internet a obecnie to moja największa przyjaciółka....
    Siedziałyśmy w Sfinxie i ona nadawała jak Ja wczoraj a Ja słuchałam i tylko przytakiwałam głową :) ale do dzisiaj się spotykamy i wciąż mamy sobie wiele do poweidzenia a jak milczymy to milczymy na całego :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    na wodzie z ananasa :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ania a dokładnie na tym syropie z tym, że jesli mam go za mało dolewam zwykłej wody jednak nie koniecnzie tyle co jest na opakowaniu z budynia zalecane ale zawsze troszkę mniej :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ania wbrew pozorom prosty do wykonania!!! Ja tam nie znoszę kuchcić ale jakoś ten przepis nie sprawia mi problemu!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    OKI zakodowane

    ja jak spotykam sie z przyjaciolka to tez gadamy jedna przez druga. najlepsze jest jak postanowimy jakis film ogladac... z 3 prob obejrzenia Karmel najdluzsza byla przedostatnia po 2min sie tak zagadalysmy ze wylaczylysmy tv przerzucajac sie na fonie :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    to ja też zrobię w sobotę już mi ślinka cieknie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ania w Naszym przypadku nie ma TV - najczęściej wychodzimy z domku i czasami jeździmy samochodem bez celu ważne aby pośpiewać , poszaleć i pouśmiechać się do innych kierujących :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    jest mi zimno jak jasna cholera :/ normalnie się trzęsę wrrr a w pokoju 21st :confused: mam nadzieje ze nic mnie nie zaczyna rozkładać - gardło póki co przeszło :/ może to tylko jakieś osłabienie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    dziewczyny pamiętajcie aby masło było z temperatury pokojowej ale aby się nie rozpływało a budyń musi być całkowicie ostrudzony bo letni rozpóści za bardzo masło.... można go np dzień wcześniej przygotować :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Lady no my sie spotykamy na babskie posiadowy przy winku. raz probowalysmy wyjsc ale jak w dwoch knajpach po kolei bylo caly czas dobry wieczor pani profesor to zrezygnowalysmy :P
    zreszta w domu bardziej komfortowa atmosfera no i taniej :D :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.