Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    jemma- to ja bardzo proszę,żebyś co ciekawsze fragmenty wkleiła na forum :D
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeNov 23rd 2008
     permalink
    witam was dziewuszki? czy może jest tutaj jakaś kobietka?
    --
  2.  permalink
    jagodka ja jestem....:)
    ewa niedziela minela szybko...:) rano zmoklismy w drodze na car boot:)) gdzie kupilam tylko spodnie narciarskie i pasek(wydalam calego funta:))...przemarzlismy okrutnie...po obiadku poszperalam troszku w necie szukajac butow i kombinezonu dla Minika...po czym poszlismy na coniedzielny sped rodzinny do szwagra...:))) teraz zabieram sie za pakowanie...ale juz tak na serio...przeprowadzka juz w piatek a ja jeszcze palcem nie kiwłam (kiwnełam???? jak to sie pisze i mowi...bo mi cos na obczyznie sie chyba jezyka zapomina:)) ewa tez tak masz???
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 23rd 2008
     permalink
    Dobranoc :-)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Nie dam rady czytać prawie 200 postów ale mam nadzieje ze nic się złego nie działo.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    i ja witam w nowym tygodniu :) na kawusi
    Dzieci poszły do szkoły Gabi z tatusiem do przedszkola - czekam na męża i jadę do USC po pesel Małej a potem zanieść papiery do rodzinnego
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Patrycja,niestety moja poprawna polszczyzna zanika,az wstyd pisac a bledy ortograficzna tez robie,teraz jak VEVE mala ,nic nie czytam,ale jak podrosnie ,to znòw zaczne ,wiec na pewno poprawie sie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Jeju ,jak wieje az choinke ,przewròcilo mi na balkonie,M musi ja przywiazac.VEVEjeszcze spi,ja czekam na tesciowa bo o 9 idziemy z Venere NA pròby alergiczne...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Wybranek mnie wyciągnął na giełdę na Świebodzkim w poszukiwaniu jakichś części elektronicznych pierwszy raz. Strata czasu.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Hello Babulce :P
    Myszorka nie wymiękaj - czytaj!
    No i po weekendzie :D
    Laski za m-c Wigilia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crazy:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Coś cicho było w ten weekend tutaj :P
    U nie -3 na termometrze - wolę tali mrozik niż chlupę - pewnie jak D wróci uciekam na spacer :D
    I znowu nie mam pomysłu na obiad - ratunku :shamed:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Iza ja ostatnio poszłam na łatwiznę i zapiekankę z ziemniaków z tym pomysłem na zapiekankę serową zrobiłam, też brak pomysłów na jedzenie. Dla starszyzny to można cokolwiek ale dla młodego trzeba coś lepszego.
    U nas też mrozik i fajnie bo jak robi sie chlapa to już mi sie nawet nie chce z domu ruszać.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    no to mamy nowy tydzien, powinnam chyba napisac ze nowe plany i wyzwania ale... no wlasnie jakis taki nieteges ten tydzine sie zapowiada....
    u mnie dzisiaj tez bedzie zapiekanka na obiad ale z szynka, nie mam weny tworczej :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Co dajecie do takich zapiekanek?? tak na "bogato" czy to co w łapkę wpadnie?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    And ja daje szynke smietane ser i oczywiscie makaron, naczynie smaruje maslem. do zapiekanki ziemniaczanej daje jednak albo kielbaske albo boczek bo z szynka za sucha... jak mam to daje gotowy sos ale czasami szybciej wychodzi mi cos zamieszac samej :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Witajcie z rana - kawę wypiłam :) i siedzę sobie sama z Julką w domku! Mała bawi się nową zabawką od dziadków czyli gąsienicą z fisher price - jest dość ciekawa muszę przyznać :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    No widzisz Lady, a byłaś nie teges ... Fajnie! :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Izunia a działo się cos?? napisz w kilku słowach
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Izunia jak po powrocie D Twojego ??? :)
  3.  permalink
    witam poniedziałkowo.

    Hoga- jak się czujesz?

    Nie wiecie co z Ciasteczkiem?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Lady dzięki - jednym słowem ULGA :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    OJ veve ,plakala przy pobieraniu krwi,ja gotuje kapusniak...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    u mnie też -3 !!!! :-)
    extraaa ;D
    --
  4.  permalink
    witam i ja....iza ja w sobote nagotowałam caly gar łazanek....szybko tanio i na 3 dni starcza:))) ja to nie naleze do tych osob ktore kochaja spedzac czas w kuchni wiec baaaaardzo czesto gotuje jeden obiad na kilka dni...czasami zmieniajac tylko dodatki...naprzyklad jak jest schabowy to jeden dzien z mizeria a na drugi z ogorkiem konserowoym na przyklad...

    MInik buszuje po szufladach...ale dzis mu wolno...pomaga mamie w pakowaniu:)))
    ewa no a z tym naszym ojczystym jezykiem to niestety prawda...mimo ze w domu rozmawiamy tylko po polsku to jednak niektore rzeczy sie zapomina...co do czytania to staram sie jak moge znalezc troszke czasu wieczorami ale szczerze mowiac rzadko mi sie to udaje...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Patrycja A gdzie ty zyjesz i jak dlugo??? ..
  5.  permalink
    Ewa w Anglii od ponad 3 lat...
    --
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    heh Patrycja tak samo jak i ja,miałam w sobote łazanki a wczoraj dopiero je skończyliśmy :bigsmile:
    A tak w ogóle to witam was wszystkie w ten zimowy małopolski dzionek :* Potem co nieco skrobnę bo na razie mam dużo pracy :tongue:
    Do usłyszenia później.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Patrycja to ty robisz schabowe na kilka dni?? :shocked: jak je potem odgrzewasz??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    schabowe najlepsze świeżutkie bo potem takie jak zelówki :P:P:P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Aga dzięki, na razie odpukac dobrze, uzupełniłam apteczkę o leki na astmę co mi się kończyły, wyniki ok ale mam troszkę za niski cukier więc te zawroty moze od tego, poza tym za krótko wtedy byłam w szpitalu bo nie dokończone leczenie tez troszkę się do tego przyłozyło. Mam się nie forsować a tak jest ok. Zaczęłam młodemu od piatku podawać syrop na zaburzenia snu i niepokój bo takie mi nocki serwował że z czwartku na piątek w ogóle nie spałam chciałam ten melisan czy jakos tak ale to dla starszych dzieci a dla mojego roczniaka to dostałam syrop Sedalia. I dwie nocki przespałam całe bez ani jednej pobudki, ciekawe jak mu jutro podam po raz ostatni to czy efekty sie utrzymają.

    Ja do zapiekanki ziemniaczanej z serem dodaję kiełbasę podsmażoną z cebulą i czosnkiem. A ziemniaki przyprawiam papryką, smażoną cebulką i czosnkiem z knorra i troszkę ziarenek smaku i zalewam tym sosem z torebki.

    Młody zasnął więc szybko dokończę obiad a potem poczytam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Hogatko a masz glukometr w domu? ja mam straszne wahanai cukru i czasami spada mi do poziomu ok 55 wtedy gwiazdki przed oczami i zrywa mnie na wymioty. ratuje mnie kostka cukru zapita woda lub miod. od pewnego czasu ni ewychodze na spacery bez landyrka czy kostek cukru w kieszonce bo mialam juz takie odjazdy na ulicy.
    a tego syripu nie znam, kolezanka podawala dziecku hydroxyzinum w syropie


    Lady popieram! u nas na 2 dni to najwyzej bitki wolowe golabki czy mielone w sosie, z reguly drugie robie codziennie a zupe co drugi dzien
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Witajcie w poniedziałek :)
    Dziękuję za życzenia, jakoś nie dałam rady później do Was zajrzeć, byli goście, więc nie wypada forumować, a wieczorem zdechłam i gdyby nie chrapanie małżonka (wrrr) to zasnęłabym z miejsca.
    W sobotę jak wracałam od mamy, to widziałam w witrynie sklepu fajną sukienkę i o ile mężu nie przyniesie jakichś złych wieści ze swojej kanciapy, to idę ją przymierzyć i o ile będzie leżeć co najmniej tak dobrze na manekinie i nie będzie kosztować więcej niż moje urodzinowe wzbogacenie, to ją zakupię.
    --
  6.  permalink
    Hoga- a masz jakiś pomysł dla starszaka na prezent gwiazdkowy? U mnie totalny brak weny ... :/
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    ja tam wolę pierśniki... w sosie, nie lubię smażonych 1 dnia. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    talka a co to pierśniki ????
  7.  permalink
    Ja się domyslam,że to kotlety z piersi kuraka ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    dziwna nazwa i też snuję takie domysły ale wolę się upewnić....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Dziewczyny czy któraś z Was używa suszarki do owoców i grzybów???

    Wczoraj teściowa mi przyniosła suszone owoce mmm pychotka i chyba będę namawiała M na zakup tego urządzenia. Teściowa kupiła w biedronce ale może coś polecicie ???
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    buu nie znam tej suszarki ,do owocòw...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    tak, to kotlety z piersi kurczaka :p
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Lady mnie suszone grzybki dostarcza tata, jak i te marynowane
    Ania ja ostatnio choć nie przepadam za słodkim cos tam słodkiego ostatnio zjem a glukometru nie mam a na wynikach miałam niewiele ponad 40 poziom to o wiele za mało. Chyba po nowym roku zainwestuje w niego
    Aga mój starszak upatrzył sobie klocki magnetyczne i zamierzam mu kupić widziałam na allegro dodatkowo lubi układać puzzle więc dostanie jeszcze tą piłkę futbolową do ułożenia, w zeszłym roku dostał taki globus do złozenia i też zadowolony.
    Dla Hubcia juz wynalazłam pompowanego zwierzaka do skakania, dobre bo można spuścic powietrze i miejsca nie zajmuje i drewniane klocki i może jakieś "brum, brum" znaczy auto bo jak widzi to chory normalnie
    --
  8.  permalink
    a robie na dwa dni...w pierwszy dzien nieco lzej je smaze a na drugi wrzucam na patelnie i dosmazam:PP....ja to leniwa jestem i w ogole do gotowania mam dwie lewe rece....szczerze mowiac...nienawidze gotowac...a no i dopiero wszystkiego sie ucze...a szlag mnie trafia jak mnie najdzie ochota i cos mi nie wyjdzie...wtedy przez 3 dni jemy pizze i kurczaka kupionego...albo polowek je hamburgera a ja zyje na salatkach...hahaha a polowek wniebowziety...on kocha fast foody

    na szczescie Minik na razie je słoiczki....:)) ale sielanka zaniedlugo sie skonczy i az strach sie bac co bedzie wtedy:)))
    --
  9.  permalink
    hej dziewczyny, melduję się po weekendzie:), ale zdążyłyście postów naprodukowac...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    jak zawsze... :D
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Ania ten syrop poleciła mi farmaceutka póki co sie sprawdził.
    Dobra czas nakarmić głodzillę i iśc sie przewietrzyc
    --
  10.  permalink
    hogatka widze ze mamy podoby plan dnia:))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    laseczki idę na spacer z małą do parku... może zabiorę kamerę i uda mi się ją nagrać :)) Teściowa pożyczyła :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Lady no to czekamy na to videooooo :P
    U mnie dziś ryż, warzywa i mięcho :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    ale pogoda do duszy...ciemno az na polu...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    alez mi ten dzien momentalnie zlecial. obiad ugotowany, wyspacerowalismy sie porzadnie a teraz bedziemy z Gabrysia graly w monopol o ile Krzysko pozwoli. odliczam juz godziny do powrotu slubnego. caly weekend pracowal wiec mam nadzieje ze chociaz dzisaij bedzie normalnie i spedzimy rodzinny wieczor
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.