Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    A Wy gdzie znowu noooooooooooooooo
    --
  1.  permalink
    Ja sie zbieram powoli, pozmywam jeszcze szklanki i weekend mam:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    a ja jadde do tesciowej,do wieczora, wytarlam szafki ,ale czyste byly,wiec szybko mi poszlo...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady gratulacje
    Boziu u nas jak nie urok to...ja oprócz cukru, mozliwe że mam niedokrwistość ale z podstawowych wyników nic nie wskazuje więc szukamy dalej, duzo innych objiawów na to wskazuje.
    Hubi dostał jakis paskudnych plam na buzi, aż bordowe wygląda strasznie tez leczymy a Jakub ...znowu psycholog, neurolog, psychiatra. Jak tak dalej pójdzie to mnie psychiatra będzie potrzebny bo powoli wysiadam...nie ma czasu odpocząc a wieczorem to już dwa dni z rzędu w opakowaniu zasnęłam.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga kurcze moje kłopoty przy Twoich to pestka.. Trzymaj się kobieto!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008 zmieniony
     permalink
    DZIĘKUJE ZA GRATULACJE DZIEWCZYNY ogromne buziaki Wam ślę za te kciuki trzymane
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    ja właśnie przetłumaczyłam mojemu chłopakowi tekst na zajęcia do szkoły.. musi do jutra dosłać na maila :-)

    a ogólnie to nuda ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    NR wsadź go do wanny i wygrzej małego - Julci mojej po kąpieli przechodzą grymasy i jest zupełnie inna i do picia meliskę podaj :)i sobie zapodaj :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga ... buuu trzymaj się kobieto.... wszystko kiedyś mija.... dasz radę a jak będzie bardzo źle to pisz tutaj z nami !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Magg przekazuję Ci dawkę pozytywnych emocji w szukaniu pracy i mojego spokoju jaki teraz mnie dopadł w trakcie jej szukania i pamiętaj nie trać wiary... znajdziesz niebawem a jak nie teraz to w nowym roku już na 100% do lutego zobaczysz będziesz pracowała :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Magg mówie ci ostatnie tygodnie to na maksa mnie wyczerpują, troszke poczytałam o anemii i mam nadzieję ze dojdziemy jesli ja mam to jaka, Hubcio wyglada... o najlepiej zobacz na focie


    A Jakub tu troszke latania jest ale jak mówi wychowawca"za fajny jest aby tak to zostawić" i juz nawet pytałam czy to może za mało uwagi czy już pomysłów mi brakuje, w każdym razie to nie jest zbyt mało poswięcany czas dla niego, choc staram się jeszcze więcej mu poświęcać. Mam nadzieję ze znajdziemy rozwiązanie i choc leki nieuniknione to chciałabym uniknąc zamknięcia w szpitalu na obserwację bo wtedy by chyba juz wogóle wszystko poszło nie tak jak trzeba
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga możesz tylko wspomnieć raz jeszcze co jest z Jakubem ???
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Jakub ma ostatnio ataki agresji skierowane na własną osobę nieadekwatne do zaistniałej sytuacji to główny problem , poza tym jakby jego ADHD się znowu bardziej rozbudziło, chodzi nieobecny, łazi mi po klasie i do tego jego postrzeganie siebie jest coraz bardziej na ni, a samo ocena jest totalnie obniżona
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Muszę sprawdzić czy to głównym winowajcom jest ADHD czy dzieje się coś zupełnie innego z moim dzieckiem co mogłoby być jeszcze gorsze.W stanach takich napadów generalnie szkoła wzywa pogotowie i odworzą dziecko do szpitala i może się zdarzyćże zostaje nawet do pół roku na obserwacji, chce tego uniknąc bo wtedy moje dziecie może uznac że juz w ogóle nie ma po co zyć i nikomu jest nie potrzebny...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga Jakub przechodzi trudny wiek... ale musisz tego pilnować jak oka w głowie. Miałam problemy też z Adrianą - psycholog też był zaliczony. Wiek ciężki u niej minął ale z pewnością nie miałam aż takich kłopotów jak Ty .... Pamiętam ile łez wylałam ile razy traciłam nerwy do niej i cierpliwość, ile musiałam do niej mówić, ile przegadałam w płaczu ale zawsze na koniec padały słowa KOCHAM CIĘ... do dzisiaj to słowo jest non stop wdrażane i wypowiadane w stronę moich dzieci. Mój mąż najczęściej uciekał do firmy przed problemem a Ja zostawałam sama :(( To był ciężki czas dla mnie... ale dałam radę swoją wiarą i wsparciem oraz wiarą mojej mamy :))

    Bądź silna i tłumacz sobie z każdym dniem, że się nie poddasz i wyciągniesz go z tego i będzie dobrze !!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga mam nadzieje ze sytuacja z Jakubem sie ustabilizuje. Przykro mi ze wszystko tak na raz ci sie na glowe zwala. jedyna nadzieje ze trafilas z mlodym do dobrych specjalistow i cos razem zaradzicie. czy mowia w czym lezy podloze tej agresji??

    a co do anemii - robili ci TIBC? byc moze zelazo ci sie odpowiednio nie wiaze i nie przeklada tak jak trzeba. 3mam kciuki zeby wszystko sie udalo wyelczyc
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania po niedzieli idę do lekarki znowu i da mi kolejne skierowania zapiszę sobie to co piszesz i zapytam. A Jakub on sam tak się zamyka nic nie powie i czasami ciężko do niego dotrzeć, nie panuje nad własnymi emocjami wszytko bierze do siebie i zamiast choćby popłakac i powiedzieć na spkojnie co jest nie tak to wpada w szał bije glową o ławkę, trzaska pięściami o ściane a nie da się do niego podejść, raczej panie nie potrafią bo ja podchodzę chwytam i mocno przytrzymuję aż się uspokoi...choć w tym tygodniu nie byłam wzywana do szkoły to sama z ciekawości podczas spaceru zaszłam i rozmawiałam z wychowawcą.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga współczuje, nie myślałam, że z synem jest az tak źle...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga z ta krwia ja bym radzila konsultacje z hematologiem. pare lat temu wizyta kosztowala ok 100zl wiec sporawo ale dopiero ten doktorek doszedl co mi jest. szkoda mi Jakuba ze musi przez to przechodzic ale wierze ze wspolnie dacie rade i znajdziecie powody tego zachowania. :hugging:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania ja tez mam nadzieję że z Jakubem znowu wyjdziemy na prostą bo jak teraz tak potrafi to co może mała błachostka zrobić za kilka lat jak będzie dojrzewać.
    Co do hematologa poczekam ta lekarka jest dociekliwa więc jesli dalje nie będzie wiadomo to pewnie skierowanie mi da dalej
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Zmykam do mojego małego antyforumka i do troszke większego, bo ten największy w sklepie, po zakupy poszedł.
    Miłego wieczorku babeczki
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    no fakt,ja tez marudze a ,ludzie maja wazniejsze problemy,HOGA trzymaj sie kobieto dzielnie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    a ja bylam w MIescie,kurcze sklepy puste,powialo kryzysem,albo ludzie czekaja na przeceny...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga życzę Ci duuuużo cierpliwości, wiesz mój syn często zamyka się bardzo w sobie i trudno do niego dotrzeć ale ostatnio zauważylam że bardzo dużo daje chwalenie go, nawet za błachostki za to że sam sobie kanapke zrobił, że bez mojego gadania lekcje odrobił... Jest jakby śmielszy... Pamiętam jak mi psycholog powiedziała 3 lata temu że czekają mnie ciężkie trzy lata z zaganianiem go do lekcjipodnoszeniem jego samooceny a puźniej już będzie z górki... i faktycznie jakby inny chłopiec z niego po woli wychodził... Wierzę że u Ciebie ze straszyzną też da się wyjśc na prostą a matki są ze stali wiem o tym :) Wiesz co Tosi na takie czerwone zaognione poliki pomógł hydrokortyzon 0,01 bardzo delikatna maść bez recepty..
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady mam nadzieję że normalnie prorokiem jesteś :whorship:
    --
  2.  permalink
    ja sie przeziebiłam,nie mam siły nawet pisac ide zaraz spac
    Lady Gratki ogromne
    obym tylko Pietruszki nie zarazila bo M nie ma i wraca w niedziele i nie mam co z nim zrobic
    buziaki dziewczynki
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Zdrówka ciacho!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    no to zmykam i ja...ppaaaa
    --
  3.  permalink
    lady - dopiero dotarłam- ale gratulacje ogromniaste :) Cieszę się :D
    A z Julcią kto zostaje? Mama?

    Hoga- kurcze... Trzymam za was kciuki...Wiem,że robisz wszystko co jest możliwe- ale wiesz...kiedyś byłam na szkoleniu dot adhd. Jest pewna teoria mówiąca o tym,że stosujac dośc niskokaloryczna dietę można wyciszyc ataki. Nalezy bezwzględnie odstawić słodycze, chipsy, colę itp. Ponoć nadmiar pustych kalorii może zwiększać niepokój dziecka. Badania dowodzą,że tam gdzie dzieci wydatkują dużo energii- np w górach albo na wsiach( te pracujące w polu) adhd występuje w minimalnym procencie. Babka mówiła,że pierwsze efekty widac już po 2-3 tyg dietowania. Może spróbuj z małym? Co Ci szkodzi?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    oj CIACHO,dbaj o siebie...zdròwka..
  4.  permalink
    Ech- Ciacho- wracaj z tego deszczowego kraju... Kuruj sie mała. Ściskam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ciacho zdrowka zycze!

    Hoga w niewielu szpitalach sa hematolodzy, glownie przy akademiach medycznych nie wiem jak w Olsztynie z ich dostepnoscia, ja jezdzilam do Bialegostoku



    sluchajcie czy ktoras z was zna okreslenie na taka lolitke szkolna, wiecie gwiazde na cala szkole, ulubienice inncyh ucnziow i nauczycieli??? potrzebuje jedengo slowka bo mi brakuje w tlumaczeniu na angielski a nie moge sobie nawet po polsku przypomniec jak to sie mawia
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Hoga mam nadzieje że zdrówko się poprawi, no i że z synem będzie lepiej
    --
  5.  permalink
    Ania- dla mnie to LOLA albo DZIUNIA- no ale nie wiem, czy o takie określenie Ci chodziło :tooth::tooth::tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Aga no nie moge uzyc takiego w materialach dla uczniow :P mi tez po glowie chodzi lolitka ale to raczej ze wzgledu na ubior i zachowanie a nie sympatie :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    hahah DZIUNKA to mi sie kojarzy z Mam Talent :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    HOGA oby z Jakubem ci się wszystko ułożyło... to przykre kiedy rodzic nie potrafi pomóc dziecku ale wierzę, że niebawem wszystko się ułoży - bądź silna!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    ciacho nie choruj kurcze babolu - dużo zdrówka życzę ... wracaj do "pionu"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    aga mama pomoże, teściowa dzisiaj oznajmiła, że jeśli będzie potrzebna to też pomoże... mam nadzieję, że będzie dobrze a sama mama da sobie radę. 10 lat temu miała 54 lata i miała więcej siły obecnie widzę jak słabnie.... ale Julka rośnie i oby było dla niej lżej!
  6.  permalink
    A powiesz coś więcej co to za praca?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    chyba zaraz pojde do naszych nowych sasiadow 2 pietra wyzej... wiercic im sie zachcialo o tej porze i jakies gwoazdzie wbijac :devil: palanty.... co jedno nowi to ciekawsi
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania lec, bo to nienormalna pora na remonty.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Wiecie co ale Lady to jest d... wołowa, bo miała nam cos polać za trzymanie kciuków a tu nic nie ma, więc wziełam sie za barek i namieszałam.

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    ale sie znokautowalam... wyrwalam ze zlosci do przedpokoju i .... nadepnelam na listwe przypodlogowa wczesniej rozmontowana przez Krzysia skutek taki ze mam dziure w stopie... tak napindala ze az gwiazdki mi sie pokazaly :|
  7.  permalink
    Jak top masz dziure w stopie??? Rozwaliłas tak strasznie???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    myszorko poczekaj już polewam kurcze ... było mi tylko w dupę kopnąć na opamiętanie ha ha ha
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania matko ... tablety przeciwbólowe weź
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady bo ja już od godziny piję, i zaraz pod stół wjadę:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    oj ty egoistko ha ha ha czyżbyś chciała wyleczyć ból głowy ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    to na początek tak ładnie z klasą
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.